• Ново
VENSTAR S405 Мулти-точка Мини Безжичен Аудио на Bluetooth Предавател Музика Стерео Dongle Адаптер за Звучници,MP3,MP4,ТЕЛЕВИЗОР,КОМПЈУТЕР,Таблет

VENSTAR S405 Мулти-точка Мини Безжичен Аудио на Bluetooth Предавател Музика Стерео Dongle Адаптер за Звучници,MP3,MP4,ТЕЛЕВИЗОР,КОМПЈУТЕР,Таблет

Оценка на клиентот:
DEN 959.52
DEN 864.00 -10 %

Износ
Залиха


Производ Слики :
Краток Вовед : Ова е кул Bluetooth безжична предавателот со убави, елегантни, компактен дизајн која ти овозможува да свирам музика на вашиот стерео да се подобрат вашите слушање уживање. Како моќта на дигиталната музика зема целиот свет, корисниците се во потрага по начини за да стримувате нивната дигитална музика библиотека лесно да се врати во нивната домашна стерео опрема. Овој мал уред ви дава таа можност и тоа не е голема работа. Главни Карактеристики : Мали димензии, лесен и трајни! Земете го со вас и да уживате Bluetooth музика во секое време/насекаде. Широко се користи за ТВ, КОМПЈУТЕР, CD плеер, i Pod, DVD, MP3, MP4 плеер, слушалки, звучници и други bluetooth стерео аудио от систем за Работа со сите видови и брендови на уредот до 30 метри работен опсег. Лесно поврзете со Bluetooth стерео слушалки за телефон, обични слушалки, звучници и други Bluetooth стерео аудио от систем Bluetooth музички предавателот со одлични перформанси, Изгради-во Литиум батерија. Исто така се опремени со USB кабел, поддршка за да ги користите вклучен со AC адаптер со Висока Верност : Високи перформанси на Bluetooth 4.0 реки со чиста, CD-како квалитет на звук, широко компатибилен со повеќето Bluetooth приемник Технички Спецификации : Bluetooth Чип : ООП 8670 Bluetooth верзија : 4.0 Батерија : 3.7 V 55m Ah, литиум полимер Полнење порт : micro USB Аудио влез : 3.5 mm џек Multipoint врска : Поврзете со две Bluetooth слушалки истовремено Пакување Вклучува : 1 x Bluetooth Предавател 1 x Полнење преку USB Кабел 1 x 3,5 мм Машки да Машки Аудио Кабел 1 x 3,5 мм Женски РКА Кабел 1 x Прирачник за Корисникот 1 x Гаранциона Картичка
-Ќе може да се плати со користење на Visa, Master Card, Paypal, QIWI, Маестро, Web Money, Boleto и банкарски трансфер, итн.
- Ако пратката >2kg, ние ќе го одвои на 2 или повеќе парцели.
- Обично ние ќе брод вашата нарачка од 48 часа, понекогаш постои одложување затоа што ние не работат за викенд или фестивал одмор.
- Избравме Aliexpress Стандард Превозот како основни превозот метод.
-Можете да ги пратите вашата цел во овие веб-сајтови(Aliexpress Стандард Превозот) :
- Ако вашата цел беше предаден од руската Федерација,
- Ве молиме, погрижете се вашето Име, Адреса, Поштенски Код, Телефонски Број се точни, така што ќе може да receice вашата нарачка без одложување!
- Ние обезбедуваме 1 година гаранција, ако производи имаат квалитет проблем, ќе може да се врати за размена / repair.
- Ако примите скршени производ не работи или не како што е опишано, ве молам да ми испрати вистинската фотографија или видео.
- Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ние ќе одговор во 24 часа.
- Немојте да ја напушти која и да е лошо повратни информации или отворен спор пред да контактирате со нас , ние ќе го реши проблемот на пријателски начин.
- Ве молам оставете 5 ѕвезда повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги.

Карактеристики

Bluetooth Стандард:
Bluetooth v4.0
Звук Песна:
Двојно
Пакет:
Yes
Поддржува AAC:
No
Интерфејс:
3.5 mm,USB
Поддршка Apt-x:
No
Висока Дефиниција Поддршка:
Никој
Содржина:
Аудио
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Функција:
Никој
Број На Модел На:
S405
Безжична Тип:
Bluetooth
Бренд Име:
VENSTAR
WIFI Стандард:
Никој

Производи во категоријата

Bluetooth 4.0 Аудио Стерео Звук ТВ Предавателот Адаптер Аудио на Bluetooth Предавател за Слушалки на ТВ Лаптоп DVD PC

997.92 -50 % DEN 499.00

Bluetooth 4.0 Аудио Стерео Звук ТВ Предавателот Адаптер Аудио на Bluetooth Предавател за Слушалки на ТВ Лаптоп DVD PCBluetooth 4.0 Предавателот може да се промени традиционалниот ДВД, ТВ, КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Лаптоп, CD Плеер или Таблет КОМПЈУТЕР во Bluetoothот за еден...

Нова Безжична Bluetooth со A2DP 3.5 mm Стерео Музика Аудио Предавателот Адаптер GDeals

388.80 -10 % DEN 350.00

Нова Безжична Bluetooth со A2 DP 3.5 mm Стерео Музика Аудио Предавателот Адаптер GDeals Функција : Материјал : Пластични, МеталниГолемина : 5.3x1.3x1cm / 2.09"x0.51"x0.39"Bluetooth V3.0+EDR, Понатаму пренос на далечина : 10mОсетливост : 91d BmПренесување на Моќ : 4d Bm пренесува моќBluetooth Стерео Аудио Профил : со A2 DPПодатоци го Оценувате : 32битни работи време да се конфигурираат аудио процесорФреквенција : 2.4 GHz3.5 mm стерео аудио излезРежим на спиење за енергија конзервацијаБатерија : батерија liion батерија 200 Ma H (Вклучуваат)Напојување : полначи преку мини USB кабелВреме на полнење : 3hoursРаботно време : до 8 часа1 x Bluetooth Предавател1 x USB кабел1 x 3.5 mm стерео аудио кабел1 x упатствоНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.