• Ново
Жена лето плус големина солидна V деколте, Три Квартал Одблесокот Ракав Долго лабава chiffon блуза женски пролет хеџинг печатење маици

Жена лето плус големина солидна V деколте, Три Квартал Одблесокот Ракав Долго лабава chiffon блуза женски пролет хеџинг печатење маици

Оценка на клиентот:
DEN 1367.52
DEN 889.00 -35 %

Износ
Залиха


Купони за вас
[xlmodel]-[custom]-[4510] Големина
Големина на Табела Како што е Подолуве Молиме проверете ја вашата големина внимателно
Постои 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. тоа не ги зема предвид податоците од еластична. Сите мерни единици е во CM. (1 CM = 0.3937 инчи)
Ве молиме кликнете на за да пратите информации на интернет
ГОЛЕМИНА на :
Големина { Единица Биста Половината Колковите Должина на Ракав Рамо XS { Cm 0 0 0 0 0 0 Инчен 0 0 0 0 0 0 S { Cm 0 0 0 0 0 0 Инчен 0 0 0 0 0 0 M { Cm 0 0 0 0 0 0 Инчен 0 0 0 0 0 0 L { Cm 0 0 0 0 0 0 Инчен 0 0 0 0 0 0 XL { Cm 96 0 0 81 37.5 39 Инчен 37 6/8 0 0 31 7/8 14 6/8 15 3/8 2 XL { Cm 101 0 0 82 38 40 Инчи 39 6/8 0 0 32 2/8 15 15 6/8 3 XL { Cm 106 0 0 83 38.5 41 Инчен 41 6/8 0 0 32 5/8 15 1/8 16 1/8 4 XL { Cm 111 0 0 84 39 42 Инчи 43 6/8 0 0 33 1/8 15 3/8 16 4/8 5 XL { Cm 116 0 0 85 39.5 43 Инчен 45 5/8 0 0 33 4/8 15 4/8 16 7/8
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[4509] Договор за Соработка
Пред Купување Ве Молиме Да Го Прочитате :
1.Ако Пакет Donot Arive Во 60days(руската Федерација 90days) Ние Нудиме Целосна Наплата.Па Ве Молиме Donot Отворен Спор Пред Тоа Време Ако Пакет Donot Пристигне
2.Ве Молиме Да Забележите Големината Детали За Производот Детали Пред Цел
3.Ако Добиете Пакет, Но Donot Се Допаѓа, Ние Прифаќаме Да Се Враќаме На Нас.
4.Одобрението За Промет На Големо Се Прифати,Можете Да Додадете Оние Ви Се Допаѓа Во Вашиот Количка И Го Стави На Ред,Levae Порака До Нас,Ние Ќе Ви Даде Најдобра Цена.Тогаш Ќе Плати
5.Пад На Шопинг, Ако Се Откажат Од Превозот, Продавачот. Ние Ќе Ви Даде Многу Добра Цена.
Плаќање :
Во моментов Платформата Поддржува Купувачи Преку Кредитна Картичка (Јени Канал И Под-Канал АМЕРИКАНСКИ Долари), Webmoney (познато Како Wm), Tt Remittance, Western Union, Qiwi Паричник, Бразил Boleto Ова Во Неколку Начини.
Повеќе Треба Само Да Контакт.
Ние Ќе Испраќање На Стоки И Понуди Поштенски Во Рок Од 24 Работни Часа Откако Уплата Од Зачувам
1) Емс/Dhl/Ups-От Кој Обично Трае Од 1 До 4 Работни Дена За Да Ја Ажурирате Парцела Статус Онлајн Како Шпедитерот Треба Да Се Добие Време За Да Се Справи Со Сите Овие За Нас.
2) Ве Молиме Помогнете Да Ја Напушти Својата Порака За Тоа Како Да Се Прогласи Клиент Надомест Во Вашата Нарачка. Или Ние Ќе Се Стави Ниска Вредност Во Лист. ..
3) Оператор На Транзит Време Е Предвидено Од Страна На Превозникот И Исклучува Време На Викендите И Празниците. Транзит Пати Може Да Се Разликуваат, Особено За Време На Сезона . Ние Ќе Им Помогнам На Нашите Превозот На Компанијата Да Го Испорача Што Е Можно Поскоро.
4). Ако Не Сте Добиле Вашата Пратка Во Рок Од 30 Дена Од Плаќањето, Ве Молиме Контактирајте Со Нас. Ние Ќе Ги Пратите Пратката И Да Се Вратам На Вас Како Е Можно Поскоро Со Одговор. Нашата Цел Е Да Се Направи Клиентите Ги Задоволи..
5).Ние Не Прифаќаме Никакви Aliexpress Дозволено Плаќање.
Ве Молиме Проверете Ги Сите Стоки Во Предниот Дел На Курир, По Што Беше Оставено , Ако Било Која Стока Оштетен , Ве Молиме Да Му Кажете На Курир И На Нас Навремено , Па Можеме Да Дознаам Кој Треба Да Сноси Одговорност, Ако Ние Испрати Погрешен Стоки , Ве Молиме Да Се Земе Некои Фотографии И Да Ни Ги Испратите По Што Проверив ,Ние Ќе Испрати Точниот Еден Да Сте Во Потрага По Некои Детали Како И За Стоката Ќе Добиете . Ние Ќе Љубов За Вас Исто Така .

Карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Облека Должина:
Долго
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Јака:
V Деколте
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Полиестер,Ацетат
Пол:
Жените
Бренд Име:
BAQCN
Дебелина:
Тенка
Ткаенини:
Chiffon
Големина:
Xxl Xxxl 4xl 5xl Xl
Средната Старост на Жените Носат Шема:
биг цвет
Sleeve:
Седум Поени / Пет Минути Ракав
Облека верзија:
лесно
Облечен начин:
поставете ја главата
Yichang:
Среден И На Долг
Јака Тип:
V.
sleeve тип:
Пагоди Ракав

Производи во категоријата

Еден Засекогаш Пролет Лето Жените Блузи И Tees Тенок Кратки Неформални Блуза И Кошула Мода Camisa Blusas Женски жените Кошули AFF493

DEN 379.20

Вистинска големина мерење се Прошири ГолеминаНо ткаенина Еластичноста е многу голем.И големина на некоја стандардна меѓународна големина OumaТака купувачите можат да изберат правото големина во согласност со МеѓународнитеАмазон стандард големината на телото референца .Модел Обидете Се Носат Големина : S

Жените Блуза новодојдени Топла Продажба Жените Блузи 2017 Секојдневен Ол Стил на Летна Кошула со Кратки Ракави, Чиста Бела Кошула 893E 30

520.32 -12 % DEN 458.00

hot_tail Купи Сега : $ 9.24 Купи Сега : $ 9.40 Купи Сега : $ 7.33 Купи Сега : $ 9.88 Купи Сега : $ 12.59 Купи Сега : $ 15.49 Купи Сега : $ 11.35 Купи Сега : $ 6.01 Купи Сега : $ 7.39 Купи Сега : $ 10.46 Купи Сега : $ 6.10 Купи Сега : $ 9.44 Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо Половината ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 61 24.03 82 32.31 18 7.09 36.5 14.38 68 26.79 М 62 24.43 86 33.88 19 7.49 37.5 14.78 72 28.37 L 63 24.82 90 35.46 20 7.88 38.5 15.17 76 29.94 XL 64 25.22 94 37.04 21 8.27 39.5 15.56 80 31.52 2 XL 65 25.61 98 38.61 22 8.67 40.5 15.96 84 33.10Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Жените Свила Блуза РЕАЛНО СВИЛА chiffon Гроздобер Цветни печати долг ракав копчето блуза кошула Blusas femininas 2018 Пролет

3094.56 -15 % DEN 2630.00

Жените Свила Блуза 100% РЕАЛНО СВИЛА chiffon Гроздобер Цветни печати долг ракав копчето блуза кошула Blusas femininas 2018 ПролетМатеријал : 100% Mulberry Свила (Свила Палачинка)МЕРЕЊА : ГОЛЕМИНА / CM БИСТА ДОЛЖИНА РАМО ДОЛЖИНА НА РАКАВ S 90 63 38 55 M 94 64 39 56 L 98 65 40 57 XL 102 66 41 58Мерење им овозможува на 13cm грешки.(Свила ткаенини нема spandex, ве молиме изберете поголема големина) *Совети : 1...

2017 нова мода три мачки сите натпревар бела chiffon женски блузи pullover кошула ракави секојдневен blusas 376i 20

415.20 -6 % DEN 390.00

Цена : $7.43 Цена : $5.99 Цена : $11.65 Цена : $6.67 Цена : $5.49 Цена : $10.16 Цена : $5.5 Цена : $7.41 Цена : $10.5 Цена : $12.5 Цена : $11.75 Цена : $10.12 Цена : $7.6 Цена : $9.99 Цена : $10.03 Цена : $17.8 Цена : $6.99 Цена : $10.25 Цена : $11.8 Цена : $6.29 Цена : $10.24 Цена : $10.8 Цена : $12.8 Цена : $8.57Може да биде исто така сакам овој блузи : Карактеристики100% Сосема Нови блузи направи од нашата фабрика .Со добар квалитет и подобра изведба.Материјал : Памук и полиестерОвој материјал ви дава пријатно чувствоВисок Квалитет, Шармантна, Модерен & УдобноОва е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!кликнете тука за повеќе нови предмети : Големина : M,L , XL,XXL,S ...

2018 Лето Секси Дами Завои Без Ракави Вест Врвот Музички Ноти Печати Strappy Резервоарот На Врвот Cami Женски Вест Дами Облека P15

281.28 -6 % DEN 264.00

Дами " Завои Без Ракави Вест Врвот Музички Ноти Печати Strappy Резервоарот На ВрвотКарактеристики : 1.Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна носење2.мода, Шупливи дизајн се направи повеќе привлечна3...

2017 Кавга Блуза Кошула Жените Блузи Плус Големина Жените Облека цвет печатени долг ракав Кошула Нови Попусти Ниска Цена 902F

748.80 -23 % DEN 576.00

Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 58 22.85 99 39.01 66 26.00 35 13.79 М 59 23.25 103 40.58 67 26.40 36 14.18 L 60 23.64 107 42.16 68 26.79 37 14.58 XL 61 24.03 111 43.73 69 27.19 38 14.97 2 XL 62 24.43 115 45.31 70 27.58 39 15.37 3 XL 63 24.82 119 46.89 71 27.97 40 15.76Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Лето памук, лен долга кошула пролет, есен изгубат големи димензии долги ракави надвор климатизација сончање тенка јакна

1691.04 -31 % DEN 1167.00

Големина Информации : ( 1cm=0.39 инчи )Биста 124cm , Облека Должина 94cmПревозот : 1 Кина Пост Воздух Парцела (Помалку од 2 KG, ако повеќе од 2 KG, pls контактирајте со нас)(1) Тој aneeds околу 15 до 45 дена на патот за повеќето земјата.(2) За Русија, тоа треба 3060days нормално; понекогаш треба повеќе долго време, pls чекаат трпеливо...

НОВИ 2017 Жените Мода Везови Флорални Долг Ракав Стојат Вратот Копчето за Повик Блуза Шик Памук Современ корејски Стил Кошули W1

476.64 -24 % DEN 362.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! ^^100% Сосема Нов И Висок Квалитет !Материјал : Памук, ПолиестерСтил : МаицаБоја : Бела ЦрнаПовод : Причинско / МодаSleeve Должина : Долги РакавиЈака : Застане вратотТкаенини : Густа ткаенина и висок квалитет Декорација : везови Големинабистарамоsleeveдолжина М96cm / 37.738cm / 14.958cm / 22.881cm / 31.8 L100cm / 39.339cm / 15.359cm / 23.282cm / 32.2 XL104cm / 40.940cm / 15.760см / 23.683cm / 32.6 2 XL108cm / 42.541cm / 16.161cm / 24.084cm / 33.0 3 XL112cm / 44.042cm / 16.562cm / 24.485cm / 33.4 Забелешка : Бидејќи на различни мерни методи, може да се 13cm од дозволената спектар грешка.Pls проверка на одредена Должина и Градите! Ви благодариме.1 инч =2.54 см.Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика.

Мода Лето Жените Секојдневен Backless Резервоарот Врвот Вест Блуза V Деколте, Долг Ракав Chiffon Сечење На Врвот Кошула

294.24 -17 % DEN 244.00

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјал : ПолиестерБоја : Црна , Бела,Црвена ,Црвено ВиноСтил : Мода, НеврзанГолемина : S,M, L, XLТаму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Она Што Ќе Добиете : 1 x Мода Жените блузи / Култури блузиПреглед :

Цветни Печати Кимоно Блуза V Деколте, Tassel Врзани Долги Ракави Кошули, Блузи Жените Бохемски Шик Кошула Blusas Црвена Чипка Блузи

2109.60 -25 % DEN 1582.00

Цветни Печати Кимоно Блуза V Деколте, Tassel Врзани Долги Ракави Кошули, Блузи Жените Бохемски Шик Кошула Blusas Црвена Чипка Блузиголемина на разговор : Единица : CM големина должина биста ракав рамо S 61 88 60 36 M 62 92 61 37 L 63 96 62 38Модел шоу :

2018 нова пролет мода се долги ракави блузи солидна кошули жените блузи одблесокот ракав блузи коса црта вратот секси стил на облека D561 30

590.88 -12 % DEN 520.00

$8.43 $ 6.74 $12.50 $ 9.50 $11.07 $ 9.41 $13.88 $ 8.19 $10.49 $ 9.23 $9.59 $ 7.19 $8.92 $ 6.48 $13.70 $ 10.55 $11.82 $ 10.41 $11.56 $ 8.32 $10.95 $ 9.42 $7.99 $ 6.95Азија Големина Должина Биста Ракав ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 55 21.67 86 33.88 22 8.67 М 56 22.06 90 35.46 23 9.06 L 57 22.46 94 37.04 24 9.46 XL 58 22.85 98 38.61 25 9.85 2 XL 59 23.25 102 40.19 26 10.24Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Dioufond Тексас Кошули Жените Блузи Pesley Печати Тенка Памучна Блуза На Долги Ракави И Дебели Блузи Blusas Camisa Фармерки Маици Повик Од

943.68 -42 % DEN 547.00

Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Секогаш јас брод од страна на пост воздухопловната Бесплатен превозот, ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме додадете некои пари да брод од страна на други пратката, ви благодарам многу...

Dioufond Пролет, Есен Блузи Жените Памук Маица Гроздобер Флорални Женски Блузи Blusas Плус Големина Жените Облека Долг Ракав Блуза

444.48 -24 % DEN 338.00

Pls се напомене дека големини се мерат со рамен надвор.Pls дозволете за малку разлики.1 .Бидете сигурни дека вашиот превозот адреса и поштенски код внимателно пред да плаќаат...

Пролет Harajuku Дева Марија Печатени Мазна Жените Блузи Лабава Блуза Кошули Улица Стил

781.44 -8 % DEN 719.00

Пролет Harajuku Дева Марија Печатени Мазна Жените Блузи Блуза КошулиПол : Машки&ЖенскиSi ze : c m Должина Б ustРамо S leeve М 73 122 56 55 / 22 L75126 57 56 / 23(Мерење разлика од 12cm,ве молиме бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група...

Тинејџерскиот Деца Chiffon Блузи За Девојки Години Облека Пролет, Есен Деца Кошули 18 МИЛИОНИ 24M 4 6 8 9 10 12 14 Години Студентите Tees

623.52 -23 % DEN 480.00

modname=ckeditorТинејџерскиот Деца Chiffon Блузи За Девојки Години Облека Пролет, Есен Деца Кошули 18 МИЛИОНИ 24 M 4 6 8 9 10 12 14 Години Студентите Tees2017 Есен Децата Блузи За Девојки Chiffon Маици Целосна Ракав Бебе БлузиДетали За Производот : Пакет : 1 x БлузаСезона : Пролет, ЕсенБоја : Бела, Розова, Роза, Црвена, ЖолтаВозраст : 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Години ДевојкиГолемина 2 T (100) е за 8595cm висина, Големина 4 T (110) на 95105cm висина,Големина на 5 и 6 (120) се за 105115cm висина, Големина 7 & 8 (130) се за 115125cm висина,Големина на 9 и 10(140) се за 125135cm висина, Големина 11 & 12 (150) се за 135145cm висина,Големина на 13 & 14 (160) се за 145155cm висина, Големина 15 (170) е 155165cm висина.За УслугатаКако да сум во Кина, вашата земја и рудникот се џет заостануваат...

Еден Гради Долг Ракав Тенок Тексас Кошула 2018 Сини Континуирано Дечко Жена Кошула Одбиеме Јака Секојдневен Основните Врвот Блуза

785.76 -15 % DEN 668.00

1 За Русија Брод : ве Молиме дајте ни го вашето целосно име и презиме ,бидејќи Царинските барања .Биста (cm) Должина (cm) Рамо (cm) Должина на Ракав (cm) XS 80 62 34 55 S 84 63 35 56 M 88 64 36 57 L 92 65 37 58 XL 96 66 38 59 XXL 100 67 39 60 Ве молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на тоаAnswer : ___________________________ NOTE : Како Различни Компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од под сликите.За Превозот1...

2017 Плус Големина Wome Облека 5XL 4XL XXXL Дами Бела Чипка Блуза Лето Јакна Грб Црна Капчиња Секси Женска Маица, Блуза

1392.00 -44 % DEN 780.00

Ordifree 2017 Плус Големина Wome Облека 5 XL Дами Бела Чипка Блуза Лето Јакна Грб Црна Капчиња Секси Женска Маица, БлузаТрговија на големо и пад на превозот и поздрави.за промет на големо,ќе им понуди попуст или бесплатен превозот кои се само 37 да пристигнат.за пад на превозот, ние може да испраќаат стока за вашите клиенти директно и нема да остави никакви информации за нас, ако би сакал да.Како може да track my парцела?Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве вебсајт со користење на вашиот патеката број : www.17track.net / en(копирај на пребарувачот за да ја отворите)Што да правам кога ми купите заштита времето истекува?ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви помогне да се прошири на времето за испорака ако вашата нарачка заштита времето истекува.па вашите пари нема да одат на моја сметка.Дали има некој царина?Обично ние ќе се прогласи minimun вредност за да се избегне царинската данок,но поради различните политики во различни земји.таму може да биде царина треба да бидат платени од страна на купувачот.па може да се остават порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.Колку долго ќе испрати по платени ?ние треба 35 работа дена да се подготви ред според нашите numberoнаредби секој ден.

2017 лето O - вратот плус големина НОВА мода чипка жените кошула солидна, обичните лабава шупливи врежана жените блуза врвот blusas 168A 30

528.00 -12 % DEN 465.00

$14.0 $ 9.74 $11.0 $ 9.14 $14.0 $ 13.20 $10.0 $ 9.08 $12.0 $ 9.80 $12.0 $ 9.47 $13.0 $ 11.06 $8.0 $ 8.00 $15.0 $ 9.95 $14.0 $ 10.34 $12.0 $ 10.98 $8.0 $ 6.97 Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН М 52 20.49 92 36.25 36 14.18 35 13.79 L 53 20.88 96 37.82 37 14.58 36 14.18 XL 54 21.28 100 39.40 38 14.97 37 14.58 2 XL 55 21.67 104 40.98 39 15.37 38 14.97 3 XL 56 22.06 108 42.55 40 15.76 39 15.37Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Блузи Кошули Европски и Американски жени е есен lapel лабава со долги ракави кошула 100122

933.60 -20 % DEN 747.00

2014 Европски и Американски жени е есен lapel лабава со долги ракави кошула 100122ГолеминаБистаРамодолжина на ракавДолжинаS88316059М92366261L96386463XL1004066652 Xl

2018 Нов Долг Ракав Жените Блуза Кошула Blusas Feminino Дами Блузи Женска Блузи Мода

776.16 -39 % DEN 473.00

ГолеминаSМLXLБиста88cm92cm96cm100cmРамо36cm37cm38cm39cmДолжина63cm63cm64cm65cmSleeve57cm58cm59cm60смAnswer : ___________________________ Note : 1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа...

Жените Workwear Долг Ракав Малку Везови Кошула Блузи Работа Блузи Пролет Лето

436.80 -21 % DEN 345.00

Вез Кошула Блузи Работа Блузи Пролет Лето Материјал : Памук Мешавина Боја : Бела / Сино Стил : Мода Водат Везови Блуза Големина : S M L XL XXL Големина на Табелата Ознаки / Нема...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.