• Ново
BOKU ДОСТАВ 6506 Ballpoint Пенкало 0.7 ММ Ballpoint Притиснете Пенкало 60PCS

BOKU ДОСТАВ 6506 Ballpoint Пенкало 0.7 ММ Ballpoint Притиснете Пенкало 60PCS

Оценка на клиентот:
DEN 432.00
DEN 410.00 -5 %

Износ
Залиха


Избор На Боја :
Ако Сакате Да Ја Одберете Бојата На Кожата, Ве Молиме Оставете Порака По Ред.
Ако Не Ви Остави Порака, Ќе Случајно Да Се Избере Боја За Вашата Пратка.
Испорака :
Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест. Ние Ќе Ја Испрати На Предмети Во Рок Од 7 Работни Дена Откако Вашата Уплата Е Завршен.
Сите Пратки Ќе Се Обезбеди Следење На Број, Можете Да Проверите Досие Во Веб-Сајт
Време на испорака :
Ако не ја прими стоката на овие датуми, ве молиме контактирајте со нас
Цел > US$ 200 Можете да комуницираат со мене повеќе економски превозот . може да се ослободи дел на превозот. Ние сме Посветени Линија на Русија, Европа, Западна Азија, Северна Америка, Австралија...
*Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
*Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања за време на превозот,Тоа е одговорност на изразат компанија
*Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Карактеристики

Мастило Боја:
Црна, Сина, Црвена
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.5 mm
Број На Модел На:
520907686356
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Пластични
Новина:
No
Тип:
Ballpoint Пен

Производи во категоријата

Супер добро fatastic подарок персоналните пенкало бизнис моден стил со вашето лого прилагодите за вашата компанија или себе си

4649.76 -9 % DEN 4231.00

Нова парична казна пенкало бизнис моден стил со вашето лого прилагодите за вашата компанија или себе сиОпис Генерички Паркер топката пенкало, но нашиот квалитет не е полошо отколку Паркер пенкала,пишување е течно, многу погодна за бизнис употреба, а цената е евтин...

Метал Мулти-функционални Пенкало Новина Office & Училиште Ballpoint Пенкало Промотивни Подароци Пишување Снабдување Со Шише Настроената Владетел Алатки

334.08 -6 % DEN 314.00

Нашите УслугиНие поддршка dropshipping и трговија на големо.Ние може да ви испрати на производ слики откако ќе се направи исплата.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.Ако треба во трговијата на мало пакување, ве молиме контактирајте со нас и да платат за екстра дел за пакетот !Внимание За Russion Пријатели1...

1 buc Kawaii Исклучителна Голема Бисер Топка Пенкала Метал топката точка пенкало Мода Ballpoint Пенкала Метал пенкало За на Училиште, Канцелариски Материјали

158.88 -25 % DEN 119.00

Име : Бисер Топка Пенкала Количина : 1pcs Материјал : висок квалитет на метал со светли кристал Тежина : 20 грама секоја Боја / шаблон : Како што е прикажано на сликата Големина : 142mm*10мм Топло прашува: ве Молиме да се осигурате дека превозот адреса е завршена...

TOMTOSH Свитлива Ballpoint Пенкало Бод Пенкало на Големо се Наведнуваат Пенкало Креативни Студент Награда Објект Пен

23.52 -15 % DEN 20.00

TOMTOSH Свитлива Ballpoint Пенкало Бод Пенкало на Големо се Наведнуваат Пенкало Креативни Студент Награда Објект ПенИме на производ : виткање топката пенкало Производ Големина : околу 15cm Пакување : 1 ballpoint пенкало Рефил боја : сина 0.5 mm, не може да се замени1...

Kawaii Цртан Филм Пластични Ballpoint Пенкала Симпатична Прекрасна Мачка Птица Топката Пенкало Училиште Материјали Корејски Канцелариски Бесплатен Превозот

23.04 -5 % DEN 22.00

Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Пластични Тежина За : 10g Мастило Сина Боја Големина 135mm Пакување Листа : 1 x Ballpoint Пенкала Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производпоради боја приказ на различни монитори.[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][39739] Ќе Ви се Допадне ..

6 компјутери/многу цртан филм виткање пенкало ballpoint пенкало kawaii канцелариски канцеларија училиште материјали canetas материјал escolar

132.48 -17 % DEN 110.00

многу = 6 компјутериМатеријал : ПластикаДимензии : Должина од 15cmМастило боја : СинаПишување точка : 0.5 mmТежина : 18g / парче

[Бесплатен превозот + бесплатно користење на логото]CLOSEOUT 500pcs/лот 2 боја пластични училиште бизнис фер промо подарок прилагодено лого пенкала трговија на ГОЛЕМО

DEN 10502.40

Предмет : P17 (Боја : Сина / ЦрнаМастило боја : црнаПроизвод големина : 142*16*10ммЛогото боја : pantone бои (без дополнителни трошоци)Логото големина : До 50мм широк Х 8мм високВе молиме имајте го ова на ум, за да ја одреди вашата логото големина...

18 компјутери/Многу Круна топката 10 боја ballpoint пенкало 0.5 mm roller ball пенкало за пишување маркер highlighter Канцеларија училиште материјали FB976

1152.00 -10 % DEN 1037.00

Добредојдовте на нашиот Канцелариски светот18 компјутери / Многу Круна топката 10 боја ballpoint пенкало 0.5 mm roller ball пенкало за пишување маркер highlighter Канцеларија училиште материјали FB976Функција : Инспирација : Кристална топка.Боја : 6 боја топката.Мастило боја : 10 рефил боја во едно тело .Пишување точка : 0.5 mm, мазна искуство.Тело Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.Димензии : Должина од 15cm.Тежина : 20g.Функција : Ballpoint пенкало / Канцелариски прибор / Подарок.Совет : Ова е 18 парчиња / Многу...

година Нови! Kwaii Ballpoint Пенкала Канцеларија и Училиште Пенкало за Деца Деца на Студентите и Канцеларија Топката пенкало Канцелариски Канцелариски Материјали

107.04 -14 % DEN 92.00

ГОЛЕМА ПОДДРШКА ИЗВЕСТУВАЊЕПочитувани КупувачиЗа подобри услуги на клиентите и побрзо превозот метод ако сакате да се купи повеќе од 1 парче мала стока, имаме предвидено од вредност за испорака метод за вас!Како на пример, 10 компјутери washi лента само чини околу $1 превозот надомест!Ве молиме проверете ја вашата нарачка и многу укажуваат на тоа што може да ги ред со Кина, Воздухот ПостMail или други изразат компанија која што може да обезбеди следење на услуга и побрзо време на испорака![xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537] најпопуларниот[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии ПОВРАТНИ информации1...

1 Компјутер Симпатична Кристал Пенкало Дијамант Ballpoint Пенкала Канцелариски Ballpen 2 Во 1 Кристал Специјалното Пенкало Допир За Да Го Заклучите Бесплатен Превозот

34.08 -21 % DEN 27.00

ОписСпецификации : Функција : Инспирација : Кристал ballpen.Мастило боја : ЦрнаБоја на каросеријата : 10 боја(Боја на класификација : жолта, сребрена, црна, црвена, златна, виолетова, сина, зелена, бела, розова).Пишување точка : 0.7 мм, мазна пишување искуство.Димензии : Должина 14cm.Тежина : 10g.Функција : Ballpoint пенПакет Листата : 1 * Ballpoint пен[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][39739] Ќе Ви се Допадне ..

Жешка 12 Бои Свадба Пердув Гостин Книга Потпишување Пенкало Со Bowknot Ballpoint Пенкало Креативни Модни Подарок За Статистика Училиште

17.28 -7 % DEN 16.00

Материјал : ПластикаБоја : Како на сликатаГолемина на : Quill пенкало : 38.3 cm * 4.2 cmКоличина : 1 x ПенМулти бои за да го изберете,убава и светла.Answer : ___________________________ Note : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.