• Ново
Трговија на големо 10 инчен 100pcs/многу Јасен и Транспарентен Балони Свадба Декорација Festas Baloes Globos Партија Роденден Снабдувач

Трговија на големо 10 инчен 100pcs/многу Јасен и Транспарентен Балони Свадба Декорација Festas Baloes Globos Партија Роденден Снабдувач

Оценка на клиентот:
DEN 397.92
DEN 350.00 -12 %

Износ
Залиха


Трговија на големо 10 inch100pcs/многу Јасен и Транспарентен Балони Свадба Декорација Festas Baloes Globos Партија Роденден Снабдувач
Големина : 10 инчен
Боја : јасно
Овие се фантастични за родендени, свадби и настани или да направи вашиот партија единствена со вашето име или било која порака ќе се бираат во голема златна фолија балон писма.
На балони за да може да биде исполнет со хелиум, да лебдат или се полни со воздух за да го закачите на било која површина, на балони имаат само запечатување вентили.
Откако надуени балон ќе остане до повеќе од една недела.
Балон ќе дојде рамен и треба inflating.
Кликни за да се купи inflator :

Карактеристики

Број на Компјутери:
100pcs
Број На Модел На:
роденден декорации
Бренд Име:
tonlyshow
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Класификација:
Ballon
is_customized:
No
Големина на:
10 инчен
Возраст:
децата & возрасни од сите возрасти
гумени свадба декорација :
роденден деца партија декорација
Божиќ Партија Материјали :
Годишнината casamento
јасно латекс балони:
латекс балони

Производи во категоријата

Балон пумпа Мини Пластични Рака Одржа Топката Партија Балон Inflator Воздушна Пумпа Преносни Корисни Балон Декорација Алатки 1PC

37.44 -25 % DEN 28.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетКомплетен сет за креирање забава балон животниРачни балон пумпаСовршен додаток партијаОдлично за роденден забави и прославиМатеријал : ПластикаБоја : СлучајниКОЛИЧИНА : 1 PCSПакет Се Вклучени : 1* Балон inflatorНЕМА Мало Поле...

5pcs Навиваат Чаша виски Прослава свадба балони Шампањ хелиум Фолија Балони Свадба Декорација воздух balon роденден оркестарот

348.00 -20 % DEN 278.00

5pcs виски Пивско Шише Фолија Балони Вљубените Свадба Декорација Гумени Воздух Ballons Роденден Украси Чаша Шампањ

14pcs/многу Голем Месечината Ѕвезда Фолија Балони 2.8 g Латекс Балони Свадба Декорација Хелиум Балони Бебе Туш Роденден Материјали

239.04 -10 % DEN 215.00

14pcs / многу Голем Месечината Ѕвезда Фолија Балони 2.8 g Латекс Балони Свадба Декорација Хелиум Балони Бебе Туш Роденден Резерви на Производот, Вклучувајќи : 5pcs 12inch Латекс Балони 5pcs 12inch Латекс Балони 3pcs 18inch Ѕвезда Фолија Балони 1pcs 36inch Месечината Фолија Балони Карактеристики : 1...

3pcs/број 5 M Латекс Балон Пластични Синџир Балон Клипови Свадба Среќен Роденден Декорација Балон Додатоци

DEN 594.72

Име : Латекс Балон Пластични Синџир Балон КлиповиГолемина : 5 MКористете повод : Свадба, роденден, прослава Божиќ партија, свеченото отворање, церемонијата, итн.Вие исто така може да кликнете на линкот подолу за да ги видите деталите за тоа како да го користите количката.Плаќање1.Aliexpress прифаќа следниве начини на плаќање : visa, mastercard,QIWI,western union и т / т(банката tranfer) 2.Купувачот заштита : Aliexpress само ослободување на плаќање за нас откако ќе се потврди deliever на вашата нарачка.Превозот 1...

50PCS Шарени Балони 12 Инчи Дебела 2.8 g Латекс Гумени Балони Воздух Топката Свадба, Роденден Декорација Балон Материјали

363.84 -15 % DEN 309.00

Висок Квалитет 12 Inch 2.8 g Бисер Балон Материјал : 100% Природата Латекс Добар Квалитет : 2.8 g / еез Пакет : 10pcs / перниче се Надува Дијаметар : 2830 см Забелешка : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см...

6 Бои 18 Инчен Посебни Црвено Срце Облик Алуминиумска Фолија Балони Романтична Свадба Денот на Вљубените Декорација Партија Материјали

47.52 -24 % DEN 36.00

6 Бои 18 Инчен Посебни Кука Срце Облик Алуминиумска Фолија Балони Романтична Свадба Денот на Вљубените Декорација Партија МатеријалиМатеријал : ГравуриПакет : 1pcs Големина : околу 18 инчи (пред инфлација)Боја : црвена Роза, црвена, розова, skyblue, сребро, злато

Ynaayu String на Љубовта Срцето Фолија Балон те сакам Брак Алуминиум Балон За Свадба Вљубените Роденден Декорација

114.72 -10 % DEN 103.00

Голема Големина : 120*63cmПакет содржи : 1 buc​Превозот СоветиАко изберете превозот опција : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(Бесплатен превозот),тоа не може да се обезбеди следење на информации за странски сегмент,но не грижете се, тоа, исто така, ќе пристигне во вашата земја успешно...

18 Парчиња 16 инчен тенок азбука букви Фолија Балон Happy Birthday 116CM Еднорог Хелиум Ballon Роденден на Бебето Туш Оркестарот

DEN 239.52

18 Парчиња 16 инчен тенок азбука букви Фолија Балон Happy Birthday 116 CM Еднорог Хелиум Ballon Роденден на Бебето Туш ОркестаротMateial : Алуминиумска Фолија Пакет : Opp вреќа Пакетот вклучува : 1pcs 42inches еднорог ballon 4pcs 5inches ѕвезда балони(розова / red / сребрена / злато) 1 парче 16inches happy birthday балон

40inch 0-9Number Фолија Балони Дигитални Хелиум балон 50pcs Бебе Туш 1 Цифра Globos Роденден Свадба Декорација деца

4512.00 -19 % DEN 3655.00

Драги пријатели , добредојдовте да ја посетите нашата продавница Ние сме секогаш тука за вас !Ако сте заинтересирани за производот , ве молиме да се чувствуваат слободни да го земе .Било јасно ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

20pcs/многу 12/10 инчен пиратски латекс балони ноќта на Вештерките црн череп хелиум globos пиратите тема роденден материјали деца играчки

76.32 -14 % DEN 66.00

20pcs / многу 12 / 10 инчен пиратски латекс балони ноќта на Вештерките црн череп хелиум globos пиратите тема роденден материјали деца играчкиПакување : 20 компјутери балониБоја : MulticolorМатеријал : латекс балонВнимание : За балон големина е помала од 10 Inch ,балон не може да плови нагоре, дури и се стави на хелиум ...

Ноќ на вештерките Авалон ноќта на Вештерките Партија Декорација Балони Фестивал Тиква Лилјак Черепот гумени Фолија Топки Играчки Партија Оркестарот Supplie

74.40 -35 % DEN 48.00

Ноќ на вештерките Авалон ноќта на Вештерките Партија Декорација Балони Фестивал Тиква Лилјак Черепот гумени Фолија Топки Играчки Партија Декорација SupplieАко имате било какви вредни коментари или предлози, најслободно контактирајте со нас,ви благодариме !Сакате да видите повеќе бебе добредојдени да влезат во нашата продавница:

50pcs Нови пристигнување Балон декорација на Настанот Партија материјали Свадба декорација Вода капки светлина Алуминиумска фолија балони

846.24 -15 % DEN 720.00

50pcs / многу casamento партија, Свадба, Роденден Фолија Балон Декорација Резерви Вода Капки Светлина Фолија Балони користење на експлодира ѕвезди globos Материјал : Гравури Број : 50pcs / L ГОЛЕМИНА : како pictrue Конверзија : 1 cm = 0...

Возрасните на возраст од 30 среќен роденден декорација Злато сребро сина, розова Gaint број 30 облик балони

623.52 -5 % DEN 592.00

Превозот со цел да се обезбеди навремено приемот на пратката,ве молиме да ги доставите вашите F ull Име, поштенски код,Полна Адреса,и достапни телефонски број.1.Вообичаените наредби брод во рок од 1 работен ден по плаќањето беше потврдено...

Голем 30inch 1PC розова сина број фолија балони алуминиум хелиум ballon Среќен роденден декорација Свадба globos материјали

78.72 -25 % DEN 59.00

Материјал : ГравуриГолемина : 30inchБоја : Розова+СинаПакување : 1pcs / торбаНА ОВОЈ ЛИНК САМО ПРОДАДЕ 30 INCH БРОЕВИ, АКО ТРЕБА ДА ЗАСТАНЕ ВО СОБАТА,ВЕ МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОВ НАЧИН :

Мини Балон Пумпа Два вида игли балон додатоци inflator push рака Воздушна Пумпа Партија Материјали преносни фолија балони пумпа

91.20 -24 % DEN 69.00

Мини Балон Пумпа Два вида игли балон додатоци inflator push рака Воздушна Пумпа Партија Материјали преносни фолија балони пумпаГолемината и 17,5 см*3cm1set=1pcs топката пумпа +2 парчиња иглаPS : Случајни бојаМини Балон Пумпа Два вида игли балон додатоци inflator push рака Воздушна Пумпа Партија Материјали преносни фолија балони пумпа

12inch розова јасно Облак Балони 50pcs Латекс Балони за девојки Роденден на Децата Ден Украси Романтична Страна

DEN 314.40

12inch розова јасно Облак Балони 30pcs Латекс Балони за девојки Роденден на Децата Ден Украси Романтична Страна 1.Пакет : 30 компјутери 12inch розова јасно Облак Балони2...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.