• Ново
За 2009 2010 Тојота е корола 2.4 L Воздух Гориво Сензор за Воздух, Гориво Сооднос Сензор GL-14008 234-9008

За 2009 2010 Тојота е корола 2.4 L Воздух Гориво Сензор за Воздух, Гориво Сооднос Сензор GL-14008 234-9008

Оценка на клиентот:
DEN 3159.36
DEN 2275.00 -28 %

Износ
Залиха


** **
Дел # : GL-14008 89467-07030 234-9008
ПРИМЕНА :
LEXUS ES350 (2008 - 2011) LEXUS RX350 (2007 - 2009) PONTIAC АТМОСФЕРА, (2009 - 2010) ТОЈОТА АВАЛОН (2008 - 2011) TOYOTA CAMRY (2008 - 2011) ТОЈОТА Е КОРОЛА (2009 - 2013) TOYOTA HIGHLANDER (2008 - 2010) ТОЈОТА МАТРИЦА (2009 - 2013) ТОЈОТА СИЕНА 2011 ТОЈОТА VENZA (2009 - 2011)
Ве молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата.
ЗА ДЕЛ
За дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас. ЗА ПРОДАВАЧОТ
Основана во 2001 година,GANGLE Авто Делови имаат тивко се снабдува професионални механика со висок qualiy авто делови од најдобрите брендови во индустријата. Сега, ние сме возбудени да се донесе што исто ниво на услуга директно до вас преку Aliexpress . на нашата on-line клиенти сите големи името брендови на авто делови по најниски цени со брзи, точни испорака на услугата, не-кавга се враќа и експерт механичар совети за вашиот гарантирано задоволство. Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања. ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Купувачи имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот. 15% restocking такса може да се примени.
Се врати превозот платени од страна на : Купувачот
Објектот мора да се врати во рок : 30 Дена
Враќање ќе бидат дадени како : враќање на Пари или размена (купувачот избор)
Купувачите имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот. 15% restocking такса може да се примени.
ГАРАНЦИЈА
Гаранција Времетраење : 1 години
Гаранција Тип : Замена Гаранција

Карактеристики

Објектот Висина:
2 IN
Објектот Должина:
2 IN
Поставување на Возило:
Возводно Пред
Објектот Ширина:
2 IN
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Е Корола-Година:
2009,2010
Тојота Модел:
Е корола
Објектот Тежина:
0.3KG
Осветленост Дел Број:
2349008;234-9008
Материјал Тип:
Мешавина
Другиот Дел Број:
89467-07030
Земја/Регион на Производство:
Јапонија
Бренд Име:
GANGLE

Производи во категоријата

За 2011-2014 NISSAN MURANO Воздух Гориво Сензор GL-14106 234-9106 211500-7580 22693-1JA0A

4173.12 -28 % DEN 3005.00

** **Дел # : GL14106 2349106 2115007580 226931 JA0 AПРИМЕНА : NISSAN CUBE (2011 2014) NISSAN MAXIMA 2014 ГОДИНА NISSAN MURANO (2011 2014) NISSAN ПОТРАГАТА (2011 2013)Ве молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата.ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас...

За 2007 година NISSAN Pathfinder 4.0 L Кислород Сензор за Воздух, Гориво Сензор GL-14072 234-9072 22693-ZE00A

3952.32 -28 % DEN 2845.00

** **Дел # : GL14072 2349072 22693ZE00 AПРИМЕНА : INFINITI G35 2007 INFINITI QX56 2007 ГОДИНА, NISSAN 350 Z 2007 ГОДИНА NISSAN ALTIMA 2007 ГОДИНА NISSAN АРМАДА 2007 ГОДИНА NISSAN ГРАНИЦА (2007 2008) NISSAN ТИТАН 2007 ГОДИНА, NISSAN XTERRA 2007Ве молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата.ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас...

За 2010-2013 ХОНДА CR-V 2.4 L Воздух Гориво Сензор GL-14091 234-9091 36531-R40-A01

3688.32 -28 % DEN 2655.00

** **Дел # : GL14091 2349091 36531R40A01ПРИМЕНА : АКУРА TSX (2009 2014) ХОНДА СПОГОДБА (2008 2012) ХОНДА CRV (2010 2011)Ве молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата.ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас...

За 2004-2006 PONTIAC GTO 6.0 L Кислород Сензор Ламбда Сензор 89722-40110 25327985 25361764 234-4063

1558.08 -28 % DEN 1122.00

** **Дел # : 2344063ПРИМЕНА : ХОНДА ПАСОШ 2001 ISUZU АКСИОМА (2002 2003) ISUZU РОДЕО 2001 ISUZU РОДЕО СПОРТ 2001 ISUZU ПОЛИЦАЕЦ (2000 2002) PONTIAC GTO (2004 2006)Ве молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата.ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас...

За 2006-2008 MAZDA 6 2.3 L Кислород Сензор GL-24329 L397-18-861A LF67-18-861 LF67-18-861A 234-4329

1853.76 -28 % DEN 1335.00

** **Наместо Дел # : GL24329, L32 F18861 A, L39718861 A, LF6718861, LF6718861 A, LF6718861 A9 U, LF6918861 A, LF6918861 B, LF6918861 C, LF6918861 D, LF6918861 D9 U,2344329АПЛИКАЦИИ : MAZDA 2 20112014 MAZDA 3 20042009 MAZDA 6 20062008 ве Молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата...

За 2006-2009 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT Воздух Гориво Сензор GL-14075 234-9075

4543.68 -28 % DEN 3272.00

** **Дел # : GL14075ПРИМЕНА : LAND ROVER LR3 20052009 LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 20062009 ве Молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата.ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас...

За 2005-2012 NISSAN Pathfinder 4.0 L Кислород Сензор GL-24313 226A0-EA210 1821382Z30 234-4313

1711.68 -28 % DEN 1233.00

** **Наместо Дел # : GL24313 226 A0EA210 1821382 Z30 2344313АПЛИКАЦИИ : NISSAN ГРАНИЦА 20052012 NISSAN NV1500 20122014 NISSAN NV2500 20122014 NISSAN NV3500 20122014 NISSAN PATHFINDER 20052012 NISSAN XTERRA 20052012 SUZUKI ЕКВАТОРОТ 20092012 ве Молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата...

За 2006 2007 СУБАРУ B9 Трибека Кислород Сензор Ламбда Сензор GL-24447 22690-AA68A 234-4447

1557.12 -28 % DEN 1121.00

** **Наместо Дел # : GL24447, 22690AA68 A 2344447АПЛИКАЦИИСУБАРУ B9 ТРИБЕКА 20062007 СУБАРУ НАСЛЕДСТВО 20082014 СУБАРУ ПУСТОШ 20052014 СУБАРУ ТРИБЕКА 20082014 ве Молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата...

За 2006-2012 LEXUS IS250 Кислород Сензор за Воздух, Гориво Сензор GL-14051 234-9051 89467-04060

3692.64 -28 % DEN 2659.00

Дел # : GL14051 2349051 8946704060ПРИМЕНА : ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас...

За 2006 година GMC Кањонот За 2,8 L 3.5 L Кислород Сензор GL-24348 12585999 234-4348

1295.04 -28 % DEN 933.00

** **Наместо Дел # : GL24348, 12585999, 8125859990,2344348АПЛИКАЦИИ : BUICK РЕНИЕ 2006 CHEVROLET КОЛОРАДО 2006 CHEVROLET ПИОНЕР 2006 GMC КАЊОНОТ 2006 GMC ПРАТЕНИК 2006 ISUZU ASCENDER 2006 ISUZU I280 2006 ISUZU I350 2006 SAAB 97 X 2006 ве Молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата...

За 2006-2012 МИЦУБИШИ Eclipse 2.4 L Кислород Сензор GL-24317 1588A207 MN163401 MN183469 234-4317

1624.80 -28 % DEN 1170.00

** **Наместо Дел # : GL24317 1588 A047, 1588 A207, MN163401, MN183469 , 2344317АПЛИКАЦИИ : МИЦУБИШИ ECLIPSE 20062012 МИЦУБИШИ GALANT 20042012 ве Молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата...

За 2005-2010 Тојота Тундра 4.0 L 4.6 4.7 L L 5.7 L Воздух Гориво Сензор Кислород Сензор GL-14026 89467-71020 89467-04060 234-9026

2999.52 -28 % DEN 2160.00

Дел # : GL14026, 2349026,8946704060,8946771020ПРИМЕНА : LEXGX460 (2010 2013) LEXLX570 (2008 2011) ТОЈОТА 4 RUNNER (2007 2009) ТОЈОТА FJ CRUISER (2008 2009) TOYOTA LAND CRUISER (2008 2011) ТОЈОТА SEQUOIA (2008 2012) ТОЈОТА ТАКОМА (2005 2008) ТОЈОТА ТУНДРА (2005 2013)Ве молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата.ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас...

За 2004-2006 Lexus ES330 Воздух Гориво Сооднос Сензор GL-14042 234-9042 89467-08010 89467-48050

2776.32 -28 % DEN 1999.00

** **Дел # : 2349042ПРИМЕНА : LEXES300 (2002 2003) LEXES330 (2004 2006) LEXRX330 (2004 2006) LEXRX350 (2007 2011) LEXRX400 H (2006 2007 ГОДИНА) TOYOTA CAMRY (2002 2006) TOYOTA HIGHLANDER (2004 2007) ТОЈОТА СИЕНА (2004 2006) ТОЈОТА SOLARA (2004 2008)Ве молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата.ЗА ДЕЛЗа дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.