• Ново
Бела Блуза Жените Работат Носат Копчето До Чипка одбиеме Јака Долг Ракав Памук Врвот Кошула Плус Големина S-XXL blusas feminina T56302

Бела Блуза Жените Работат Носат Копчето До Чипка одбиеме Јака Долг Ракав Памук Врвот Кошула Плус Големина S-XXL blusas feminina T56302

Оценка на клиентот:
DEN 561.60

Износ
Залиха


Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my parecl? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
1 . Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Со долго позитивни повратни информации и купувачот се покаже, ние ќе ви ги даде $2 или подарок. Нам исто така ни мило ако можете да го споделат нашата предмети на СНС и facebook, им даде на вашиот екранот за нас ние ќе ви ги даде $2 премногу
2 . Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
T56302
Бренд Име:
BIRDTREE ТБ
Јака:
Пак надолу Јака
Материјал:
Памук
Декорација:
Чипка
Ткаенина Тип:
Ткаени
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Состојба:
Brandnew со hangtag
Шема:
20 Шема
на располагање:
сите patttern достапни
Материјал:
96% Памук 4% Полиестер
Сезоната:
пролетта и есента
Стил:
Моден
превозот бесплатно:
Бесплатен превозот

Производи во категоријата

2017 Кавга Блуза Кошула Жените Блузи Плус Големина Жените Облека цвет печатени долг ракав Кошула Нови Попусти Ниска Цена 902F

748.80 -23 % DEN 576.00

Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 58 22.85 99 39.01 66 26.00 35 13.79 М 59 23.25 103 40.58 67 26.40 36 14.18 L 60 23.64 107 42.16 68 26.79 37 14.58 XL 61 24.03 111 43.73 69 27.19 38 14.97 2 XL 62 24.43 115 45.31 70 27.58 39 15.37 3 XL 63 24.82 119 46.89 71 27.97 40 15.76Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

2017 Жените Шупливи Надвор Блуза Чипка Капчиња Женски Исклучување Рамо Кошули Дами Blusas Кошула Бели Блузи Секојдневен Лабава Блузи SY1087

DEN 431.04

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА2017 Жените Лабава Блуза , Бисери Beading, Одблесокот Ракав Кошула, Овратот Блуза, Три Четврт Ракави, Лето Повик, Блузи Blusas , Блуза&КошулаИзвестувањеВе молиме изберете големина внимателно ,Може да се земе мерки на себе,се комбинираат со мерење на информации( Тежина, Висина / Биста, Рамо и Ракави ) да се избереили пред да ставање на ред,можете да контактирате со нас дека ние можеме да ви помогне да се избере вистинската големина...

Жените Блуза новодојдени Топла Продажба Жените Блузи 2017 Секојдневен Ол Стил на Летна Кошула со Кратки Ракави, Чиста Бела Кошула 893E 30

520.32 -12 % DEN 458.00

hot_tail Купи Сега : $ 9.24 Купи Сега : $ 9.40 Купи Сега : $ 7.33 Купи Сега : $ 9.88 Купи Сега : $ 12.59 Купи Сега : $ 15.49 Купи Сега : $ 11.35 Купи Сега : $ 6.01 Купи Сега : $ 7.39 Купи Сега : $ 10.46 Купи Сега : $ 6.10 Купи Сега : $ 9.44 Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо Половината ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 61 24.03 82 32.31 18 7.09 36.5 14.38 68 26.79 М 62 24.43 86 33.88 19 7.49 37.5 14.78 72 28.37 L 63 24.82 90 35.46 20 7.88 38.5 15.17 76 29.94 XL 64 25.22 94 37.04 21 8.27 39.5 15.56 80 31.52 2 XL 65 25.61 98 38.61 22 8.67 40.5 15.96 84 33.10Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Долг ракав кошула жените блузи памучни кошули blusas mujer де moda 2018 плус големина жените блуза секојдневен дами блузи chemise femme

743.04 -22 % DEN 579.00

Answer : ___________________________ NOTE : 1, Ова е Кинески големината,постојат и големината на разликите помеѓу различни земји,не се однесуваат на S / M / L / XL / XXL / 3 XL едноставно,ве молиме да се спореди со свој мерки за да го одберете вистинскиот големини,или можете да им обезбеди на вашите мерки за нас да даде предлог ако ви треба помош.поради различни мерни методи,големината на податоци може да постои 12 см грешка.2, се Должи на разликите помеѓу различни монитори,слики може да не ги одразуваат фактичката боја на предмети.Големина(Кина)КрстотРамо(cm)ГрадитеШирина(cm)ПоловинатаШирина(cm)КолковитеШирина(cm)ТелотоДолжина(cm)SleeveДолжина(cm) S M 34 86 58 52 L 35 90 59 53 XL 36 94 60 54 XXL 37 98 61 55 3 XL 38 102 62 56 4 XL 5 XL

Жените Долги Ракави Бела Кошула Стои Јака Блуза

DEN 864.00

Големина / cm S Биста : 88cm Должина : 63cm Ракав : 59cm Рамо : 37cm М Биста : 92cm Должина : 63cm Ракав : 60cm Рамо : 38cm L Биста : 96cm Должина : 64cm Ракав : 60cm Рамо : 39cm XL Биста : 100cm Должина : 65cm Ракав : 61cm Рамо : 40cm Големина / инчен S Биста : 34.6 Должина : 24.8 Ракав : 23.2 Рамо : 14.6 М Биста : 36.2 Должина : 24.8 Ракав : 23.6 Рамо : 15.0 L Биста : 37.8 Должина : 25.2 Ракав : 23.6 Рамо : 15.4 XL Биста : 39.4 Должина : 25.6 Ракав : 24.0 Рамо : 15.7Внимание : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа...

Шарени Износени Лето Блузи 2017 Топла Продажба Жените Блузи Лабава Половина Ракав Домот Блуза Кошули Жените Плажа Исклучување Рамо Блузи

841.92 -34 % DEN 556.00

1.100% Сосема нов.2.Достапни бои : црна,црвена,сина3.Големина : S, M4 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

Тинејџерскиот Деца Chiffon Блузи За Девојки Години Облека Пролет, Есен Деца Кошули 18 МИЛИОНИ 24M 4 6 8 9 10 12 14 Години Студентите Tees

623.52 -23 % DEN 480.00

modname=ckeditorТинејџерскиот Деца Chiffon Блузи За Девојки Години Облека Пролет, Есен Деца Кошули 18 МИЛИОНИ 24 M 4 6 8 9 10 12 14 Години Студентите Tees2017 Есен Децата Блузи За Девојки Chiffon Маици Целосна Ракав Бебе БлузиДетали За Производот : Пакет : 1 x БлузаСезона : Пролет, ЕсенБоја : Бела, Розова, Роза, Црвена, ЖолтаВозраст : 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Години ДевојкиГолемина 2 T (100) е за 8595cm висина, Големина 4 T (110) на 95105cm висина,Големина на 5 и 6 (120) се за 105115cm висина, Големина 7 & 8 (130) се за 115125cm висина,Големина на 9 и 10(140) се за 125135cm висина, Големина 11 & 12 (150) се за 135145cm висина,Големина на 13 & 14 (160) се за 145155cm висина, Големина 15 (170) е 155165cm висина.За УслугатаКако да сум во Кина, вашата земја и рудникот се џет заостануваат...

Пролет Harajuku Дева Марија Печатени Мазна Жените Блузи Лабава Блуза Кошули Улица Стил

781.44 -8 % DEN 719.00

Пролет Harajuku Дева Марија Печатени Мазна Жените Блузи Блуза КошулиПол : Машки&ЖенскиSi ze : c m Должина Б ustРамо S leeve М 73 122 56 55 / 22 L75126 57 56 / 23(Мерење разлика од 12cm,ве молиме бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група...

Есен Жените Причинско-Блузи О Вратот Одблесокот Ракав Лабава Кошула Печатени Домот Блуза Шупливи Надвор Blusas WS1600C

712.80 -20 % DEN 570.00

Големинабиста(cm) ракав(cm) length(cm)S 86 44 60М 90 44.5 61 L 94 45 62 XL 98 45.5 63Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.ви благодариме за вашето разбирање"Големината mearsured од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."Пакување листаЖените Блузи*1

Жените Свила Блуза РЕАЛНО СВИЛА chiffon Гроздобер Цветни печати долг ракав копчето блуза кошула Blusas femininas 2018 Пролет

3094.56 -15 % DEN 2630.00

Жените Свила Блуза 100% РЕАЛНО СВИЛА chiffon Гроздобер Цветни печати долг ракав копчето блуза кошула Blusas femininas 2018 ПролетМатеријал : 100% Mulberry Свила (Свила Палачинка)МЕРЕЊА : ГОЛЕМИНА / CM БИСТА ДОЛЖИНА РАМО ДОЛЖИНА НА РАКАВ S 90 63 38 55 M 94 64 39 56 L 98 65 40 57 XL 102 66 41 58Мерење им овозможува на 13cm грешки.(Свила ткаенини нема spandex, ве молиме изберете поголема големина) *Совети : 1...

Hiawatha Лето Плус Големина Chiffon Кошула Жените Долг Ракав Цртан филм Печати Дигитални Blusas Лабава се Сврти надолу Јака T3058

1487.52 -40 % DEN 892.00

Внимание : Ве молиме користете вашиот полно име на ред, ако не, купувачот е одговорен за сите понатамошни проблеми.Ако сакате да се промени на адресата, големина или боја, ве молиме да ни ме пред ние испорака...

2018 Есен Бели Жени Блузи Кратко Sleeve Плус Големина Дами Канцеларија Кошули Мода Лето Секојдневен Џеб Жените Блузи Сатен Блуза

1617.60 -49 % DEN 825.00

2018 Есен Бели Жени Блузи Кратко Sleeve Плус Големина Дами Канцеларија Кошули Есен Мода Обичните Џеб Дизајн Жените Блузи детали за производотГолемина(cm) Должина Биста Половината Ракав Рамо S 57 84 72 19 36 M 58 88 76 20 37 L 59 92 80 21 38 XL 60 96 84 22 39 2 L 61 100 88 23 40 3 L 63 104 92 24 41 4 XL 63 108 96 25 41 5 XL 63 112 100 26 41

Висок Квалитет 2017 Пролет Лето Жените Канцеларијата Дама Формално Партија Долг Ракав Училиште Блуза Мека Секојдневен Возбудува Бела Кошула Блузи

303.36 -17 % DEN 252.00

Висок Квалитет 2017 Пролет Лето Жените Канцеларијата Дама Формално Партија Долг Ракав Училиште Блуза Мека Секојдневен Возбудува Бела Кошула Блузи Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : 65% Памук +35% ПолиестерБоја : БелаРакавот : Долг РакавДеколте : LapelСтил : Случајни ОЛ Кариера Блуза Лето Плажа БлузиПовод : Случајни, Вечер Коктел Забава, На Лето ,На ПлажаГолемина : S M L XL XXLТагови / Нема.Sleeve Биста Половината Рамо ДолжинаS 60cm / 23.6" 88cm / 34.6" 70cm / 27.6" 36cm / 14.2" 59cm / 23.2"М 61cm / 24.0" 92cm / 36.2" 74cm / 29.1" 37cm / 14.6" 60cm / 23.6"L 62cm / 24.4" 96cm / 37.8" 78cm / 30.7" 38cm / 15.0" 61cm / 24.0"XL 63cm / 24.8" 100cm / 39.4" 82cm / 32.3" 39cm / 15.4" 62cm / 24.4"XXL 64cm / 25.2" 104cm / 40.9" 86cm / 33.9" 40cm / 15.7" 63cm / 24.8"Она Што Ќе Добиете За : 1 * Моден БлузаБелешки : 1...

2018 Нов Долг Ракав Жените Блуза Кошула Blusas Feminino Дами Блузи Женска Блузи Мода

776.16 -39 % DEN 473.00

ГолеминаSМLXLБиста88cm92cm96cm100cmРамо36cm37cm38cm39cmДолжина63cm63cm64cm65cmSleeve57cm58cm59cm60смAnswer : ___________________________ Note : 1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа...

Lychee Prairie Chic Пролет Лето Блуза V Деколте, Цветни Печати Шлиц Шупливи Од Обичните Лабава Долг Ракав Кошула Блузи

805.92 -10 % DEN 725.00

Материјал : Полиестер Информации : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

2017 лето O - вратот плус големина НОВА мода чипка жените кошула солидна, обичните лабава шупливи врежана жените блуза врвот blusas 168A 30

528.00 -12 % DEN 465.00

$14.0 $ 9.74 $11.0 $ 9.14 $14.0 $ 13.20 $10.0 $ 9.08 $12.0 $ 9.80 $12.0 $ 9.47 $13.0 $ 11.06 $8.0 $ 8.00 $15.0 $ 9.95 $14.0 $ 10.34 $12.0 $ 10.98 $8.0 $ 6.97 Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН М 52 20.49 92 36.25 36 14.18 35 13.79 L 53 20.88 96 37.82 37 14.58 36 14.18 XL 54 21.28 100 39.40 38 14.97 37 14.58 2 XL 55 21.67 104 40.98 39 15.37 38 14.97 3 XL 56 22.06 108 42.55 40 15.76 39 15.37Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Жените се врзуваат лак блуза Есен носат долги ракави Бела Pleated кошула женски Формален стил домот мода тенок блузи

859.20 -7 % DEN 799.00

Внимание1 Ова е Кинески големина, помал отколку што се Европски, Американски и руски големина на општите прилика, не ја одберете големината безгрижно, мора да се измери податоци од облека што се носи сега како на сликата подолу пред купување, а потоа се однесуваат на нашата големина информации за да изберете големина за себе.2...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.