• Ново
Моден Топла 500g/0.1 g Мини Електронски Дигитални Џеб Скала Накит Мерење Рамнотежа Пребројување на Функцијата Сина LCD g/tl/мл/ст

Моден Топла 500g/0.1 g Мини Електронски Дигитални Џеб Скала Накит Мерење Рамнотежа Пребројување на Функцијата Сина LCD g/tl/мл/ст

Оценка на клиентот:
DEN 11424.00
DEN 9139.00 -20 %

Износ
Залиха


500g/0.1 g Мини Електронски Дигитални Џеб Скала Накит Мерење Рамнотежа Пребројување на Функцијата Сина LCD g/tl/мл/ст
Мини скала, како мали како мобилен телефон, има tare мерење и броење функција и нуди 4 различни единици на тежина : g / tl / мл / ct. Со капацитет од 500g и точност од 0,1 g, тоа е идеален за мерење зачин, накит, монети, злато, лекови, итн.
Карактеристики :
Мали димензии, како мобилен телефон, лесно да се носат.
Висока точност, сигурен за користење.
Нерѓосувачки челик платформа.
Поддршка tare мерење и броење на функцијата.
Повеќе мерење единици : (g / tl / мл / ct).
Голем LCD дисплеј со back-светлина за лесна за читање.
Авто нула-следење.
Над-оптоварување, а ниско-моќните индикација.
Едноставна калибрација (потребна калибрација на тежината).
Автоматско исклучување.
Проѕирна заштитна маска.
Исклучителен изглед.
Спецификации :
Капацитет / точност : 500g / 0.1 g
Единици : g / tl / мл / ст
Боја : Сребрена
Материјал : ABS пластика
Автоматско исклучување : 30 секунди
Назад-светлина : Сина
Платформа : Нерѓосувачки челик
Операција температура : 10-30 целзиусови степени степен / 50-86 Целзиусови
Напојување : 2 * AAA батерија (не се вклучени)
Платформа големина : 5 * 5.6 cm / 1.97 * 2.2 во (должина * ширина)
Скала големина : 6.2 * 12 * 2cm / 2.4 * 4.7 * 0.79 во
Скала тежина : 86g / 3.0 оз
Пакет големина : 13 * 6.9 * 2.1 cm / 5.1 * 2.7 * 0.8 во
Пакет тежина : 100g / 3.5 оз
Продавачот Ветувам Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX , DHL, 1 5 - 4 5 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.). 3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет. ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Карактеристики

Тип:
Домаќинство Скали
Максимална Тежина Препорака:
100KG
Шаблон Тип:
Цврста
Скала Употреба:
Кујнски Ваги
Здравје Скала Метал Поврзување Точка:
Дигитални
Материјал:
Пластични
Здравје Скала Тежина Индикација:
Дигитални
Функција:
Нема Посебна Функција
Скала Тип:
Дигитални
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
1
Тип:
Домаќинство Скали
Скала Употреба:
Скала

Производи во категоријата

Топла Продажба Бело Ми Smart Xiaomi Ваги апарати за Домаќинство Премиум Поддржуваат Bluetooth СТАН Бања Кат Скали Дигитални Телесна Тежина Скала

3343.68 -15 % DEN 2842.00

Топла Продажба Бело Ми Smart Xiaomi Ваги апарати за Домаќинство Премиум Поддржуваат Bluetooth СТАН Бања Кат Скали Дигитални Телесна Тежина СкалаИспорака1.Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате прашања на предмети.2.Кога ќе нарачате...

Моден Топла 500g/0.1 g Мини Електронски Дигитални Џеб Скала Накит Мерење Рамнотежа Пребројување на Функцијата Сина LCD g/tl/мл/ст

5184.00 -20 % DEN 4147.00

500g / 0.1 g Мини Електронски Дигитални Џеб Скала Накит Мерење Рамнотежа Пребројување на Функцијата Сина LCD g / tl / мл / стМини скала, како мали како мобилен телефон, има tare мерење и броење функција и нуди 4 различни единици на тежина : g / tl / мл / ct...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.