• Ново
висок квалитет на Автомобил стил случај за ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 1998-2005 Фарови LED Светлата светилки drl Леќа Двојно Зрак HID Xenon автомобил додатоци

висок квалитет на Автомобил стил случај за ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 1998-2005 Фарови LED Светлата светилки drl Леќа Двојно Зрак HID Xenon автомобил додатоци

Оценка на клиентот:
DEN 27360.00
DEN 24624.00 -10 %

Износ
Залиха


Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD-150 Детали за Производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 LED Дневни Работи Светло за Магла Светилка Автомобилската светилки drl Додатоци Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за Контрола на дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми. Ние ја цениме вашата поддршка и Информации : Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин tem Функција, Посебни Барања, итн. По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин. Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не't знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош. Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации Благодарение толку многу за вашата цел!

Карактеристики

Емитуваат Боја:
3000K Златни, 4300K Бела Жолта, 6000K Ладна Бела, 8000K Бела Сина
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
10kg
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Специјални Функции:
Осветлување
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Име На Модел:
фолксваген passat б5
Објектот Дијаметар:
60inch
Леќа:
Вклучени
Извор На Светлина:
Ксенон
Тип На Сијалица:
Cnlight
Напон:
12
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Автомобил модел:
фолксваген passat б5
Година:
1998-2005
Тип На Објект:
Фарови

Производи во категоријата

2 парчиња За BMW X6 E71 E72 2008 2009 2010 2011 2012 Пред Халоген Магла Светло за Магла Светилка Без Светилки

DEN 4319.52

Висок Квалитет на Автомобил Магла Светло за Магла Светилка Одговара за BMW X6 Одговара за E71 X6 M 2010 2011 2012 Одговара за E71 X6 50i X 2008 2009 2010 2011 2012 Одговара за E72 Хибрид X6 2010 2011 Одговара за E71 X6 35i X 2008 2009 2010 Одговара за E71 X6 35i X 2011 2012 Состојба : Нова Резервни Магла Светлината Леќа Материјал : PC Домување Материјал : ABS Пакет : 1 x Левата Страна+1 x Десната Страна Забелешка : ве Молиме Проверете ја Вашата Магла Светло за Магла Светилка за Да се ОбезбедиНие прифаќаме Alipay И Paypal исплати само...

висок квалитет на Автомобил стил случај за Mazda CX-5 Фарови LED Светлата светилки drl Леќа Двојно Зрак HID Xenon автомобил додатоци

34080.00 -17 % DEN 28286.00

Здраво,мојот пријател; Фарови Царинската декларација вредност : 100 USD150 Детали за Производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за Mazda CX5 LED Дневни Работи Светло за Магла Светилка Автомобилската светилки drl Додатоци Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за Контрола на дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми...

2 парчиња За ФОЛКСВАГЕН Поло 2000 2001 2002 2003 2004 2005 Автомобил-Стил Страна Маркер се Претвори Сигнал Светлина Светилка Repeater

455.52 -25 % DEN 342.00

Висок Квалитет На Автомобил Страна Маркер Се Претвори Сигнал СветлинаОдговара За "ФОЛКСВАГЕН" Поло 20002005Информации за производот Состојба : Нова Резервни Пак Јачина на Светлината Леќа Материјал : PC Домување Материјал : ABS Напон : 12 V Гаранција : 1 Година Ограничени Пакет : 1 x Лево + 1 x ПравоВистински Фотографии : Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачкиСледење : Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : Или http : / / www.yw56.com.cn / english / index.aspxПопродажбата на услугата : Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција ; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

За Buick EXCELLE-XT 2010- Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул Лента Светлина Оптички Влакна Бенд

1370.88 -25 % DEN 1028.00

Предмети ИнформацииИме : Автомобил Внатрешни Работи Амбиентниот Лента На Светлина ( Безжичен )Материјал : оптички влакна & LED светлоГолемина на : 1 метар долг x 4 ПарчињаНапојување : Автомобил 12 V DC Моќност во ( Можете да го контролирате со оригинални Автомобил светлина switch )Количина : 4 парчиња ( Ако сакате повеќе подолго или повеќе Светилка за да се светли , само зборува за нас )За Buick EXCELLEXT 20102016За Buick EXCELLEXT 20102016 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул Лента Светлина Оптички Влакна БендЗа Buick EXCELLEXT 20102016 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул Лента Светлина Оптички Влакна БендPS : За Боја на Осветлувањето (5~1...

2017 Нова Надградба на wifi RGB E92 H8 LED ангел очи led маркер светла canbus за БМВ Х5 E70 X6 E71 E90 E91 E92 M3 E89 E82 E87

4694.40 -15 % DEN 3990.00

Други топла продажба wifi контрола на led создателот:2017 Нова Надградба на wifi RGB E92 H8 LED ангел очи led маркер светла canbза БМВ Х5 E70 X6 E71 E90 E91 E92 M3 E89 E82 E87СпецификацијаИмеH8 Wifi Промена на Бојата Led маркер Ангел ОчиМоќност1*36 W LED / 72 W за еден сетНапон932 VРаботна температура20°C~ +100°CФункцијаWifi контрола RGB промена на бојата led ангел очиLed чиповиrgb led ангел очиLED количина2 ПАРЧИЊА чип секоја светилкаМатеријалАлуминиумТемпература на бојаRGB промена на бојатаЗрак Агол360 степениПрименаПосебни користи за BMW Led маркер ангел очи20082012 1серија E82 / E87 (128i, 135i, M) 20092011 3серија E90 седан Лице крена (328i, 328xi, 335d, 335i) 20092011 3серија E91 туринг Лице крена (328i, 328xi) 20072013 3 серија купе E92 (328i, 328xi, 335i) 20082013 3серија E92 M3 20072013 3серија E93 кабриолет (328i, 335i) 20082010 5серија E60 седан Лице крена (528i, 528xi, 535i, 535xi, 550i) 20082010 5серија E61 туринг Лице крена (535xi) 20082010 6серија E63 / E64 Лице крена (650i) 20092012 7серија F01 / F02 (740i, 740 Li, 750i, 750 Li, 760 Li, Alpina B7 B7 L) 20102013 Xсерија E84 X1 20072013 Xсерија E70 Х5 20082013 Xсерија E71 X6 20092012 Zсерија E89 Z4Карактеристики Целосно компатибилни plug and play, лесен за инсталација Не треба да се исклучи светлата...

2 Парчиња/Пар RH и LH Задниот браник светла за магла светла за TOYOTA Land Cruiser Prado FJ90 1997-1999

4127.52 -8 % DEN 3797.00

2 Парчиња / Пар RH и LH Задниот браник светла за магла светла за ТОЈОТА Landcruiser Prado FJ90 19971999ОЕМ ДЕЛ БРОЈ : RH 8155060520LH 8155060440Пред да нарачате, ве молиме љубезно ве молиме да го проверите делови број и автомобил модел внимателно.Начин На Плаќање : Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас...

висок квалитет на Автомобил стил случај за Chevrolet Cruze 2015 Фарови LED Светлата светилки drl Леќа Двојно Зрак HID Xenon Автомобил Додатоци

28320.00 -16 % DEN 23789.00

Детали за производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за Cruze LED Дневни Работи Светло за Магла Светилка Автомобилската светилки drl Додатоци Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за Контрола на дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми...

Светилки drl КОЧАН ангел око ( 6 бои ) + проектор леќа + H3 халоген магла светилка + црна магла светилка куќа за фолксваген ФОЛКСВАГЕН голф 6 MK6

5279.52 -5 % DEN 5016.00

Profesional во светилки drlКонтактPls се чувствуваат слободни да контакт со нас секогаш кога и да било Ве молиме да ни остават 24 бизнис часа за да се одговори на вашата епошта на загриженост...

За Volvo S40 V50 2004 2005 2006 2007 проектор леќа Одлична ангел очи Ултра светла осветлување КОЧАН led ангел очи комплет

DEN 1248.00

За Volvo S40 V50 2004 2005 2006 2007 проектор леќа Одлична ангел очи Ултра светла осветлување КОЧАН led ангел очи комплет Оваа група вклучува сосема нов, 2 парче xenon Ладно бела КОЧАН LED ангел око ореол прстени, тоа е добро за многу обичај светлата retrofit...

За Infiniti QX60 2012-2013 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул Лента Светлина Оптички Влакна Бенд

1370.88 -25 % DEN 1028.00

Предмети ИнформацииИме : Автомобил Внатрешни Работи Амбиентниот Лента На Светлина ( Безжичен )Материјал : оптички влакна & LED светлоГолемина на : 1 метар долг x 4 ПарчињаНапојување : Автомобил 12 V DC Моќност во ( Можете да го контролирате со оригинални Автомобил светлина switch )Количина : 4 парчиња ( Ако сакате повеќе подолго или повеќе Светилка за да се светли , само зборува за нас )За Infiniti QX60 20122013За Infiniti QX60 20122013 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул Лента Светлина Оптички Влакна БендЗа Infiniti QX60 20122013 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул Лента Светлина Оптички Влакна БендPS : За Боја на Осветлувањето (5~1...

За ISUZU mu-x 2013- Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Подесување Кул Лента Светлина Оптички Влакна Бенд

1370.88 -25 % DEN 1028.00

Предмети ИнформацииИме : Автомобил Внатрешни Работи Амбиентниот Лента На Светлина ( Безжичен )Материјал : оптички влакна & LED светлоГолемина на : 1 метар долг x 4 ПарчињаНапојување : Автомобил 12 V DC Моќност во ( Можете да го контролирате со оригинални Автомобил светлина switch )Количина : 4 парчиња ( Ако сакате повеќе подолго или повеќе Светилка за да се светли , само зборува за нас )За ISUZU mux 20132016За ISUZU mux 20132016 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Подесување Кул Лента Светлина Оптички Влакна БендЗа ISUZU mux 20132016 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Подесување Кул Лента Светлина Оптички Влакна БендPS : За Боја на Осветлувањето (5~1...

1 Buc Левата Страна Задниот Браник Рефлекс Рефлектор Светилка за во Автомобил-стил, За Chevrolet Captiva 2012-2015

959.52 -8 % DEN 883.00

1 Buc Левата Страна Задниот Браник Рефлекс Рефлектор Светилка за во Автомобилстил, За Chevrolet Captiva 20122015Пред да нарачате, ве молиме љубезно ве молиме да го проверите делови број и автомобил модел внимателно.Начин На Плаќање : Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас...

Автомобил стил Додатоци за Порше 997 задните Светла led TailLight 2005-2009 за 997 Задните Светилка светилки drl+Кочница+Парк+Сигнал led светла

34848.00 -9 % DEN 31712.00

Опис на производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми...

За Infiniti Q50L 2014 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Подесување Кул Лента Светлина Оптички Влакна Бенд

1370.88 -25 % DEN 1028.00

Предмети ИнформацииИме : Автомобил Внатрешни Работи Амбиентниот Лента На Светлина ( Безжичен )Материјал : оптички влакна & LED светлоГолемина на : 1 метар долг x 4 ПарчињаНапојување : Автомобил 12 V DC Моќност во ( Можете да го контролирате со оригинални Автомобил светлина switch )Количина : 4 парчиња ( Ако сакате повеќе подолго или повеќе Светилка за да се светли , само зборува за нас )За Infiniti Q50 L 2014За Infiniti Q50 L 2014 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Подесување Кул Лента Светлина Оптички Влакна БендЗа Infiniti Q50 L 2014 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Подесување Кул Лента Светлина Оптички Влакна БендPS : За Боја на Осветлувањето (5~1...

За Buick Парк Авенија 1997-2012 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул Лента Светлина Оптички Влакна Бенд

1370.88 -25 % DEN 1028.00

Предмети ИнформацииИме : Автомобил Внатрешни Работи Амбиентниот Лента На Светлина ( Безжичен )Материјал : оптички влакна & LED светлоГолемина на : 1 метар долг x 4 ПарчињаНапојување : Автомобил 12 V DC Моќност во ( Можете да го контролирате со оригинални Автомобил светлина switch )Количина : 4 парчиња ( Ако сакате повеќе подолго или повеќе Светилка за да се светли , само зборува за нас )За Buick Парк Авенија 19972012За Buick Парк Авенија 19972012 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул Лента Светлина Оптички Влакна БендЗа Buick Парк Авенија 19972012 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул Лента Светлина Оптички Влакна БендPS : За Боја на Осветлувањето (5~1...

2 ПАРЧИЊА Автомобил Стил LED фарови за Toyota RAV4 2009-2013 за RAV4 главата светилка LED светилки drl Леќа Двојно Зрак H7 HID Xenon bi xenon леќа

29100.00 -10 % DEN 26190.00

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.Ние ја цениме вашата поддршкаВклучувајќи : еден пар Lelf светлина и Вистинската светлинаЗабелешки : 1, За царина ...

Geetans 1pc Такси Доведоа Автомобил ветробранското стакло Кабината на Индикаторот за Јачина на Светилка 4 Бои 3 модели LED Шофершајбната Такси Светлина Светилка 12V BJ

120.00 -20 % DEN 96.00

Функција : Сосема нов и висок квалитет се користи како сигнал светлина за такси / кабината услуга Донесе светла LED сијалица, заштеда на енергија, долг животен век Прикачите двојно селотејп, можете да го инсталирате на шофершајбната или стакло прозорци на друго место Испрати сина LED светло, во темнината на ноќта, тоа може да патници се види ТАКСИ, удобен и практичен LED Број : 45 светла Боја : Сина / зелена / Бело / црвено Напон : DC 12 V Одбор Големина : Прибл...

1 Buc Автомобил Задниот Браник Рефлектор Светлина Десната Страна За Citroen C5 2008-2015

863.52 -8 % DEN 794.00

1 Buc Автомобил Задниот Браник Рефлектор Светлина Десната Страна За Citroen C5 20082015Пред да нарачате, ве молиме љубезно ве молиме да го проверите делови број и автомобил модел внимателно.Начин На Плаќање : Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас...

Безжична контрола на Автомобил Strobe Светлина бар 24 LED Полицијата на возилото итни strobe светла DC 12V 25inch црвени, сини, бели килибар

DEN 6000.00

Карактеристики : * Повеќе трепка режими.* Висок квалитет на led може да се види дури и под сончева светлина.* Вкупниот број на порти : 4*6=24 LEDS* Големина : 65*4.5*5cm* Напон : DC 12 V* Безжичен контролер : 1piece* Должина на кабел : 120cmБои : Микс Боја : црвено+црвено+сина+сина, исто како сликаАко треба други миксбои, ве молиме оставете порака за насЧиста Боја : сите бела / сите црвени / сите сини / сите жолт / сите зеленипакетот Вклучува : 1pc x 24 LED Strobe Светлина

2 X 30cm DIY Бели+Жолто Црвено Флексибилна Лента Пак Сигнал Цевка Ангел Око LED светилки drl Дење Работи Главата Светла Светлина

484.80 -37 % DEN 305.00

2 X 30cm DIY Бели+Жолто Црвено Флексибилна Лента Пак Сигнал Цевка Ангел Око LED светилки drl Дење Работи Главата Светла СветлинаПакет : 2x 30cm Флексибилни светилки drl Лента2x connectiong каблиНеколку клипови и наврткиСпецификација : 2 X 30cm DIY Бели+Килибар Жолта Флексибилна Лента Пак Сигнал Цевка Ангел Око LED светилки drl Дење Работи Главата Светла СветлинаМоќност4 W секоја лентаВлезен НапонDC12 VМатеријалПластика и ГумаБојаБела, Жолта, Променливи(бела и жолта), итн.Возилото АпликацијаУниверзална автомобилиДолжина30 CMСовети : Како руската поштенска политика корекција, купувачите треба да се пополни во полно име на примачот,Инаку може да го добиете пакет...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.