• Ново
Нов Луксузен Телефон Случаи покрие Моќ Банка Надворешни Резервната Батерија Полнач Случај за Huawei P10 Стр 10 & p10 плус P10Plus Телефон маска

Нов Луксузен Телефон Случаи покрие Моќ Банка Надворешни Резервната Батерија Полнач Случај за Huawei P10 Стр 10 & p10 плус P10Plus Телефон маска

Оценка на клиентот:
DEN 1336.80
DEN 1003.00 -25 %

Износ
Залиха


за Huawei p10 5500 m Ah
за Huawei p10 плус 6500 m Ah
Надворешни Резервната Батерија Полнач Случај
бои : црна ,бела,rosegold, злато
парче парче парче

Карактеристики

Функција:
моќ случај
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
damafundas
Капацитетот На Батеријата:
5000-6999mAh
Модел 1:
за huawei p10 5500mah
Модел 2:
за huawei p10 плус 6500mah

Производи во категоријата

Antirr Замена на Батеријата За iPhone 3GS користи да се Замени батерии bateria батерии на iPhone3gs 25

383.52 -25 % DEN 288.00

Замена на Батеријата За i Phone 3 GS користи да се Замени батерии bateria батерии на i Phone3gs Напомена : пакет ќе испратите Netherland пост без следење на број ( па цената е толку ниска ) , но ние може да вети дека ќе добиете пакет по 2060days откако ќе се направи нарачка .ако ви е потребна за следење треба да се плати со 1,5 долари повеќе , благодарение Parmeters Батеријата Модел за IPHONE 3 GS Компатибилен мобилен телефон Модел IPHONE 3 GS Капацитет 1420mah Батерија Тип Liion,Liполимер Клетка Двојно IC заштита литиум Време на Полнење од 1,53 часа, Времето на Мирување 72hours120hours на животниот Век на Батеријата Циклус 550times Влезен Напон 5 V Излезниот Напон 5 V Работна Температура 25 C~55 C Квалитет ОдделениеНајдобар Квалитет

Antirr Сосема Нов Внатрешни Замена на Батеријата На iPod Touch 4-та Генерација 4 4g + Алатка 30

402.72 -30 % DEN 282.00

Бренд Нови Внатрешни Замена на Батеријата На i Pod Touch 4та Генерација 4 4g + Алатка Напомена : пакет ќе испратите Netherland пост без следење на број ( па цената е толку ниска ) , но ние може да вети дека ќе добиете пакет по 2060days откако ќе се направи нарачка .ако ви е потребна за следење треба да се плати со 1,5 долари повеќе , ви благодаримеКарактеристики : 1.висок квалитет Liion батерија за i Pod Touch 42...

Goldfox 5200mAH Ултра Тенок Телефон Батеријата Chargring Случај За iPhone X Надворешни Батеријата Банка Полначот Случај Копија Маска

DEN 796.32

Goldfox 5200m AH Ултра Тенок Телефон Батеријата Chargring Случај За i Phone X Надворешни Батеријата Банка Копија Покрие СлучајГлавна Карактеристика : Ултра Тенок Уникатен Дизајн и Исклучителна,Лесно Да се Носат Не Само Powerbank но исто така Добар Телефон случаи мала Тежина,добар производ за патување,Долги Бизнис Изграденаво Метални листови,Одговараат за Магнет морон заградата Спецификација : Материјал : ABS+TPU Капацитет : Висок Капацитет 5200mah За i Phone X Текст : DC5 V / 1А Излез : DC5 V / 1А Боја : Црна,Златна,Розова Злато,Црвен Друга Функција : Телефон Случај + Моќ Банка Тежина : Околу 200g Пакет се Вклучени : 1 x Батеријата Случај за i Phone X

Antirr 3.8 V 2000mAh HB3742A0EBC Батеријата За Huawei Искачи P6 P6-U06 p6-c00 p6-T00/ Искачи G6 G620 G621 G620s G630 Bateria 30

383.52 -20 % DEN 307.00

Нови 3.8 V 2000m Ah HB3742 A0 EBC Батеријата Одговара За Huawei Искачи G6 G620 G621 G620s G630 / Искачи P6 P6U06 p6c00 p6T00 батеријатаГенерички Батеријата Featrue : * Генерички Најдобри замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на разговор.* Директно од фабрика BAAKYEEK.Голема зделка,Огромни попусти,Високо ефективни.* Интегрирана microchip внатре спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата.* Помине безбедно тест во фабриката,гаранција за квалитет,1 година гаранција.* Батерија Тип : LiПолимер Батерија* Капацитетот на батеријата : 20002050m Ah* Напон : 3.8 V* Батеријата Модел : HB3742 A0 EBCНапомена : пакет ќе испратите Netherland пост без следење на број ( па цената е толку ниска ) , но ние може да вети дека ќе добиете пакет по 2060days откако ќе се направи нарачка .ако ви е потребна за следење треба да се плати со 1,5 долари повеќе , ви благодаримеКомпатибилни модели : За Huawei Искачи G6 G620 G621 G620s G630 / Искачи P6 P6U06 p6c00 p6T00.Pakage Содржина : * 1x1 x Вшмукување Cul1 x Пластични ги Собереш2 x Pry Алатки2 x Screwdrivers (Крст & Pentacle Петокрак Облик)2 x Мал отвор алатки

Бренд Нови 3.8 V 2000mAh HB3742A0EBC Батеријата За Huawei Искачи P6 P6-U06 p6-c00 p6-T00/ Искачи G6 G620 G621 G620s G630 Bateria 30

369.12 -20 % DEN 295.00

Нови 3.8 V 2000m Ah HB3742 A0 EBC Батеријата Одговара За Huawei Искачи G6 G620 G621 G620s G630 / Искачи P6 P6U06 p6c00 p6T00 батеријатаГенерички Батеријата Featrue : * Генерички Најдобри замена за оригиналната батеријата со споредливи екранот во мирување и времето на разговор.* Директно од фабрика BAAKYEEK.Голема зделка,Огромни попусти,Високо ефективни.* Интегрирана microchip внатре спречува преполнувањето и издолжува на животниот век на батеријата.* Помине безбедно тест во фабриката,гаранција за квалитет,1 година гаранција.* Батерија Тип : LiПолимер Батерија* Капацитетот на батеријата : 20002050m Ah* Напон : 3.8 V* Батеријата Модел : HB3742 A0 EBCНапомена : пакет ќе испратите Netherland пост без следење на број ( па цената е толку ниска ) , но ние може да вети дека ќе добиете пакет по 2060days откако ќе се направи нарачка .ако ви е потребна за следење треба да се плати со 1,5 долари повеќе , ви благодаримеКомпатибилни модели : За Huawei Искачи G6 G620 G621 G620s G630 / Искачи P6 P6U06 p6c00 p6T00.Pakage Содржина : * 1x1 x Вшмукување Cul1 x Пластични ги Собереш2 x Pry Алатки2 x Screwdrivers (Крст & Pentacle Петокрак Облик)2 x Мал отвор алатки

Батеријата 3500mah за IPhone 6 7 Ултра Тенка Надворешна Полначот Заштитни Случај Моќ Банка Пакет 4000mah за IPhone 6 Плус 7 Плус

1872.00 -49 % DEN 955.00

Батеријата 3500mah за IPhone 6 7 Ултра Тенка Надворешна Полначот Заштитни Случај Моќ Банка Пакет 4000mah за IPhone 6 Плус 7 ПлусСпецификација : Материјал : ABS+TPU Капацитет : 3500mah За i Phone 6 6s 7 ,40 00mah За i Phone 6 плус 6s плус 7 плус Текст : DC5 V / 1.8 ЕДЕН Излез : DC5 V / 1.8 НЕКОЈА Друга Функција : Телефон Случај + Моќ Банка Тежина : Околу 200gЗабелешки : Кога полнењето на Батеријата Случај со телефонот во прилог, батеријата на телефонот ќе се наплаќа во прв план...

Нови Пристигнување Продолжен Телефон Батеријата Случај за Huawei Колега 10 mate10 6000mAh Powerbank Полнење Покрие со stander

1663.68 -30 % DEN 1164.00

Добредојдовте На Џесика е Случај Продавница Совети За Клиенти! 1 Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика...

Батерија Продолжен Батеријата Висок Капацитет 5500mah за IPhone X Полначот Заштитни Случај Моќ Банка Пакет за Apple IPhone X

2064.00 -49 % DEN 1053.00

Батерија Продолжен Батеријата Висок Капацитет 5500mah за IPhone X Полначот Заштитни Случај Моќ Банка Пакет за Apple IPhone XСпецификација : Материјал : ABS+TPU Капацитет : 5500mah За i Phone X Текст : DC5 V / 1.8 ЕДЕН Излез : DC5 V / 1.8 НЕКОЈА Друга Функција : Телефон Случај + Моќ Банка Тежина : Околу 200gЗабелешки : Кога полнењето на Батеријата Случај со телефонот во прилог, батеријата на телефонот ќе се наплаќа во прв план...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.