• Ново
Нови Hotsale Модата Едноставно Секси Блуза Dew Clavicle Вест Лабава Жените Chiffon 4 бои 4 Големина

Нови Hotsale Модата Едноставно Секси Блуза Dew Clavicle Вест Лабава Жените Chiffon 4 бои 4 Големина

Оценка на клиентот:
DEN 272.64
DEN 259.00 -5 %

Износ
Залиха


7660984705498343 На Продажбата US $ 4.73 /парче US $ 3.95 /парче US $ 4.12 /парче US $ 4.12 /парче US $ 4.12 /парче US $ 3.92 /парче US $ 4.96 /парче US $ 3.95 /парче US $ 3.74 /парче US $ 4.22 /парче US $ 3.95 /парче US $ 4.22 /парче US $ 3.67 /парче US $ 4.12 /парче US $ 4.73 /парче

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Liva девојка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Облека Должина:
Краток
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
KIKA-KILA-2012
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Производи во категоријата

Есен Жените Причинско-Блузи О Вратот Одблесокот Ракав Лабава Кошула Печатени Домот Блуза Шупливи Надвор Blusas WS1600C

712.80 -20 % DEN 570.00

Големинабиста(cm) ракав(cm) length(cm)S 86 44 60М 90 44.5 61 L 94 45 62 XL 98 45.5 63Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.ви благодариме за вашето разбирање"Големината mearsured од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."Пакување листаЖените Блузи*1

2018 нова пролет мода коса црта вратот долги ракави блузи солидна кошули жените блузи одблесокот ракав блузи секси стил на облека D561 30

590.88 -12 % DEN 520.00

$10.50 $ 6.83 $7.89 $ 6.55 $14.54 $ 9.89 $10.20 $ 6.73 $10.97 $ 9.87 $12.66 $ 11.77 $13.77 $ 11.43 $10.50 $ 9.24 $9.89 $ 9.40 $12.66 $ 9.50 $12.94 $ 10.22 $11.29 $ 9.60Азија Големина Должина Биста Ракав ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 55 21.67 86 33.88 22 8.67 М 56 22.06 90 35.46 23 9.06 L 57 22.46 94 37.04 24 9.46 XL 58 22.85 98 38.61 25 9.85 2 XL 59 23.25 102 40.19 26 10.24Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

2018 Есен Бели Жени Блузи Кратко Sleeve Плус Големина Дами Канцеларија Кошули Мода Лето Секојдневен Џеб Жените Блузи Сатен Блуза

1617.60 -49 % DEN 825.00

2018 Есен Бели Жени Блузи Кратко Sleeve Плус Големина Дами Канцеларија Кошули Есен Мода Обичните Џеб Дизајн Жените Блузи детали за производотГолемина(cm) Должина Биста Половината Ракав Рамо S 57 84 72 19 36 M 58 88 76 20 37 L 59 92 80 21 38 XL 60 96 84 22 39 2 L 61 100 88 23 40 3 L 63 104 92 24 41 4 XL 63 108 96 25 41 5 XL 63 112 100 26 41

Цветни Печати Кимоно Блуза V Деколте, Tassel Врзани Долги Ракави Кошули, Блузи Жените Бохемски Шик Кошула Blusas Црвена Чипка Блузи

2109.60 -25 % DEN 1582.00

Цветни Печати Кимоно Блуза V Деколте, Tassel Врзани Долги Ракави Кошули, Блузи Жените Бохемски Шик Кошула Blusas Црвена Чипка Блузиголемина на разговор : Единица : CM големина должина биста ракав рамо S 61 88 60 36 M 62 92 61 37 L 63 96 62 38Модел шоу :

Долг ракав кошула жените блузи памучни кошули blusas mujer де moda 2018 плус големина жените блуза секојдневен дами блузи chemise femme

743.04 -22 % DEN 579.00

Answer : ___________________________ NOTE : 1, Ова е Кинески големината,постојат и големината на разликите помеѓу различни земји,не се однесуваат на S / M / L / XL / XXL / 3 XL едноставно,ве молиме да се спореди со свој мерки за да го одберете вистинскиот големини,или можете да им обезбеди на вашите мерки за нас да даде предлог ако ви треба помош.поради различни мерни методи,големината на податоци може да постои 12 см грешка.2, се Должи на разликите помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на предмети.Големина(Кина)КрстотРамо(cm)ГрадитеШирина(cm)ПоловинатаШирина(cm)КолковитеШирина(cm)ТелотоДолжина(cm)SleeveДолжина(cm) S M 34 86 58 52 L 35 90 59 53 XL 36 94 60 54 XXL 37 98 61 55 3 XL 38 102 62 56 4 XL 5 XL

Нови Лето Жените Мода Chiffon Бранови Работ Резервоарот На Врвот Вест Кошули Солидна Бонбони Боја Chiffon Лабава Топ Маица

267.84 -5 % DEN 254.00

7660984705498343 На Продажбата парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

2018 Врвот Лето Жените Секојдневен Блузи Кратко Sleeve Везови Бела Врвот Блузи Кошули Секси Кимоно Лабава Плажа Кошула Blusas Feminina

955.20 -45 % DEN 526.00

големина големина на Рамо биста Ракав Должина S 98 18 57 М 100 19 58 L 102 20 59 XL 104 дваесет и една 60※ Над големина е физички мерења на локации, се должи на мерење во различни времиња ќе има 12cm грешка, релевантни податоци за повикување само, со цел да ја примат вид.

2017 Кавга Блуза Кошула Жените Блузи Плус Големина Жените Облека цвет печатени долг ракав Кошула Нови Попусти Ниска Цена 902F

748.80 -23 % DEN 576.00

Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 58 22.85 99 39.01 66 26.00 35 13.79 М 59 23.25 103 40.58 67 26.40 36 14.18 L 60 23.64 107 42.16 68 26.79 37 14.58 XL 61 24.03 111 43.73 69 27.19 38 14.97 2 XL 62 24.43 115 45.31 70 27.58 39 15.37 3 XL 63 24.82 119 46.89 71 27.97 40 15.76Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

2018 Лето Секси Дами Завои Без Ракави Вест Врвот Музички Ноти Печати Strappy Резервоарот На Врвот Cami Женски Вест Дами Облека P15

281.28 -6 % DEN 264.00

Дами " Завои Без Ракави Вест Врвот Музички Ноти Печати Strappy Резервоарот На ВрвотКарактеристики : 1.Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна носење2.мода, Шупливи дизајн се направи повеќе привлечна3...

Жените Мода Секси коса црта вратот Исклучување Рамо Chiffon Блуза Кошула Секојдневен Одблесокот Ракав Печати Блуза Блузи, за Жени Нови

388.80 -25 % DEN 292.00

Големина(cm)БистаПред ДолжинаSleeveS884644.5М924745.5L964846.5XL1004947.5XXL1045048.5XXXL1085149.51 Moneybookers, Western union, Qiwi паричник, Кредитна картичка и Alipay се acccepted преку secure уплатата ЗАЧУВАМ на aliexpress...

2018 нова пролет мода се долги ракави блузи солидна кошули жените блузи одблесокот ракав блузи коса црта вратот секси стил на облека D561 30

590.88 -12 % DEN 520.00

$8.43 $ 6.74 $12.50 $ 9.50 $11.07 $ 9.41 $13.88 $ 8.19 $10.49 $ 9.23 $9.59 $ 7.19 $8.92 $ 6.48 $13.70 $ 10.55 $11.82 $ 10.41 $11.56 $ 8.32 $10.95 $ 9.42 $7.99 $ 6.95Азија Големина Должина Биста Ракав ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 55 21.67 86 33.88 22 8.67 М 56 22.06 90 35.46 23 9.06 L 57 22.46 94 37.04 24 9.46 XL 58 22.85 98 38.61 25 9.85 2 XL 59 23.25 102 40.19 26 10.24Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Camisas Femininas 2018 Лето Блузи V Деколте, Везови Кошула Жените Блузи корејски блуза Облека Blusas Mujer Chemise Femme XXXL

719.52 -25 % DEN 540.00

Постојат Големината на Разликите помеѓу различни земји,ве молиме прочитајте мерење на Големината на Табелата и да се споредат со свој мерки за да го одберете вистинскиот големини...

Жена лето плус големина солидна V деколте, Три Квартал Одблесокот Ракав Долго лабава chiffon блуза женски пролет хеџинг печатење маици

1367.52 -35 % DEN 889.00

Купони за вас ГолеминаГолемина на Табела Како што е Подолуве Молиме проверете ја вашата големина внимателноПостои 13cm грешка поради прирачник за мерење...

Жените Девојки Монтажни Додатоци кристал остри Долга Облека дама нова кошула, џемпер диви Уши памук лажни јака мушка collares

623.52 -6 % DEN 586.00

Врат Должина : M38cm L40cm XL40cm XXL41cmЈака Должина : М 6.5 см L 6.5 cm XL 6.5 см XXL 6.5 смРамо : M32cm L33cm XL34cm XXL35cmПред Должина : M61cm L62cm XL63cm XXL64cmНазад Должина : M61cm L62cm XL63cm XXL64cmГрадите : M88cm L92cm XL96cm XXL100cm

Висок Квалитет 2017 Пролет Лето Жените Канцеларијата Дама Формално Партија Долг Ракав Училиште Блуза Мека Секојдневен Возбудува Бела Кошула Блузи

303.36 -17 % DEN 252.00

Висок Квалитет 2017 Пролет Лето Жените Канцеларијата Дама Формално Партија Долг Ракав Училиште Блуза Мека Секојдневен Возбудува Бела Кошула Блузи Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : 65% Памук +35% ПолиестерБоја : БелаРакавот : Долг РакавДеколте : LapelСтил : Случајни ОЛ Кариера Блуза Лето Плажа БлузиПовод : Случајни, Вечер Коктел Забава, На Лето ,На ПлажаГолемина : S M L XL XXLТагови / Нема.Sleeve Биста Половината Рамо ДолжинаS 60cm / 23.6" 88cm / 34.6" 70cm / 27.6" 36cm / 14.2" 59cm / 23.2"М 61cm / 24.0" 92cm / 36.2" 74cm / 29.1" 37cm / 14.6" 60cm / 23.6"L 62cm / 24.4" 96cm / 37.8" 78cm / 30.7" 38cm / 15.0" 61cm / 24.0"XL 63cm / 24.8" 100cm / 39.4" 82cm / 32.3" 39cm / 15.4" 62cm / 24.4"XXL 64cm / 25.2" 104cm / 40.9" 86cm / 33.9" 40cm / 15.7" 63cm / 24.8"Она Што Ќе Добиете За : 1 * Моден БлузаБелешки : 1...

2018 пролет обичните жени долг ракав нова мода Хан Фан лак вратоврска декор пред тенок одговара бран кошула

1268.16 -40 % DEN 761.00

Големина Должина(cm) Биста(cm) Половината(cm) Рамо(cm) Ракав(cm) S 62 90 37 M 63 94 38 L 64 98 39 XL 65 102 40 XXL 65.5 106 41Големина1 Ве молиме однесуваат на големината на табелата пред да го купат...

НОВИ 2017 Жените Мода Везови Флорални Долг Ракав Стојат Вратот Копчето за Повик Блуза Шик Памук Современ корејски Стил Кошули W1

476.64 -24 % DEN 362.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! ^^100% Сосема Нов И Висок Квалитет !Материјал : Памук, ПолиестерСтил : МаицаБоја : Бела ЦрнаПовод : Причинско / МодаSleeve Должина : Долги РакавиЈака : Застане вратотТкаенини : Густа ткаенина и висок квалитет Декорација : везови Големинабистарамоsleeveдолжина М96cm / 37.738cm / 14.958cm / 22.881cm / 31.8 L100cm / 39.339cm / 15.359cm / 23.282cm / 32.2 XL104cm / 40.940cm / 15.760см / 23.683cm / 32.6 2 XL108cm / 42.541cm / 16.161cm / 24.084cm / 33.0 3 XL112cm / 44.042cm / 16.562cm / 24.485cm / 33.4 Забелешка : Бидејќи на различни мерни методи, може да се 13cm од дозволената спектар грешка.Pls проверка на одредена Должина и Градите! Ви благодариме.1 инч =2.54 см.Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика.

Нови 2017 Жешка жени блузи Жените Облека мода Blusas Femininas Блузи & Кошули Руно Жените Капчиња Блуза Чипка Кошула 999

504.00 -32 % DEN 343.00

Препорачуваме САМО ПРОДАЖБА : $ 10.3 САМО за ПРОДАЖБА : $ 9.3 $7.89 $ 6.23 $14.17 $ 10.34 $15.78 $ 10.41 $11.99 $ 9.71 $11.58 $ 10.77 $12.99 $ 11.04 $9.89 $ 9.20 $9.99 $ 9.39 $13.50 $ 10.2 $12.22 $ 10.36 $13.89 $ 9.72 $12.50 $ 9.38Карактеристики100% Сосема Нови блузи направи од нашата фабрика .Со добар квалитет и подобро workmanshiОвој материјал ви дава пријатно чувствоВисок Квалитет, Шармантна, Модерен & УдобноОва е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!кликнете тука за повеќе нови предмети : Големина : M,L , XL,XXL,3 XL,S ...

Жените се врзуваат лак блуза Есен носат долги ракави Бела Pleated кошула женски Формален стил домот мода тенок блузи

859.20 -7 % DEN 799.00

Внимание1 Ова е Кинески големина, помал отколку што се Европски, Американски и руски големина на општите прилика, не ја одберете големината безгрижно, мора да се измери податоци од облека што се носи сега како на сликата подолу пред купување, а потоа се однесуваат на нашата големина информации за да изберете големина за себе.2...

Uwback Плус Големина 5XL Везови Кошула Жените Макси Кошули 2018 Нова Пролет Кармин Везени Кошула за Дама Лабава Блуза,EB117

757.92 -19 % DEN 614.00

Uwback Плус Големина 5 XL Везови Кошула Жените Макси Кошули 2017 Нова Пролет Кармин Везени Кошула за Дама Лабава Блуза,EB117Големина Вовед Ознака Единица за Големина Биста Ракав Должина Рамо Пред Должина XL cm 102 51 56.0 67.0 инчен 30.70 20.08 22.05 26.38 2 XL cm 108 52 58.0 68.0 инчен 30.70 20.47 22.83 26.77 3 XL cm 114.00 53 60.0 69.0 инчен 44.88 20.87 23.62 27.17 4 XL cm 120.0 54 62.0 70.0 инчен 47.24 21.26 24.41 27.56 5 XL cm 126 55 64 71 инчен 49.61 21.65 25.20 27.95па ви препорачуваме да изберете 1~2 поголема од обично...

2017 нова мода три мачки сите натпревар бела chiffon женски блузи pullover кошула ракави секојдневен blusas 376i 20

415.20 -6 % DEN 390.00

Цена : $7.43 Цена : $5.99 Цена : $11.65 Цена : $6.67 Цена : $5.49 Цена : $10.16 Цена : $5.5 Цена : $7.41 Цена : $10.5 Цена : $12.5 Цена : $11.75 Цена : $10.12 Цена : $7.6 Цена : $9.99 Цена : $10.03 Цена : $17.8 Цена : $6.99 Цена : $10.25 Цена : $11.8 Цена : $6.29 Цена : $10.24 Цена : $10.8 Цена : $12.8 Цена : $8.57Може да биде исто така сакам овој блузи : Карактеристики100% Сосема Нови блузи направи од нашата фабрика .Со добар квалитет и подобра изведба.Материјал : Памук и полиестерОвој материјал ви дава пријатно чувствоВисок Квалитет, Шармантна, Модерен & УдобноОва е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!кликнете тука за повеќе нови предмети : Големина : M,L , XL,XXL,S ...

Жените Блуза новодојдени Топла Продажба Жените Блузи 2017 Секојдневен Ол Стил на Летна Кошула со Кратки Ракави, Чиста Бела Кошула 893E 30

520.32 -12 % DEN 458.00

hot_tail Купи Сега : $ 9.24 Купи Сега : $ 9.40 Купи Сега : $ 7.33 Купи Сега : $ 9.88 Купи Сега : $ 12.59 Купи Сега : $ 15.49 Купи Сега : $ 11.35 Купи Сега : $ 6.01 Купи Сега : $ 7.39 Купи Сега : $ 10.46 Купи Сега : $ 6.10 Купи Сега : $ 9.44 Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо Половината ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 61 24.03 82 32.31 18 7.09 36.5 14.38 68 26.79 М 62 24.43 86 33.88 19 7.49 37.5 14.78 72 28.37 L 63 24.82 90 35.46 20 7.88 38.5 15.17 76 29.94 XL 64 25.22 94 37.04 21 8.27 39.5 15.56 80 31.52 2 XL 65 25.61 98 38.61 22 8.67 40.5 15.96 84 33.10Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Еден Засекогаш Пролет Лето Жените Блузи И Tees Тенок Кратки Неформални Блуза И Кошула Мода Camisa Blusas Женски жените Кошули AFF493

DEN 379.20

Вистинска големина мерење се Прошири ГолеминаНо ткаенина Еластичноста е многу голем.И големина на некоја стандардна меѓународна големина OumaТака купувачите можат да изберат правото големина во согласност со МеѓународнитеАмазон стандард големината на телото референца .Модел Обидете Се Носат Големина : S

Еден Гради Долг Ракав Тенок Тексас Кошула 2018 Сини Континуирано Дечко Жена Кошула Одбиеме Јака Секојдневен Основните Врвот Блуза

785.76 -15 % DEN 668.00

1 За Русија Брод : ве Молиме дајте ни го вашето целосно име и презиме ,бидејќи Царинските барања .Биста (cm) Должина (cm) Рамо (cm) Должина на Ракав (cm) XS 80 62 34 55 S 84 63 35 56 M 88 64 36 57 L 92 65 37 58 XL 96 66 38 59 XXL 100 67 39 60 Ве молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на тоаAnswer : ___________________________ NOTE : Како Различни Компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од под сликите.За Превозот1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.