• Ново
ZUCZUG A / C Притисок Сензор Вклучете се Подигнат Кабел За Седиште Леон Ibiza ФОЛКСВАГЕН Jetta MK4 MK5 Touareg Sharan Golf MK6 MK5 Passat Б5 Б6

ZUCZUG A / C Притисок Сензор Вклучете се Подигнат Кабел За Седиште Леон Ibiza ФОЛКСВАГЕН Jetta MK4 MK5 Touareg Sharan Golf MK6 MK5 Passat Б5 Б6

Оценка на клиентот:
DEN 3273.12
DEN 2618.00 -20 %

Износ
Залиха

За Автомобил модел : "ФОЛКСВАГЕН" EOS 2006-2011 "ФОЛКСВАГЕН" З 2009-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1999-2005 "ФОЛКСВАГЕН" Поло 1996-2010 "ФОЛКСВАГЕН" Lupo 1999-2006 "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 1996-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Touran 2006-2010 "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 2003-2010 "ФОЛКСВАГЕН" Буба 1999-2010 "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 2006-2010 "ФОЛКСВАГЕН" Голф Плус 2005-2009 "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 Б6 2001-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK4 MK5 1999-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Транспортерот T5 2003-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Голф GTI MK4 MK5 MK6 1998-2013 А1 2011-2014 TT 1999-2011 Q7 2007-2014 A3 S3 1997-2013 Седиште Леон 2000-2010 Seat Ibiza 1999-2010 Seat Altea 2004-2010 Седиште Толедо 1999-2009 Седиште Кордоба 2000-2009 Seat Alhambra 2003-2013 Yeti 2010-2013 Fabia 2000-2013 Врвен 2008-2013 Octavia 1997-2013 Производ дел број : 1 K0 959 126 E 1 K0 959 126 НА 1 K0 959 126 Б 1 K0 959 126 D 5 K0 959 126 1 J0 959 126 3 B0 973 703 ФАКС G Друг Производ дел број : 1 K0-959-126-E 1 K0-959-126-НА 1 K0-959-126-Б 1 K0-959-126-D 5 K0-959-126 1 J0-959-126 1 K0 959 126 E 1 K0 959 126 A 1 K0 959 126 B 1 K0 959 126 D 5 K0959126 1 J0959126 1 K0959126 E 1 K0959126 A 1 K0959126 B 1 K0959126 D 3 B0-973-703-G 3 B0 973 703 G 3 B0973703 G Пакет состав : клима Уред со Висок Притисок се Префрлите Сензор 1 K0 959 126 E x 5 Pcs Климатизација Висок Притисок Switch Сензор Pulg 3 B0 973 703 ФАКС G x 5 Pcs
За Нас : ни беше основана во 2007 година, имаме физичка продавница во Кина, член на персоналот има богатство од пракса И искуство За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди Автомобил Компоненти. Професионален технички персонал може да реши многу проблеми за вас Кина 's голема фабрика на директна продажба, оригинални производи, обезбедување на квалитет. Купувачот начин на плаќање : Обично ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybook; Т / T; Western union.И Нашите Заштита дава само на плаќање начини acceped од aliexpress platfrom Купувачот Пред услуга : Почитувани купувач : Ние сме Фолксваген производители во Кина, нови оригинални производи, ве молиме да бидат сигурни да се купи. За да се исполнат барање на купувачот е нашата основна задача, Ние се надеваме да добредојдовте добредојде и нас, и Ние сме посветени да во рок од 12 часа да се даде задоволителен одговор на купувачот прашања. По Плаќање Услуга : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број е точен, така што ќе може да печати на превозот етикета. Ние ќе го избере најбрз начин за транспорт на вашиот пакет според вашата земја и со поштенски код Ако имате свој начин на логистика опции, ние ќе го испратите вашиот пакет во согласност со вашата логистика. Ние ќе се обезбеди логистика следење на број во текот на пратката, така што можете да ги видите пакет во секое време. Контакт со нас и ние секогаш ќе го провери вашиот пакет логистика информации. 1.Имаме берза, Ние сме посветени да го испраќа производот во рок од 24 часа. 2.Ако производот се водат за исчезнати или се оштетени поради логистички причини, ве молиме контактирајте со нас откако ќе се провери. Ние ќе бидат во согласност со вашето барање, враќање на пари или повторно да го испратите производот до вас 3. Ако не сте добиле вашиот објектот, ве молиме контактирајте не веднаш за да нема помош. Ви благодариме за разбирањето 4. купувачот е одговорен за било царински, даночни и царински давачки во вашата земја. Ве молиме проверете ја вашата адреса пред да нарачате. Комесарот примени производ служба : 1. Ние ќе ви објасниме на купувачот метод на инсталирање и дебагирање на производот.

Карактеристики

Објектот Ширина:
2.3cm
Фолксваген Модел:
Passat
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Passat-Година:
2005,2007,2009,2003,2006,2004,2010,2008,2011,2001,2002
Објектот Должина:
6cm
Специјални Функции:
Климатизација Висок Притисок Switch Сензор
Тип На Објект:
Копчето Се Префрлите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Дијаметар:
6.5cm
Име На Модел:
1K0 959 126 E 3B0 973 703 ФАКС G
Објектот Тежина:
0.05kg
Објектот Висина:
1.2cm
Година:
2001-2011
Бренд Име:
ZUCZUG
Материјал Тип:
Метал
Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН EOS З Бора Поло Lupo Caddy Touran Sharan Буба Touareg
Компатибилен Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН Голф Плус Passat Б5 Б6 Голф GTI Jetta MK4 MK5 А1 TT A3 S3 Седиште Леон
Производ Дел Број:
1K0 959 126 E 3B0 973 703 ФАКС G
Друг Производ дел број:
1K0 959 126 НА 1K0 959 126 Б 1K0 959 126 D 5K0 959 126 1J0 959 126
Име на производ:
Климатизација Висок Притисок Switch Сензор
Тип На Објект:
Сензори

Производи во категоријата

ANZULWANG 6554.ХА Електрични Пред Левата Страна Моќ Прозорец Lifter Switch 6554HA 6554 ХА За Citroen C4 2004-2015

DEN 1007.52

започнетекрајотANZULWANG 6554.ХА Електрични Пред Левата Страна Моќ Прозорец Lifter Switch 6554 HA 6554 ХА За Citroen C4 20042015Мојот пријател, добредојдовте на нашата продавница, Ние сме професионални авто делови на снабдувачот, ако имате било какви потреби, ве молиме слободно да контактирате со мене, ти благодарам! Вашето задоволство е наша најголема чест!Мојот пријател!! Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување!

Моќ Прозорец Господар Контрола Switch 84820-12340 За Toyota е корола 7AFE 4AFE 3ZZFE

DEN 944.16

Моќ Прозорец Господар Контрола Switch 8482012340 За Toyota е корола 7 AFE 4 AFE 3 ZZFEОпис На Производот : Состојба : 100% Нови.100% фабрика тестираниAnswer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.Напомена : Тоа се differenct на модел и appl...

Моќ Прозорецот За Префрлање 84040-60051 8404060051 За Toyota Land Cruiser Prado 2002-2010

DEN 1895.04

Врвен квалитет на Моќ прозорец господар switch за Toyota Land Cruiser 100 LexLx470 од 2004 до 2007 година ОЕМ 8404060091 8404060051 840400 P010 Известување!!! Продавницата поддржува сите бренд автомобил прибор трговија на големо и мало...

Harbll Бесплатен Превозот! НОВИОТ Најдобар Квалитет на Електрична Прозорецот се Префрлите на Контрола За PEUGEOT 406 6554.СП

1535.52 -10 % DEN 1382.00

Fitment : За Peugeot 406 8 B 1.6 1995 / 112004 / 05 1580 кзм, 65 KW, 88 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 1.8 1997 / 052004 / 05 1761 кзм, 66 KW, 90 PS За Peugeot 406 8 B 1.8 16 V 1995 / 112000 / 10 1761 кзм, 81 KW, 110 PS За Peugeot 406 8 B 1.8 16 V 2000 / 102004 / 05 1749 кзм, 85 KW, 116 МЕСТО За Peugeot 406 8 B 1.9 D 1996 / 102004 / 05 1905 година од кзм, 55 KW, 75 PS За Peugeot 406 8 B 1.9 ТД 1996 / 012004 / 05 1905 година од кзм, 68 KW, 92 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 1.9 ТД 1996 / 012004 / 05 1905 година од кзм, 66 KW, 90 PS За Peugeot 406 8 B 2.0 16 V 1995 / 112004 / 05 1998 кзм, 97 KW, 132 МЕСТО За Peugeot 406 8 B 2.0 16 V 1999 / 012000 / 08 1997 кзм, 99 KW, 135 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 2.0 16 V 2000 / 082004 / 06 1997 кзм, 100 KW, 136 КС За Peugeot 406 8 B 2.0 16 V HPi 2001 / 052004 / 05 1997 кзм, 103 KW, 140 КС За Peugeot 406 8 B 2.0 HDi 110 1998 / 062001 / 08 1997 кзм, 80 KW, 109 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 2.0 HDi 110 2001 / 082004 / 05 1997 кзм, 79 KW, 107 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 2.0 HDi 90 1999 / 022004 / 05 1997 кзм, 66 KW, 90 PS За Peugeot 406 8 B 2.0 Турбо 1996 / 042004 / 05 1998 кзм, 108 KW, 147 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 2.1 ТД 12 V 1996 / 012004 / 05 2088 кзм, 80 KW, 109 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 2.2 2000 / 072004 / 05 2230 кзм, 116 KW, 158 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 2.2 HDi 2000 / 032004 / 05 2179 кзм, 98 KW, 133 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 3.0 24 V 1996 / 102004 / 05 2946 кзм, 140 KW, 190 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 3.0 V6 2000 / 032004 / 05 2946 кзм, 152 KW, 207 ГЛАСАЧКО место

НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА FITFIAT STILO Мулти Вагон STRADA 178E 192 1.9 D 0280218166 46811122 2003-2015

DEN 2304.00

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електронски контролирани бензин за вбризгување на мотор, со цел да се под различни оперативни услови може да се добие најдобрата концентрација на смесата, мора да се правилно секој момент смрди во воздух од моторот беше мери, како ЕКИ пресметка (контрола) на главната база на системи за вбризгување на квантитет...

НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА FITVAUXHALL ASTRA CALIBRA ОМЕГА VECTRA F68 F08 A87 B25 B36 1.6 1.8 L L 2.0 L 5WK9150 96184230 1993-2000

DEN 2304.00

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електронски контролирани бензин за вбризгување на мотор, со цел да се под различни оперативни услови може да се добие најдобрата концентрација на смесата, мора да се правилно секој момент смрди во воздух од моторот беше мери, како ЕКИ пресметка (контрола) на главната база на системи за вбризгување на квантитет...

1PCS Реле за chery QQ S11 A11 A11-3735017 A11-3735025 S11-3735050 A11-3735011BB

DEN 283.20

1 PCS Реле за chery QQ S11 A11 A113735017 A113735025 S113735050 A113735011 BBОпис : Одговараат за авто модел : Chery QQ 372 МОТОРДел број : A113735017 A113735025 S113735050 A113735011 BBНапомена : ОВА Е ЦЕНАТА ЗА 1 PCS ,4 ITEM Е САМО ШОУ ЗА ДА ОДБЕРЕТЕВе молиме проверете ги моделите или дел mumber Пред да го поставите цел, она што ни пратите е исто како слика покажува,или можете да порака на Идентификациски Број на Возилото за нас, ви благодариме .Слика покаже :

Мулти-Функција Комбинација Контрола на Крстарење Прекинувач со помош на Сигнал Wiper за Миење Опасност Switch за Buick Regal Век 26085929

1776.00 -8 % DEN 1634.00

Сосема Нов МултиФункција Комбинација Switch Вклучува : Го Сигнал, Wiper, Контрола На Крстарење, Хазард, Dimmer Возила Со Контрола На Крстарење Само!! Директна Замена : Одговара за Buick Век 19972005 Одговара за Buick Regal 19972004 Заменува OE : 26085929, 26049071, 88963625 Пакет се вклучени : 1 * МултиФункција Комбинација Префрлате

YAOPEI Бесплатен Превозот! ОЕМ 84872-52040 8487252040 Надвор Rearview Моќ Огледало Switch Виткање Одговара За Toyota, Lexus Scion

878.40 -19 % DEN 711.00

Бесплатен Превозот! ОЕМ# 8487252040 8487252040 Надвор Rearview Моќ Огледало Switch Виткање Одговара За Toyota, LexScionЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци...

За Citroen C3 C5 C8 За Xsara Berlingo Xsara Picass За Peugeot 207 307 308 407 607 3008 Контрола на Крстарење Switch 6242Z8

969.12 -5 % DEN 921.00

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Лесно да се Инсталира Спецификации : OE : 6242 Z8 Големина : 15cm5cm5cm Боја : Црна Материјал : Пластични Точка Тежина : 0.15 kg Одговара за : За Peugeot 207 208 307 406 407 607 807 Партнер За Citroen C3 C4 C5 C8 Пакет се вклучени : 1 Контрола на Крстарење Префрлате

Моќ Прозорец Господар Switch За PASSAT CC MK5 MK6 ФОЛКСВАГЕН Passat B6 ГОЛФ GTI JETTA

417.60 -18 % DEN 342.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на OE Број : 5 ND959857 Компатибилен за : Фолксваген Sagitar, "ФОЛКСВАГЕН" Magotan, Jetta А5, Passat B6, "ФОЛКСВАГЕН" Touran, "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan, Голф A6"ФОЛКСВАГЕН" Caddy, "ФОЛКСВАГЕН" Голф / jetta Mk5 Големина(L*W*H) : 10.6 x 4 x 3.6 cm / 4.17"x1.57"x1.41"(приближно) Боја : Црна Количина : 1 компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 02mm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме...

DWCX Нов Автомобил СМИ Knob Центар на Џојстик Копче за Поправка Комплет 8K0998068A 8K0998068 8K0 998 068 за Audi A4 A5 A6 П5 RS5 S5 S6

1257.12 -6 % DEN 1182.00

СМИ Knob Џојстик Копче за Поправка Комплет за Audi A4 A5 A6 П5 8 K0998068 AСостојба : 100% нови Боја : Сјајно Црна+Мет Црна ОЕМ БР...

Нов висок квалитет на Хром Огледало прозорец светлата се префрлате за ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Touran 2003-2015 Caddy 5ND941431B 1TD959565A 5ND959855

1295.04 -5 % DEN 1230.00

Пакување детали : 1 × Страна Огледало Префрлате1 x Господар прозорецот се префрлите1 x Светлата се префрлите3 x Window префрлат Дел број : 1 TD 959 565 A 5 ND 959 857 5 ND 959 855 5 ND 941 431 B Состојба : Нова Директно Од Фабрика светла боја : ЦрвенаТерминали : иглички Референтни информации : "ФОЛКСВАГЕН" Touran 1 T1, 1 T2 ,1 T3 20032016

ДОКСА 6-Pin НОВ Автомобил Автоматски Паркинг Прекинувачи Помошни OPS Switch Копчето За ФОЛКСВАГЕН Jetta Golf MK6 EOS Touran 1TD927123 1K0927123B

670.56 -40 % DEN 402.00

Автоматски Паркинг Switch ЗА АВТОМОБИЛ "ФОЛКСВАГЕН" GOLF MK6 20102013 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA MK6 20112013 "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 20112016 "ФОЛКСВАГЕН" EOS 20112016 "ФОЛКСВАГЕН" Scirocco 20152016 "ФОЛКСВАГЕН" Touran 20072010 Дел Број : 1 TD 927 123 1 K0 927 123 Б Компатибилен Дел Број : 1 TD 927 123 1 K0 927 123 B 1 TD927123 1 K0927123 B1...

DWCX Автомобил TX3 Мотор Coolant Temp Сензор 05744030 За GMC YUKON Chevrolet Buick Кадилак Pontiac AZTEK Џип Oldsmobile 98 Isuzu

287.04 -23 % DEN 221.00

TX3 Coolant Температура Temp Сензор за G MC Chevrolet Buick Кадилак За Pontiac Џип Oldsmobile Isuzu "Опел" Состојба : 100% Нов Производител Дел Број : TX3 / 05744030 / 10045847 Осветленост Дел Број : 8121463120 / SU109 / 25037182 / 8153263860 Друг Дел Број : 25036979 / WT3000 / 10045847 / 5 S1018 Објект се вклучени : Temp Сензор x 1 Компатибилен : за Chevrolet Buick Кадилак за Pontiac Џип Oldsmobile Isuzu "Опел"Ова е резервни замена на објектот, но не и вистински.Другиот Дел Број за СТАНДАРД СМ.Стр # TX3 за BORG ВОРНЕР BWD # WT3000 за AC DELCO # 2134396, 213928 за G...

Malcayang A906 545 1213 За Мерцедес Спринтер W906 Господар Моќ Прозорецот за Префрлање ПРЕД ЛЕВО A9065451213 WS532 9065451213

DEN 954.72

Malcayang A906 545 1213 За Мерцедес Спринтер W906 Господар Моќ Прозорецот за Префрлање ПРЕД ЛЕВО A9065451213 WS532 9065451213Опис На Производот : Состојба : 100% Нови.100% фабрика тестираниAnswer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.Напомена : Тоа се differenct на модел и appl...

YAOPEI Висока брзо Пред Лево Прозорец Lifter Switch за Buick Excelle Одговара за Buick Excelle OE број 9066788

1104.00 -16 % DEN 927.00

YAOPEI Висока брзо Пред Лево Прозорец Lifter Switch за Buick Excelle Одговара за Buick Excelle OE број 9066788Производот Се ПокажеДобредојдовте во мојата продавница

МОТОРОТ КОНТРОЛА ОДДЕЛЕНИЕ ЗА CHERY QQ ЕКИ ЗА QQ СЛАТКА S11-3605010JA

DEN 4795.20

МОТОРОТ КОНТРОЛА ОДДЕЛЕНИЕ ЗА CHERY QQ ЕКИ ЗА QQ СЛАТКА S113605010 JAОпис : ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА ЕКИ ДЕЛ БРОЈ ДА ГО ИЗБИРА КОЈ Е ВО КОСТИМ ЗА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ,АКО ЦЕЛ СЛУЧАЕН ИЗБОР ,ТОА ЌЕ БИДЕ НЕ МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ !!Дел број : S113605010 JAНапомена : Ве молиме проверете ги моделите или дел mumber Пред да го поставите цел, она што ни пратите е исто како слика покажува,или можете да порака на Идентификациски Број на Возилото за нас, ви благодариме .Слика покаже :

DC 12V 24V ВОДИТЕЛ на СВЕТЛИНАТА Рокер Switch ЗЕЛЕНА Led светилка 5 Pin за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА SPST Водоотпорен IP66

DEN 431.52

Опис : Еден Пол Единствен Фрли НАИСКЛУЧУВАЊЕЦрна цврста површина рокер.На располагање и во Двете ЗЕЛЕНА LED диода.Оценка : 20 A 12 V DC10 A 24 V DCГолемина на Вежба : 37.2 x21.2mmПакет Содржина : 1x Рокер ПрефрлатеПлаќање : 1...

Најжешките 12V 20A Водоотпорен 5 Иглички Carling Стил Место Светло Рокер Прекинувач со Црвено / Сино LED Светло SPST Тип

287.04 -18 % DEN 235.00

Топло совети : ве Молиме изберете боја на овој производ : сина led светло или црвено led светло.Инаку ние ќе го испрати од случајно!12 V 20 A водоотпорен црвено / сино LED светло carling стил место светло рокер switch...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.