• Ново
НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА Ауди А6 A8 4B C5 4D2 4D8 2.5 L 0281002429 059906461E 1997-2005

НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА Ауди А6 A8 4B C5 4D2 4D8 2.5 L 0281002429 059906461E 1997-2005

Оценка на клиентот:
DEN 2304.00

Износ
Залиха


Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција :
Електронски контролирани бензин за вбризгување на мотор, со цел да се под различни оперативни услови може да се добие најдобрата концентрација на смесата, мора да се правилно секој момент смрди во воздух од моторот беше мери, како ЕКИ пресметка (контрола) на главната база на системи за вбризгување на квантитет. Ако протокот на воздух сензор или кола дефект, ЕКИ не може да се добие точниот гас влезниот сигнал, не може да се контролира системи за вбризгување на горивото количина, нормално ќе предизвика мешавина премногу дебел или премногу тенка, моторот операција не е нормално.
НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА Ауди А6 A8 4 B C5 4 D2 4 D8 2.5 L 0281002429 059906461 E 1997-2005

Карактеристики

Објектот Ширина:
15cm
A6-Година:
1999,1998,2005,2003,2001,2000,2002,1997,2004
Тип На Објект:
Автомобил Релеи
Материјал Тип:
Метални + Пластика
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Дијаметар:
15cm
Објектот Висина:
15cm
Audi Модел:
A6
Специјални Функции:
проток на метар сензор
Објектот Должина:
18cm
Година:
1997-2005
Име На Модел:
0281002429 059906461E
Бренд Име:
EAPENERGY
Објектот Тежина:
0.5kg
проток на метар сензор:
проток на метар сензор
Тип На Објект:
Сензори

Производи во категоријата

YAOPEI 61311374220 Итни случаи (Стоп Flasher Опасност Switch за BMW E31 E32 E 34 E36 Z3

767.52 -31 % DEN 529.00

JJ AutopartsДетали За ПроизводотИтни случаи (Стоп Flasher Опасност Switch за BMW E31 E32 E 34 E36 Z3Нашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

Бесплатен превозот За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Eos Голф MK5 MK6 GTI 2 Вратата господар прозорецот за префрлање 1J3 959 857 , 1J3 959 857

551.04 -5 % DEN 524.00

Пакување детали : 1 × Прозорецот за префрлање на Дел број : 1 J3 959 857 Состојба : Нова Директно Од Фабрикасветла боја : ЦрвенаТерминали : 9 пинаРеферентни информации : "ФОЛКСВАГЕН" Бора (19982005 )"ФОЛКСВАГЕН" Голф 4 (19972005)"ФОЛКСВАГЕН" Passat 3Б / 3 BG (19962005)Седиштето Леон 1 1 M1 / 1 P1 (1999 )Седиштето Толедо 2 1 M2 / 5 P2 (19992006)

35760-S9A-G042A 35760-S9A-G042 35760S9AG042A Моќ Прозорец Регулаторот Господар Switch За Хонда CRV CR-V 2002-2006 Граѓански 2001-2005

DEN 757.92

35760S9 AG042 A 35760S9 AG042 35760 S9 AG042 A Моќ Прозорец Регулаторот Господар Switch За Хонда CRV CRV 20022006 Граѓански 20012005Опис На Производот : Состојба : 100% Нови.100% фабрика тестираниAnswer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.Напомена : Тоа се differenct на модел и appl...

YAOPEI 2003-2006 За Chevrolet Silverado Тахо GMC Сиера Yukon 4x4 трансфер случај се ПРЕФРЛИТЕ

2159.52 -31 % DEN 1490.00

JJ AutopartsДетали За Производот20032006 За Chevrolet Silverado Тахо GMC Сиера Yukon 4x4 трансфер случај се ПРЕФРЛИТЕПогодни за : за Chevrolet Лавина 2500 20012002 за 2002 година Chevrolet Silverado 2500 2002 година 20012002 за Chevrolet Silverado 3500 20012002 за Chevrolet Приградски 2500 20012002 за GMC Сиера 2500 20012002 за GMC Сиера 3500 20012002 за GMC Yukon XL 2500 20012002Нашите Услуги : 1.Еден на еден професионален продажба на услуги за клиенти2.12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување3.Ние имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас4.Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : 1...

DC12V 24V ЗАДНИТЕ РАЗЛ ЗАКЛУЧУВАЊЕ Рокер Switch КИЛИБАР Led светилка 5 Pin за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА SPST Морски Водоотпорен Одделение

DEN 431.52

Опис : Еден Пол Единствен Фрли НАИСКЛУЧУВАЊЕЦрна цврста површина рокер.Достапни во Килибар LED.Оценка : 20 A 12 V DC10 A 24 V DCГолемина на Вежба : 37.2 x21.2mmПакет Содржина : 1x Рокер ПрефрлатеПлаќање : 1...

Мулти-Функција Комбинација Контрола на Крстарење Прекинувач со помош на Сигнал Wiper за Миење Опасност Switch за Buick Regal Век 26085929

1776.00 -8 % DEN 1634.00

Сосема Нов МултиФункција Комбинација Switch Вклучува : Го Сигнал, Wiper, Контрола На Крстарење, Хазард, Dimmer Возила Со Контрола На Крстарење Само!! Директна Замена : Одговара за Buick Век 19972005 Одговара за Buick Regal 19972004 Заменува OE : 26085929, 26049071, 88963625 Пакет се вклучени : 1 * МултиФункција Комбинација Префрлате

DWCX Автомобил Светла Црна Пластика & Гума СМИ Knob Џојстик Копче за Поправка Комплет 8K0998068A 8K0998068 одговара за Ауди А5 А6 П5 Q7 S4 S6

248.64 -23 % DEN 192.00

СМИ Knob Џојстик Копче за Поправка Комплет одговара за Ауди А5 А6 П5 Q7 S4 S6 8 K0998068 AСостојба : 100% нови Боја : Сјајно Црна Материјал : пластични & гума Плоча Дијаметар : прибл...

3C0927225C Електронски рачна кочница за Паркирање се Префрлите Кочница Копчето За ФОЛКСВАГЕН Passat B6 C6 рачната сопирачка Префрлате

295.20 -11 % DEN 263.00

3 C0927225 C Електронски рачна кочница за Паркирање се Префрлите Кочница Копчето За "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 C6 рачната сопирачка ПрефрлатеЗа Passat R36 2005 2011 година За Passat CC 2008 2011 година За Проверка на вашиот стариот дел број пред купување .

1 Buc Црн Автомобил Електрична Енергија Централно Заклучување на Вратата се Префрлите на Контрола за Ауди A4L Б8 2009 2010 2011 2012 Автоматски Прекинувачи Слободни Shiping

671.04 -7 % DEN 624.00

2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парче1 Buc Црн Автомобил Електрична Енергија Централно Заклучување на Вратата се Префрлите на Контрола за Ауди A4 L Б8 2009 2010 2011 2012 Автоматски Прекинувачи Слободни ShipingИмајте На Ум : Тоа Е Разликата Во Различни Региони, Ве Молиме Потврдете Го На Делови Број Пред Да Го Купите...

Прозорецот Огледало Светлата на Резервоар за Гориво Switch За ФОЛКСВАГЕН Passat B6 Зајакот Tiguan Голф MK5 V 6 R32 GTI MK5 5K3959857 1KD959833 5ND941431B

1415.04 -5 % DEN 1344.00

Пакување детали : 1 X window Прекинувач(5 K3 959 857 2 вратата 4pins)1 X прозорец прекинувач(5 ND 959 855 за 1door 3pins) 1 Xside огледало Прекинувач(5 ND 959 565 B со греење 6pins) 1 X светлата прекинувач(5 ND941431 B со Авто 10pins) 1 X резервоар за гориво прекинувач ( 1 KD 959 833 3 пина )Дел број : Состојба : Нова Директно Од Фабрика светла боја : ЦрвенаТерминали : Референтни информации : "Фолксваген" CADDY 20042015 MK3 Фолксваген ГОЛФ 20062013 MK5 MK6 "Фолксваген" GTI 20062013 MK5 MK6 "Фолксваген" PASSAT 20062011 B6 / 3 C "Фолксваген" TIGUAN 20082015 Фолксваген ГОЛФ ПЛУС 20032012 "Фолксваген" CC 20082012 "Фолксваген" SCIROCCO 20082015​

ANZULWANG 6554.ХА Електрични Пред Левата Страна Моќ Прозорец Lifter Switch 6554HA 6554 ХА За Citroen C4 2004-2015

DEN 1007.52

започнетекрајотANZULWANG 6554.ХА Електрични Пред Левата Страна Моќ Прозорец Lifter Switch 6554 HA 6554 ХА За Citroen C4 20042015Мојот пријател, добредојдовте на нашата продавница, Ние сме професионални авто делови на снабдувачот, ако имате било какви потреби, ве молиме слободно да контактирате со мене, ти благодарам! Вашето задоволство е наша најголема чест!Мојот пријател!! Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување!

НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА FITHyundai Акцент Scoupe SLC X-3 1.3 1.5 L L 2816422060 28164-22051 1993-2000

DEN 2304.00

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електронски контролирани бензин за вбризгување на мотор, со цел да се под различни оперативни услови може да се добие најдобрата концентрација на смесата, мора да се правилно секој момент смрди во воздух од моторот беше мери, како ЕКИ пресметка (контрола) на главната база на системи за вбризгување на квантитет...

DC 12V 24V Водоотпорен IP66 ЗОМБИ СВЕТЛА Рокер Switch ЗЕЛЕНА Led светилка 5 Pin за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА SPST

DEN 431.52

Опис : Еден Пол Единствен Фрли НАИСКЛУЧУВАЊЕЦрна цврста површина рокер.На располагање и во Двете ЗЕЛЕНА LED диода.Оценка : 20 A 12 V DC10 A 24 V DCГолемина на Вежба : 37.2 x21.2mmПакет Содржина : 1x Рокер ПрефрлатеПлаќање : 1...

Црна Switch Кутија + Возачот Прозорец Господар Хром Прекинувачи За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Бора Голф Mk4 Врвен 1J4 959 857D 3B1 867 171E

983.04 -5 % DEN 934.00

Ние обезбедуваме намалена цена за било големо наредби Ве молиме контактирајте со нас за детали.Пакет содржи : 1 × Господар Прозорец Вклучите контролниот Панел Трим Рамки 1 x window префрлатеДел Број : 3 B1 867 171 E 3 B1867171 E 3 BD 959 857 DВе молиме Потврдете го на Делови Број Пред КупувањеFitment : "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK4 (Бора) 19992005 Лево Возачот СтранаГолф (MK4) 19982006 Лево Возачот СтранаPassat(Б5) 19972005 Лево Возачот СтранаЗа "ШКОДА" Врвен 20022008 Лево Возачот СтранаСите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот.Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот...

НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА FITVolvo 850 S70 C70 V70 2.3 L 2.4 L 0280217107 1275749 1994-1998

DEN 2304.00

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електронски контролирани бензин за вбризгување на мотор, со цел да се под различни оперативни услови може да се добие најдобрата концентрација на смесата, мора да се правилно секој момент смрди во воздух од моторот беше мери, како ЕКИ пресметка (контрола) на главната база на системи за вбризгување на квантитет...

Malcayang A906 545 1213 За Мерцедес Спринтер W906 Господар Моќ Прозорецот за Префрлање ПРЕД ЛЕВО A9065451213 WS532 9065451213

DEN 954.72

Malcayang A906 545 1213 За Мерцедес Спринтер W906 Господар Моќ Прозорецот за Префрлање ПРЕД ЛЕВО A9065451213 WS532 9065451213Опис На Производот : Состојба : 100% Нови.100% фабрика тестираниAnswer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.Напомена : Тоа се differenct на модел и appl...

за ФОЛКСВАГЕН Голф 5 6 Jetta MK5 MK6 Крило Огледало на Вредноста се Префрлите Надворешноста RearView се Прилагоди Knob Греење Функција 1K0 959 565 К

480.00 -22 % DEN 374.00

за "ФОЛКСВАГЕН" Голф Jetta MK5 MK6 Крило Огледало на Вредноста се Префрлите Надворешноста Rear View се Прилагоди Knob Греење Функција 1 K0 959 565 К

НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА FITFIAT STILO Мулти Вагон STRADA 178E 192 1.9 D 0280218166 46811122 2003-2015

DEN 2304.00

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електронски контролирани бензин за вбризгување на мотор, со цел да се под различни оперативни услови може да се добие најдобрата концентрација на смесата, мора да се правилно секој момент смрди во воздух од моторот беше мери, како ЕКИ пресметка (контрола) на главната база на системи за вбризгување на квантитет...

1PCS Реле за chery QQ S11 A11 A11-3735017 A11-3735025 S11-3735050 A11-3735011BB

DEN 283.20

1 PCS Реле за chery QQ S11 A11 A113735017 A113735025 S113735050 A113735011 BBОпис : Одговараат за авто модел : Chery QQ 372 МОТОРДел број : A113735017 A113735025 S113735050 A113735011 BBНапомена : ОВА Е ЦЕНАТА ЗА 1 PCS ,4 ITEM Е САМО ШОУ ЗА ДА ОДБЕРЕТЕВе молиме проверете ги моделите или дел mumber Пред да го поставите цел, она што ни пратите е исто како слика покажува,или можете да порака на Идентификациски Број на Возилото за нас, ви благодариме .Слика покаже :

Хром Почнете да го Запре Моторот Копчето Switch ЗА АУДИ А6 C6 S6 RS6 4F1 905 217 E 2009 2010 2011

2510.40 -5 % DEN 2385.00

Автомобилот Дел Number4 F1 905 217 EОДГОВАРАЗА AUDI A6 AVANT 20092011ЗА AUDI A6 Allroad Quattro 20072011ЗА AUDI A6 / S6 / Avant Quattro 20092011ЗА AUDI RS6 / RS6 ПЛУС / Avant quЗА Audi A6 4 F Почнете да го Запре Моторот Копчето

Прозорецот светлата огледало на резервоар за гориво заклучување на тастатурата за ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK5 6 Tiguan CC 5ND959565B 5ND941431B 5ND959857 1KD959833

1943.04 -5 % DEN 1846.00

Пакување детали : 1 X Страна Огледало Прекинувач(5 ND 959 565 B 6pins) 1 X Господар Sindow Прекинувач(5 ND 959 857 10pins) 3 X Прозорец Прекинувач(5 ND 959 855 3pins) 1 X Светлата Прекинувач(5 ND 941 431 B 10pins) 1 X гориво размавта Прекинувач(1 KD 959 833 3 Пина ) 1 X Заклучување на Вратата Контрола на Прекинувач( 1 K0 962 125 4 Игли ) Дел број : Состојба : Нова Директно Од Фабрика светла боја : ЦрвенаТерминали : Референтни информации : Фолксваген JETTA 20062011 MK5 Фолксваген ГОЛФ 20062013 MK5 MK6 "Фолксваген" GTI 20062013 MK5 MK6 "Фолксваген" ЗАЈАКОТ 20062009 "Фолксваген" PASSAT 20062011 B6 / 3 C "Фолксваген" TIGUAN 20082012 Фолксваген ГОЛФ ПЛУС 20032012 "Фолксваген" CC 20082014 "Фолксваген" Touran 20032011 ​

За Citroen C4 2004-2015 Пред Лево Возачот Страна Електричен Прекинувач Автомобил Прозорец Господар Копчето 6554.ХА

1080.96 -15 % DEN 919.00

ОписПогоден за Citroen C4 20042015.Автомобил прозорец господар копчето, што се користи за контрола на автомобил е сите на прозорец.Направени од високо квалитетни пластични и алуминиумски материјал, издржлив.Ова е висока точност и лесен за ракување.Лесно да го инсталирате, и тоа е цврсти и издржливи.Спецификација : Предмет тип : switch.Боја : црна.Големина : покаже како слики.Материјал : пластични+метал.Answer : ___________________________ Note : Таму би можело да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Таму може да биде големина грешки поради различни компјутерски резолуции.Пакетот вклучува : 1 * автомобил прозорец господар копчето.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.