• Ново
FEELDO DC5V~24V LED Flasher Модул Флеш Strobe Контролер Со 4-Жица Connecotr За LED Лента Светлина #CA3965

FEELDO DC5V~24V LED Flasher Модул Флеш Strobe Контролер Со 4-Жица Connecotr За LED Лента Светлина CA3965

Оценка на клиентот:
DEN 72.00
DEN 50.00 -31 %

Износ
Залиха

Опис : 6 Работни Модели(5 strobe модели + 1 постојана светлина) Компактен и Лесен дизајн,Лесна инсталација Може да се реши коло анти-мешање проблем на пазарот Номинална влезниот напон : ги Поддржува Сите LED (DC 5 V~24 V) Номинална влезниот струја : 1А прибл. Работна температура : -40~50 C Моќност : 2-Жица(+/-) Излезна Моќност : 4-Жица LED Лента Конектор

Карактеристики

Материјал Тип:
ПВЦ
Бренд Име:
FEELDO
Другиот Дел Број:
-
Производителот Дел Број:
-
Погоден За Ламбата:
Ленти
Специјални Функции:
-
Објектот Тежина:
0.01

Производи во категоријата

FSYLX 2x 3157 ДОВЕДОА Автомобил Авто Светилки Sockets Подигнат Приклучоци Адаптери За Замена на Екстра Пак Кочница Сигнал Светла Светилки

DEN 360.00

FSYLX 2x 3157 ДОВЕДОА Автомобил Авто Светилки Sockets Подигнат Приклучоци Адаптери За Замена на Екстра Пак Кочница Сигнал Светла СветилкиКарактеристики 100% сосема нов Преповрзаниот приклучок за лесно plug and play инсталација Најлон meterial, висока топлина отпорни на Висока ефикасност бакарни жици Компатибилен сијалица : 3157Пакетот Вклучува : 1lot=2 парчиња x 3157 LED СИЈАЛИЦА адаптер приклучок носителот КонекторБелешки : руската купувачи ве молиме да ни даде полно име (да содржи : име второто име и трето име) ви БлагодаримеПлаќање : Aliexpress препорачуваме Кредитна Картичка, Moneybookers, Банкарски Трансфер, дебитни картички, T / T, Western Union, итн, кои ќе бидат 100% безбеден за вас и нашата фабрика.ПревозотСите наши парцели се испраќаат преку Регистрирани Воздухопловната од хонгконг пост рок од 27 дена (не вклучувајќи ги и викендите и празниците) по исплата.Цитирано време на испорака : 15 до 25 работни денаУвоз доход и должност се одговорни од страна на купувачот.ако треба DHL,EMS,UPSот,Fed Ex,итн...

FEELDO 1pc H1 H3 женски керамички Отпорност на Топлина Светлата Жици се Подигнат светилка носителот приклучок КОНЕКТОР ТЕР СИЈАЛИЦА CA5463

57.60 -31 % DEN 40.00

Предмет Тип : Кабли,Адаптери & Приклучоци Име на Модел : сијалица приклучок Од Напојување : 100200w Посебни Карактеристики : висока температура отпор Материјал Тип : керамички Предмет Тежина : 0.007 kg

KELIMI Високи-температура D1S D3S D4S Retainer Клип Проектор Сијалица Носители Менгеме Прстен Адаптер Приклучок Заградата За BMW Кадилак AUDI

7104.00 -15 % DEN 6038.00

D1 S / Р / Ц, D3 S / R / C Проектор Сијалицата во Држачот ксенон hid светилки адаптери кабел / base / adaptors / socket1.оригиналниот ксенон hid делови2.hella ignitor носителот3.D1 R D1 S D1 S D3 S socketЦелта на овие адаптери е да се заклучи КРИЕШЕ сијалица во место!Само Професионална Квалитет на носителите на ви се доставени, ова гарантира совршена сијалица за седење така даваат точни зрак обрасци и не сијалица движење.Погоден за употреба на сите попазар КРИЕШЕ колекцииНаправен само највисок Квалитет на материјали за Овие носители имаат потребните дупка за да се овозможи жици на КРИЕШЕ сијалица да се помине низ, додека остатокот од држачот е победникот на оригиналниот носител, кои обезбедуваат добра одговара на светла.Едноставно се отстрани и да се исклучите вашиот стар сијалица носители и да се вклопи во вашиот КРИЕШЕ светилки со овие деца.Овие носители ви овозможи да ги собере на резервни Ксенон HID комплет со обезбедување на потребни сопствениците да го замени theoriginal оние кои и задржете на сијалицата во место.FITMENT : За 20062009 BMW 5 серијата E60 E61За 20052009 BMW серија 7 E65 E66За 20072009 МерцедесBenz CLK, M, Г, Д Класа, СпринтерЗа 20072009 Cadilla c EscaladeЗа 20072009 Range RoverЗа 20082009 Jagua р FXЗа 20092010 Ауди А3За 20092010 Audi A6 / S6За 20082010 Audi A5 / S5За 20092010 година За Flex dЗа 20082011 Линколн МКСЗа 20072010 година Линколн MKZЗа 20072010 Година Линколн NavigatorОЕМ дел # 63117162087 / 63 11 7 162 087Да се качи на КРИЕШЕ сијалица за ОЕМ предните светла за или замена или retrofit светлата употребаБелешки : КРИЕШЕ Светилки и Проектори НЕ е вклучена со аукцијаЗа НасНашата компанија започна во јануари 2012 година...

FEELDO 10Pcs Автомобил HID Xenon H7 Ниска Зрак Светилки Инсталација Штекер Конверзија Адаптер За BMW E39 5-Серија(Type1) AM1056

945.60 -16 % DEN 794.00

Карактеристики : Оваа крушка адаптери се користи за инсталирање на резервни КРИЕШЕ Конверзија Комплет на ниски зрак само...

FEELDO 1pc Авто 9006/HB4 Женски Адаптер Жици се Подигнат Најлон Приклучок За Фарови за Магла Светлина CA5451

66.24 -31 % DEN 46.00

Предмет Тип : Кабли,Адаптери & Приклучоци Име на Модел : 9006 Посебни Карактеристики : Фарови за Магла Светла Адаптери Замена Направи Автомобил : Универзална Објект Тежина : 0.008 kg Осветленост Дел Број : Фарови за Магла Светла Адаптери Замена Друг Дел Број : Ксенон HID Светла или Халоген Светилки продолжени Кабли

НОВИ HID Xenon D1S D2S Баласт Единица Контролер Igniter 1307329082 1307329087 За 2003 МЕРЦЕДЕС CL55 W215

DEN 1466.88

НОВИ HID Xenon D1 S D2 S Баласт Единица Контролер Igniter 1307329082 1307329087 За 2003 МЕРЦЕДЕС CL55 W215Опис На Производот : Состојба : 100% Нови.100% фабрика тестираниAnswer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.Напомена : Тоа се differenct на модел и appl...

Rockeybright h7 led светлата сијалицата во држачот за фолксваген голф 6 автомобил светла h7 приклучок адаптер за ФОЛКСВАГЕН h7 светлата клип носителот адаптер

DEN 955.20

H7 led светлата сијалица клип socket1.Овластен производ2.Одржување слободни, долг животен векКарактеристики на 10pcs / многу h7 led сијалица светлата држачот за "фолксваген" голф 6 автомобил светла h7 приклучок адаптер за h7 led светлата клип адаптер за "ФОЛКСВАГЕН"Опис на H7 led светлата сијалица клип грло : 1...

Посебни LED H7 Адаптер H1 Штекер Headlamp Сијалицата во Држачот за ФОЛКСВАГЕН Форд Kia Бенц Хонда Hyundai Peugeot Светлата Замена на Сијалица

DEN 235.20

Пакување Вклучуваат : 2 X АкцииКарактеристики LED светлата сијалица носителот : Посебно дизајниран за LED светлата светилки единствена парче конверзија адаптери.За само халоген капсула предните светла! Ова ќе ви овозможи да се одржи било резервни LED сијалица цврсто, брзо и на оригиналниот headlamp домување без уништување на оригиналните приклучок!Popup хауба и споредете го овој производ со акции ДОВЕДОА headlamp контактот, можете да бидете сигурни дали овој производ е компатибилен со вашиот автомобил.Лесно да се инсталира, приклучок во вашиот постоечки фабрика светлата собранието, без измени се потребниСите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање...

за кинескиот Ѕид Wingle 3 Wingle 5 Европската верзија Wingle 6 голема кочница светла купола светлината led предупреден со 1pcs

DEN 1200.00

Применливи модели : Wingle ( 2 011 2014 година) Wingle 3 ( 2006 Година 2007 Година 2008 2011 ) Wingle 5 ( 2008 2011 2013 2014 2015 2016 Година ) Wingle 6 ( 2014 2015)

Malcayang За Ауди П5 LED СВЕТЛАТА единица за контрола LED Фарови светилки drl 8R0 907 472 НА 8R0907472A 10055-17078

DEN 1530.24

Malcayang П5 LED СВЕТЛАТА единица за контрола LED Фарови светилки drl 8 R0 907 472 НА 8 R0907472 A 1005517078Опис На Производот : Состојба : 100% Нови.100% фабрика тестираниAnswer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.Напомена : Тоа се differenct на модел и appl...

FSTUNING h7 led светла+адаптер за KIA Carens Опел Astra H автомобил h7 led држачот за сијалица приклучок за Hyundai Azera ELANTRA Sonata 8

955.20 -8 % DEN 879.00

FSTUNING 2 парчиња / многу h7 led светлата адаптер за KIA Carens "Опел" Astra H автомобил h7 led држачот за сијалица приклучок за Hyundai Azera ELANTRA Sonata 8 led светлата h7 led сијалица клип retainerСпецификација : Состојба : 100% Сосема новМодел : P11 H7 dadpter + H7 автомобил светлаИме на производ : светло носителот+ h7 led светлата S1 N1Материјал : Пластични+АЛБоја : 6500 K бела бојаПоставување на возило : пред / лево / десноФункција : 1.Голема количина ,трајни, висока температура отпорни.2.Овозможи да се инсталира на резервни H7 за LED Светилки Конверзија Комплет.3.Оваа H7 конверзија адаптер ќе ви овозможи да го поставите вашиот LED светлата сијалица цврсто и брзо назад оригиналната headlamp домување без уништување на оригиналните приклучок!4.Не прирачникот настава се вклучени во пакетот.Fitment за H7 LED светла : Одговара за Hyundai MISTRA / новиот Azera / ELANTRA / Sonata 8 H7Одговара за KIA CARENS H7Одговара за "Опел" Astra H H7Пакетот Вклучува : 2x LED светлата светилки2x H7 Адаптер држачот за сијалица1x англиски инсталација рачно.Производ СликаНачин На Плаќање : Ние прифаќаме Т / T, WESTERN UNION, PAYPAL, итн.ПревозотНие одберете Post превозот, нормално 25 до 35 дена да пристигнат.Увоз доход и должност се одговорни од страна на купувачот.ако треба DHL,EMS,UPSот,Fed Ex,итн...

FSTUNING автомобил h7 Адаптер за голф 6 MK6 led светлата носителот приклучок за фолксваген golf MK6 6 led светлата h7 led сијалица клип retainer

DEN 288.00

FSTUNING 2 парчиња / многу автомобил h7 Адаптер за голф 6 MK6 led светлата носителот приклучок за "фолксваген" golf MK6 6 led светлата h7 led сијалица клип retainerСпецификација : Состојба : 100% Сосема новМодел : P7Име на производ : светло носителотМатеријал : ПластикаБоја : црнаПоставување на возило : пред / лево / десноФункција : 1.Голема количина ,трајни, висока температура отпорни.2.Овозможи да се инсталира на резервни H7 за LED Светилки Конверзија Комплет.3.Оваа H7 конверзија адаптер ќе ви овозможи да го поставите вашиот LED светлата сијалица цврсто и брзо назад оригиналната headlamp домување без уништување на оригиналните приклучок!4.Не прирачникот настава се вклучени во пакетот.Fitment за H7 LED светла : За "ФОЛКСВАГЕН" Голф 6 mk6 H7 led светлаПакетот Вклучува : 2x H7 Адаптер сијалицата во држачот(LED сијалица не е вклучена)Производ СликаНачин На Плаќање : Ние прифаќаме Т / T, WESTERN UNION, PAYPAL, итн.ПревозотНие одберете Post превозот, нормално 25 до 35 дена да пристигнат.Увоз доход и должност се одговорни од страна на купувачот.ако треба DHL,EMS,UPSот,Fed Ex,итн...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.