• Ново
3Pcs Стоматолошка Лабораторија Sandblasting Машина Blaster Пенкало Совет Млазницата Волфрам Челик

3Pcs Стоматолошка Лабораторија Sandblasting Машина Blaster Пенкало Совет Млазницата Волфрам Челик

Оценка на клиентот:
DEN 911.52
DEN 775.00 -15 %

Износ
Залиха


Добредојдовте во мојата продавница, и се надевам дека ќе бидете среќни кога сте во шопинг!
Сигурен продавачот,купи со доверба!
1. Сигурен продавачот .На клиентите е 100% задоволство е нашиот прв приоритет.
2. Врвен Квалитет . Сите производи ќе бидат двојно проверени пред превозот, за да се осигура дека се најдобри услови.
3. Совршен пакување. Ние обезбедуваме совршен пакување услуги и гаранција на вашите производи ќе биде нула-оштетени за време на превозот .
Опис на 100% сосема нов и висок квалитет се Користи за стоматолошки sandblasting машина пенкало совет На црна совет е составен од волфрам stee Пакување Листа
3 Pcs/Торба
Вистински шут фотографии подолу :
Превозот 1. Цел ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по вашата исплата потврди. 2.Повеќето од нашиот производ е слободен од кина пост воздух mail ,дувна е приближното време на испорака од кина пост.
Ако ви треба добра итно ве молиме изберете ја изразат испорака . засвири е други пратката и за време на испорака : следење На веб-сајт за кина пост воздух mail како што е подолу : www.17track.net/en/ Други , ве Молиме потврдете превозот адреса ќе се даде е полна. Плаќање Ние ќе го прифати alipay ,T/T,Western union, Money gram и други како што е подолу :
Ако имате било какви прашања на плаќање .се чувствуваат слободни да договор со нас . Враќање&Размена Политика Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви понуди одлична по-продажба на услуги .
Ако објектот е дефект и ќе мора да се вратат на тоа, што и нас ќе си дозволи превозот цена половина од половина. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Ако пратката изгубени , ние ќе рефундирање на полн со пари откако ќе проверка и потврдување. Повратни информации Вашите повратни информации е многу, многу важно за онлајн продавница, Сите пет ѕвезди на мојот продавачот рејтинзи ќе бидат високо ценети!Од друга страна,вашата повратна информација може да се користи како шопинг упатување на други купувачот.
Било каков проблем!Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален/негативна повратна информација.Знаете негативни/неутрален повратни информации ќе му наштети на двете страни,и нема да дозволиме проблем навистина да се реши.Ние секогаш се трудам да донесе најдобри услугата на купувачи,и Ние секогаш работиме со вас за решавање на евентуални проблеми кои можат да произлезат.

Карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
ZUCZUG
Број На Модел На:
Y16041115
Големина:
Small
Состојка:
Blaster Пенкало Совет Млазницата
НЕТО-WT.:
80g

Производи во категоријата

10PCS Стоматолошки четка рачка носителот Микро АПЛИКАТОРИ Четка Носителот +100PCS Микро АПЛИКАТОРИ Четка за еднократна употреба четка глави SL616

431.52 -5 % DEN 410.00

Пакет : држачот( четка рачка ) , 10 PCSЧетка : 100 PCS* Etchant применува совршено , лепила, запечатување материјали, итн.Aliexpress.com acceptes Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, и Web Moneyбанкарски трансфер...

VSB 2, ГЛАВНАТА ЕДИНИЦА НА ВГРАДЕН ВО SCALERS ИСТО КАКО SATELEC, WOODPEKCER-DTE СТОМАТОЛОШКИ ЕДИНИЦА

2400.00 -20 % DEN 1920.00

ОПИС НА ПОГОРЕ ПРОИЗВОДОТ : ОВА Е ИСТО КАКО SATELEC, GNATWOODPECKERDTE.ОВА Е САМО ГЛАВНАТА ЕДИНИЦА ЗА ПОПРАВКА НА ВАШИОТ SCALER СО ПРОБЛЕМОТ НА ГЛАВНАТА ЕДИНИЦА, НЕ ВКЛУЧУВАЈЌИ И КАБЕЛ, СОВЕТИ, HANDPIEC, ИТН...

10PCS Стоматолошки 4 дупки Голема Брзина Handpiece Цевки Силикони цевка Композити 4 дупки handpiece Цевка цевка без конектор SL1112

2543.52 -5 % DEN 2416.00

Карактеристики : Спецификации : 4 ДУПКИ handpiece цевки спирала без конектор1.8 метриAnswer : ___________________________ Note : Пакет Листата : Aliexpress.com acceptes кредитна картичка, Eпаричникот и offline банкарски трансфер...

Нови Пристигнување MD-2000A жичен CCD интраорална камера со У диск за складирање оралната камера стоматолошки endocope

8064.00 -5 % DEN 7661.00

1 / 4 CCD 2.0 мега пиксели VGA излез за следење Quad екран и full screen display Зачувај слика во У диск Wifi пренос на компјутерски (поддршка win7 или над систем) Може да страница горе / долу и бришење на сликата од handpiece

Стоматолошки Вакуум Формирање & Лиење Машина Вакуум Формирање на Машина Стоматолошка лабораторија Опрема

6816.00 -6 % DEN 6407.00

Стоматолошки Вакуум Формирање & Лиење Машина Вакуум Формирање на Машина Стоматолошка лабораторија Опрема Опис Карактеристики : 1...

Стоматолошки Парадонтална Болест assort Заби Dentoform Typodont Студија Наставата Модел

1824.00 -6 % DEN 1715.00

Опис на производот Со забот обрачот за coreeting на malocclusion Високо квалитетен материјал За стоматолог учење, настава и истражување За стоматолошка лабораторија со користење на Пакување Листа 1pc како што е ПОДОЛУ слики 100% Нов и Висок Квалитет!

3.5 420mm X Хируршки Медицински Бинокуларна Стоматолошки Loupes Оптичко Стакло+LED Светлата DEASIN 2018

3504.00 -5 % DEN 3329.00

Се препорачува за прв пат на корисниците и тоа е најлесниот loupe да се прилагоди на Тоа е најпопуларниот модел меѓу забите студентите и стоматолошки hygienists...

година нови COXO Стоматолошки LED светилка Светлина со 6 висока моќност Led диоди Двојно contol систем со сензор и да се префрлате

14352.00 -5 % DEN 13634.00

Нови 2016 година НОВИ Стоматолошки најпопуларниот производ и нов изложба покаже објектAnswer : ___________________________ Note : led светилка рака не вклучувајќи и ,ако треба, ве молиме контактирајте со нас.

5Pcs Стоматолошки Носителот Вентил Нормално Отворен Стоматолошки Handpiece Закачалка Стол Додатоци

1727.52 -45 % DEN 950.00

1 Сигурен продавачот : Задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.2 Производи : Висок квалитет,Фабрика Директно,Најниска Цена .3...

Стоматолошки Воздушниот Компресор Регулатор На Притисок За Намалување На Вентил

955.20 -5 % DEN 908.00

Карактеристики : *Воздухот контрола на притисок мерач модератор за регулирање на вентил, одличен за да се инсталира на снабдување воздух линија*Компактна структура и долг животен век*Лесен за инсталација и употреба*Инсталација е Потребно : Соодветна воздушниот притисок е кога мора да оперативни вашиот воздухот алатки, особено додека спреј сликарство.*Инсталиран на снабдување воздух линијаСпецификации : *Материјал : Алуминиум Легура*Боја : Црна (Како Слики Show)*Димензии : 75*40*40mm / 3.0*1.6*1.6 инчи (Прибл.)*Адаптер Дијаметар : PT 1 / 4*Гаранција Притисок Опсег : 10.0 Kgf / cm2*Макс...

1Set 2Size Устата Проп Настроената Ремените Интраорална Поддршка Уред целзиусови степени Автоклав Sterilized Стоматолошки Силикони Залак Блокови Образ

DEN 473.76

Име : Образ РеменитеМатеријал : Силикон Орална НегаНаправени на квалитет со Силиконска Усна РеменитеМоже да биде 135 степен целзиусови степени чисти sterilized со автоклав2 парчиња во еден сет со 2 големиниПоради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики

Ендодонтско NITI датотеки на Коренскиот Канал Чистење датотеки 15 20 25 30 35 40 за да изберете Користи за ЕМС WOODPECKER ЕНДО СОВЕТ

863.52 -20 % DEN 691.00

Ендодонтско NITI датотеки со компатибилен со Woodpeck, EMS, Satalec scaler совет Стоматолошки Ендодонтско Датотеки 15# / 20# / 25# / 30# / 35# / 40# за Коренскиот Канал Чистење Апликација : XУлтразвучно испитување датотека е супер флексибилни NITI Датотека за Ендодонтско на коренскиот канал чистење користење.Спецификација : 100% сосема нов.Директно од фабрикаВисок квалитет со CE уверение.Тешко да се скршиДолжина на : 32МИЛИМЕТРИМодел : 15#40# 32МИЛИМЕТРИ (6pcs / шише, 1pc за секоја големина)Процес на производствоПревозотКлиент посетаНашата компанијаНие сме производител кој е фокусиран на scaler tips и насадни инструменти, како и ултразвучно scalers од 2010 година.Имаме над 300 модели scaler tips кои може да се вклопат добро познати scaler брендови, како што се ЕМС,SATELEC,WOODPECKER, NSK,KAVO итн.Нашиот производ е одобрен CE / ISO и ФДУ и продава на глобалната стоматолошки клиники секоја година.Нашиот квалитет стандарди е далеку над CE / ISO.Ние гарантираме за високи стандарди на работа и одлични клиентите.Сертификација

бесплатен превозот Стоматолошки Gutta Percha-поени Машина Заби Заболување на Машина со 4 Совети 110V/220V

1386.24 -5 % DEN 1317.00

Функција : 1 Генијален дизајн, Форма убава, се во Согласност со човечкото тело инженеринг.2 Безжична Операција флексибилни удобен.3...

120Pcs Стоматолошки Ортодонтски Материјали Транспарентен Боја Ligature Врски Гумени Бендот Еластична Стоматолог Производи

1680.00 -5 % DEN 1596.00

Карактеристики : 1 Висока цврстина и еластичност 2 1 Ligature Стапчиња = 26 Ligature Прстен 3 Направени од високо надградба медицинска употреба материјал...

LED Стоматолошки Главата led Светло батеријата за Медицински Хируршки Бинокуларна Loupes колекции стоматолошки светлина

1440.00 -5 % DEN 1368.00

LED Стоматолошки Главата Светлина батеријата Медицински Хируршки Бинокуларна Loupes колекции Спецификација : Преносни LED светлаВисок интензитет>15000—30000 LuxКонтинуирано runtime : >5 часаМоќта на LED сијалица : 1 WВекот на траење на сијалицата : 10000 часСите loupes се факултативниотМногу мал волумен и тежинаБатеријата пакет тежина : 100gПолнење напон : AC110 V / 240 V / 5060 Hz

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.