• Ново
Две Функција Тоалет Рачни Мијалник ,Пелена Sprayer, Туш Shattaf Мијалник Спреј Туш комплет Авион ,304 од не ' Рѓосувачки Челик

Две Функција Тоалет Рачни Мијалник ,Пелена Sprayer, Туш Shattaf Мијалник Спреј Туш комплет Авион ,304 од не ' Рѓосувачки Челик

Оценка на клиентот:
DEN 815.52
DEN 579.00 -29 %

Износ
Залиха


Desciption
Бранеа Никел Рачни Мијалник Sprayer Постави Туш
Вентил Тип : Керамички Вентил
Мијалник Спреј : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Црево : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Носител : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Заврши : Бранеа Никел
Конекција : G1/2"
Работен Притисок : 0.1-1.0 Mpa
Пакет се вклучени
1 x 304 од не ' Рѓосувачки Челик Носителот
1 x 304 од не ' Рѓосувачки Челик Мијалник Спреј
1 x 150cm од не ' Рѓосувачки Челик Црева ( EPDM+НАЈЛОН Внатрешно,Може да сноси 170-250psi Вода под Притисок)
Плаќање
Aliexpress прифати Зачувам/Кредитна Картичка/Web Money ,ве молиме да се направи исплата ПОБРЗО откако ќе се направи нарачка. Превозот
1. Ние брод на Alixpress адреса на САМО. М åke сигурни дека тоа е точно и целосно.
2. Општо земено, ние ќе брод од вашата нарачка во 3 работни дена, ако ништо друго се случи ,pls бидете трпеливи откако ќе се направи нарачка.
3. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
4. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена . Овие трошоци се на купувачот одговорност.
5.Во случај на вонредни околности , ние ќе го промени и ќе го избере соодветна превозот начин, во согласност со реалните услови , за да се осигура можете да добиете на вашите производи, безбеден и брз.
6.Ако изберете локација за подигнување,но вашиот град е оддалечена област ,треба да се обрне повеќе задолжен за дополнителна такса. Контактирајте со нас
1. Ве молиме да земете 1 мин да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5 ѕвезди.
2. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, контактирајте со нас во времето.

Карактеристики

Тапа Допирање:
2 Дупки
Број На Модел На:
02-188
Допрете дупка:
2 Дупки
Spary Тип:
Хоризонталната
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Бренд Име:
AODEYI
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Заврши:
Бранеа Никел

Производи во категоријата

античкиот месинг со висок квалитет мијалник спреј пиштол, мијалник додатоци

2225.28 -10 % DEN 2003.00

Спреј пиштол материјал : месингЗаврши : бранеаВклучува : спреј пиштол, туш носителот, 1.5 м туш цревоПлаќање Ние прифаќаме alipay тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Превозот1 Ние ќе брод стоката во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата.2 ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен; ние не сме одговорни за погрешно или undeliverable адреса.3 Ако сакате да брод наредби од страна на Кина пост воздух mail за заштеда на товар, ве молиме прифатете го тоа е време на испорака 1530 дена или повеќе, во зависност од дестинацијата или други фактори; ако е потребно итно, ве молиме изберете брзо експрес : DHL,TNT, FEDEX, UPSот4 Ние не сме одговорни за царина или увоз доход, но напишете ниска вредност на царинската декларација.Повратни информацииКога ќе го примите објект и се задоволни со тоа, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние ќе бидат високо ценети.Ве молам, мислам дека повторно пред да ја напушти 13 ѕвезда за повратни информации како и продавачот оценка, бидејќи тие се многу важни за нас(вклучуваат "објект како што е опишано", "комуникација", "превозот брзина")...

ѕидот mouted Тоалет Плоштадот Мијалник Спреј Shattaf Туш Комплет со Прилагодливи Месинг Носителот, Soild Brass02-299

1857.12 -17 % DEN 1541.00

Дувачкиот Тоалет Рачни Пелена Мијалник Sprayer + Прилагодливи Месинг НосителотВентил Тип : Керамички ВентилМијалник Спреј : Месинг Носителот : МесингЦрево : Нерѓосувачки ЧеликКрај : Хром врска : G1 / 2"Работен Притисок : 0.11.0 MpaПакет се вклучени : 1 x Месинг Носителот 1 x Мијалник спреј 1 х 120cm од не ' Рѓосувачки Челик Црева

Modun Силикони Enema Сијалица за Мажи Жени Интимни Миење Директно Plug-in Вода Enema Дома Алатки Секс Туш Аналниот Почиста(7.5 МЛ)

DEN 816.00

Modun Силикони Enema Сијалица за Мажи Жени Интимни Миење Директно Plugin Вода Enema Дома Алатки Секс Туш Аналниот Почиста(7.5 МЛ)Во врска со производот ENEMA СИЈАЛИЦА е направен од премиум medicals силикони.премиум medicals силикони enama комплет е ултра мека уште фирма и флексибилни, за удобно и безбедно користење...

Modun Бања Мијалник Тоалет Рачни Спреј Поставите Shattaf Sprayer Совршен Дното Почиста Спреј Туш Хигиена Медиокритет Тоалет Sprayer

360.00 -25 % DEN 270.00

Modun Бања Мијалник Тоалет Рачни Спреј Поставите Shattaf Sprayer Совршен Дното Почиста Спреј Туш Хигиена Медиокритет Тоалет Sprayer Спецификација : Предмет : Анален почиста Мијалник Материјал : Stainlees челик Интерфејс : 1 / 2" Боја : Сребро Црево должина : 1.5 м 59" Вентил материјал : Бакар Големина : Како што е прикажано на сликата Функција : Погоден за мажите и жените, Лесно и практично да се користат Соодветни за чистење на цревата пред секс Помогне во одржување на здрав сексуален живот, го намалува ризикот од инфекции Мазна безбедност на површината, лесно во телото без било какви штети

Modun Мијалник Рака Туш Douchette Wc Мијалник Colonic Наводнување Enema Чистење Анален Туш Хигиенски Системи Анален Douches Sprayer

768.00 -20 % DEN 614.00

Modun Мијалник Рака Туш Douchette Wc Мијалник Colonic Наводнување Enema Чистење Анален Туш Хигиенски Системи Анален Douches SprayerОпис : Заврши : Хром Боја : Сребро Мијалник Спреј Материјал : Алуминиум легура Врска : G1 / 2" Работен Притисок : 0.11.0 Mpa Работа живот : 500000 пати Црево Должина : 1.5 м / 59inch Погоден : комерцијални, дома, бања,бања, хотел, бар, итн сето Ова во еден комплет комбинира интимни чистење со возбудливоста возбуда...

Мијалник тоалет седиште sprayer пиштол Солидна месинг Хигиенски Туш поставите Преносни мијалник со месинг хром туш носителот и 1.5 м црево

1919.52 -9 % DEN 1747.00

Име : Мијалник постави тушМатеријал : Мијалник туш : Сите месинг; Носител : Сите месинг ;Црево : 304 од не ' рѓосувачки челикПовршина по завршувањето : ХромАко цел Тапа во мојата продавница! Бидејќи на друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред порака кога ќе го поставите цел,или ние ќе ги испрати стандардна големина G1 / 2 цевка,се надевам, ќе може да ги разбере!Испорака : ·ве Молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса...

Современата Chrome Две Режим Тоалет и Мијалник Sprayer Бања Месинг Туш Спреј Сет со Црево & Држачот .Здравје Анусот Чистење Shattaf

1051.68 -44 % DEN 589.00

Опис на производот Мијалник Материјал : Месинг Црево Материјал : не ' Рѓосувачки челик Вентил Материјал : Месинг Завршувањето на : Хром Име : тоалет спреј пиштол За повеќе информации,pls контактирајте ме,јас ќе одговори на што ПОБРЗО,ви благодаримеПлаќањеНие прифаќаме ЗАЧУВАМ / Кредитна Картичка И ВИЗА ...

Modun Туш Enema Флеш Flex Совет За Чистење Мијалник Туш Преносни Вметнете Вагинален Туш Enema Анален И За Вагинален Enema Showerhead

432.00 -20 % DEN 346.00

Modun Туш Enema Флеш Flex Совет За Чистење Мијалник Туш Преносни Вметнете Вагинален Туш Enema Анален И За Вагинален Enema ShowerheadОпис : Мијалник Спреј Материјал : Силикон Врска : G1 / 2" Работен Притисок : 0.11.0 Mpa Работа живот : 500000 пати Црево Должина : 1.5 м / 59inch Погоден : комерцијални, дома, бања,бања, хотел, бар, итн сето Ова во еден комплет комбинира интимни чистење со возбудливоста возбуда...

Modun Рачни Хигиенски Туш Преносни Мијалник Вода Sprayer Пиштол Анален Хигиенски Туш Челик Тоалет И Мијалник Допрете Го Постави Миксер Мијалник Глава

DEN 264.00

Modun Рачни Хигиенски Туш Преносни Мијалник Вода Sprayer Пиштол Анален Хигиенски Туш Челик Тоалет И Мијалник Допрете Го Постави Миксер Мијалник ГлаваОпис : Мијалник материјал : 304 Stainlees Челик Тоалет и туш големина : 120mm X 55мм Мијалник носителот материјал : Алуминиум легура Интерфејс врска : 1 / 2" Работен Притисок : 0.11.0 Mpa Работа живот : 500000 пати Црево Должина : 1.5 м / 59inch Погоден : комерцијални, дома, бања, хотел, бар, итн Одберете : само мијалник главата или мијалник главата+ црево+носителот

7/8 Т-adaper Тоалет Рачни Пелена Sprayer Мијалник Shattaf Туш+Црево+Носителот

1239.84 -11 % DEN 1104.00

Опис Spary Тип : Хоризонтална Вентил Тип : Керамички Вентил Мијалник Спреј : Супериорен Пластика, ABS Црево : Нерѓосувачки Челик Носителот : Супериорен Пластика, ABS Крај : Хром врска : G1 / 2" Работен Притисок : 0.11.0 Mpa Пакет се вклучени : 1 x ABS Носителот 1 x 1200mm од не 'Рѓосувачки Челик црева 1 x ABS Мијалник спреј 1 x 7 / 8" Тполнач за батерии 1x инструкции за инсталација 1x Тефлон лента(дар)

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.