• Ново
2015 година Нови Жените Мода Чипка Кошула О-Вратот Кратко Sleeve Тенок Чипка Флорални Блуза Блузи Лето Секојдневен Капчиња Врвот blusas femininas

2015 година Нови Жените Мода Чипка Кошула О-Вратот Кратко Sleeve Тенок Чипка Флорални Блуза Блузи Лето Секојдневен Капчиња Врвот blusas femininas

Оценка на клиентот:
DEN 431.52

Износ
Залиха


Големина : Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен
Der Loo K
Рамо
Sleeve
Биста
Половината
Должина
М 31.cm 18.cm 76.cm 69.cm 55.cm
L 31.5.cm 19.см, 78.cm 74.cm 56.cm
XL
32.cm 19.5.см, 85.cm 76.см 57.cm
XXL 33.см 20.cm 89.cm 82.см 58.cm
3 XL 34.5.cm 20.5.cm 92.см, 84.см 59.cm
4 XL 36.cm 21.5.cm 97.cm 89.cm 60.cm
5 XL е 36,5.cm 23.cm 102.cm 92.cm 61.cm

Карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Декорација:
Чипка
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Бренд Име:
DSTWJMX
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Памук,Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
боја:
Јасно, Бургундија
Боја Стил:
Природна Боја

Производи во категоријата

Жена лето плус големина солидна V деколте, Три Квартал Одблесокот Ракав Долго лабава chiffon блуза женски пролет хеџинг печатење маици

1367.52 -35 % DEN 889.00

Купони за вас ГолеминаГолемина на Табела Како што е Подолуве Молиме проверете ја вашата големина внимателноПостои 13cm грешка поради прирачник за мерење...

2018 Есен Бели Жени Блузи Кратко Sleeve Плус Големина Дами Канцеларија Кошули Мода Лето Секојдневен Џеб Жените Блузи Сатен Блуза

1617.60 -49 % DEN 825.00

2018 Есен Бели Жени Блузи Кратко Sleeve Плус Големина Дами Канцеларија Кошули Есен Мода Обичните Џеб Дизајн Жените Блузи детали за производотГолемина(cm) Должина Биста Половината Ракав Рамо S 57 84 72 19 36 M 58 88 76 20 37 L 59 92 80 21 38 XL 60 96 84 22 39 2 L 61 100 88 23 40 3 L 63 104 92 24 41 4 XL 63 108 96 25 41 5 XL 63 112 100 26 41

Жените Свила Блуза РЕАЛНО СВИЛА chiffon Гроздобер Цветни печати долг ракав копчето блуза кошула Blusas femininas 2018 Пролет

3094.56 -15 % DEN 2630.00

Жените Свила Блуза 100% РЕАЛНО СВИЛА chiffon Гроздобер Цветни печати долг ракав копчето блуза кошула Blusas femininas 2018 ПролетМатеријал : 100% Mulberry Свила (Свила Палачинка)МЕРЕЊА : ГОЛЕМИНА / CM БИСТА ДОЛЖИНА РАМО ДОЛЖИНА НА РАКАВ S 90 63 38 55 M 94 64 39 56 L 98 65 40 57 XL 102 66 41 58Мерење им овозможува на 13cm грешки.(Свила ткаенини нема spandex, ве молиме изберете поголема големина) *Совети : 1...

2017 Жените Шупливи Надвор Блуза Чипка Капчиња Женски Исклучување Рамо Кошули Дами Blusas Кошула Бели Блузи Секојдневен Лабава Блузи SY1087

DEN 431.04

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА2017 Жените Лабава Блуза , Бисери Beading, Одблесокот Ракав Кошула, Овратот Блуза, Три Четврт Ракави, Лето Повик, Блузи Blusas , Блуза&КошулаИзвестувањеВе молиме изберете големина внимателно ,Може да се земе мерки на себе,се комбинираат со мерење на информации( Тежина, Висина / Биста, Рамо и Ракави ) да се избереили пред да ставање на ред,можете да контактирате со нас дека ние можеме да ви помогне да се избере вистинската големина...

Нови Лето Жените Мода Chiffon Бранови Работ Резервоарот На Врвот Вест Кошули Солидна Бонбони Боја Chiffon Лабава Топ Маица

267.84 -5 % DEN 254.00

7660984705498343 На Продажбата парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Lychee Prairie Chic Пролет Лето Блуза V Деколте, Цветни Печати Шлиц Шупливи Од Обичните Лабава Долг Ракав Кошула Блузи

805.92 -10 % DEN 725.00

Материјал : Полиестер Информации : 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики...

2018 Врвот Лето Жените Секојдневен Блузи Кратко Sleeve Везови Бела Врвот Блузи Кошули Секси Кимоно Лабава Плажа Кошула Blusas Feminina

955.20 -45 % DEN 526.00

големина големина на Рамо биста Ракав Должина S 98 18 57 М 100 19 58 L 102 20 59 XL 104 дваесет и една 60※ Над големина е физички мерења на локации, се должи на мерење во различни времиња ќе има 12cm грешка, релевантни податоци за повикување само, со цел да ја примат вид.

Жените Долги Ракави Бела Кошула Стои Јака Блуза

DEN 864.00

Големина / cm S Биста : 88cm Должина : 63cm Ракав : 59cm Рамо : 37cm М Биста : 92cm Должина : 63cm Ракав : 60cm Рамо : 38cm L Биста : 96cm Должина : 64cm Ракав : 60cm Рамо : 39cm XL Биста : 100cm Должина : 65cm Ракав : 61cm Рамо : 40cm Големина / инчен S Биста : 34.6 Должина : 24.8 Ракав : 23.2 Рамо : 14.6 М Биста : 36.2 Должина : 24.8 Ракав : 23.6 Рамо : 15.0 L Биста : 37.8 Должина : 25.2 Ракав : 23.6 Рамо : 15.4 XL Биста : 39.4 Должина : 25.6 Ракав : 24.0 Рамо : 15.7Внимание : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа...

Hitmebox 2018 Нови Жените Лето Чипка Блуза Blusas Секси О Вратот Кратко Sleeve Капчиња Секојдневен Тенок Блузи Кошули Плус Големина

623.52 -19 % DEN 505.00

Hitmebox 2017 Нови Жените Лето Чипка Блуза Blusas Секси О Вратот Кратко Sleeve Капчиња Секојдневен Тенок Блузи Кошули Плус Големина SXL Нашата Големини Работи Мали , ве Молиме проверете ја вашата големина со нашата ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА пред да го купат.Големината може да биде 2cm / 1 инчен неточноста поради рака мерење; Боја може да бидат малку различни, поради монитор.Ако имате било какви проблеми Околу Големината, ве молиме контактирајте со убава девојка продавница преку епошта пред ставање на ред .

2018 Нов Долг Ракав Жените Блуза Кошула Blusas Feminino Дами Блузи Женска Блузи Мода

776.16 -39 % DEN 473.00

ГолеминаSМLXLБиста88cm92cm96cm100cmРамо36cm37cm38cm39cmДолжина63cm63cm64cm65cmSleeve57cm58cm59cm60смAnswer : ___________________________ Note : 1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа...

Saiqigui Blusa Пролет Падне Нова Женска Домот, Канцеларијата Кошула Ropa Mujer Тенок Долг Ракав Chiffon Блузи

656.64 -25 % DEN 492.00

Blusa Ropa Mujer 2015 Пролет Падне Нова Женска Домот, Канцеларијата Кошула Корејски Стил Плус Големина Тенок Долг Ракав Chiffon БлузиДобредојдовте на нашата продавница!* Големина : Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 0.5 инчи се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!* Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било која друга reasona ...

2017 Кавга Блуза Кошула Жените Блузи Плус Големина Жените Облека цвет печатени долг ракав Кошула Нови Попусти Ниска Цена 902F

748.80 -23 % DEN 576.00

Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 58 22.85 99 39.01 66 26.00 35 13.79 М 59 23.25 103 40.58 67 26.40 36 14.18 L 60 23.64 107 42.16 68 26.79 37 14.58 XL 61 24.03 111 43.73 69 27.19 38 14.97 2 XL 62 24.43 115 45.31 70 27.58 39 15.37 3 XL 63 24.82 119 46.89 71 27.97 40 15.76Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

Жените се врзуваат лак блуза Есен носат долги ракави Бела Pleated кошула женски Формален стил домот мода тенок блузи

859.20 -7 % DEN 799.00

Внимание1 Ова е Кинески големина, помал отколку што се Европски, Американски и руски големина на општите прилика, не ја одберете големината безгрижно, мора да се измери податоци од облека што се носи сега како на сликата подолу пред купување, а потоа се однесуваат на нашата големина информации за да изберете големина за себе.2...

Шарени Износени Лето Блузи 2017 Топла Продажба Жените Блузи Лабава Половина Ракав Домот Блуза Кошули Жените Плажа Исклучување Рамо Блузи

841.92 -34 % DEN 556.00

1.100% Сосема нов.2.Достапни бои : црна,црвена,сина3.Големина : S, M4 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

Мода Лето Жените Секојдневен Backless Резервоарот Врвот Вест Блуза V Деколте, Долг Ракав Chiffon Сечење На Врвот Кошула

294.24 -17 % DEN 244.00

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Материјал : ПолиестерБоја : Црна , Бела,Црвена ,Црвено ВиноСтил : Мода, НеврзанГолемина : S,M, L, XLТаму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Она Што Ќе Добиете : 1 x Мода Жените блузи / Култури блузиПреглед :

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.