• Ново
Kekegentleman промет на големо со цврсти, боја на листови опремени чаршаф памук еластична кревет покрие душек покрие bedspread

Kekegentleman промет на големо со цврсти, боја на листови опремени чаршаф памук еластична кревет покрие душек покрие bedspread

Оценка на клиентот:
DEN 1149.60

Износ
Залиха


опремени лист со еластична на четирите агли материјал : 100% памук пакет листа : 1 парче душек покрива само на превозот : бесплатен превозот преку кина пост воздух mail имаат следење Бр. Големина информации : Твин : 120*200*25cm(длабоки) за еден кревет ЦЕЛОСТ : 150*200*25cm (длабоки) за 1.5 м ширина кревет КРАЛИЦАТА : 180*200*25cm (длабоки) за 1.8 м во ширина кревет Забелешка : Поради фактори на светлината, позадина, камера и компјутерски монитори,можеби има малку разлика помеѓу боја ви се виде и на вистински боја на објектот,ве молиме да се разбере, ви благодариме. Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да се направи големи нарачки, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение на Превозот Услови 1. Ние ќе брод надвор производот во рок од 1-3 дена по приемот расчисти исплата. 2. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 3. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. 4. Руски клиенти треба да се обезбеди вашето име и презиме откако ќе се направи со цел, спротивно на производ нема да биде во можност да стигнат до вас. ШТЕТИ Во случај да сте го добиле оштетен објект или погрешно објект ,pls контактирајте со нас брзо,ние ќе го реши вашиот проблем, цело време. Повратни информации 1. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни даде на сите пет ѕвезди повратни информации. 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации . Ние секогаш сме подготвени да ви помогнеме и понуда на решенија за проблемот што го имате со вашиот производ.

Карактеристики

Големина:
Full, Queen, Twin
Бренд Име:
Kekegentleman
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Број На Модел На:
MG-003
тема count:
400TC
Ткаенина Count:
40
Употреба:
Хотел,Дома
Шема:
Обична Обоена
Техника:
еластична агли

Производи во категоријата

Проводен чаршаф со папочна врска кабел 4meters

DEN 4272.00

Проводен чаршаф со папочна врска кабел 4meter s Производ Модел CONDUCTIVE002# материјал сребрени влакна памучни ткаенини големина 153cm*203cm бела боја се користи за спиење функција проводнициПроводен чаршаф со папочна врска кабел 4metersНега : Не железоНе белењеБез хемиски хемиско чистењеМашина перат со студена вода(под 30 centiстепен)​Вклучувајќи : ***еден дел од проводен земјата конекција чаршаф опремени***со мозок (приклучен кабел) 4metersПакување : Поединечно спакувана / парчепакување слика : Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како да ќе се гарантира мојата уплата ?A : Нашата компанија е ALIBABA ЗЛАТО СНАБДУВАЧ...

Аниме Цртан филм Меч Уметност Онлајн Konno Yuuki Млеко Свила Душек Покрие Опремени Лист Опремени покрие bedspread counterpane

3503.52 -29 % DEN 2487.00

Материјал : Млеко Свила (Влакна Ткаенини )Големина : 200cm*150cmСостојба : Нова и добра состојба Оваа цена е само за постелнина го поставите, тоа е да не се става перница и перница случај, ако сакате перница случај, треба да се обрне повеќе од 20$.Тоа е направен од висок квалитет на taslon, тоа е дизајн јасност, се чувствуваат мека и мазна...

На топло, Удобно Ватенка дебели bedspreads 220 * 240cm топла продажба сатен постелнина bedspreads кревет прекривки покрие CLORIS LL8

3744.00 -40 % DEN 2246.00

ПараметрыБренд : CLORISСостав : полиэстер 100% Габариты предметов : ширина : 220.00 см ; длина : 240.00 смРазмер покрывала : 220 х 240Декоративные элементы : без элементовРисунок : без рисункаКомплектация : покрывалоСтиральная советы : Ручная или машинная стиркаДоставка : из Москвы ( Россия )Тип : Покрывало На Кровать 220 240 / Покрывало На Кровать Двуспальную / Покрывало Исскуственный Мех / Покрывало На Кровать Евроразмер / Покрывало На Кровать Двуспальную Взрослые / Покрывало На Кровать Двуспальную 220 х 240 / Покрывало На Кровать Евроразмер Пушистое / Пледы И ПокрывалаОписаниеТкань покрывало отлично сохраняет тепло , а так же является воздухонепроницаемой ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.