• Ново
2017 Нови Жените Врвот Кошула Солидна Боја, Долг Ракав Секојдневен Блуза Чипка Секси Четири Бои Врвот Женски Елегантна Облека Blusas C896 30

2017 Нови Жените Врвот Кошула Солидна Боја, Долг Ракав Секојдневен Блуза Чипка Секси Четири Бои Врвот Женски Елегантна Облека Blusas C896 30

Оценка на клиентот:
DEN 633.12
DEN 538.00 -15 %

Износ
Залиха


$7.89 $ 6.23 $10.50 $ 6.93 $10.09 $ 6.73 $12.50 $ 10.50 $14.17 $ 10.34 $10.25 $ 7.59 $12.50 $ 9.38 $13.15 $ 11.05 $12.20 $ 10.25 $11.88 $ 10.098 $12.10 $ 10.16 $13.12 $ 11.152
Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН M 60 23.64 89 35.07 52 20.49 34 13.40 L 61 24.03 93 36.64 53 20.88 35 13.79 XL 62 24.43 97 38.22 54 21.28 36 14.18 2 XL 63 24.82 101 39.79 55 21.67 37 14.58 3 XL 64 25.22 105 41.37 56 22.06 38 14.97
Answer : ___________________________ Note :
1.Мерка грешка во рок од 2-4cm е нормално
2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.
3. Како различни компјутери се прикаже со различна боја, бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики.
100% Сосема Нов производ се направи од страна на нашата фабрика .Со добар квалитет и подобро workmanshi
Овој материјал ви дава пријатно чувство
Висок Квалитет, Шармантна, Модерен & Удобно
Ова е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!
Answer : ___________________________ Note : 1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2 : Внимание : ве молиме овозможи 2-4 см грешка на мерењето.
Плаќање :
1. Да се прифати : Alipay,во Моментов платформа за поддршка на купувачите преку кредитни картички (ЈЕНИ канал и под-канал),Web Money (WM),Western Union,Qiwi паричник, Бразил Boleto.ТТ трансфери .
Испорака :
1.Ве молиме да обрнете посебно внимание за да се пополни вашиот детални превозот адреса, контакт информации, и ZIP, во спротивно стоките можат да не може успешно испорака. 2.објектот ќе биде предаден во рок од 1-3 дневна по примиле исплата. 3. Во Нормално ,објектот превозот преку Кина Пост Воздухопловната.тоа треба трае околу 20-30days. за да вашата земја, Ако не можат да чекаат толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL.
Повратни информации :
Ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди кога сте задоволни објектот и нашите Услуги.. и немојте да остави негативни повратни информации пред да контактирате со нас.ние секогаш ги Реши проблемите за купувачот од пријателски.

Карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
СИГУРНИ XIAO ПРИКАЗНА
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Шупливи Надвор
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Полиестер
Јака:
Стенд
Облека Должина:
Редовни
Ткаенина Тип:
Чипка
Sleeve Стил:
Редовни

Производи во категоријата

Нови Лето Жените Мода Chiffon Бранови Работ Резервоарот На Врвот Вест Кошули Солидна Бонбони Боја Chiffon Лабава Топ Маица

267.84 -5 % DEN 254.00

7660984705498343 На Продажбата парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Стилски Печатење На Маици Симпатична Шик Три Четврт Ракави Блуза Дами Мода Обичните Коса Црта Вратот Блузи Chiffon Секси Лето Блузи

757.92 -29 % DEN 538.00

Име на производ : Жените Лабава Кошула Боја : Како на сликата покаже Материјал : Полиестер Стил : Случајни Повод : Плажа, на Улица, Секојдневни Пакет : 1*Долга Кошула ( Само на врвовите, не се вклучуваат панталони)1...

Бела Блуза Жените Работат Носат Копчето До Чипка одбиеме Јака Долг Ракав Памук Врвот Кошула Плус Големина S-XXL blusas feminina T56302

DEN 561.60

Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

Еден Гради Долг Ракав Тенок Тексас Кошула 2018 Сини Континуирано Дечко Жена Кошула Одбиеме Јака Секојдневен Основните Врвот Блуза

785.76 -15 % DEN 668.00

1 За Русија Брод : ве Молиме дајте ни го вашето целосно име и презиме ,бидејќи Царинските барања .Биста (cm) Должина (cm) Рамо (cm) Должина на Ракав (cm) XS 80 62 34 55 S 84 63 35 56 M 88 64 36 57 L 92 65 37 58 XL 96 66 38 59 XXL 100 67 39 60 Ве молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на тоаAnswer : ___________________________ NOTE : Како Различни Компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од под сликите.За Превозот1...

НОВИ 2017 Жените Мода Везови Флорални Долг Ракав Стојат Вратот Копчето за Повик Блуза Шик Памук Современ корејски Стил Кошули W1

476.64 -24 % DEN 362.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.Ви благодарам многу!!! ^^100% Сосема Нов И Висок Квалитет !Материјал : Памук, ПолиестерСтил : МаицаБоја : Бела ЦрнаПовод : Причинско / МодаSleeve Должина : Долги РакавиЈака : Застане вратотТкаенини : Густа ткаенина и висок квалитет Декорација : везови Големинабистарамоsleeveдолжина М96cm / 37.738cm / 14.958cm / 22.881cm / 31.8 L100cm / 39.339cm / 15.359cm / 23.282cm / 32.2 XL104cm / 40.940cm / 15.760см / 23.683cm / 32.6 2 XL108cm / 42.541cm / 16.161cm / 24.084cm / 33.0 3 XL112cm / 44.042cm / 16.562cm / 24.485cm / 33.4 Забелешка : Бидејќи на различни мерни методи, може да се 13cm од дозволената спектар грешка.Pls проверка на одредена Должина и Градите! Ви благодариме.1 инч =2.54 см.Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика.

2017 Жените Шупливи Надвор Блуза Чипка Капчиња Женски Исклучување Рамо Кошули Дами Blusas Кошула Бели Блузи Секојдневен Лабава Блузи SY1087

DEN 431.04

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА2017 Жените Лабава Блуза , Бисери Beading, Одблесокот Ракав Кошула, Овратот Блуза, Три Четврт Ракави, Лето Повик, Блузи Blusas , Блуза&КошулаИзвестувањеВе молиме изберете големина внимателно ,Може да се земе мерки на себе,се комбинираат со мерење на информации( Тежина, Висина / Биста, Рамо и Ракави ) да се избереили пред да ставање на ред,можете да контактирате со нас дека ние можеме да ви помогне да се избере вистинската големина...

Жените Девојки Монтажни Додатоци кристал остри Долга Облека дама нова кошула, џемпер диви Уши памук лажни јака мушка collares

623.52 -6 % DEN 586.00

Врат Должина : M38cm L40cm XL40cm XXL41cmЈака Должина : М 6.5 см L 6.5 cm XL 6.5 см XXL 6.5 смРамо : M32cm L33cm XL34cm XXL35cmПред Должина : M61cm L62cm XL63cm XXL64cmНазад Должина : M61cm L62cm XL63cm XXL64cmГрадите : M88cm L92cm XL96cm XXL100cm

Жените V деколте, Долг Ракав Кошула, Бела Блуза

DEN 864.00

Големина / cm Lt; / RTI & gt; Биста : 90 см Должина на : 63 см Ракави : 59cm Рамо : 37cm Gt; Биста : 94cm Должина : 64 см Ракави 59cm Рамо : 38 cm Lt; / RTI & gt; Биста : 97cm Должина : 65 см Ракави : 60cm Рамо : 39 cm XL Биста : 100cm Должина : 65 см Ракави : 61cm Рамо : 40 cm Големина / инчен Lt; / RTI & gt; Биста : 35.4 Должина : 24.8 Ракав : 23.2 Рамо : 14.6 Gt; Биста : 37.0 Должина : 25.2 Ракав : 23.2 Рамо : 15.0 Lt; / RTI & gt; Биста : 38.2 Должина : 25.6 Ракав : 23.6 Рамо : 15.4 XL Биста : 39.4 Должина : 25.6 Ракав : 24.0 Рамо : 15.7Внимание : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики...

Жените се врзуваат лак блуза Есен носат долги ракави Бела Pleated кошула женски Формален стил домот мода тенок блузи

859.20 -7 % DEN 799.00

Внимание1 Ова е Кинески големина, помал отколку што се Европски, Американски и руски големина на општите прилика, не ја одберете големината безгрижно, мора да се измери податоци од облека што се носи сега како на сликата подолу пред купување, а потоа се однесуваат на нашата големина информации за да изберете големина за себе.2...

Uwback Плус Големина 5XL Везови Кошула Жените Макси Кошули 2018 Нова Пролет Кармин Везени Кошула за Дама Лабава Блуза,EB117

757.92 -19 % DEN 614.00

Uwback Плус Големина 5 XL Везови Кошула Жените Макси Кошули 2017 Нова Пролет Кармин Везени Кошула за Дама Лабава Блуза,EB117Големина Вовед Ознака Единица за Големина Биста Ракав Должина Рамо Пред Должина XL cm 102 51 56.0 67.0 инчен 30.70 20.08 22.05 26.38 2 XL cm 108 52 58.0 68.0 инчен 30.70 20.47 22.83 26.77 3 XL cm 114.00 53 60.0 69.0 инчен 44.88 20.87 23.62 27.17 4 XL cm 120.0 54 62.0 70.0 инчен 47.24 21.26 24.41 27.56 5 XL cm 126 55 64 71 инчен 49.61 21.65 25.20 27.95па ви препорачуваме да изберете 1~2 поголема од обично...

Шарени Износени Лето Блузи 2017 Топла Продажба Жените Блузи Лабава Половина Ракав Домот Блуза Кошули Жените Плажа Исклучување Рамо Блузи

841.92 -34 % DEN 556.00

1.100% Сосема нов.2.Достапни бои : црна,црвена,сина3.Големина : S, M4 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

Пролет Harajuku Дева Марија Печатени Мазна Жените Блузи Лабава Блуза Кошули Улица Стил

781.44 -8 % DEN 719.00

Пролет Harajuku Дева Марија Печатени Мазна Жените Блузи Блуза КошулиПол : Машки&ЖенскиSi ze : c m Должина Б ustРамо S leeve М 73 122 56 55 / 22 L75126 57 56 / 23(Мерење разлика од 12cm,ве молиме бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група...

Жените Долги Ракави Бела Кошула Стои Јака Блуза

DEN 864.00

Големина / cm S Биста : 88cm Должина : 63cm Ракав : 59cm Рамо : 37cm М Биста : 92cm Должина : 63cm Ракав : 60cm Рамо : 38cm L Биста : 96cm Должина : 64cm Ракав : 60cm Рамо : 39cm XL Биста : 100cm Должина : 65cm Ракав : 61cm Рамо : 40cm Големина / инчен S Биста : 34.6 Должина : 24.8 Ракав : 23.2 Рамо : 14.6 М Биста : 36.2 Должина : 24.8 Ракав : 23.6 Рамо : 15.0 L Биста : 37.8 Должина : 25.2 Ракав : 23.6 Рамо : 15.4 XL Биста : 39.4 Должина : 25.6 Ракав : 24.0 Рамо : 15.7Внимание : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа...

2015 година Нови Жените Мода Чипка Кошула О-Вратот Кратко Sleeve Тенок Чипка Флорални Блуза Блузи Лето Секојдневен Капчиња Врвот blusas femininas

DEN 431.52

Големина : Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инченDer Loo KРамоSleeveБистаПоловинатаДолжинаМ 31.cm 18.cm 76.cm 69.cm 55.cmL 31.5.cm 19.см, 78.cm 74.cm 56.cmXL32.cm 19.5.см, 85.cm 76.см 57.cmXXL 33.см 20.cm 89.cm 82.см 58.cm3 XL 34.5.cm 20.5.cm 92.см, 84.см 59.cm4 XL 36.cm 21.5.cm 97.cm 89.cm 60.cm5 XL е 36,5.cm 23.cm 102.cm 92.cm 61.cm

Hitmebox 2018 Нови Жените Лето Чипка Блуза Blusas Секси О Вратот Кратко Sleeve Капчиња Секојдневен Тенок Блузи Кошули Плус Големина

623.52 -19 % DEN 505.00

Hitmebox 2017 Нови Жените Лето Чипка Блуза Blusas Секси О Вратот Кратко Sleeve Капчиња Секојдневен Тенок Блузи Кошули Плус Големина SXL Нашата Големини Работи Мали , ве Молиме проверете ја вашата големина со нашата ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА пред да го купат.Големината може да биде 2cm / 1 инчен неточноста поради рака мерење; Боја може да бидат малку различни, поради монитор.Ако имате било какви проблеми Околу Големината, ве молиме контактирајте со убава девојка продавница преку епошта пред ставање на ред .

Нови 2017 Жешка жени блузи Жените Облека мода Blusas Femininas Блузи & Кошули Руно Жените Капчиња Блуза Чипка Кошула 999

504.00 -32 % DEN 343.00

Препорачуваме САМО ПРОДАЖБА : $ 10.3 САМО за ПРОДАЖБА : $ 9.3 $7.89 $ 6.23 $14.17 $ 10.34 $15.78 $ 10.41 $11.99 $ 9.71 $11.58 $ 10.77 $12.99 $ 11.04 $9.89 $ 9.20 $9.99 $ 9.39 $13.50 $ 10.2 $12.22 $ 10.36 $13.89 $ 9.72 $12.50 $ 9.38Карактеристики100% Сосема Нови блузи направи од нашата фабрика .Со добар квалитет и подобро workmanshiОвој материјал ви дава пријатно чувствоВисок Квалитет, Шармантна, Модерен & УдобноОва е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!кликнете тука за повеќе нови предмети : Големина : M,L , XL,XXL,3 XL,S ...

Мода Мода Женска Целосна Ракав Chiffon Кошули се Сврти надолу Јака Секојдневен Лабава Блузи Блузи

347.04 -23 % DEN 267.00

100% Сосема нов и висок квалитетТип : Жените БлузаРакавот : Долг РакавМатеријал : ChiffonСтил : Отворена ПредБоја : БелаГолемина : S M L XLS Должина : 77cm / 30.31" Биста : 90cm / 35.43" Ракав : 54cm / 21.25"M Должина : 79cm / 31.10" Биста : 96cm / 37.79" Ракав : 60cm / 23.62"L Должина : 81cm / 31.80" Биста : 100cm / 39.3" Ракав : 66cm / 25.90"XL Должина : 83cm / 31.68" Биста : 105cm / 41.34" Ракав : 72cm / 28.35"Answer : ___________________________ Note : 1.Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја наобјектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики...

Жените Блуза новодојдени Топла Продажба Жените Блузи 2017 Секојдневен Ол Стил на Летна Кошула со Кратки Ракави, Чиста Бела Кошула 893E 30

520.32 -12 % DEN 458.00

hot_tail Купи Сега : $ 9.24 Купи Сега : $ 9.40 Купи Сега : $ 7.33 Купи Сега : $ 9.88 Купи Сега : $ 12.59 Купи Сега : $ 15.49 Купи Сега : $ 11.35 Купи Сега : $ 6.01 Купи Сега : $ 7.39 Купи Сега : $ 10.46 Купи Сега : $ 6.10 Купи Сега : $ 9.44 Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо Половината ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 61 24.03 82 32.31 18 7.09 36.5 14.38 68 26.79 М 62 24.43 86 33.88 19 7.49 37.5 14.78 72 28.37 L 63 24.82 90 35.46 20 7.88 38.5 15.17 76 29.94 XL 64 25.22 94 37.04 21 8.27 39.5 15.56 80 31.52 2 XL 65 25.61 98 38.61 22 8.67 40.5 15.96 84 33.10Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

2018 Нов Долг Ракав Жените Блуза Кошула Blusas Feminino Дами Блузи Женска Блузи Мода

776.16 -39 % DEN 473.00

ГолеминаSМLXLБиста88cm92cm96cm100cmРамо36cm37cm38cm39cmДолжина63cm63cm64cm65cmSleeve57cm58cm59cm60смAnswer : ___________________________ Note : 1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа...

Жените Свила Блуза РЕАЛНО СВИЛА chiffon Гроздобер Цветни печати долг ракав копчето блуза кошула Blusas femininas 2018 Пролет

3094.56 -15 % DEN 2630.00

Жените Свила Блуза 100% РЕАЛНО СВИЛА chiffon Гроздобер Цветни печати долг ракав копчето блуза кошула Blusas femininas 2018 ПролетМатеријал : 100% Mulberry Свила (Свила Палачинка)МЕРЕЊА : ГОЛЕМИНА / CM БИСТА ДОЛЖИНА РАМО ДОЛЖИНА НА РАКАВ S 90 63 38 55 M 94 64 39 56 L 98 65 40 57 XL 102 66 41 58Мерење им овозможува на 13cm грешки.(Свила ткаенини нема spandex, ве молиме изберете поголема големина) *Совети : 1...

Hiawatha Лето Плус Големина Chiffon Кошула Жените Долг Ракав Цртан филм Печати Дигитални Blusas Лабава се Сврти надолу Јака T3058

1487.52 -40 % DEN 892.00

Внимание : Ве молиме користете вашиот полно име на ред, ако не, купувачот е одговорен за сите понатамошни проблеми.Ако сакате да се промени на адресата, големина или боја, ве молиме да ни ме пред ние испорака...

2017 нова мода три мачки сите натпревар бела chiffon женски блузи pullover кошула ракави секојдневен blusas 376i 20

415.20 -6 % DEN 390.00

Цена : $7.43 Цена : $5.99 Цена : $11.65 Цена : $6.67 Цена : $5.49 Цена : $10.16 Цена : $5.5 Цена : $7.41 Цена : $10.5 Цена : $12.5 Цена : $11.75 Цена : $10.12 Цена : $7.6 Цена : $9.99 Цена : $10.03 Цена : $17.8 Цена : $6.99 Цена : $10.25 Цена : $11.8 Цена : $6.29 Цена : $10.24 Цена : $10.8 Цена : $12.8 Цена : $8.57Може да биде исто така сакам овој блузи : Карактеристики100% Сосема Нови блузи направи од нашата фабрика .Со добар квалитет и подобра изведба.Материјал : Памук и полиестерОвој материјал ви дава пријатно чувствоВисок Квалитет, Шармантна, Модерен & УдобноОва е многу популарен и секси дизајн, ние веруваме дека ќе се допаѓа многу!кликнете тука за повеќе нови предмети : Големина : M,L , XL,XXL,S ...

Camisas Femininas 2018 Лето Блузи V Деколте, Везови Кошула Жените Блузи корејски блуза Облека Blusas Mujer Chemise Femme XXXL

719.52 -25 % DEN 540.00

Постојат Големината на Разликите помеѓу различни земји,ве молиме прочитајте мерење на Големината на Табелата и да се споредат со свој мерки за да го одберете вистинскиот големини...

Blusa Femininas Celmia Жените Блуза 2018 Лето Секси О-Вратот Кратко Sleeve Чипка Крои Вратоврска Кошули Секојдневен Плус Големина Блузи S-3XL

516.00 -35 % DEN 336.00

Боја : Сина,Розова,Бела,ЦрнаГолемина : S,M,L,XL,2 XL,3 XLСезона : ЛетниОпис На Производот : Женска Круг Вратот Кратко Sleeve Чипка Крои Пред Врзување Чвор Тенок Одговара На Повик БлузиПакет Се Вклучени : 1 Врвот

Dioufond Жените Везени Флорални Plaid Кошула, Бела Сина Женска блуза на Долги Ракави Блузи 2017 Есен Секојдневен Дами Блузи

DEN 705.12

Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Секогаш јас брод од страна на пост воздухопловната Бесплатен превозот, ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме додадете некои пари да брод од страна на други пратката, ви благодарам многу...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.