• Ново
LED Стоматолошки Главата led Светло батеријата за Медицински Хируршки Бинокуларна Loupes колекции стоматолошки светлина

LED Стоматолошки Главата led Светло батеријата за Медицински Хируршки Бинокуларна Loupes колекции стоматолошки светлина

Оценка на клиентот:
DEN 1440.00
DEN 1368.00 -5 %

Износ
Залиха

LED Стоматолошки Главата Светлина батеријата Медицински Хируршки Бинокуларна Loupes колекции Спецификација : Преносни LED светла
Висок интензитет>15000—30000 Lux
Континуирано run-time : >5 часа
Моќта на LED сијалица : 1 W
Векот на траење на сијалицата : 10000 час
Сите loupes се факултативниот
Многу мал волумен и тежина
Батеријата пакет тежина : 100g
Полнење напон : AC110 V/240 V/50-60 Hz

Карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
како-311
Големина:
Small
Бренд Име:
DEASIN
НЕТО-WT.:
200g
НЕТО-WT.:
800

Производи во категоријата

10PCS Стоматолошки 4 дупки Голема Брзина Handpiece Цевки Силикони цевка Композити 4 дупки handpiece Цевка цевка без конектор SL1112

2543.52 -5 % DEN 2416.00

Карактеристики : Спецификации : 4 ДУПКИ handpiece цевки спирала без конектор1.8 метриAnswer : ___________________________ Note : Пакет Листата : Aliexpress.com acceptes кредитна картичка, Eпаричникот и offline банкарски трансфер...

6807-2RS 6807RS велосипед велосипед вратило центар Метрички моторни топката имајќи 6807 61807 35X47X7MM 35X47X7 MM 61807-2RS 35*47*7MM 35*47*7 ММ

DEN 3288.00

50pcs / многу 68072 RS 6807 RS велосипед велосипед вратило центар Метрички моторни топката имајќи 6807 61807 35 X47 X7 MM 35 X47 X7 MM 618072 RS 35*47*7 MM 35*47*7 ММ1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC7 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

Ендодонтско NITI датотеки на Коренскиот Канал Чистење датотеки 15 20 25 30 35 40 за да изберете Користи за ЕМС WOODPECKER ЕНДО СОВЕТ

863.52 -20 % DEN 691.00

Ендодонтско NITI датотеки со компатибилен со Woodpeck, EMS, Satalec scaler совет Стоматолошки Ендодонтско Датотеки 15# / 20# / 25# / 30# / 35# / 40# за Коренскиот Канал Чистење Апликација : XУлтразвучно испитување датотека е супер флексибилни NITI Датотека за Ендодонтско на коренскиот канал чистење користење.Спецификација : 100% сосема нов.Директно од фабрикаВисок квалитет со CE уверение.Тешко да се скршиДолжина на : 32МИЛИМЕТРИМодел : 15#40# 32МИЛИМЕТРИ (6pcs / шише, 1pc за секоја големина)Процес на производствоПревозотКлиент посетаНашата компанијаНие сме производител кој е фокусиран на scaler tips и насадни инструменти, како и ултразвучно scalers од 2010 година.Имаме над 300 модели scaler tips кои може да се вклопат добро познати scaler брендови, како што се ЕМС,SATELEC,WOODPECKER, NSK,KAVO итн.Нашиот производ е одобрен CE / ISO и ФДУ и продава на глобалната стоматолошки клиники секоја година.Нашиот квалитет стандарди е далеку над CE / ISO.Ние гарантираме за високи стандарди на работа и одлични клиентите.Сертификација

VSB 2, ГЛАВНАТА ЕДИНИЦА НА ВГРАДЕН ВО SCALERS ИСТО КАКО SATELEC, WOODPEKCER-DTE СТОМАТОЛОШКИ ЕДИНИЦА

2400.00 -20 % DEN 1920.00

ОПИС НА ПОГОРЕ ПРОИЗВОДОТ : ОВА Е ИСТО КАКО SATELEC, GNATWOODPECKERDTE.ОВА Е САМО ГЛАВНАТА ЕДИНИЦА ЗА ПОПРАВКА НА ВАШИОТ SCALER СО ПРОБЛЕМОТ НА ГЛАВНАТА ЕДИНИЦА, НЕ ВКЛУЧУВАЈЌИ И КАБЕЛ, СОВЕТИ, HANDPIEC, ИТН...

61800RS 61800-2RS 6800RS 6800 РС 6800-2RS 10X19X5MM 10*19*5MM 10X19X5 MM 10*19*5 ММ велосипед велосипед shft центар Метрички моторни имајќи

DEN 1046.40

50pcs / многу 61800 RS 618002 RS 6800 RS 68002 RS 10 X19 X5 MM 10*19*5 MM 10 X19 X5 MM 10*19*5 ММ велосипед велосипед shft центар Метрички Тенок Дел имајќи10 X19 X5 MM 10*19*5 MM1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC7 Z3 V33) Царинење Се Игра : C04) Максимална Брзина : 35000 ВРТЕЖИ во минута5) Гаранција : 1 Година

Стоматолог орална хигиена ендодонтика Лепило Смола Шприц Акрилик Организатор на Носителот

1919.52 -20 % DEN 1536.00

Добредојдовте во мојата продавница, и се надевам дека ќе бидете среќни кога сте во шопинг!Сигурен продавачот,купи со доверба!1...

Стоматолошки Вакуум Формирање & Лиење Машина Вакуум Формирање на Машина Стоматолошка лабораторија Опрема

6816.00 -6 % DEN 6407.00

Стоматолошки Вакуум Формирање & Лиење Машина Вакуум Формирање на Машина Стоматолошка лабораторија Опрема Опис Карактеристики : 1...

2 ПАРЧИЊА Стоматолошки за еднократна употреба Држачот за чаши Вода Чаши Стентови стол транспарентен бела цевка за вода диспензерот чаша носителот складирање кути?

1679.52 -5 % DEN 1596.00

Карактеристики : Спецификации : Се КОРИСТИ за 45mm да 50mm Стоматолошки стол постAnswer : ___________________________ Note : Пакет Листата : Aliexpress.com acceptes кредитна картичка, Eпаричникот и offline банкарски трансфер...

120 Компјутери Мулти-Боја На Мали Тип Стоматолошки Силикони Инструмент Боја Код Прстени

624.00 -30 % DEN 437.00

Опис Цена за 120pcs различно обоени код прстени! БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во светот!! Автоклавво можност,Силикони код прстени за стоматолошки инструменти Целосно autoclavable да 135ºC Медицински одделение силиконски материјал Достапни бои : Сина, Светло Сина, Зелена,Жолта, Црвена, Виолетова, Црна и Бела Внатрешен Дијаметар : 4mm Надворешниот Дијаметар : 7mm Боја бендови се прошири од 4mm да 12mm Пакување Листа 120pcs / пакет

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.