• Ново
Taekwondo Карате удар Бокс MuayThai Крило Tsun Директно Удар Ѕид Подлога Целна Сина Црвена Бесплатен Превозот

Taekwondo Карате удар Бокс MuayThai Крило Tsun Директно Удар Ѕид Подлога Целна Сина Црвена Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 959.52
DEN 662.00 -31 %

Износ
Залиха


Карактеристики

боја:
Црвена, Сина
Број На Модел На:
ѕидот целна
Боречка Вештина Стил:
Бокс
боја:
црвена сина
Апликацијата луѓе:
Универзална
Возраст:
> 8year
Големина:
33*33*5cm
Материјал:
стп + ева

Производи во категоријата

Краток Стап Брус Ли Кратки Стапчиња Филипини Стапче Борбената Обука За Безбедност Стапови Боречки Вештини Стапови

959.52 -49 % DEN 489.00

Краток Стап Брус Ли Кратки Стапчиња Филипини Стапче Борбената Обука За Безбедност Стапови Боречки Вештини Стапови

Shaolin Здравје-зачувување Чигонг Диск англиски Превод 1 DVD Shaolin Црево Остварување На Opsonic TherapyThrough Звучен Бран

DEN 863.52

ФОКУС : Нашата компанија ги имаат сите видови на kungfu & taichi DVD1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.4.ние сме вашиот приватен казанџии.МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :

Чен стил Taiji Quan Нова Рамка со Рутина Две Таи чи Наставата Диск англиски Преводи 3 DVD

DEN 1919.52

ФОКУС : Нашата компанија ги имаат сите видови на kungfu & taichi DVD1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.4.ние сме вашиот приватен казанџии.МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :

Кунг Фу Shaolin Здравје-зачувување Чигонг Наставата Диск англиски Превод 1 DVD Shaolin Dhyana Вежба

DEN 863.52

ФОКУС : Нашата компанија ги имаат сите видови на kungfu & taichi DVD1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.4.ние сме вашиот приватен казанџии.МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :

Нерѓосувачки Челик Прстен 1 парче Кунг Фу Оружје винг чун кунг фу прстени Леплива Рака Сила за Обука Челик Ратан Прстен S23

407.52 -13 % DEN 355.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликБоја : ЦрнаВинг Чун ратан прстени најчесто се користи за Винг Чун, овие ратан прстени ви помогне учат на лекар за да ги задржат своите раце правилно поврзани во напади и одбрана.Мазна,цврста и Chromed Прстен во добри перформанси.Одличен објект за Винг Чун обукаГолемина на : Прстенот со Дијаметар : прибл...

Чен стил Taiji Quan Мала Рамка Таи чи Наставата Диск англиски Преводи 3 DVD

DEN 1919.52

ФОКУС : Нашата компанија ги имаат сите видови на kungfu & taichi DVD1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.4.ние сме вашиот приватен казанџии.МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :

Чен стил Taiji Quan Чен-стил Taiji Sanshou Таи чи Наставата Диск англиски Преводи 2 DVD

DEN 959.52

ФОКУС : Нашата компанија ги имаат сите видови на kungfu & taichi DVD1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.4.ние сме вашиот приватен казанџии.МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :

Висок Датотека Дрвени Мушка Dagger Скок Натпревар Меч Tassel ,уво рачно производство боречки вештини меч tassel/Кинески кунг фу

DEN 427.20

1.Ние секогаш се стремиме да обезбеди клиенти со високо квалитетни производи и конкурентна цена и се обидува да им понуди на првата стапка услуга, и се надеваме дека ќе може да уживаат во шопинг време.2.Имаме повеќето видови на tassels;Ние може да се направи tassel според вашата потреба.3.Запомнете бренд на "Kun Master"Ние се специјализираат во кориснички услуги, ние сме вашите приватни прилагоди.

Чен-стил Таи Ji Копје и Почитување на Рутини Кунг фу Диск Таи чи DVD англиски Преводи Предавања од страна на Чен Zhenglei

DEN 959.52

ФОКУС : Нашата компанија ги имаат сите видови на kungfu & taichi DVD1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.4.ние сме вашиот приватен казанџии.МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :

Shaolin Одбрана Срцето Тупаница вистински кинеската Традиционална Shao Lin Кунг фу Диск англиски Преводи DVD

DEN 863.52

ФОКУС : Нашата компанија ги имаат сите видови на kungfu & taichi DVD1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.4.ние сме вашиот приватен казанџии.МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :

Новата Рамка Рутински Еден Чен стил Taiji Quan Таи чи Наставата Диск англиски Преводи 4 DVD

DEN 2207.52

ФОКУС : Нашата компанија ги имаат сите видови на kungfu & taichi DVD1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.4.ние сме вашиот приватен казанџии.МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :

Чен-стил Taiji Еден Меч Кинески Кунг фу Диск Таи чи Наставата DVD англиски Преводи Предавања од страна на Чен Zhenglei

DEN 959.52

ФОКУС : Нашата компанија ги имаат сите видови на kungfu & taichi DVD1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.4.ние сме вашиот приватен казанџии.МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :

Чен стил Taiji Quan Здравје и Зачувување на Придобивките На Чен-стил Taijiqan Таи чи Наставата Диск англиски Преводи 2 DVD

DEN 1439.52

ФОКУС : Нашата компанија ги имаат сите видови на kungfu & taichi DVD1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.4.ние сме вашиот приватен казанџии.МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :

Чен стил Taiji Quan Борба против Уметност На Чен-стил Taijiquan Таи чи Наставата Диск англиски Преводи 2 DVD

DEN 1439.52

ФОКУС : Нашата компанија ги имаат сите видови на kungfu & taichi DVD1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.4.ние сме вашиот приватен казанџии.МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :

Боречки Вештини Наставата Пршлен,Таи чи Обука DVD Кинески Кунг фу Диск Таи чи Наставата DVD англиски Преводи 14 DVD

DEN 5759.52

ФОКУС : Нашата компанија ги имаат сите видови на kungfu & taichi DVD1.Ние може да се направи облека (вклучувајќи го и големина и стил ) во зависност од вашата потреба.( ние сме вашиот приватен казанџии)2.Фокус : Ние се специјализираат во кориснички услуги3.Можете да дадете информации за она што го сакате ,можам да ти дадам suggsiton.4.ние сме вашиот приватен казанџии.МОИТЕ ЧЕВЛИ ПРОДАВНИЦА :

Ружино дрво Таи Чи Таи Чи стап, таи чи владетели,јас може да се направи taichi владетел, според вашата потреба

DEN 2255.52

Ние се специјализираат во кориснички услуги, ние сме вашите приватни прилагоди.Должина : 33cm, со дијаметар : 5cmДолжина : 33cm, со дијаметар : 6cmДолжина : 33cm, со дијаметар : 7cm Материјал : jacorandaМоже да се прилагоди на други големинијас може да се направи taichi владетел, според вашата потреба[Спецификации ] општи 34cm крупни 5cm ,ние може да се направи за да се наредат и други големини[ одржување метод ] сува shelved по перење за да се врати сјајот полирање erasable растително масло shelve[ карактеристики ] дневникот боја никогаш не се фаќа исклучи било боја на површината не се изедначи дрво јасно мазни линии материјал[ Бразил ] hua limu цврстина цврсто дрвоизбрани дрво heartwood се држи слаба тело сјајна темно тивко домот декоративни pattern Weak secret Like една пупка да остане стави чувствуваат е нежна структура јасно и природен дрвен стап телото ми се допаѓа црвено сандаловина и лице како chrysanthemum круша

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.