• Ново
Безжична Bluetooth Handsfree сет за во Автомобил Звучникот Манос Libres Bluetooth сет за Автомобил Автомобил Bluetooth Слободни раце со Автомобил Полнач

Безжична Bluetooth Handsfree сет за во Автомобил Звучникот Манос Libres Bluetooth сет за Автомобил Автомобил Bluetooth Слободни раце со Автомобил Полнач

Оценка на клиентот:
DEN 852.48
DEN 605.00 -29 %

Износ
Залиха


Безжична Bluetooth Handsfree сет за во Автомобил Звучникот Сонцето стакло Клип 10m Далечина За i Phone 4 S 5 5 S 5 C Samsung Галакси S5 S3 S4 Забелешка 2 3 паметни телефони MP3 MP4 Таблет - Ехо и отстранување на Бучава и Сите Bluetooth-от Видиме со Автомобил Полнач
100% сосема нов и добра работна состојба
Погодно за полнење да се cliped на автомобилот е сонцето стакло.
Исто така се користи за hands-free повикува дома и во канцеларија
Multipoint технологија и оваа говорникот може да биде поврзан со 2 мобилен телефон
Силен сигнал, јасен звук и nonradiative
Спецификации :
Поддршка главата слободни, главата во собата и така натаму
Вклучени DSP за поддршка на напредни ехо и отстранување на бучава
Со 2 W говорник и висока чувствителност микрофон
Multipoint Поддршка : им овозможува на звучникот се поврзете со два телефони
Компатибилен Bluetooth Specification : V3.0+EDR
Работна фреквенција на опсегот : ISM (2.4-2.84 GHZ)
RF излезна моќност : До 10 метри
Батерија тип : литиум мобилен 3.7 V, 600-650mah (BL-5 B)
Време на разговор : до 15-16 часа
Време во мирување : до 1000 часа
Големина : 118mm X 46mm X 16mm (L*W*H)
Полнење време : 2-3 часа
Пакетот вклучува : ( не се вклучени мало кутија )
1 x Bluetooth Handsfree Speakerphone
1 x Автомобил Полнач
1 x USB кабел
1 x Упатство
1 x Железо Носителот
Answer : ___________________________ Note : @сите купувачи,ве молиме да бидат љубезно ве молиме да знаат дека овој Bluetooth Handsfree сет за во Автомобил доаѓа со магнетни,па не може да брод од преку Кина Пост,само Малезија Пост,се надевам дека за разбирање!

Карактеристики

Тип На Објект:
Bluetooth Сет За Автомобил
Специјални Функции:
Поврзете два телефони во исто време
Објектот Големина:
118mm X 46mm X 16mm (L*W*H)
Бренд Име:
К KWOKKER
Име На Модел:
Bluetooth Сет За Автомобил
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.14kg
Име:
hands-free speakerphone
Време за полнење:
Време На Разговор:
Време на мирување:
RF Излезна Моќност:

Производи во категоријата

USB Автомобил Полнач за Брзо Полнење Smart Автомобил Првенство Конектор за запалка приклучок за штекер автомобил 2 USB Порти Bluetooth hands-free call MP3 Плеер

DEN 1082.88

Карактеристики на производот : Bluetooth автомобил автомобил полнач Bluetooth handsfree повици Автоматски детектира автомобил батеријата напонBluetooth мобилен телефон музика свириУ диск музика свириМапа за навигација (play)Двојно полнење преку USB / 3100 маПроизвод продажба точкаBluetooth handsfree повициАвто напон безбедност инспекцијаBluetooth мобилен телефон музика свириУ диск музика свириМапа за навигација (тикер)Двојно USB / 3.1 полнење на Производ параметри : Мултифункција автомобил bluetooth полнење првенство lnput; 12 до 24 v DC USB излезен напон : DC 5 v Двојно USB излез тековната : 3.1 споделување на Напон откривање спектар : 6 30 v Bluetooth телефон / музика се игра / напон, детекција / полнење во Боја : сина, црна Плаќање : Ние прифаќаме Зачувам како метод на плаќање...

YASOKRO FM Предавателот Modulator Музичкиот Плеер Поддржува ТФ-Картичка U-диск за Итни случаи Чекан Безжична Bluetooth сет за Автомобил USB Полнач за во Автомобил

772.80 -33 % DEN 518.00

Опис : Овој уред,ви овозможува да стримувате музика и повици directily од вас bluetooth уред во автомобил FM стерео систем.Вградениот микрофон овозможува со еден неверојатно рацете слободни funciton,тоа, исто така, има USB и ТФкартичка читателот кои ќе ви пареа омилени MP3 и WMA песни на вашиот автомобил стерео систем.Двојно полнење преку USB порт може да го полните вашиот паметен телефон и друг уред, а истовремено.Така што да не прават било какви промени,лесно уживање во музиката и handsfree телефонски повици за време на возењето...

НОВО!Yatour БТА Автомобил Bluetooth Адаптер за Полнење за Раководител на Единицата за Радио Lexus GX470 LS460 LX570 RX300 RX300 RX330 RX350 RX400H SC430 bt

DEN 3840.00

Мултимедијални автомобил Bluetooth конектор БТА, БТА Bluetooth поддршка handsfree одговор телефон (преку оригиналниот автомобил стерео и волан копчето за да се одговори / откажам), поддржува A2 DP Bluetooth музички плеер (преку оригиналниот автомобил аудио домаќин, воланот контрола избори (Поддршка за 3,5 мм ПОМОШЕН текст функција, можете да го поврзувате било каков надворешен извор), да обезбеди 5 V / 1А стандард полнење преку USB интерфејс...

Bluetooth Поддршка со A2DP Двојна USB излез ПОМОШЕН ВО текст FM излез Bluetooth V2.1 Bluetooth сет за Автомобил Безжична Hands-free Bluetooth комплет

DEN 780.96

Карактеристики : 1 : поддршка дигитален дисплеј2 : Bluetooth handsfree повици3 : поддршка за Bluetooth stereo музичкиот плеер4 : echo откажување кога повикот и бучава сузбивање (CVC) технологија5 : Dual USB поддршка за други уреди, вкупниот излез 5 V / 3.16 : Стерео Bluetooth и FM пренос технологија7 : автоматски напојувањеисклучување на мемориската функцијаТехнички параметриНоминална оперативен напон12 VОграничување на оперативен напон9 ~ 26 VUSB излез5 V / 3.1Температурата на работаОд 0 до 50 степениЈачина на бучава сооднос> 60d BНарушувањеЗачестеност одговор20 Hz15 KhzЛево и десно каналот поделба> 60d BBluetooth верзијаВерзија 2.1Bluetooth обработка на звукСо A2 DP (Однапред Audio Distribution Profile) функцијаBluetooth пренос на далечина10 MBluetooth микрофон ефективни растојание0,5 2 MFM пренос фреквенција87.5 да 108 MhzПренесува FM режимСтерео дигитални PLL фреквенција заклучувањеМерки на претпазливост1...

Seicane Автомобил USB TPMS Откривање на Систем со 4 Внатрешните Сензори Гуми Притисок Следење на Авто Аларм за Android Радио Навигациски

4799.52 -15 % DEN 4080.00

TPMS со 4 Внатрешни / Надворешни Сензори за Гуми Притисок Следење на Авто АлармотПреносни Автомобил USB TPMS со 4 Внатрешни / Надворешни Сензори за Android Во Цртичка Навигација со DVD Гуми Притисок Следење на Авто АлармотОпис : TPMS Модули Технички ПараметриСензор : Работен Напон : 2.1 В – 3.6 VПритисок Опсег : 0 – 800 KPAТемпературата Опсег : 40 ℃ – +125℃Внатрешен Сензор Тежина : ≤28gНадворешен Сензор Тежина : ≤10gВнатрешен Сензор за Заштита на Ниво : IP5 K6 KНадворешен Сензор за Заштита на Ниво : IP6 K9 KВодоотпорен : IPX67Работа Frequence : 433.92 MHzПримачот : Работен Напон : DC12 VРаботат На Струјата : Внатрешен Сензор Работна Температура : 40℃~+125℃Надворешен Сензор Работна Температура : 30℃~+85℃Работа Frequenc e : 433.92 MHzПоправи Режим : 3 M СтапПоврзете Порта : USB ПортКако да се аплицира овој TPMS во вашиот автомобил?Step1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.