• Ново
1PC 2*CR2032 Монета Копчето Мобилен Батеријата Клип Носителот Случај Складирање Кутија, Со ON/OFF Прекинувач Жица Води Црна

1PC 2*CR2032 Монета Копчето Мобилен Батеријата Клип Носителот Случај Складирање Кутија, Со ON/OFF Прекинувач Жица Води Црна

Оценка на клиентот:
DEN 45.60
DEN 34.00 -25 %

Износ
Залиха


1 PC 2*CR2032 Монета Копчето Мобилен Батеријата Клип Носителот Случај Складирање Кутија, Со ON/OFF Прекинувач Жица Води Црна
Карактеристики :
1. Високо Квалитетни Пластични Држачот.
2. Мали димензии, лесно да се носат.
3. Со Флеш функција.
4. Со 1 Pcs CR2025 Копчето Батеријата Носителот Случај, најдобро за Лемење /Поврзување.
Спецификација s :
Име На Производ
Копчето Батеријата Носителот
Одговара Батеријата Модел
За 2 x CR2032( Батерија, Не се Вклучени Овде)
Материјал
Пластични, Метални
Состојба
Нови
Тип
Копчето Батеријата Приклучок За Носител На
Големина
18.00 X 3.00 X 3.00 cm
Боја
Црна
Тежина
7g
Пакет Се Вклучени :
1pc Копчето Батеријата Штекер Носителот на Плаќање :
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини.
Shippment :
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(20-35days.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн. се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.
За рокот за доставување на пратката.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously). Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.
Политика На Враќање :
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази).и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест).
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Карактеристики

Бренд Име:
JETTING
Број На Модел На:
2*CR2032 3V Копчето Мобилен Монета Батеријата Носителот Случај Складирање Кутија
Големина:
18.00 X 3.00 X 3.00cm
Напон:
6v
Тежина:
7g
Тип:
Случај
Примена:
Универзална

Производи во категоријата

GBS LIFEPO4 Батеријата 12 V40AH за електричен велосипед/tool/трева итн со конектор

10951.68 -15 % DEN 9309.00

GBS LIFEPO4 Батеријата 12 V40 AH за електричен велосипед / tool / трева итнПроизвод Модел : GBS12 V40 AHОбјектотСпецификацијаЗабелешкаНоминална капацитет40 Ah0.2 C го оценувате празнење капацитетМинимален капацитет40 AhВнатрешна отпорностНоминалниот напон12.8 VМобилен тежина5.7 KGСтандард на испуштањеусловиПостојан струја20 A ;Крајот на полнење напон11.2 VСтандард полнењеметодПостојан струја10 AПолнење напон14.2 VБрзо полнење методПостојан струја40 AПолнење напон14.2 VМакс постојано испуштање струја120 AЦиклус на животот3000 циклуси80% ДОДТемпературата на работаПолнење на амбиентниоттемпература0 ~45degree CПразнење на амбиентниоттемпература25~65degree CТемпература на чување0~45degree CИзгледБез пауза,нарушување, загадување,истекување.Тука е големината на секој 3.2 V40 AH мобилен : Треба BMS / ПХБ / PCM,кликнете тукаизберете еден предмет според вашиот вистински полнење и празнење струја...

моќ алатка на батерија,Fet 15.6 На 3000mAh,Ni-МЗ,TDK 15.6, BPS15.6, Т-Бр. 481710,Д-73240,Т-Бр 492279

DEN 3153.60

Дел број : Fet 15.6КАРАКТЕРИСТИКИ & АПЛИКАЦИИ : Одговара Fet Алатки : TDK 15.6,основни поени 15.6,ТБр 481710 Д73240,ТБр 492279Заменете Festool оригинална батерија : TDK 15.6,BPS15.6,ТБр...

HK LiitoKala 24 v 15A BMS 7S4P 8ah bateria 250 w 29.4 v 8000 mAh bateria став сила ДЕ ruedas ДЕ моторни комплет ДЕ energia electrica

DEN 4474.56

la última expedición став Inglés liitokala etiquetas де marca.24 v 8ah batería де iones де litio 24 v 15 A BMS 8ah 8000 mah 250 w 24 v 350 w batería став сила де ruedas де моторни комплет eléctrico де potencia + 2 A cargador + Бесплатно бесплатноofrecemos todo tipo де paquetes Де baterías де Litio, ОЕМ sevicios, cualquier pregunta por корист póngase en contacto con nosotros!24 V 8 AH batería Liion con el Caso Del ПВЦ, BMS incorporado, Cargador де алта calidad.especificaciones : Modelo де ла batería 24 V8 Ah Capacidad Номинална (AH) 8ah Voltaje Номинална (V) 24 V Tensión де descarga Де Corte (V) 20 + / 1 V Atajo Де ла carga Voltaje (V) 29.4 V Corriente номинална де Descarga (А) $ БРОЈ НА Corriente Derivada Máxima instantánea (А) 36 A Corriente Derivada Continua máxima (А) 18 A máxima Corriente де Carga Continua (А) 5 A Modo де carga CC / CV Corriente де Carga estándar (А) 2А Tiempo де ла carga bajo Corriente де Carga Estándar (h) 6 rápido Corriente де Carga (А) 3А Tiempo де ла carga bajo Corriente де Carga Rápida 3 cargue Rango Де Temperatura20 60 ° C Rango Де Temperatura де descarga2060 ° C Tamaño де ла batería 130*85*70 ММ (se puede personalizar) batería Peso sobre 1.7 kg nota : Лас imágenes син sólo став referencia, ел tamaño final de mayo poca diferencia Ciclos де vida : Más де 1000 veceslista де embalaje : 1...

CE, ROHS алуминиум случај 10000Mah двојна излез 12V 5A 2 излези џек DC 12V литиум батерија пак,паметни моќ CCTV КАМЕРИ батеријата пакет

DEN 2623.68

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .Продажба точка на производот : 1...

БП 70E,14.4 V 3.0 Ах,BP-70E,IZUMI BP-70I,REC-150S2,REC-325CH,REC-365CH,REC-S40A,REC-85YC1,REC-30YC3,REC-120A,REC-120AK,FL-3014

DEN 2467.20

БП 70 E 14.4 VОдговара Алатки : REC150 S2,REC325 CH,REC365 CH,RECS40 A,REC85 YC1,REC30 YC3,REC 30 Y3,RECS20 C,RECY33,REC50 B,REC54 A,REC85 CCP2,RECS24, RECS13 D,REC 13 W1,RECP500 C,RECP1,REC120,REC120 A,REC120 AK,FL3014 ,RECS16 CЗаменете Makita оригинална батерија : BP70 E,IZUMI,BP70 I,IZUMI14.4 VОДГОВАРА на полначот на број : CH3 HR,CH2 MR,CH70 DCH,CH3 MHНапон : 14.4 VКлетка : НуМЗКапацитет : Ах 3.0

11.1 v 18650 2000mAh Li-ion Моќ Батеријата Пакет Батеријата Заштита 3s Говорникот Електрични Играчки Итни Светла на Медицинска Опрема

1007.52 -24 % DEN 766.00

6726 Препорачуваме 11.1 v 18650 2000m Ah Liion Моќ Батеријата Пакет Батеријата Заштита 3s Говорникот Електрични Играчки Итни Светла на Медицинска ОпремаСпецификации : Капацитет : 2000m Ah Напон : 11.1 V 3 S1 P Број на Клетки : 3x18650 Големина : 20x56x68mm Тежина : 155g standerd полнење на струјата : 0.5 C / 1000 m Ah работат на струјата : 1 C / 2000 m Ah празнење критичниот напон : 9v полнење критичниот напон : 12.6 V Апликации : за Пчела засилувачи литиум батерии,Говорникот засилувач, отворено аудио ,Друга употреба 12v 12.6 v уреди...

HK LiitoKala 24V 4Ah Батеријата Пакет 25.2 V 4000mAh Батерија 18650 Батерија на Мини 2Portable Апарат за полнење За на LED/Светилка/Камера

3123.36 -29 % DEN 2218.00

На продажба! промоцијаБренд клетки 24v 4ah батеријата пакет литиум 24v 350w e велосипед liion 24v литиум bms електричен велосипед батеријата 24v 4ah 250w мотор+1А полначот + Бесплатен превозотНие нудиме сите видови на Литиум батерија пакети ,ОЕМ sevices, Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас !24v 4ah батеријата пакет литиум 24v 350w e велосипед liion електричен велосипед батеријата 24v 250w моторни 24v литиум bms + полначПримена : 250w ,350w, ebike велосипед ,електричен скутер,електричен скејтборд,енергија инвалидска количкаСпецификација : Номинална напон : 24 V Излезен Напон : 16.525.2 V Батерија капацитет : 4 Ah Димензии : 38x68x120mm (Може да се прилагоди ) Вкупна тежина : 2kg околу Внатрешна заштита коло : преоптоварување, со текот на испуштање, во текот тековната, краток спој заштита Батеријата тежина : околу 600g Пакување : Сина ПВЦ Батеријата клетки внатрешноста : Голем бренд 18650 клетки ...

моќ алатка батеријата за Makit 7.2 vs 3300mAh,191679-9,192532-2,192695-4,632002-4,632003-2,7000,7002,7033

1497.60 -9 % DEN 1363.00

Makita 7.2 VSОдговара Makita Алатки : 3700 D, 3700 DW, 4071 D, 4073 D, 4307 D, 4307 DW, 4770 D, 6002 D, 6002 DW, 6002 DWK, 6010 D, 6010 DL, 6010 DW, 6010 DWK, 6012 D, 6012 DL, 6012 DW, 6012 DWK, 6015 DWE, 6015 DWK, 6016 DW, 6017 DWBE, 6017 DWE, 6018 D, 6018 DWBE, 6018 DWE, 6019 D, 6019 DW, 6019 DWBE, 6019 DWE, 6019 DWLE, 6022 DW, 6071 DW, 6071 DWK, 6072 DL, 6072 DW, 6072 DWK, 6073 D, 6073 DW, 6075 D, 6075 DW, 6172 D, 6172 DW, 6710 D, 6710 DW, 6912 D, 6912 DW, 9035 D, 9035 DW, 9200 D, 9500 D, 9500 DW, DA3000 D, DA3000 DW, DA301 D, DA301 DW, DA302 D, DA302 DW, DA302 DWB, ML700(Светло), ML701, ML702, UH1070 DW, UH3000 D, UH3000 DW, UH3070 DW, UM1000 D, UM1200 DW, UM1270 DWЗаменете Makita оригинална батерија : 1916799,1925322,1926954,6320024,6320032,7000,7002,7033Напон : 7.2 VКлетка : НуМЗКапацитет : 3.3 Ах

Замена За XW-E413,MAX-710B,MAX-715B,MAX-720B MAX-730M Оптички време-домен reflectometer батеријата

8680.80 -9 % DEN 7899.00

1 Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов 2 Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба...

Нови Заштити 3.7 V 5200 mAh 18650 Li-lon Батерија Риболов светла Главата светилка посебни 4.2 V батерија пакет Бесплатен превозот

DEN 330.24

Батеријата параметри Батеријата Бренд : илјада сребро батеријата Оценет напон : 3.7 V Номинална Капацитет : 5200mah Полнење напон : DC 4.2 V напон Заштита : 2.5 V4.2 V Максимално полнење на струјата : 2 A Максимална испуштање струја : 3А Батеријата Големина : 36mm * 67mm Доведе Должина : околу 10 CM 2 P plug жица Вашето задоволство е мојот приоритет, и имаат за цел да се купи со доверба Политика на Враќање : Ако сте примиле дефект на објектот, ве молиме да не информирате во рок од 14 дена, замена Или целосно враќање на средствата ќе бидат дадени по приемот на стоката доби назад...

12V 50Ah Литиум Железо Фосфат LifePo4 LFP Батеријата Пакет со BMS 150 Ampere за Автомобил Возило Батеријата Енергија Складирање Црна

DEN 11784.00

Ве молиме внимание за секој клиент : нашата батеријата pack може да се прилагоди , ќе понуди големината и desigh фото ние ви дадат добар квалитет на стоки ! Ако корисниците се прилагодите на стоки со големина и капацитет , може ќе треба, најмалку 7 дена олово време ...

GBS 12V100AH LIFEPO4 Батерија за електрична велосипед/tool/трева итн со конектор

26073.60 -15 % DEN 22163.00

GBS LIFEPO4 Батеријата 12 V100 AH за електричен велосипед / tool / трева итнПроизвод Модел : GBS12 V100 AHОбјектотСпецификацијаЗабелешкаНоминална капацитет100 Ah0.2 C го оценувате празнење капацитетМинимален капацитет100 AhВнатрешна отпорностНоминалниот напон12.8 VМобилен тежина12 KGСтандард на испуштањеусловиПостојан струја50 AКрајот на полнење напон11.2 VСтандард полнењеметодПостојан струја25Полнење напон14.2 VБрзо полнење методПостојан струја100Полнење напон14.2 VМакс постојано испуштање струја300 НаЦиклус на животот3000 циклуси80% ДОДТемпературата на работаПолнење на амбиентниоттемпература0 ~45degree CПразнење на амбиентниоттемпература25~65degree CТемпература на чување0~45degree CИзгледБез пауза,нарушување, загадување,истекување.Треба BMS / ПХБ / PCM,кликнете тукаизберете еден предмет според вашиот вистински полнење и празнење струја.Или контактирајте со нас она што е на вашите потреби.ние изберете за вас.Треба balancer,внесете тукаТреба полнач,внесете тука12 V20 A полнач е recommened...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.