• Ново
Корејски мала спална соба ноќни табела карактеристики на современите креативни модни Американски LED Нордиските топол кревет светилка

Корејски мала спална соба ноќни табела карактеристики на современите креативни модни Американски LED Нордиските топол кревет светилка

Оценка на клиентот:
DEN 3840.00
DEN 3648.00 -5 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Тип На Објект:
Биро Светилки
Стил:
Модерна
Сенка Тип:
Железо
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Дрво
База Тип:
E27
Број На Модел На:
T0118-001
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Бренд Име:
qiseyuncai
Материјал:
Метал
Гаранција:
3 Години
сертификација:
CCC

Производи во категоријата

Модерната Смола балет чевли Девојка Спална соба ноќни табела светилка Принцови Ткаенина Студија Соба Маса Светилка Креативни роденденски подарок Маса Светилка

DEN 4127.52

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Ткаенина табела светилка Димензии : Дијаметар 22cm, Висина 35cm Извор на Светлина : E27*1(Цената не вклучува светилки) Напон : 110130 V, 220240 V(Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачот земји) Материјал : Ткаенина,пластични Пакет се вклучени : 1* табела Светилка***Пратката****Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 21 работни дена.Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.****Политика на враќање****Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за описи им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.****Услуга на клиентите****Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние одговор на сите email во навремено.

Модерната 8 Кристална Топка Табела Светилки Луксузни Кристал вметнете Челик Топката Спалната соба Покрај Табела Светлина Студија Соба Нова мода Маса Светилка

DEN 4776.00

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : crytsal табела Светлина Големина : D8.26" x H17.7"(21cm*45cm) Извор на Светлина : E14 40 W*1(Цената не вклучува светилки,) Напон : 110130 V,220240 V(Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачот земји) Материјал : Полиран Хром, Кристално Пакет се вклучени : 1*табела Светилка****Пратката****Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 21 работни дена.Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.****Политика на враќање****Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за описи им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.****Услуга на клиентите****Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние одговор на сите email во навремено.

Модерната Кристал Спалната соба Bedsides Табела Светилки Луксузни Кристал вметнете Челик Топката Студија Соба Нова мода Биро Осветлување Тела

DEN 3984.00

Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : crytsal табела Светлина Големина за мали : D150mm*H190mm Големина За Големи : D180mm*H210mm ( D7.1" x H8.27") Извор на Светлина : E27 40 W*1(Цената не вклучува светилки,) Напон : 110130 V,220240 V(Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачот земји) Материјал : Полиран Хром, Кристално Пакет се вклучени : 1*Pendant Светилка****Пратката****Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 21 работни дена.Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.****Политика на враќање****Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за описи им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.****Услуга на клиентите****Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние одговор на сите email во навремено.

Железо табела светилка око за заштита соба дневна соба и спалната соба студија, студија за читање светлина ноќни модерна едноставни модни CL1 FG335

DEN 5184.00

Светлина тело материјал : железоСветилка покрие материјал : крпаИзвор на светлина тип : блескаво светилка ЛЕР заштеда на енергија светилкаЗанает : Спреј боиНапон : 110 V ~ 240 V (вклучувајќи)Применливи простор : дневна соба студија спалната соба друг / другиСтил : едноставен модерен

Табела светилка спалната соба ноќни креативни Европските модерни едноставна свадба личност студија топло топол кревет светилка КП

DEN 4127.52

Светлина тело материјал : стаклоСветилка покрие материјал : стаклоИзвор на светлина тип : блескаво светилка ЛЕР заштеда на енергија светилкаЗанает : Спреј боиНапон : 110 V ~ 240 V (вклучувајќи)Применливи простор : дневна соба студија спалната соба друг / другиМоќност : 31 W (inclusive) 40 W (вклучувајќи

Willlustr нова iron читање светлина ноќни табела светилка Macaron розова боја црна, жолта сина студија соба биро осветлување канцеларија, хотел

DEN 7584.00

Willlustr нова iron читање светлина ноќни табела светилка студија соба биро осветлување канцеларија, хотел Macaron розова боја црна, жолта синаСијалица приклучок тип : E27Напон : 110 V240 VМатеријал : металПриклучок тип на располагање : ЕУ / велика БРИТАНИЈА / САД / AU (со испраќање светилка со приклучокот се користи во вашата земја)Големина : види подолу сликаЗа Плаќање : Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress .com...

led табела светилка за читање спалната соба осветлување 1-3w со менгеме клип приклучок и да се префрлате

DEN 621.60

со приклучок и вклучете white / black кабелотНИ 10.6 / парче НАС 10.2 / парче НАС 5.6 / парче НАС 5.6 / парче НАС 7.12 / парче НАС 10.94 / парче НАС 8.9 / парче НАС 7.39 / парче НАС 5.8 / парче НАС 4.5 / парче НАС 9.5 / парче НАС 5.04 / парче НАС 5.1 / парче НАС 5.04 / парче НАС 5.8 / парче НАС 10.98 / парче НАС 5.34 / парче НАС 10.98 / парче НАС 5.34 / парче НАС 10.98 / парче НАС 6.94 / парче НАС 6.54 / парче НАС 7.34 / парче НАС 4.7 / парче НАС 6.27 / парче НАС 5.6 / парче НАС 6.73 / парче НАС 23.58 / парче НАС 12.47 / парче НАС 19.94 / парче

Висок Квалитет 360 степени Ротирачки LED табела светилка Алуминиум Легура Отстранлив Вшмукување Чаша USB Читање Светилка led светло

DEN 571.20

Карактеристики : Производ гарантира 100% нови и вистински, сигурен квалитет 1 Ротари точка и повеќе, може да биде укината на вреќа, многу лесна за носење; 2...

2017 Најновите Креативен, Флексибилен Clip-За Светла Книга Лаптоп Светлина Црна ВОДЕШЕ Ниска Моќност Пластични Книга за Читање Светилка Топла Продажба

100.32 -25 % DEN 75.00

2017 Најновите Креативен, Флексибилен ClipЗа Светла Книга Лаптоп Светлина Црна ВОДЕШЕ Ниска Моќност Пластични Книга за Читање Светилка Топла Продажба Карактеристики : ОпределувањеМали, флексибилни и мала тежина, Флексибилни LED Биро Книга Светилка.Идеален за читање Книга или користејќи го вашиот Лаптоп во темница.Лесен за употреба, компактен и лесенОдличен подарок за било страствен reader или вечер сова...

Вазна во облик на дрвена маса светилка едноставен модерен креативни кревет кревет маса светилка

7440.00 -20 % DEN 5952.00

Вазна во облик на дрвена маса светилка едноставен модерен креативни кревет кревет маса светилка Параметар Модел : C20173 Влезен напон : AC90260 V Материјали : Дрво+ткаенина Забелешка : Сијалица Не се Вклучени ,ако треба,ве молиме контактирајте со нас...

Лофт индустриски ретро стил вода цевка маса светилка кафе проектот декорација креативни светилка декоративни водоводните цевки табела светилка тела

DEN 5280.00

Лофт индустриски ретро стил вода цевка маса светилка кафе проектот декорација креативни светилка декоративни водоводните цевки табела светилка телаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : ЖелезоМоќ влез : 100240 V ACСијалица Тип : 2 / 3pcs E27 светилкиСијалица вклучени или Не : Не се ВклучениГолемина : Како на сликата подолуВе молиме љубезно истакна светилки не се вклучени, Ако сакате lumiled гроздобер светилки, ве Молиме кликнете на линкот подолу за да цел одделно,Повеќе детали слики за вашиот референцаПоврзани Објекти Важни Совети1 : Ние сме забелешка одговорен за какви било царински давачки или improt данок, Но со цел да ги избегнете високите увозни давачки / данок, Nowmally ние ќе прогласи вашите нарачки на ниска вредност за ваша лична употреба...

LED Замав Рака Маса Светилка Dimmable Светла Флексибилни Рака Светилка Стегач за Архитект Инженер Читање Канцеларија Виткање Маса Светлина

2293.44 -40 % DEN 1376.00

LED Замав Рака Маса Светилка Dimmable Светла Флексибилни Рака Светилка Стегач за Архитект Инженер Читање Канцеларија Виткање Маса СветлинаФункција : 1...

Супер Светло Маса Светилка Виткање Читање Светлина Заштеда на Енергија Флексибилни Око-заштита Светилки Stepless Затемнување за Статистика Табела Светилка

2319.36 -40 % DEN 1392.00

Супер Светло Маса Светилка Виткање Читање Светлина Заштеда на Енергија Флексибилни Окозаштита Светилки Stepless Затемнување за Статистика Табела СветилкаФункција : 1...

1pc Тешко Цевка +Мека led gooseneck лер флексибилни носителот светилка М8+M10 Хром, железо Црево универзална мека цевки, Метални цевки серпентина

DEN 408.00

1pc Тешко Цевка +Мека led gooseneck лер флексибилни носителот светилка М8+M10 Хром, железо Црево универзална мека цевки, Метални цевки серпентинаДобредојдовте на нашата продавница !Точка Име : Половина Тешко + Половина Мека LED Цевка Gooseneck / Мека Цевка / Метал Цевка / Универзална ЦревоДијаметар : 8.0 MM / 11.0 MMдолжина : 200mm 300мм 400mm 500mm 600mmMaterail : Железо (Chrone Метал)Бои : SliverГаранција : >100,000 ХсCerifictions : CE CCC Ro HsУпотреба : За LED Табела светилка Маса светилка Следење на светлина Ѕид ламба Итн.• Шенжен Yi Ke Трговија Co.,Ltd "UMAKED" Нашиот Сопствен Бренд Ние Може да Помогне да се Направи (ОЕМ / ODM) За LED Светилка Делови• Ние се прифати голем број на видови на плаќање ,5 Lots или повеќе Авто 10% попуст off ,и Други Големи цел контактирајте со нас , Уживајте во превозот !

ChenFec LED Биро Светилки 5W Прилагодливи USB Rechargeabe ОКО Заштитна Флексибилни Ноќ Светлина

DEN 1857.12

Chen Fec LED Биро Светилки 5 W Прилагодливи USB Rechargeabe ОКО Заштитна Флексибилни Ноќ СветлинаСпецификација : Извор Тип : LEDМоќност : 5 WДве ниво Прекинувач СветлинатаНапон : 90 V260 VМатеријал : ABS+МеталТелото боја : Црна / БелаСветла боја : Топло бела / БелаБаза Должина : 415 MM (5 W)глава дијаметар : 110 MMметал црево : 415 MMПредмет : ноќни ламби / дом светлина / работа светилка / читање светилкаЗабелешка : максималната полица клип 6 CMПредности : 1, LED мека светлина без отсјај, нема зрачење доволно светлина.2, светлина прилагодливи агол ориентација, географски читање без нарушување на луѓето.3, со користење на висококвалитетни LED светилка, долг живот, промена на сијалица не е веќе главоболка проблем.Пакување се вклучени : 1 x LED Маса светилка1 x НИ Приклучок(Само во САД)Објектот СликаЗа Gurantee1...

Високо-квалитетни LED табела светилка, без ограничување затемнување полнење ноќ светлина читање биро светилки дом студија затворен осветлување

2150.40 -0 % DEN 2150.00

Висококвалитетни LED табела светилка, без ограничување затемнување полнење ноќ светлина читање биро светилки дом студија затворен осветлувањеОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Производи со користење на ABS + PC пластични школка, црево тело, Брзо топлина дисипација, Прилагодлив осветлување агол извор на Светлина со користење на висококвалитетни LED Светилка монистра, висока осветленост, долг животен век на Производот Тип : Класичен верзија(А) и Надградена верзија (Б) Класичен верзија(A) : Може да биде бескрајно затемнување светлината;вграден во 2000m Ah литиум батерија, работно време : 510 часа; 40 LED светла монистра, 1.2 метри кабелот за напојување;Кул Бело Природно Светло Жолта Светлина три начини на осветлување Надградена верзија : Може да биде бескрајно затемнување светлината;вграден во 2500m Ah литиум батерија, работни часови 310 часа; светилка сопственикот со две стандардни 5дупка приклучок, два мултифункција напојување USB интерфејс (како што се : мобилни телефони, таблет компјутер полнење Итн.), 50 LED светла монистра, 1.5 м кабелот за напојување,Кул Бело Светло режим на Производи што се применуваат за : спална соба, студија, студентски дом читање светилка ноќ светлина и така натаму Пакет : 1 x ноќ светлина 1 x ЕУ

Дрвени човек во облик на маса светилка Модерна едноставен дрвен кревет светилка Нордиските креативни модни дрвена маса светилка

DEN 4788.00

Дрвени човек во облик на маса светилка Модерна едноставен дрвен кревет светилка Нордиските креативни модни дрвена маса светилка Параметар Модел : C20173 Влезен напон : AC90260 V Материјали : Дрво Забелешка : Сијалица Не се Вклучени ,ако треба,ве молиме контактирајте со нас...

Полнење преку USB пренослив краток LED Сребрена/gold/црна/розово злато боја Виткање маса светла DIY табела светилка за Читање студија кревет

2418.72 -29 % DEN 1717.00

Информации за производотТехнички Детали Ставка Тежина за 0,6 KG Производ Димензии L20cm W6.5cm H1cm Реден број на модел YYT122 Боја КАКО слика Стил USB Виткање Заврши Алуминиум Материјал Алуминиум Шема Форма Извор на Енергија LED Напон90260v

USB Вклучен LED Маса Светилка Допир На LED Табела Читање Светилка Лаптоп Работа Светлина Флексибилни Gooseneck Око Нега Летно Осветлување

623.52 -30 % DEN 436.00

Материјал : Светилка глава пластика, ABS, светилка сенка матирано пластика, gooseneck челик со гума, прекриени, менгеме пластика, ABS и ЕВА лагер.Димензија : Светилка глава Φ7.5 CM, gooseneck должина 33.5 CM, менгеме 11.5x8 CM, макс...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.