• Ново
Дрвен Кујнски Нож Носителот Цврсто Дрво Кујна Utensil Складирање Фиока Креативен Простор За Заштеда На Нож Полици Kicthen Додатоци

Дрвен Кујнски Нож Носителот Цврсто Дрво Кујна Utensil Складирање Фиока Креативен Простор За Заштеда На Нож Полици Kicthen Додатоци

Оценка на клиентот:
DEN 2972.16
DEN 1605.00 -46 %

Износ
Залиха

Дрвен Кујнски Нож Носителот Цврсто Дрво Кујна Utensil Складирање Фиока Креативен Простор За Заштеда На Нож Полици Kicthen Додатоци Опис
Материјал : гума дрво/даб
Боја : природна
Големина : 38x10.5x35.5cm

Карактеристики

Тип:
Блокови & Roll Кеси
Материјал:
Дрво
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
MJBW16232

Производи во категоријата

кујнски нож носителот порта talher ножеви блок складирање прибор acessorios де cozinha готвач мултифункционален пластични алатки за слободни

DEN 1247.52

Големина : 22.5 cm*11.5 cm innder кол : 10cmМатеријал : храна одделение пластика ППВкупно 6 бои.Ве молиме кажете кој ви се допаѓа.Кога ќе се стави ред,ве молиме оставете амбасадори за нас.Инаку ќе го испратите ножеви носителот случајно.Ви благодариме.1.Портокал со троа места2.Црна со троа некои точки3.Зелена4.Црна со многу, многу троа места5.Црвена со црна6.Со црвена зелена

Година Dehub Супер Вшмукување Чаша Крпа Прстен Бања Рака Крпа Носителот Круг Крпа Носителот Бања Прибор Бела

656.64 -19 % DEN 532.00

2016 Година Dehub Супер Вшмукување Чаша Крпа Прстен Бања Рака Крпа Носителот Круг Крпа Носителот Бања Прибор БелаКарактеристики1...

Висок Квалитет На 304 Нерѓосувачки Челик Нож Плоча Заградата Креативни Кујна Додатоци Нож Носителот Блокови Бесплатен Превозот

2182.56 -27 % DEN 1593.00

Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликБоја : Сребрена(Мозоци Одбор Radom Испорака )Големина : Покажува Како На Следнава Слика1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.