• Ново
Бесплатен Превозот Жените Camisole Туту Балет Проба Здолниште За Продажба Танц Носии Девојки Долги Здолништа Тим Облека AT1076

Бесплатен Превозот Жените Camisole Туту Балет Проба Здолниште За Продажба Танц Носии Девојки Долги Здолништа Тим Облека AT1076

Оценка на клиентот:
DEN 3792.00

Износ
Залиха


Уживајте Во Вашиот Танц,Расте Со Нас
Детето Големина : XXS(8),XXXL(10),4 XL(12),5 XL(14),6 XL(16)
Возрасни Големина : XS.S.М.L.XL.XXL
Ве молиме кликнете на правото големина на кој сакате
Ние нудат сопствени услуги . Ако вашиот мерења се начин исклучите нашите големина на табелата, ние сме среќни да се направи туту според вашата Висина,Биста,Половината,колковите.И needn не било предавање на обвинението.Ве молиме изберете БИЛО која ГОЛЕМИНА потоа оставете порака за вашата мерења.Покрај тоа, сите бои на нашата палета се достапни за вашиот избор.Ако имате било какви прашања,ве Молиме контактирајте со нас.
Превозот методи, е DHL, EMS, и Море, Превозот. Ние сме во можност да организира испорака до сите краишта на Светот.
Објектот ќе бидат означени како ПОДАРОК или ПРИМЕРОК и ПОТЦЕНЕТИ во фактура за да се помогне во избегнувањето на царина .
Ако имате било какви прашања или сакате да го купите во големи количини, Кога објектот е доставена,ние ќе ви испратиме следење на број. Everthing поврзани со превозот се згрижени од нас.Без Нервози Е Потребно!
Испорака време варира од 7 работни дена до 30 работни дена за различни предмети(класичен Балет туту потребите 30 работни дена,dancewear и чевли потребите 7~15 работни дена).
1) EMS и e Packet : 5-10days
2) Кина Пост Воздух Mail : 10-25days, во зависност од различни региони.
3) Нормално ние ќе го избере DHL, или ЕМС , во зависност од цел износ.
Уште еднаш,ви благодариме за нарачување и се надевам ви се допаѓа вашата нарачка овде.Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашата вкупна услуга,pls искористам за момент да се
ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка.
Оставајќи неутрални или негативни повратни информации не може да темелно се реши твое problemes.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на неутрален или негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот,ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Карактеристики

Големина:
8, XS, S, M, L, XL, XXL, 10, 12, 14, 16, custom made
Танц Тип:
Балет
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
AT1076
боја:
Црвена
Ткаенини:
најлон+полиестер тела
Детето големина:
XXS(8).(XXXL)10.(4XL)12.(5XL)14.(6XL)16
Возрасни големина:
XS.S.М.L.XL.XXL
Обичај Услуга:
оставете порака за вашата висина,биста,половината и колковите
здолниште:
6 слоеви меки здолниште tulle
Панталони:
со панталони

Производи во категоријата

Возрасни Балет фустан | женски прашка чипка V облик Назад голи Балет фустан

1008.00 -5 % DEN 958.00

Возрасни Балет фустан | женски прашка чипка V облик Назад голи Балет фустанГолемина(cm) M L XL XXL Биста 82 86 90 94 Половината 66 70 74 80 Висина 155160 160165 165170 170175 Тежина 8295 95105 105115 115125Answer : ___________________________ Note : Податоци постои мала грешка, Мали боја разликата не е да се избегнуваат ...

висок квалитет на груб розова професионални туту палачинка туту класичен балет туту балерина tutuBT9098

DEN 21408.00

НИ 279 / парче НАС 260 / парче НАС 247 / парче НАС 279 / парче НАС 269 / парчеXS,S,M,L,XL,2 XL за возрасни,8,10,12,14,16 за дете Кога ќе нарачате во сопствени направени,ве молиме забележете ја вашата ①②③④⑤ во cm,ве молиме погледнете го следново големина на табелата...

Мека Откачи Предиво Цвет Деца Балет Чевли Нов Модел Девојка Танц Кожени Чевли дете балет dancewear danceing додаток

576.00 -19 % DEN 467.00

Корејски превозот rousha цвет деца балет чевли нов танц чевли кожа на главата два дното мека soled чевлиБоја : Ултра мулти боја факултативнаГолемина : 2338 дворови

девојки црна птица професионални балет tutus жените calssic балет туту бела палачинка костими nutcrackerSB0022

DEN 21072.00

Напомена : Балет туту одлуки е високо професионална работа , општ случај : туту'size е одлучено од страна на висина големина (висина не е иста, здолниште должина и здолниште слој не е иста,исто така ), но ако сакате да се добие опремени туту ние препорачуваме на нашите сопствени направени,тоа трае околу 20 работни дена по приемот на точната големина...

Топла Продажба Балет Танц Фустани За Девојка Сина Боја Лебедово Езеро Туту меур Убавина Женско Училиште Децата Конкуренција Одговара B167

DEN 2976.00

Големина S, за висина : 90 cmГолемина M за висина : 120 смГолемина L за висина : 130 cmГолемина XL за висина : 140 cmГолемина XXL за висина : 150 см​

Обичај Црна Сини Кристал Еден Ракав Уметничко Лизгање Фустан,Рачно Изработени Еластичен Перформанси Уметничко Лизгање Носии

DEN 12480.00

Обичај Црна Сини Кристал Еден Ракав Уметничко Лизгање Фустан,Рачно Изработени Еластичен Перформанси Уметничко Лизгање НосииPls изберете големина што ви треба!Големината е обичај прави.Pls да ни каже големина на биста,половината,телесна висина и телесна тежина кога ќе ги нарачате.Pls ни кажете големина сакате да го нарачате.pls контактирајте со нас за детали.+2cm е дозволено1 инч=2.54 смГолемина Одговара За Телесна ВисинаXS : 140cmS : 150cmМ : 160cmL : 165cmXL : 170cmXXL : 175cmПовеќе Избор :

светло виолетова самовила деца возрасни принцеза џез допрете лирски Танц Туту Девојки Балет Танцување Фустан

1920.00 -13 % DEN 1670.00

PS : на објектот не ги вклучуваат додатоци како шеф цвет,итн.XS(погоден за висина : 80см95cm)S(погоден за висина : 100cm110cm)M(погоден за висина : 115cm125cm)L(погоден за висина : 130cm150cm)XL(погоден за висина : 130cm150cm за масти лица)XXL(погоден за висина : 155cm160cm)XXXL(погоден за висина : 165cm170cm)XXXXL(погоден за висина : 175cm180cm)5 XL(погоден за висина : 175cm180cm за масти лица)големина на конверзија.XSC=XS, SC=S, MC=M, LC=L,XLC=XL,SA=XXL,MA=XXXL,LA=XXXXL,XLA=5 XLголемина(единица : cm)XSCSCMCLCXLCSAМАЛАXLAбиста566072.579888593100111половината545860.5637664727887хип56637583948995101115

Девојки Балет Фустан За Деца Девојка Танц Облека Деца Sequins Балет Костими За Девојки Туту Танц Девојка Фаза Dancewear

DEN 573.60

Напомена : ве Молиме Изберете Големина Според Вашето Дете Висина Големина Дете Висина Дете Висина, cm Инчен 100cm 90~100cm 35.5~39.4 инчен 110cm 100~110cm 39.4~43.3 инчен 120cm 110~120cm 43.3~47.2 инчен 130cm 120~130cm 47.2~51.2 инчен 140cm 130~140cm 51.2~55.1 инчен 150cm 140~150cm 55.1~59.4 инчен1 Парче Танц Облечи СамоГолемина 100cm : Девојка Висина 90~100cmГолемина 110cm : Девојка Висина од 100~110cmГолемина 120cm : Девојка Висина 110~120cmГолемина 130cm : Девојка Висина 120~130cmГолемина 140cm : Девојка Висина 130~140cmГолемина 150cm : Девојка Висина 140~150cm* Кога ќе ја нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел, aslo Проверете ги вашитеАдресата се Точни .Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2~5 дена откако вашата уплата е завршена* Трговијата е кросфорумџија и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, така што е потребно долго време за испорака ...

Секси Жените Црна Чипка Turtleneck Ракави Леотар Возрасни Девојки Балет Леотар

475.20 -9 % DEN 432.00

Секси Жените Црна Чипка Turtleneck Ракави Леотар Возрасни Девојки Балет ЛеотарНие секогаш се концентрира да обезбеди клиенти со високо квалитетни производи и конкурентна цена и се обидува да им понуди на првата стапка услуга, и се надеваме дека ќе може да уживаат во шопинг време...

шарени самовила деца деца принцеза допрете лирски Танц Туту Девојки Балет Танцување Фустан принцеза се облекуваат фаза фустан

1920.00 -13 % DEN 1670.00

PS : на објектот не ги вклучуваат додатоци како шеф цвет,итн.XS(погоден за висина : 80см95cm)S(погоден за висина : 100cm110cm)M(погоден за висина : 115cm125cm)L(погоден за висина : 130cm150cm)XL(погоден за висина : 130cm150cm за масти лица)XXL(погоден за висина : 155cm160cm)XXXL(погоден за висина : 165cm170cm)XXXXL(погоден за висина : 175cm180cm)5 XL(погоден за висина : 175cm180cm за масти лица)големина на конверзија.XSC=XS, SC=S, MC=M, LC=L,XLC=XL,SA=XXL,MA=XXXL,LA=XXXXL,XLA=5 XLголемина(единица : cm)XSCSCMCLCXLCSAМАЛАXLAбиста566072.579888593100111половината545860.5637664727887хип56637583948995101115

2018 перформанси Симпатична Девојки танц Облечи Деца Балет танц 5layer Деца Балет Костими Девојка Dancewear

1211.04 -5 % DEN 1151.00

2017 Симпатична Девојки Балет Фустан За Деца Девојка Танц Облека Деца Балет Костими За Девојки Танц Леотар Девојка Dancewearнашата големина зависи од девојките висина...

пинк бела Tu Tu балет фустан фаза на изведба на облека пиратски леотар

23040.00 -13 % DEN 20045.00

големина : S одговара за висина 110145cm.големина : M одговара за висина 150165cm.големина : L одговара за висина 170183cm.Ние, исто така, може да се направи големина за вашата подолу понуди број 1 : биста , 2 : под биста дебелина , 3 : половината , 4 : висок хип ширина , 5 : хип ширина и висина .

Деца Девојка Момче Џез Танц Девојки Џез Танц Носии за Девојки Sequin Хип Хоп Танц Деца Перформанси Џез Костим За Момчиња

DEN 910.56

Напомена : ве Молиме Изберете Големина Според Вашето Дете Висина Големина Дете Висина Дете Висина, cm Инчен 100cm 90~100cm 35.5~39.4 инчен 110cm 100~110cm 39.4~43.3 инчен 120cm 110~120cm 43.3~47.2 инчен 130cm 120~130cm 47.2~51.2 инчен 140cm 130~140cm 51.2~55.1 инчен 150cm 140~150cm 55.1~59.4 инчен1 Парче Кошула и 1 Парче ПанталонаГолемина 110cm : Девојка Висина од 100~110cmГолемина 120cm : Девојка Висина 110~120cmГолемина 130cm : Девојка Висина 120~130cmГолемина 140cm : Девојка Висина 130~140cmГолемина 150cm : Девојка Висина 140~150cm* Кога ќе ја нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел, aslo Проверете ги вашитеАдресата се Точни .Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2~5 дена откако вашата уплата е завршена* Трговијата е кросфорумџија и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, така што е потребно долго време за испорака ...

сина лебедово езеро балет туту возрасни сина птица професионални балет костими жените балет туту nutcracaker сина палачинка tutusSB0026

DEN 20112.00

Напомена : Балет туту одлуки е високо професионална работа , општ случај : туту'size е одлучено од страна на висина големина (висина не е иста, здолниште должина и здолниште слој не е иста,исто така ), но ако сакате да се добие опремени туту ние препорачуваме на нашите сопствени направени,тоа трае околу 20 работни дена по приемот на точната големина...

Bazzery девојки leotards гимнастика леотар за девојки професионални балет танц носии лебедово езеро dancewear деца се изврши носат

537.12 -20 % DEN 430.00

Bazzery девојки leotards гимнастика леотар за девојки професионални балет танц носии лебедово езеро dancewear деца се изврши носат >>> почитувани купувачот , добредојдовте на нашата продавницаНие Професионални Деца Танцување &Вршење Костими Производителот , Сите објекти во нашата продавница се на располагање ,можете да поставите цел слободно, ако треба да се направи трговија на големо нарачки во голема количина, се чувствуваат слободни да не контактирате за попуст и организирање производство за вас.Ви посакувам среќен шопинг искуство во нашата продавница!!!Големина Информации : Детали : Модел Шоу : ​

Висок крајот прилагодено деца, жени, возрасни уметничко лизгање костими, уметничко Лизгање Здолниште multicolor кадифени ткаенини, топло и дише

8635.20 -30 % DEN 6045.00

Ви благодариме за вашето внимание!Е нашата страст за уметничко лизгање тука, за вас елаборат убавина.Љубов читање, исто така, сакаат да патуваат, љубов жив, повеќе уживаат раѓањето на секоја убава облека...

чипка возрасни деца Балет Танц Туту Балерина Девојки Балет Танцување Фустан тим перформанси виолина балет фустан леотар

2808.00 -13 % DEN 2443.00

PS : на објектот не ги вклучуваат додатоци како шеф цвет,итн.XS(погоден за висина : 80см95cm)S(погоден за висина : 100cm110cm)M(погоден за висина : 115cm125cm)L(погоден за висина : 130cm150cm)XL(погоден за висина : 130cm150cm за масти лица)XXL(погоден за висина : 155cm160cm)XXXL(погоден за висина : 165cm170cm)XXXXL(погоден за висина : 175cm180cm)5 XL(погоден за висина : 175cm180cm за масти лица)големина на конверзија.XSC=XS, SC=S, MC=M, LC=L,XLC=XL,SA=XXL,MA=XXXL,LA=XXXXL,XLA=5 XLголемина(единица : cm)XSCSCMCLCXLCSAМАЛАXLAбиста566072.579888593100111половината545860.5637664727887хип56637583948995101115Ве молиме имајте во предвид дека големината подолу само за вашиот референца...

Памук Балет Фустан за деца Девојки Деца Балет Туту Ballroom Танцува Носат Децата Танц Носии Гимнастика Леотар L099

479.52 -5 % DEN 456.00

Предмет : Памук Балет Фустан за деца Девојки Деца Балет ТутуБоја : Црна,Виолетова,Црвена Роза,РозоваГолемина на : Детали За Производот :

Fltoture Жена Бела Професионални Балет Туту снежана Фаза Носат Балерина Роденденски Подарок ATS9011 Девојки Балет Nutcracker

DEN 9072.00

Уживајте Во Вашиот Танц Живот,Да Расте Со НасСите балет носии се може да се нарача,времето за производство е обично 1025days,Тоа ќе биде подолго кога шпицот на сезоната и кинески празници.Ве молиме да се разбере.Ви благодариме!Fltoture Жена Бела Професионални Балет Туту снежана Фаза Носат Балерина Роденденски Подарок ATS9011 Девојки Балет NutcrackerПревозот методи на курирската служба DHL,FEDEX,EMS,море, превозот и така натаму.Ние сме во можност да организира испорака до сите краишта на светот.Обично,превозот времето што го следат,Но, исто така, имаат одложен исто време,Ние не може да contral тоа.Ве молиме да се разбере...

BAOHULU Резервоарот Леотар Деца Балет Спортски Танц Облечи Девојки Балет Leotards Гимнастика Leotards Акробатика Деца Танц Носат

DEN 335.52

Добредојдовте на нашиот Aliexpress продавница!Да се направи вашиот начин на купувачите, како едноставни и лесно како е можно, ве молиме обратете се до продавница политиките наведени подолу.ПлаќањеЦелосна Плаќањето Мора да Се изврши во Рок од 7 Дена По Игра Цел.ДанокУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Девојки Балет Фустан 2017 Деца Танц Носии Симпатична Лак Деца Гимнастика Балерина Туту Леотар Девојка Dancewear Балетски Фустани

2026.56 -10 % DEN 1824.00

танц фустан,jupe femme,танц фустан за девојки,танц костим,saia,танц носии за деца,танц здолниште,vestido де вер?о,фустани,danse,дан?а,танц,faldas,евтини танц фустани,облека де danse,jupe,tanzkleid,танц носии евтини,танцување се облекуваат децата,dancewear,се облекуваат игра,костими danse,vestidos де renda,деца танц носии,танцување фустани,танц облека,облека за танц,танц, играта се облекуваат жените,данс kleding,dansjurk,танц носии,костим за танц,danza,baile,девојки танц носат,déguisement enfant,дете танц костим,балет облека за деца,танцување здолниште,танцување фустан,танц фустани,танц облека,abiti ballo,облека де danse enfant,disfraz infantil,танц здолништа,танц носии деца,танц костим дете,danse fille,vetements де danse,танцување облека,vestidos baile,ropa де danza mujer,облека де danse femme,се облекуваат за да танц за жените,се облекуваат танц за жените,танц фустани жените,туту балет,vetement де danse,облека де danse,лес облека де danse,фустани танц,данс jurkjes,данс jurken,балет танц носии за девојки,cottОпис : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Материјалот : 90% Памук Боја : Како на Сликата Големина : Драг Пријател : ве Молиме Изберете Големина Според Вашите Деца' Вистинскиот тип на тело,ви благодарам...

Ensnovo Жените Lycra Spandex Кожата Хулахопки Spandex Леотар Гимнастика Ракав Turtleneck Leotards за Жените Балет Гимнастика Јога

DEN 1200.00

Ensnovo Жените Lycra Spandex Кожата Хулахопки Spandex Леотар Гимнастика Ракав Turtleneck Leotards за Жените Балет Гимнастика Јога100% Сосема Нов, не се користи, unworn и неоштетени објектот; Направени од lycra spandex, најлон; Еластичен да се вклопи во повеќето гради; 26 бои се опционални; Класичен се Потсмеваат на вратот Велосипед unitards, долг ракав, патент назад; Шорцеви дизајн ; Погоден за Борење, јога, танц, трчање, итн; Машина за миење ладно, хлор висат да се исуши.Големина на табелата (Единица должина : инчен / centermeter) Големина на Табелата Големина / инчен Биста Половината Колковите Висина Тежина XS 24.41" 27.56" (62 cm 70cm) 19.69" 22.83" (50 см 58cm) 23.62" 27.56" (60 cm 70cm) 53.15" 57.13" (135 см 145cm) 66 Кг 88 LBs (30 kg40kg) S 27.58" 30.73" (70 см 78cm) 22.85" 26.01" (58 cm 66cm) 27.56" 31.52" (70 см 80см) 57.13" 61.07" (145 см 155cm) 88 LBs 110 LBs (40 kg50kg) M 30.73" 33.88" (78 см 86cm) 26.01" 29.16" (66 см 74cm) 31.52" 34.67" (80 см 88cm) 61.07" 65.01" (155 см 165cm) 110 Кг 132 LBs (50 кг 60kg) L 33.88" 36.25" (86 см 92cm) 29.16" 32.31" (74 см 82cm) 34.67" 37.82" (88cm 96cm) 65.01" 68.95" (165 см 175cm) 132 LBs 155 LBs (60 кг 70kg) XL 36.25" 38.61" (92 см 98cm) 32.31" 35.46" (82 см 90cm) 37.82" 40.19" (96 см 102cm) 68.95" 72.89" (175 см 185cm) 155 LBs 177 LBs (70 kg80kg) XXL 38.61" 41.76" (98 см 106cm) 35.46" 38.61" (90 см 98cm) 40.19" 43.34" (102 см 110cm) 72.89" 76.83" (185 см 195cm) 177 LBs 198 LBs (80 кг 90kg) XXXL 41.76" 46.49" (106 см 118cm) 38.61" 43.34" (98cm 110cm) 43.34" 47.28" (110 см 120cm) 76.83" 82.74" (195 см 210cm) 198 LBs 220 LBs (90 кг 100kg) Забелешка : Поради рачни мерења, 12 см грешка е нормално, ова не е како причина за возврат,ви благодариме...

Елегантен дизајн дете девојка фаза перформанси балет костим туту, дете со висок квалитет балет костим туту

DEN 1536.00

Танц Омилен е фабрика материјали tutсите видови на танц носии и leotards од 2009 година.Нашата колекција на Деца Танц носии се за балет, џез & допрете Танц...

Без Ракави Фаза На Изведба Костимите Лирски Танц Облечи Џез Танц Фустани И Гимнастика Уметничко Лизгање Носат

3359.52 -5 % DEN 3192.00

Без Ракави Фаза На Изведба Костимите Лирски Танц Облечи Џез Танц Фустани И Гимнастика Уметничко Лизгање НосатОпис на стоката : 1...

Icostumes Женска Едно Парче Unitard Полно Тело Одговараат Lycra Spandex Кожата Хулахопки Танц Unitard justaucorps Unitardo

DEN 959.52

Icostumes Женска Едно Парче Unitard Полно Тело Одговараат Lycra Spandex Кожата Хулахопки Танц Unitard justaucorps UnitardoЕден сосема нов, не се користи, unworn и неоштетени објект;Изработени од Метални Сјајна spandex lycra, мека ткаенина;Добро Еластичен да одговара на повеќето луѓе, дише;Повеќе бои и големини да се избере, се вклучуваат плус големина,Машина за миење ладно, хлор висат да се исуши;Ве молиме погледнете го опис за детални големина информации.Применливи / Цел корисникот : танц класа,гимнастика клубови ,танц тим, фаза на изведба ектЗа нас : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.