• Ново
Топла Продажба 20pcs/Многу 10Inch 1.8 g Црвено Латекс Бисер Балони Свадба, Роденден Булчински Бебе Туш Партија Декорација Воздушни Балони

Топла Продажба 20pcs/Многу 10Inch 1.8 g Црвено Латекс Бисер Балони Свадба, Роденден Булчински Бебе Туш Партија Декорација Воздушни Балони

Оценка на клиентот:
DEN 74.40

Износ
Залиха


Топла Продажба 20pcs/Многу 10 Inch 1.8 g Црвено Латекс Бисер Балони Свадба, Роденден Булчински Бебе Туш Партија Декорација Балони
Pls. помогне да се ОБРНЕ ВНИМАНИЕ : Сите балони боја се 100% Реално фото преземени од страна на телефонот. Но, бидејќи различни серија, бојата ќе се исклучи боја, ве молам не ми пречи ако одлучите да се купи. Инаку Ние нема да прифати било каков спор во врска со боја разлика. Ви благодариме За вашиот
Разбирање!!!!
Производи Детали :
Предмет : Среќен Роденден Латекс Бисер Ballloons
Материјал : Бисер Латекс Ballons
Количина : 20 ПАРЧИЊА/многу
Тежина : 1.8 g/еез, 20 парчиња/Многу
Боја : 19 Бои
Балон, бидејќи причина за серијата, бојата ќе се исклучи боја, ве молам не ми пречи пријател фотографиран, ви благодариме
Пакет : Ballon со oppbag
Балони пристигне uninflated. Секогаш се ослободите од балони правилно. Не ослободување балони во воздух.
⚠ ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - Деца до 8 години може да се задави или ги задуши на uninflated или скршени балони. Возрасни надзор се потребни. Имајте uninflated балони од децата. Отфрлите скршени балони одеднаш.
⚠ ВНИМАНИЕ : Овој производ содржи природен латекс гума, кои може да предизвикаат алергиски реакции. 100% ВИСТИНСКИ СЛИКИ ВО БОЈА ПО ТЕЛЕФОН!! ШТО МОЖЕ ДА ВИДИ ПОЈАСНО И ДА ГО ИЗБРА ОНА ШТО САКАТЕ ЗА ВАШАТА ЗАБАВА!!!

Карактеристики

Повод:
Обликот Стил:
Круг
Број на Компјутери:
20pcs
Материјал:
Латекс
is_customized:
Yes
Класификација:
Ballon
Број На Модел На:
AF800130
Точка име:
20pcs/Многу 10Inch 1.8 g Црвено Латекс Бисер Балони
Предмет Тип:
1.8 g Латекс Бисер Балони
боја:
19COLORS
Материјал:
латекс балони
Повод:
Роденден Свадба Бебе Туш Партија Декорација Материјали
Настан & Партија Предмет Тип:
латекс бисер балони
Тежина:
1.8 g/PCS, Total 20PCS/lot
Големина:
10 inch

Производи во категоријата

5pcs 18inch Ѕвезда Фолија Балони Свадба Партија Декорација Материјали 1pc 36inch Бебе Туш Роденден на Месечината Фолија Хелиум Балони

81.12 -10 % DEN 73.00

Опис : Можете да изберете : 5pcs 18inch Ѕвезда Фолија Балони ИЛИ 1pc 36inch Месечината Фолија Балони Карактеристики : 1...

Нови 18inch светлина значката хелиум балони фолија globos свадба, роденден декорација Денот на Вљубените, љубов резерви ballon

172.80 -10 % DEN 156.00

Answer : ___________________________ Note : Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви други прашања!Нови 18inch светлина значката хелиум балони фолија globos свадба, роденден декорација Денот на Вљубените, љубов резерви ballonАко ви треба лента и воздухот inflator,pls кликни слики подолу.

Трговија на големо Џамбо балон Супер Транспарентен Гигант Confetti Балони За Свадба Партија Ткиво Хартија Декор Пред-Исполнет Со Confetti

DEN 21600.00

Трговија на големо 36 Инчи Гигант балон Супер Транспарентен Confetti Балони За Свадба Партија Ткиво Хартија Декор ПредИсполнет Со Confetti100% Тркалезна Форма.Големина : 36 инчиMaerial ; ЈП, и Ткиво ConfettiВе молиме имајте предвид дека, ние може да понуди многу бои на confetti,ние може да се пополни на бои како што вашиот requestment.На пример,Ако сакате да сина боја сет, ние може да се пополни темно сина, светло сина и бела боја confetti во балон,како подолу на сликата,ви благодариме!Па ве молиме запомнете да остави порака за бои сакате,ние ќе го направи тоа за вас!Ако нема порака,ние ќе го пополни мешавина на бои за да ви,се надевам дека може да се разбере,ви благодариме!

18 Парчиња 16 инчен тенок азбука букви Фолија Балон Happy Birthday 116CM Еднорог Хелиум Ballon Роденден на Бебето Туш Оркестарот

DEN 239.52

18 Парчиња 16 инчен тенок азбука букви Фолија Балон Happy Birthday 116 CM Еднорог Хелиум Ballon Роденден на Бебето Туш ОркестаротMateial : Алуминиумска Фолија Пакет : Opp вреќа Пакетот вклучува : 1pcs 42inches еднорог ballon 4pcs 5inches ѕвезда балони(розова / red / сребрена / злато) 1 парче 16inches happy birthday балон

Новиот мини големина 5pcs прекрасна животни во Облик на балони Мулти Боја Фолија Балони Партија бебе Роденден свадба Decaoration

368.64 -40 % DEN 221.00

​Се истакна : 1.Балон распродадени страна нема воздух инфлација2 Големината на балон отворени за 30~40cm тоа ќе бидат различни како облик на различни3...

36 Инчи Confetti Балони Со Мешани Бои Confettis Латекс Јасно Хелиум Воздух Балон За Свадба, Роденден Декорација

146.88 -24 % DEN 112.00

36 Инчи Латекс Confetti Балони Со 20g Мешани Бои Confettis Гигант чист Воздух Балон За Свадба, Роденден ДекорацииОписНа confetti балон е различно од обичните балони, тоа 's поубаво и додава празнична атмосфера откако тие'повторно надуени и неколку confetti балони се соберат заедно може да додадете многу радост за партијата...

100pcs/многу роденден балони 10inch Латекс Хелиум балон Задебелување Бисер Свадба балони Партија Топката деца дете играчки ballon

DEN 176.64

100pcs / многу роденден балони 10inch Латекс Хелиум балон Задебелување Бисер Свадба балони Партија Топката деца дете играчки ballon материјал : природата латекс Надуени големина : 10 инчи тежина : 1.2 g / еез пакување : opp торби за На свадба, фестивалот, фестивал активности неопходни местото на одржување на изгледот на пазарот~ Е децата 's играчки Боја : бела, apple зелена, зелена ,црвена,небо сина, темно сина.жолта,розова,fuchsia, светлина пурпурна ,виолетова,злато.сребрена ,црна ,мултибоја Fuchsia = Бургундија можете да нарачате multicolor или еден бои 100pcs ...

Ynaayu String на Љубовта Срцето Фолија Балон те сакам Брак Алуминиум Балон За Свадба Вљубените Роденден Декорација

114.72 -10 % DEN 103.00

Голема Големина : 120*63cmПакет содржи : 1 buc​Превозот СоветиАко изберете превозот опција : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(Бесплатен превозот),тоа не може да се обезбеди следење на информации за странски сегмент,но не грижете се, тоа, исто така, ќе пристигне во вашата земја успешно...

14pcs/многу Голем Месечината Ѕвезда Фолија Балони 2.8 g Латекс Балони Свадба Декорација Хелиум Балони Бебе Туш Роденден Материјали

239.04 -10 % DEN 215.00

14pcs / многу Голем Месечината Ѕвезда Фолија Балони 2.8 g Латекс Балони Свадба Декорација Хелиум Балони Бебе Туш Роденден Резерви на Производот, Вклучувајќи : 5pcs 12inch Латекс Балони 5pcs 12inch Латекс Балони 3pcs 18inch Ѕвезда Фолија Балони 1pcs 36inch Месечината Фолија Балони Карактеристики : 1...

Диносаурус Фолија Балон Животинско балон Мајмун Лав, Зебра Жирафа Роденден Оркестарот Одење Милениче Хелиум Балони детска играчка фарма

2544.00 -5 % DEN 2417.00

Сосема нов и висок квалитет На балони се печатени на двете страни и ќе пристигне самопочит во запечатен торба...

Мини Балон Пумпа Два вида игли балон додатоци inflator push рака Воздушна Пумпа Партија Материјали преносни фолија балони пумпа

91.20 -24 % DEN 69.00

Мини Балон Пумпа Два вида игли балон додатоци inflator push рака Воздушна Пумпа Партија Материјали преносни фолија балони пумпаГолемината и 17,5 см*3cm1set=1pcs топката пумпа +2 парчиња иглаPS : Случајни бојаМини Балон Пумпа Два вида игли балон додатоци inflator push рака Воздушна Пумпа Партија Материјали преносни фолија балони пумпа

Голем 30inch 1PC розова сина број фолија балони алуминиум хелиум ballon Среќен роденден декорација Свадба globos материјали

78.72 -25 % DEN 59.00

Материјал : ГравуриГолемина : 30inchБоја : Розова+СинаПакување : 1pcs / торбаНА ОВОЈ ЛИНК САМО ПРОДАДЕ 30 INCH БРОЕВИ, АКО ТРЕБА ДА ЗАСТАНЕ ВО СОБАТА,ВЕ МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОВ НАЧИН :

1pcs 91*36 СМ Поврзани Момче& 106*37CM Фолија Балон Гигант Ligatures Момче Девојка Ballon Свадба, Роденден Оркестарот Хелиум Globos

84.96 -20 % DEN 68.00

1pcs 91*36 СМ Поврзани Момче& 106*37 CM Фолија Балон Гигант Ligatures Момче Девојка Ballon Свадба, Роденден Оркестарот Хелиум Globos

10pcs Свадба, Роденден Оркестарот Материјали 18inch Сребро Тркалезна Форма Хелиум Фолија Балони Бебе Туш Globos Чиста Боја Играчки

198.72 -15 % DEN 169.00

10pcs Свадба, Роденден Оркестарот Материјали 18inch Сребро Тркалезна Форма Хелиум Фолија Балони Бебе Туш Globos Чиста Боја Играчки

5/10/15 компјутери Confetti Балони, 12 Инчен Транспарентен Балони Латекс Балони со Ѕвезда Confetti за Свадба Партија Роденден Сала

DEN 202.56

Издржливи : оваа партија балон е направен од висок квалитет и здрав латекс, која нема да се прекине лесно и може да трае долго време...

40 инчи злато&сребрена боја на располагање писмо фолија балони за свадба, роденден украси birthday балон име globos

DEN 105.60

Нашата големина е рамен големина пред се надува,по надува,големината ќе биде малку помал од тоа На балони имаат само запечатување вентили.Откако надуени,балон ќе остане за во текот на една недела...

Злато Латекс Балони Декорација Роденден Ballon Брак Децата Партија Декорација Свадба Балони Воздух Гумени Топки 5pcs

22.56 -20 % DEN 18.00

Внимание : 1.Има 17 Различни бои да се избере,ве молиме изберете ја вашата омилена боја .2.постојат 4 различна дебелина (1.2 g,1.5 g,1.8 g и 2.2 g) балони за да изберете,на подебели,цената е поскапо,и балони се многу поголеми и не е лесно да се биде прекината.

5pcs/многу Цртан филм Бебе Девојка 1th Роденден Хелиум Фолија Балони Деца Партија Оркестарот Гумени Класичните Играчки

282.72 -12 % DEN 249.00

5pcs / многу Цртан филм Бебе Девојка 1th Роденден Хелиум Фолија Балони Деца Партија Оркестарот Гумени Класичните ИграчкиГолемина како што следи : Бебе девојка : 76*50cmБебе автомобил : 55*67cmНога : 76*45смСестра : 78*45смRoun балон : 18 инчиБоја : како на сликатаОвие се фантастични за родендени, свадби и настани decorativce .Мора да се обиде да им даде на вашиот прекрасна изненадување !На балони за да може да биде исполнет со хелиум, да лебдат или се полни со воздух за да го закачите на било која површина, на балони имаат само запечатување вентили...

2018 Нови Ballon Хелиум 50pcs/многу Латекс Балон Мрежа Пластични 9 Дупки Мрежи Лак Додатоци Ѕид Декорација За на Партијата Материјали

2987.04 -15 % DEN 2539.00

50pcs / многу Балон мрежи латекс балон за моделирање додатоци пластични 9 дупки балон мрежа за роденден, свадба партија оркестарот50pcs / многу Латекс балон мрежа пластични 9 дупки балон мрежи балон лак додатоци балон ѕид декорација за на партијата материјалиОпис : Боја : бела Стил : 9grid Материјал : пластични 9grid : должина 31.5 cm ширина 30.3 см 0.4 cm Внатре дијаметар на секоја ќелија : 9.5 cm Погоден балон големина : 10 инчи Пакување листа : 50pcs / многу Балон Моделирање Додатоци50pcs / многу Латекс балон мрежа пластични 9 дупки балон мрежи балон лак додатоци балон ѕид декорација за на партијата материјали50pcs / многу Латекс балон мрежа пластични 9 дупки балон мрежи балон лак додатоци балон ѕид декорација за на партијата материјали50pcs / многу Латекс балон мрежа пластични 9 дупки балон мрежи балон лак додатоци балон ѕид декорација за на партијата материјали

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.