• Ново
Xeoleo Професионални Комерцијални Blender 2L Соја Млеко Машина 1390W Тешки Blender Миксер Висок Квалитет Сок Blender

Xeoleo Професионални Комерцијални Blender 2L Соја Млеко Машина 1390W Тешки Blender Миксер Висок Квалитет Сок Blender

Оценка на клиентот:
DEN 9024.00
DEN 8122.00 -10 %

Износ
Залиха

Xeoleo Професионални Комерцијални Blender 2 L Соја Млеко Машина 1390 W Тешки Blender Миксер Висок Квалитет Сок Blender Капацитет : 2.0 L Моќ : 1390 W Напон : 220 V/50 HZ~60hz
========================================================================================================

Карактеристики

Спецификација:
110V 60HZ, 220V 50HZ
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Напон (V):
220-240V
Контроли Тип:
Притисни Копче
Домување Материјал:
Пластични
Карактеристики:
Мултифункционален,Дробење Мраз
Функција:
Пченка Сокови,Овошје&Растителни,Грав Производ,Мешајќи,Пет Житарки,Ориз, Паста,Млеко Чај & Џем,Овошни Сокови,Дробење Мраз
Капацитет (l):
1.8-2.1 L
Број На Модел На:
ST-987
Сад Материјал:
Пластични
Бренд Име:
XEOLEO
Кабелот Должина (m):
1m
Хеликоптер Материјал:
Пластични
Моќност (W):
1201-1500W
Топлина За Зачувување На Функција:
No
Мешање Рака Материјал:
Пластични
Број на Брзина Settings:
6
Сечилото Број:
1
Број на Парчиња:
1
Стил:
Стои
Ротација го Оценувате(ВРТЕЖИ во минута):
20000
сертификација:
CCC
боја:
Црвена

Производи во категоријата

1PC Мултифункционален 5.5 L ' Рѓосувачки Челик, Електрични Храна Миксери Месење Тесто машина јајце мешајќи машина 220V/1000W

DEN 9600.96

1 PC Мултифункционален 5.5 L ' Рѓосувачки Челик, Електрични ХранаМиксери Месење Тесто машина јајце мешајќи машина 220 V / 1000 WНапомена : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозНапомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35сликата покажуваОписНапомена : 1.ако сакате 110 V ,ве молиме додадете 10 ДОЛАРИ ,ви благодариме !2.Бидејќи 110 V машина треба да се резервира, времето за испорака ќе биде подолг, ве молиме да се разгледа јасно и потоа цел.Ако сакате 110 V ,можете да контактирате со мене,ти благодарам!

Комерцијални Нерѓосувачки Челик 6 Слој Чоколадна Фонтана Машина DIY Чоколадо Жешко Тенџере Чоколадо Летање 110/220V 1PC

18672.00 -5 % DEN 17738.00

Комерцијални Нерѓосувачки Челик 6 Слој Чоколадна Фонтана Машина DIYЧоколадо Жешко Тенџере Чоколадо Летање 110 / 220 V 1 PCСликата покажува : Опис : Материјал : 304 # нерѓосувачки челик (304 # нерѓосувачки челик, со завртки)Боја : не ' рѓосувачки челик бојаДијаметар / Висина : 36 CM / 82 CMБрој на слоеви : 6 спратаНапојување : 220 V 50 HZ или 110 V 60 HZМотор моќност : DC24 V 100 WТоплинска моќ : AC 180 WВкупна моќност : 80 WЗа контрола на температурата опсег : 30150 ℃Капацитет : 6 KGСертификација : CEЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Кина Познатиот Бренд Joyoung Соја Млеко Машина Изолација Миксер Сок Од Соја Млеко Blender

DEN 6120.00

Добар квалитет Joyoung Соја Млеко Машина Нерѓосувачки челик сечилото Blender Мултифункционален Soymilk МиксерМодел : GS13 B Погоден : 25 луѓе Греење : Дното греење Материјал : не ' Рѓосувачки челик Капацитет : 10001300 ML Моќ : 180 W Напон : 220 V50 Hz G...

50L комерцијални тесто миксер торта пченица тесто мешање миксер машина за продажба, со 15kg капацитет брашно

DEN 134976.00

40 L Тесто МиксерСпецификација : ИмеТестото миксерМоќност1500wНапон220 / 380v / 50hzТежина242kgГолемина760*580*1230mmЈачина50 LМешање на брзина84 / 163 / 373r / минМакс мешање тесто15kgОпис На Производот1...

80L Мултифункционален рачен тесто миксер машина со 30kgr. брашно од нерѓосувачки челик, електрични тесто миксер создателот машина

DEN 273216.00

40 L Тесто МиксерСпецификација : ИмеТестото миксерМоќност3000 / 4000wНапон220 / 380v / 50hzТежина720kgГолемина700*1200*1650mmЈачина80 LМешање на брзина89 / 133 / 174 / 262r / минМакс мешање тесто30kgr.Опис На Производот1...

15L поевтини тесто миксер цени леб тесто миксер со капацитет 5kg брашно

DEN 33360.00

40 L Тесто МиксерСпецификација : ИмеТестото миксерМоќност550wНапон220 / 380v / 50hzТежина90kgГолемина415*530*750mmЈачина15 LМешање на брзина91 / 164 / 294r / минМакс мешање тесто5kgОпис На Производот1...

Midea МЈ-BL80Y21 Ѕид Кршење Машина Грав Млеко Blender Миксер Процесор Морнар Машина Овошје и Зеленчук Храна

11855.52 -7 % DEN 11026.00

Midea МЈBL80 Y21 Ѕид Кршење Машина Грав Млеко Blender Миксер Процесор Морнар Машина Овошје и Зеленчук ХранаНапон : 220 VПриклучок : plug КинескиФункција : 1,Ослободување на природни растителни биохемиски елемент, навистина скршени ѕид за да се подигне виталност2,6 ѕид скршени sawtooth нож3, висока моќност сите бакар мотор4, задебелување на сода вар стакло7749701549964684 Рачен Миксер парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче САД $ 51.99 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче7749701549972732 Морнар Blender парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче САД $ 290.00 / парче парче

Xeoleo 2.5 HP BPA Free Комерцијални Blender Миксер 2L Тешки Blender Висока Моќност 1900W Процесор за Храна Мраз Пијалак Бар Blender

13200.00 -10 % DEN 11880.00

Ако изберете 110v 60hz ,ние ќе испрати трансформатор,Не значи дека машината е 110v 60hz Xeoleo 2.5 HP BPA Free Комерцијални Blender Миксер 2 L Тешки Blender Моќност 1900 W : 1900 W Капацитет : 2 L Напон : 220240 V / 5060 HZ

топла продажба комерцијални леб тесто миксер машина храна миксер за 68L брашно

DEN 66336.00

30 L Тесто МиксерСпецификација : ИмеТестото миксерМоќност3.5 kwНапон220 / 380v / 50hzТежина198kgГолемина52*88*104cmЈачина68 LБарел брзина17 / 10r / минМешајќи вратило брзина210 / 120r / мимПроизвод презентација

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.