• Ново
BOKU ДОСТАВ 6501Ballpoint Пенкало 0.7 мм Црно Мастило Ballpoint Пенкало 60PCS

BOKU ДОСТАВ 6501Ballpoint Пенкало 0.7 мм Црно Мастило Ballpoint Пенкало 60PCS

Оценка на клиентот:
DEN 432.00

Износ
Залиха


Избор На Боја :
Ако Сакате Да Ја Одберете Бојата На Кожата, Ве Молиме Оставете Порака По Ред.
Ако Не Ви Остави Порака, Ќе Случајно Да Се Избере Боја За Вашата Пратка.
Испорака :
Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест. Ние Ќе Ја Испрати На Предмети Во Рок Од 7 Работни Дена Откако Вашата Уплата Е Завршен.
Сите Пратки Ќе Се Обезбеди Следење На Број, Можете Да Проверите Досие Во Веб-Сајт
Време на испорака :
Ако не ја прими стоката на овие датуми, ве молиме контактирајте со нас
Цел > US$ 200 Можете да комуницираат со мене повеќе економски превозот . може да се ослободи дел на превозот. Ние сме Посветени Линија на Русија, Европа, Западна Азија, Северна Америка, Австралија...
*Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
*Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања за време на превозот,Тоа е одговорност на изразат компанија
*Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Карактеристики

Мастило Боја:
Црна, Сина, Црвена
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.7 mm
Број На Модел На:
534345301131
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Пластични
Новина:
No
Тип:
Ballpoint Пен

Производи во категоријата

година Нови! Kwaii Ballpoint Пенкала Канцеларија и Училиште Пенкало за Деца Деца на Студентите и Канцеларија Топката пенкало Канцелариски Канцелариски Материјали

107.04 -14 % DEN 92.00

ГОЛЕМА ПОДДРШКА ИЗВЕСТУВАЊЕПочитувани КупувачиЗа подобри услуги на клиентите и побрзо превозот метод ако сакате да се купи повеќе од 1 парче мала стока, имаме предвидено од вредност за испорака метод за вас!Како на пример, 10 компјутери washi лента само чини околу $1 превозот надомест!Ве молиме проверете ја вашата нарачка и многу укажуваат на тоа што може да ги ред со Кина, Воздухот ПостMail или други изразат компанија која што може да обезбеди следење на услуга и побрзо време на испорака![xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537] најпопуларниот[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии ПОВРАТНИ информации1...

1 Компјутер Симпатична Кристал Пенкало Дијамант Ballpoint Пенкала Канцелариски Ballpen 2 Во 1 Кристал Специјалното Пенкало Допир За Да Го Заклучите Бесплатен Превозот

34.08 -21 % DEN 27.00

ОписСпецификации : Функција : Инспирација : Кристал ballpen.Мастило боја : ЦрнаБоја на каросеријата : 10 боја(Боја на класификација : жолта, сребрена, црна, црвена, златна, виолетова, сина, зелена, бела, розова).Пишување точка : 0.7 мм, мазна пишување искуство.Димензии : Должина 14cm.Тежина : 10g.Функција : Ballpoint пенПакет Листата : 1 * Ballpoint пен[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][39739] Ќе Ви се Допадне ..

Jinhao 159 Луксузни Црна и Сребрена Клип Голема Големина Ballpoint Пенкало со 0.7 мм Рефил Бесплатен Превозот

DEN 480.00

Jinhao 159 Луксузни Црна и Сребрена Клип Голема Големина Ballpoint Пенкало со 0.7 мм Рефил Бесплатен ПревозотПенкало Состојба : Уникатен дизајн и 100% Сосема Нов!Мастило боја : ЦрнаРефил : Меѓународниот стандардДолжина : 135mm прибл.Пакетот вклучува1 X Пенкало (Без пен кутија,содржат пенкало рефил)Постојат фонтана пенкало,ballpoint пенкало,calligraphy пенкало,ако немаат никаква порака за нас,ние ќе ја испрати на пенкало за вас, како на сликата шоу,со нетрпение очекувам да соработка за вас.ПлаќањеПостојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што Зачувам,кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

1 buc Kawaii Исклучителна Голема Бисер Топка Пенкала Метал топката точка пенкало Мода Ballpoint Пенкала Метал пенкало За на Училиште, Канцелариски Материјали

158.88 -25 % DEN 119.00

Име : Бисер Топка Пенкала Количина : 1pcs Материјал : висок квалитет на метал со светли кристал Тежина : 20 грама секоја Боја / шаблон : Како што е прикажано на сликата Големина : 142mm*10мм Топло прашува: ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е завршена...

Топ Roller Ball Пенкало High-end Канцеларија Подарок Кутија, Дрвена Занаети, Креативни Подароци Дрвени Ballpoint Пенкало Обичај Букви P357

1967.52 -34 % DEN 1298.00

Топ Roller Ball Пенкало Highend Канцеларија Подарок Кутија, Дрвена ЗанаетиКреативни Подароци Дрвени Ballpoint Пенкало Обичај Букви P357Топло Совети : 1pcs Dropshipping , Оригинални Слики Предвидени за СЛОБОДНИOEM Услуга : YES ...

5PCS ПАКЕТ Метал кристал ballpoint пенкала со кристално дијамант висок квалитет кристално пенкало за статистика и Училиште подарок предмети

DEN 383.52

Опис на производот Бесплатен превозот Метал кристал ballpoint пенкала со кристално дијамант висок квалитет кристално пенкало за статистика и Училиште 5pcs / Многу Детални СликиЗа стоката : Ние мора да ги проверите сите стоката пред пратката...

година Нови! 6 Бои Ballpoint Пенкала Канцеларија и Училиште Пенкало за Децата, Учениците и Канцеларија Топката пенкало Канцелариски Канцелариски Материјали

57.12 -5 % DEN 54.00

ГОЛЕМА ПОДДРШКА ИЗВЕСТУВАЊЕПочитувани КупувачиЗа подобри услуги на клиентите и побрзо превозот метод ако сакате да се купи повеќе од 1 парче мала стока, имаме предвидено од вредност за испорака метод за вас!Како на пример, 10 компјутери washi лента само чини околу $1 превозот надомест!Ве молиме проверете ја вашата нарачка и многу укажуваат на тоа што може да ги ред со Кина, Воздухот ПостMail или други изразат компанија која што може да обезбеди следење на услуга и побрзо време на испорака![xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537] најпопуларниот[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии ПОВРАТНИ информации1...

Метал Мулти-функционални Пенкало Новина Office & Училиште Ballpoint Пенкало Промотивни Подароци Пишување Снабдување Со Шише Настроената Владетел Алатки

334.08 -6 % DEN 314.00

Нашите УслугиНие поддршка dropshipping и трговија на големо.Ние може да ви испрати на производ слики откако ќе се направи исплата.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.Ако треба во трговијата на мало пакување, ве молиме контактирајте со нас и да платат за екстра дел за пакетот !Внимание За Russion Пријатели1...

Fuliwen F05 Антички сребрен ballpiont пенкало метал случај Подарок Rollerball Пенкало врежани текст со пеперутка

DEN 768.00

Состојба : 100% Сосема Нов Должина : 140mm Дијаметар : Max 12mm Пенкало тежина : 30g Капа : спирала Тип на Касети : меѓународен стандарден Пакет вклучува : 1 X Пенкало 1 X Обичен Подарок Кутија Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што Зачувам, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union)...

1 BUC Новина Канцелариски Ballpoint Пенкало Прекрасна Телескопски Боречка Топката Пенкала Училиште на Детето Подарок Училиште Материјали Канцелариски Материјал

49.92 -48 % DEN 26.00

Опис 1 BUC Новина Канцелариски Ballpoint Пенкало Прекрасна Телескопски Боречка Топката Пенкала Училиште на Детето Подарок Училиште Материјали Канцелариски МатеријалСостојба : Brand New + Висок Квалитет !Материјал : ПластикаТежина : Околу : 9.3 gГолемина : За Должина 7.5 cmПакување Листа : 1 * Ballpoint ПенЗабелешка : Боја се испраќаат од страна на случаен избор!!!Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики...

Топ Црна Дрвени Ballpoint Пенкало Креативни Дрвени Ballpoint Пенкало Бизнис Прослава Практични Roller Ball за Пишување Подароци P074

911.52 -34 % DEN 601.00

Топ Црна Дрвени Ballpoint Пенкало Креативни Дрвени Ballpoint Пенкало Бизнис Прослава Практични Roller Ball за Пишување Подароци P074Топло Совети : 1pcs Dropshipping , Оригинални Слики Предвидени за СЛОБОДНИOEM Услуга : YES ...

XUESHENG 3PCS/многу Сино Мастило Ballpoint Пенкало 0.7 мм Класичен Канцелариски Прибор Пенкала Канцелариски Escolar Материјал Училиште Материјали Б-527

60.96 -5 % DEN 58.00

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 3 PCS / многу Сино Мастило Ballpoint Пенкало 0.7 мм Класичен Канцелариски Прибор Пенкала Канцелариски Escolar Материјал Училиште Материјали Б527Функција : Модел : Б527Големина : За 13.8 cmПишување точка : 0.7 mmМатеријал : ПластикаРефил боја : СинаПенкало тело боја : Сина / Rose red / Бела / Жолта / ЗеленаПакет се Вклучени : 3 ЕЕЗ Ballpoint пенкало( Пенкало, Боја на каросеријата случаен избор, не изберете боја)[xlmodel][фото][0000] Слики

36 Компјутери/многу Сино Мастило Ballpoint Пенкало Училиште Канцелариски Висок Квалитет на Мулти-solider Притисни Акција Пенкало Училиште Канцелариски Материјали

DEN 873.12

Материјал : ПластикаТежина : околу 270g / многуГолемина : како фотографијаКоличина : 1 lot=36 парчињаНапомена : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

1 Компјутер Кристал Пенкало Дијамант Ballpoint Пенкала Канцелариски Papelaria Ballpen Caneta Канцелариски Материјал Escolar Училиште Материјали

34.08 -9 % DEN 31.00

Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Метал Тежина За : 10g Мастило Боја Црна,Сина Големина Должина 14cm Пакување Листа : 1 x Ballpoint Пенкала Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производпоради боја приказ на различни монитори.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][39739] Ќе Ви се Допадне ..

Топла Emoshire Креативни Потпис Пенкало Дрво Roller Ball Пенкало Ballpoint Пенкало За Пишување Со Молив Кутија за Катира Подароци P168

1439.52 -34 % DEN 950.00

Топла Emoshire Креативни Потпис Пенкало Дрво Roller Ball Пенкало Ballpoint Пенкало За Пишување Со Молив Кутија за Катира Подароци P168Топло Совети : 1pcs Dropshipping , Оригинални Слики Предвидени за СЛОБОДНИOEM Услуга : YES ...

7 компјутери Nib 0.7 мм 99*6mm Меѓународниот Стандард Метал Рефил Применуваат Бренд Пенкало Да ги Користат Меѓународните Стандарди Канцелариски Канцеларија

61.92 -13 % DEN 54.00

Детали за Производот ОписМастило боја : сина и црна бојаБрој на продажбата : 7pcsматеријал : металУпотреба : рефилДолжина : 98mmПенкало совет големина : 1mm7 компјутери Nib 0.7 мм 99*6mm Меѓународниот Стандард Метал Рефил Применуваат Бренд Пенкало Да ги Користат Меѓународните Стандарди Канцелариски КанцеларијаПримена : може да се користат со пенкало да ја користите метал пенкало.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][39662][xlmodel][производи][39662][xlmodel][производи][39662][xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне .. Купувачот Мора да се ПрочитаПревозот : 1 : Во Светот На Превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 : наредби обработени навремено плаќање по верификација.3 : Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата Мора да Одговараат на вашите примачот адреса...

Луксузна Пишување Пенкала Црно-Портокалова ЦРНА ГОРА 675 Сребро Цвет Килибар Celluloid Ballpoint Пенкало за Статистика и Училишни Материјали

192.00 -15 % DEN 163.00

Внимание1.Овој производ е испратен со посебен Кина пост Ќе добиете следење на број,но тоа само може да се следи во Кина, не може да се следи во вашата земја.2.Обично пратката ќе трае еден месец, до два месеци да пристигне на вашата страна.Ако не ја прими пратката во рок од 2 месеци,ве молиме да ни каже.Ние ќе направи се за вас.Ви благодариме за сите3...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.