• Ново
FSYLX Кристал LED ангел Очи за BMW E36 E38 E49 E46 Проектор Автомобил LED светлата ореол прстен SMD CreesLED LED ангел Очи за BMW

FSYLX Кристал LED ангел Очи за BMW E36 E38 E49 E46 Проектор Автомобил LED светлата ореол прстен SMD CreesLED LED ангел Очи за BMW

Оценка на клиентот:
DEN 1608.00

Износ
Залиха

FSYLX Кристал LED ангел Очи за BMW E36 E38 E49 E46 Проектор 4*131mm Автомобил LED светлата ореол прстен SMD Crees LED LED ангел Очи за BMW 1set бесплатен превозот! Пакет содржи : 1 set = 4 PC * LED инверторот + 4 PC * 131mm LED ангел очи прстен + 8 PC * пластичен клип. Вкупно 1 сет. Водич светлина SMD LED ангел очи за BMW E38 E39 E36 E46 LED светлата ореол прстен за BMW LED ангел очи Карактеристики на 5 W LED Светло спроведување на ангел очи : - LED кол : Користете 2 парчиња САД CREEs5 W LED чипови во еден прстен. (10 W по прстен) - Моќност : 5 W CREEs LED чип ( увезени од сад ) - Користење на најновите оптички дизајн, тестирање photometric перформанси достигна фарови дење работи светла регулаторни барања. - Загадувањето на животната средина. Ниска моќност (енергија) за да се постигне висока побарувачка. - Одлично Мелење технологија,Силна transmittance - Светло обоени. Бела, Жолта (Жолто), Сината Боја . Fitment : за BMW E36 3 серија '90-'00 - сите за BMW E38 7 серија '94-'01 - сите за BMW E39 5 серија '95-'00 - пред-facelift за BMW E46 3 серии : седан/турнеја со ПРОЕКТОРИ '98-'05 за BMW E46 3 серии : coupe/cabrio со ПРОЕКТОРИ '98-'03 - пред-facelift . Димензија на LED Светло спроведување на ангел очи : Полу круг прстен 131mm Еден прстен доаѓа со 2 ПАРЧИЊА U. S. НА 5 W LED чип : Слики на LED ангел очи прстени : FSYLX Кристал LED ангел Очи за BMW E36 E38 E49 E46 Проектор Автомобил LED светлата ореол прстен SMD Crees LED LED ангел Очи за BMW
Плаќање :
Aliexpress препорачуваме Кредитна Картичка, Moneybookers, Банкарски Трансфер, дебитни картички, T/T, Western Union, итн, кои ќе бидат 100% безбеден за вас и нашата фабрика.
Превозот
Сите наши парцели се испраќаат преку Регистрирани Воздухопловната од хонгконг пост рок од 2-7 дена (не вклучувајќи ги и викендите и празниците) по исплата.
Цитирано време на испорака : 15 до 25 работни дена
Увоз доход и должност се одговорни од страна на купувачот.
ако треба DHL,EMS,UPS-от,Fed Ex,итн. ве молиме контактирајте со нас со aliexpress гласник
Услови За Продажба
Сите точка носи 12 месеци гаранција.
Целосна наплата или замена ќе биде дозволено доколку постои БИЛО каков проблем со него.
Ќе се бара да бродот назад објектот пред целосна наплата или замена е издадена.
Повратни информации
Кога ќе ја прими стоката, ве молиме да го потврдите на Aliexpress. Ние го цениме ПОЗИТИВНИ повратни информации од вас.
Ви благодариме за вашата шопинг и поддршка !
Безжичен Телефон СТАН Контрола на Автомобил RGB LED Внатрешни работи Светлина Светилка Лента Декоративни Атмосфера Светлата ленти

Карактеристики

боја:
Бела, Сина, Жолта
Бренд Име:
FSYLX
Тип На Објект:
Ангел Очи
Име На Модел:
SMD CREEsLED LED ангел очи за BMW E38 E36 E39 E46
Име На Модел:
Кристал SMD LED ангел очи за BMW E38 E36 E39 E46 со проектор
Автомобил Направи:
за BMW E38 E36 E39 E46 со проектор
Големина:
4 парчиња 131mm Полу-круг прстени
Употреба:
LED светлата ореол прстени /LED ангел очи
боја:
жолта (жолто), бело, сино за избор
LED чип:
5W САД Crees LED чип
клучни зборови:
Водич светлина SMD LED Светло спроведување на LED ангел очи
LED водич Светлина Модел:
LED ангел очи за BMW canbus грешка слободни
Led Чип Производител:
SMD CREESLED Светлина спроведување ореол прстени грешка слободни
За BMW E38 E36 E39 E46 Автомобил Светилка:
Надворешни Фарови светилки drl ореол прстен

Производи во категоријата

2x H1 H3 H4 H7 H8 H11 9005 9006 50W Автомобил LED Пак Singal Оптоварување Отпорник Canbus Грешка Слободни за BMW Ауди Жици Canceller Декодер

432.00 -20 % DEN 346.00

2x H1 H3 H4 H7 H8 H11 9005 9006 50 W Автомобил LED Пак Singal Оптоварување Отпорник CanbГрешка Слободни за BMW Ауди Жици Canceller Декодер Опис на Производот : Сосема нов и висок квалитетРеши LED пак сигнал проблеми како што се хипер трепка, не трепка или толпата надвор сијалица индикацииСпречување на порака за грешка и canbгрешка на возилаМоќност : 8 Ohm, 50 WКонектор : H11 H1 H3 H4 H7 H8 9005 9006Количина : 2 парчињаПакет Се Вклучени : 2 X Led Пак Сигнал Отпорник **Ние препорачуваме професионална инсталација.

Taochis Автомобил-Стил, Retrofit адаптер рамка Светлата Заградата за ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Touran Hella 3Р G5 5 Koito П5 Проектор леќа

960.00 -10 % DEN 864.00

Пакет содржина : 1 2 парчиња адаптер рамка.внимание : ова е рамка адаптер модул сет за Hella 3Р / G5 / 5and Koito П5 проектор леќа,ако вашата светилка е ист како и следните фотографии, тоа ќе се 100% фит , ако вашиот headlamp не е иста како и следните фотографии, ние не може да ветување тоа ќе ви одговара или не.Ние само продажба адаптер рамка, а не продажба на главата светилка или автомобили, ве молиме да се забележи.бојата на производи нормално ќе испраќање на црна боја, но некаде ќе се испраќа надвор во друга боја, облик ќе биде ист...

FSYLX 30cm T10 LED Сијалицата во Држачот База Штекер 501 T10 T15 T13 W5W 194 168 Високи-температура на Кабелот жици се Подигнат T10 Приклучок Конектор

DEN 288.00

FSYLX Висок квалитет T10 LED Сијалицата во Држачот База Штекер T10 T15 T13 W5 W 194 168 Високитемпература на Кабелот жици се Подигнат T10 Приклучок Конектор 30cm 4 PCS / многу бесплатен превозот!Пакетот вклучува : 4 PC * T10 T15 LED socketбоја на производ школка и боја на линија поради акции промени може да се промени, но не влијае на користењето функција.T15 T10 W5 W сијалицата во држачот Спецификации : Обезбеди премин за Максимално Безбедно ТековнатаДа Се Спречи Топи Надолу & ПушењетоТестирани за ТоплинаДоказ за 480 FT10 W5 W 501 LED сијалицата во држачот Карактеристики : 1.ПредПоврзаниот приклучок за Лесно Plug and Play Инсталација .2.добри перформанси .3.Постабилна .4.T10 led сијалицата во држачот, T15 T10 W5 W 501 штекер .5.може да се користи за T10 W5 W 501 T15 LED сијалица тестирање или стареење...

FEELDO 4pcs/Set LED Фарови на Автомобилот CCFL Ореол Прстени Очи Ангел на Светлината за Форд Фокус 05+ светилки drl Бела FD-3090

1225.44 -17 % DEN 1017.00

Компатибилност Компатибилност За Форд Фокус 2005+ Општи Материјал Поликарбонат,CCFL цевка,Заболување на Располагање Бела Боја / Сино / Зелено / Жолто / Црвени / Виолетова Диск од страна на Инверторот Контрола од страна Plug&Play Апликација на Денот водење светлина Спецификации Emitter Тип CCFL Чип Вид CCFL Вкупно Emitters * Работа Темп 75 C~+90 C ()75 C~(+)90 C Lumens 700 [+ / ] 5% Vrms Напон DC напон од 12 V 6.5±0.5 мр Моќ 3.5±10%W Животен Век околу 15.000 часа повеќе Водоотпорен Не Shockproof Да Dustproof Да Пакување Листа 4 X CCFL ангел очи прстен 2 X Инверторот 1 X Инсталација настава

4pc 25W Пак Сигнал Светлина светилки drl Оптоварување Отпорник Поправите Грешка брзо Флеш T20 7440 W21W WY21W 7443 W21/5W 3156 3157 1156 P21W BAU15S 1157

316.32 -15 % DEN 269.00

1.Поврзете преку Претвори Сигнал / Паркинг Работи, Кочница Опашка стоп светло да се симулираат моменталното оптоварување на редовен сијалица со вжарено (~2 Amp оптоварување)2.Може да ги реши проблемите како што се хипер / грешка трепка, не трепка или толпата надвор сијалица индикација / порака за грешка резервни инсталиран LED осветлување светилки сијалица3.Еден оптоварување отпорник е потребно за секоја своја сигнал сијалица / коло опремени со LED осветлување4.Забелешка : ве Молам Не се качи на пластични или материјал со ниска отпорност на топлина кога LED оптоварување отпорник ќе биде многу топла и работа на висока температура...

TAOCHIS Автомобил Стил рамка адаптер DIY Заградата Транзиција за Hyundai IX35 стариот тип Hella 3р g5 KOITO П5 Bi xenon Проектор леќа

1152.00 -10 % DEN 1037.00

Пакет содржина : 1 1 пар адаптер рамка метални материјаливнимание : ова е адаптер рамка помош за инсталирање на HELLA 3 / 5 и KOITO П5 3.0 инчен bi xenon проектор леќа.ако вашата светилка е ист како и следните фотографии, тоа ќе ви одговара, ако вашиот headlamp не е иста како и следните фотографии, ве молиме да не го одржи редот.Ние само продажба адаптер рамка, не се продаваат headlamp или автомобил, ве молиме да се забележи.ако можете, исто така, треба да се купување проектор леќа, ве молиме кликнете на следниов линк и да купувате од нашата продавница.

Бесплатен Превозот! НОВА За BMW e90 e91 Вметнете Пак Сигнал Светлина Blinker LED LCI Лево/Десно 6312 7245813/63127245813/7245813/7245814

5135.52 -10 % DEN 4622.00

Fitment : Точка Бр : Внеси ја Претвори Сигнал Светлина OE Бр : 6312 7245813 / 63127245813 / 7245813 Автомобил производител : За BMW e90 e91 Состојба : 100% Нови

HochiTech 6000K БЕЛАТА CCFL Светлата Ореол Ангел Демонот Очи Комплет очи ангел на светлината за Volvo S80 S80L 2012 2013 2014 2015

1204.80 -10 % DEN 1084.00

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавницаНие гарантираме за да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производот.Среќен ден.Не двоумете се да контактирате со нас ако има нешто што можам да ви помогнат.2370 попуст за volvo парче парче парче парче парче913Hochi Tech се најдобри Демонот Око Колекции произведени за секое возило досега...

По пазарот на оем се криеше баласт 5DV00900000 ,ќе се Применуваат до BMW Мерцедес

DEN 1728.00

Основни ДеталиТип : Светлата Светилка Тип : HID XenonНапон : 12 V Моќност : 35 WОЕМ Број : 5 DV00900000Место на Потекло : Guangdong,КинаСостојба : 100% сосема нов и тестПакување & ИспоракаПакување Детали : Нормален пакување или картонска кутијаВреме На Испорака : 15 ДенаСе работи за подолу автомобили : 20072011 за Кадилак Escalade20062009 за BMW 5серија E6020102012 година за Мерцедес Спринтер 2500 / 350020072009 за Мерцедес CLK 2007 ГОДИНА, CLK 55, CLK 500, CLK 6320082014 за Мерцедес ГКласа20072012 за Freightliner Спринтер 2500 / 350020072009 за Dodge Спринтер 2500 / 3500

Marloo 3 Забавува Hitch Планината Заградата Универзална Одговара Камион SUV Приколка RV LED Копија Обратна Светла Off-Road Работа Светилки

2352.00 -10 % DEN 2117.00

Marloo 3" Забавува Hitch Планината Заградата Универзална Одговара Камион SUV Приколка RV LED Копија Обратна Светла OffRoad Работа СветилкиНашата Фабрика Во Гуангжу, Контактирајте со нас ако сакате да знаете повеќе.Ве молиме проверете внимателно за да бидете сигурни дека овој забавува hitch планината се вклопи вашето возило пред да го купите : Мора да има најмалку 18mm (1.8 cm / 0.7 во) од околните јазот помеѓу забавува hitch, браник и метални плочи, со цел да одговара на "врат" hitch заградата.Одговара за камиони, спортски автомобили, приколки или RVs со 3" влечење hitchОдговара за многу Коцка / Pod LED светла за да функционира како копија обратна светла, барај светлина или задните светла за маглаФункција : Идеален за камион, ЏИП, приколка, RV ....

слободен брод бесплатен превозот СОСЕМА НОВ 40W 3600LM 6000K H4 Hi/Lo Авто ДОВЕДОА Автомобил Светла за Магла Светилка главата светилки светла

DEN 2342.40

НОВИ 40 W 3600 LM 6000 K C REE H4 Hi / Lo Авто ДОВЕДОА Автомобил Светла за Магла СветилкаLED32H4 HI / LOМодел : H4 Hi / LoНапон Во : 848 VВода доказ : IP68животен век : >10000 HRSМатеријал : АЛУМИНИУМ ЛЕГУРАМоќност : 40 Wлумен : 3600 LMизвор на светлина : Вистински C REE насПредности на V 16 турбо led светло;1.Не било емитува радио пречки.2.Повеќе широк е добро за возење на пат.3.Нов дизајн за фокус осветлување,повеќе светлина отколку на другите.4.Во текот 3600lm,5 пати од 55w халоген.5.0.1 вториот сите светлина,safter.6.Бела боја led извор е од НАС C REE.7.Направи со aluminu алуминиумски материјал силен и издржлив.повеќе од 10000 часа долг животен век.8.Турбо супер фан може да се задржи светилка за ладење.9.Новиот дизајн мини електронски возачот е посилна од порано.и да се направи лесна инсталација.10.Не било УВ може да се задржи главата светилки во добри услови.

Автомобил Редизајн Метал 3.0 инчен КРИЕШЕ Bi-xenon Проектор Леќа Xenon Светлата Headlamp Леќи Осветлување H4 H7, Користете H1 Xenon Светилки

2735.52 -14 % DEN 2352.00

Автомобил Редизајн Метал 3.0 инчен КРИЕШЕ Bixenon Проектор Леќа Xenon Светлата Headlamp Леќи Осветлување H4 H7, Користете H1 Xenon СветилкиОпис : Овој Објектив Е Направен Од Целосна Метална Тело И големо чисто Стакло Леќа, Светлината Излез Е Два Пати помудри од 3.0 стандард" H1 Проектор Леќа, Покрај се, на светлината на излез е многу остри и јасни! Проверете Ја Следнава Слика И Ќе Видите Разликата.Состојба : 100% Сосема Нов, никогаш не се користат или се инсталирани.Предност : Спореди со ЛЕД, се КРИЕШЕ е многу повеќе светла...

2 парчиња/Многу Мотоцикл Switch Handlebar Магла Strobe Светлина вклучување-ИСКЛУЧУВАЊЕ Копче за 12VDC За 9Led U5 U7 LED Глава Светилка Очи Ангел на Светлината

333.12 -12 % DEN 293.00

2 парчиња / Многу Мотоцикл Switch Handlebar Магла Strobe Светлина вклучувањеИСКЛУЧУВАЊЕ Копче за 12 VDC За 9 Led U5 U7 LED Глава Светилка Очи Ангел на Светлината Спецификација : Материјал : Пластични Боја : Црна Димензии : 44*41mm Работат на било 12v DC електрични систем...

4pc 50W 6ohm LED сијалица Пак Сигнал Светлина светилки drl Оптоварување Отпорник Поправите Грешка брзо Флеш 1156 P21W BAU15S 1157 BAY15D 74407443 3156 3157

379.20 -15 % DEN 323.00

1.Поврзете преку Претвори Сигнал / Паркинг Работи, Кочница Опашка стоп светло да се симулираат моменталното оптоварување на редовен сијалица со вжарено (~2 Amp оптоварување)2.Може да ги реши проблемите како што се хипер / грешка трепка, не трепка или толпата надвор сијалица индикација / порака за грешка резервни инсталиран LED осветлување светилки сијалица3.Еден оптоварување отпорник е потребно за секоја своја сигнал сијалица / коло опремени со LED осветлување4.Забелешка : ве Молам Не се качи на пластични или материјал со ниска отпорност на топлина кога LED оптоварување отпорник ќе биде многу топла и работа на висока температура...

за Hella Gen4 5DV 008 290 00 Баласт D2R D2S реактор 002 820 23 26 /63 12 6 907 488

DEN 1728.00

Ксенон Vorschaltgeraet баласт.Овој тип на баласт се користи на различни модели на автомобили Во меѓувреме, тоа е исто така се користи на Hella е Светла за Магла, Возење Светла и Работа Светла.Ксенон Vorschaltgeraet 12 V ГД Al Si 12 D2 S D2 RТОЧКА е1 021661 , 1100 V DC / 85 V AC , 35 W околија.ОЕМ Фабрика се Вклопуваат за под Автомобил20052008 година да Audi A6 / S620042008 да Audi A8 / S820032008 BMW 5 серија (E60)20022008 BMW 7 серија (E65 E66 E67 E68)Од 2000 до 2006 година BMW Х5 (E53)20022008 BMW Z4 (E85 E86)20042006 да Chrysler Pacifica20042006 Заd Фокус20022008 да Jaguar Stype20022006 да Jaguar Xtype20042006 ЗемјиштеRover да Range Rover Sport20022006 да Мерцедес CL класа (W215)20052008 година CLS класа (W219)20022006 E класа (W211)20062008 ML класа (W164)20072008 класа GL (X164)20062008 R класа (W251)20052008 година SLK класа (R171)20032008 Saab 93за Ауди Дел # 4 E0 907 476за BMW Дел # 63 12 6 907 488за Мерцедес Дел # 002 820 23 26

HochiTech ccfl ангел очи комплет 6000k белата ccfl ореол прстени светлата за Volvo XC60 S60 2009 2010 2011 2012 2013 со проектор

1204.80 -10 % DEN 1084.00

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавницаНие гарантираме за да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производот.Среќен ден.Не двоумете се да контактирате со нас ако има нешто што можам да ви помогнат.2370 попуст за volvo парче парче парче парче парче913Hochi Tech се најдобри Демонот Око Колекции произведени за секое возило досега...

За BMW E36 E38 E39 E46 3 5 7 Серија Xenon Светлата Одлична Ултра светла осветлување КОЧАН led ангел очи комплет ореол прстени

DEN 2352.00

За BMW E36 E38 E39 E46 3 5 7 Серија Xenon Светлата Одлична Ултра светла осветлување КОЧАН led ангел очи комплет ореол прстени Оваа група вклучува сосема нов, 4 парче сет на Ксенон Ладно бела КОЧАН LED ангел око ореол прстени, тоа е добро за многу обичај светлата retrofit...

За Hyundai Sonata 2002 2003 2004 2005 Одлична ангел очи Ултра светла осветлување CCFL Ангел Очи комплет ореол прстени

DEN 1280.64

За Hyundai Sonata 2002 2003 2004 2005 Одлична ангел очи Ултра светла осветлување CCFL Ангел Очи комплет ореол прстени Нови светла за фарови, " Ангелски Очи ",кои ќе бидат видливи дури и кога ксенон...

LEEWA 2X80mm 2X90mm Автомобил RGB LED Ангел Очи Ореол Прстен Светлина Комплет Безжичен Далечински Управувач за Hyundai Sonata(06-07) Мулти-Боја

1766.40 -32 % DEN 1201.00

Компатибилност Компатибилност За Hyundai Sonata 20062007 Општи Материјал PCB,5050LED,Пластика,гуми за Џвакање,итн Достапни Бои RGB(16единствена боја / 126RGB боја / Осветленост Шема / Трепка Шема) се Вози од страна на Возачот(1 до 4) Контролата од страна на Безжични IRДалечински Апликација на Денот водење светлина;Светлата Декорација Спецификации Emitter Тип SMD LED Чип Вид 5050 RGB SMD LED SMD Количина...

LEEWA 2X131mm Автомобил RGB LED Ангел Очи Ореол Прстен Осветлување Комплет Безжичен Далечински Управувач За Hyundai Спектри 05-06 CA2913

1200.00 -32 % DEN 816.00

Компатибилност Компатибилност За Hyundai Спектри 20052006 Општи Материјал PCB,5050LED,Пластика,гуми за Џвакање,итн Достапни Бои RGB(16единствена боја / 126RGB боја / Осветленост Шема / Трепка Шема) се Вози од страна на Возачот(1 до 4) Контролата од страна на Безжични IRДалечински Апликација на Денот водење светлина;Светлата Декорација Спецификации Emitter Тип SMD LED Чип Вид 5050 RGB SMD LED SMD Количина...

2 ПАРЧИЊА 3156-Б 50W 6ohm Злато Осигурач LED Светилки Светла за Магла Пак Кочница Сигнал Оптоварување Отпорник Жици Canbus Грешка Поправи Флеш Трепка Hypers

504.00 -5 % DEN 479.00

50 W 6ohm Злато Осигурач Висока Моќност LED Светилки Магла Пак Кочница Сигнал Оптоварување Отпорник Жици CanbCanceler Декодер Грешка Поправи Флеш Трепка ХиперLED грешка canceller decoders.Вие едноставно можете да пресврт на вашиот LED сијалица врз база, и пресврт на другиот крај во вашиот постоечки сијалица штекер.Оваа ставка може да се реши порака за Грешка предизвика страна OBC (OnBoard Computer) Проверете, Хипер Трепка на Вртење на Сигнал и Хипер Трепка на ПРЕДВОДЕНА од мнозинството автомобили, но постојат некои автомобили може да не работат.Лесна инсталација, без промена...

За Lexus IS200 IS300 1998-2005 Одлична ангел очи Ултра светла светла осветлување CCFL Ангел Очи комплет Ореол Прстен

DEN 1472.64

За LexIS200 IS300 19982005 Одлична ангел очи Ултра светла светла осветлување CCFL Ангел Очи комплет Ореол Прстен Нови светла за фарови, " Ангелски Очи ",кои ќе бидат видливи дури и кога ксенон...

Hopstyling 4pcs SMD Led Прстен ангел очи за BMW E46 2D 2004/E87 E46 CABRIO 106mm Ореол Прстен Ангел Очи Led Фарови Светилка

1770.24 -10 % DEN 1593.00

Супер Светло 4pcs SMD Led Прстен ангел очи за BMW E46 2 D 2004 / E87 E46 CABRIO 106mm Ореол Прстен Ангел Очи Led Фарови СветилкаВисок квалитет и сосема нов SMD ангел очи LED светла за BMW E46 Купе 2 D(04+)E46 Cabrio Вклучува реле ожичување темперамент, кој ви овозможува да направите е да "исчезнат за" и "втора off" ефект користење на далечинскиот управувач или на копчето...

HochiTech за Smart Fortwo W451 Mk2 2008-2014 Ултра светла SMD бела LED ангел очи 2600LM 12V ореол прстен комплет дневната светлина светилки drl

1008.00 -5 % DEN 958.00

Добра вест : Драги пријателе ,Само да ги купите овој производ денес , ќе се добие 1set "алуминиумско тркало на автомобилот воздух капи" , испратете го запре имено, ве молиме да не ја пропуштајте оваа можност!Спецификации : 1,со Врвен квалитет СМД 3528 супер осветленост LED 2,Може да се користи за автомобил светламаркерангел очи 3,Вкупно 4 парчиња прстени или 2 парчиња прстени за двете ниски зрак и висок зрак; 4,агресивна, но чисти & стилски LED светла...

TAOCHIS П5 3.0 Инчи Bi Xenon Проектор Леќа Автомобил Криеше Светлата Измени Рефлектор Hi/Lo Зрак за D2H D2S D1S D3S

2805.12 -25 % DEN 2104.00

П5 3.0 Инчи Bi Xenon Проектор Леќа Автомобил Криеше Светлата Измени Рефлектор Hi / Lo Зрак за D2 H D2 S D1 S D3 S Производи Име : П5 Проектор ЛеќаСпецификации : 3инчен случај алуминиум Pock стаклена леќа рефлекторПогодни за : D2 H D2 S D1 S D3 S Сијалица големинаОптички и Електрични машина : 12 V, без оглед на позитивните и негативнитеГаранција : 2 Години Гаранција Пакет вклучува : 1 Пар П5 Проектор леќа Адаптери / Носителот / База(не вклучувајќи светилки)Производи Детали Производ Големина : Ниска зрак и Висока Зрачна

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.