• Ново
Прозорецот светлата огледало брава за отклучување на прекинувач за ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK5 6 Tiguan CC 5ND959565B 5ND941431B 5ND959857 1KD962125 5ND959855

Прозорецот светлата огледало брава за отклучување на прекинувач за ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK5 6 Tiguan CC 5ND959565B 5ND941431B 5ND959857 1KD962125 5ND959855

Оценка на клиентот:
DEN 5758.56
DEN 3743.00 -35 %

Износ
Залиха

Пакување детали : 1 X страна огледало Прекинувач(5 ND 959 565 B ) 1 X господар прозорец прекинувач(5 ND 959 857 ) 3 X прозорец прекинувач(5 ND 959 855) 1 Xheadlight прекинувач(5 ND 941 431 B) 1 Xlock/отклучување на прекинувач (1 KD 962 125) Дел број : Состојба : Нова Директно Од Фабрика светла боја : Црвена Терминали : Референтни информации : Volkswage n JETTA 2006-2011 MK5 Volkswage n ГОЛФ 2006-2013 MK5 MK6 Volkswage n GTI 2006-2013 MK5 MK6 Volkswage n ЗАЈАКОТ 2006-2009 Volkswage n TIGUAN 2008-2012 Volkswage n ГОЛФ ПЛУС 2003-2012 Volkswage n CC 2008-2014

Карактеристики

Бренд Име:
YJDAP
Објектот Дијаметар:
10cm
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Специјални Функции:
no
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Тип На Објект:
Прекинувачи
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
5cm
Име На Модел:
5ND 959 565B 5ND 959 857 5ND 959 855 5ND 941 4
Објектот Тежина:
0.5kg
Година:
Нови
Материјал Тип:
голема еден ABS
Fitment:
Фолксваген ФОЛКСВАГЕН jetta mk5 голф 5 6 tiguan CC
Автомобил Производител:
Фолксваген

Производи во категоријата

Хром Почнете да го Запре Моторот Копчето Switch ЗА АУДИ А6 C6 S6 RS6 4F1 905 217 E 2009 2010 2011

2510.40 -5 % DEN 2385.00

Автомобилот Дел Number4 F1 905 217 EОДГОВАРАЗА AUDI A6 AVANT 20092011ЗА AUDI A6 Allroad Quattro 20072011ЗА AUDI A6 / S6 / Avant Quattro 20092011ЗА AUDI RS6 / RS6 ПЛУС / Avant quЗА Audi A6 4 F Почнете да го Запре Моторот Копчето

Malcayang A906 545 1213 За Мерцедес Спринтер W906 Господар Моќ Прозорецот за Префрлање ПРЕД ЛЕВО A9065451213 WS532 9065451213

DEN 954.72

Malcayang A906 545 1213 За Мерцедес Спринтер W906 Господар Моќ Прозорецот за Префрлање ПРЕД ЛЕВО A9065451213 WS532 9065451213Опис На Производот : Состојба : 100% Нови.100% фабрика тестираниAnswer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.Напомена : Тоа се differenct на модел и appl...

DC 12V 24V ВОДИТЕЛ на СВЕТЛИНАТА Рокер Switch ЗЕЛЕНА Led светилка 5 Pin за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА SPST Водоотпорен IP66

DEN 431.52

Опис : Еден Пол Единствен Фрли НАИСКЛУЧУВАЊЕЦрна цврста површина рокер.На располагање и во Двете ЗЕЛЕНА LED диода.Оценка : 20 A 12 V DC10 A 24 V DCГолемина на Вежба : 37.2 x21.2mmПакет Содржина : 1x Рокер ПрефрлатеПлаќање : 1...

Harbll Бесплатен Превозот! НОВИОТ Најдобар Квалитет на Електрична Прозорецот се Префрлите на Контрола За PEUGEOT 406 6554.СП

1535.52 -10 % DEN 1382.00

Fitment : За Peugeot 406 8 B 1.6 1995 / 112004 / 05 1580 кзм, 65 KW, 88 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 1.8 1997 / 052004 / 05 1761 кзм, 66 KW, 90 PS За Peugeot 406 8 B 1.8 16 V 1995 / 112000 / 10 1761 кзм, 81 KW, 110 PS За Peugeot 406 8 B 1.8 16 V 2000 / 102004 / 05 1749 кзм, 85 KW, 116 МЕСТО За Peugeot 406 8 B 1.9 D 1996 / 102004 / 05 1905 година од кзм, 55 KW, 75 PS За Peugeot 406 8 B 1.9 ТД 1996 / 012004 / 05 1905 година од кзм, 68 KW, 92 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 1.9 ТД 1996 / 012004 / 05 1905 година од кзм, 66 KW, 90 PS За Peugeot 406 8 B 2.0 16 V 1995 / 112004 / 05 1998 кзм, 97 KW, 132 МЕСТО За Peugeot 406 8 B 2.0 16 V 1999 / 012000 / 08 1997 кзм, 99 KW, 135 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 2.0 16 V 2000 / 082004 / 06 1997 кзм, 100 KW, 136 КС За Peugeot 406 8 B 2.0 16 V HPi 2001 / 052004 / 05 1997 кзм, 103 KW, 140 КС За Peugeot 406 8 B 2.0 HDi 110 1998 / 062001 / 08 1997 кзм, 80 KW, 109 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 2.0 HDi 110 2001 / 082004 / 05 1997 кзм, 79 KW, 107 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 2.0 HDi 90 1999 / 022004 / 05 1997 кзм, 66 KW, 90 PS За Peugeot 406 8 B 2.0 Турбо 1996 / 042004 / 05 1998 кзм, 108 KW, 147 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 2.1 ТД 12 V 1996 / 012004 / 05 2088 кзм, 80 KW, 109 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 2.2 2000 / 072004 / 05 2230 кзм, 116 KW, 158 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 2.2 HDi 2000 / 032004 / 05 2179 кзм, 98 KW, 133 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 3.0 24 V 1996 / 102004 / 05 2946 кзм, 140 KW, 190 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 3.0 V6 2000 / 032004 / 05 2946 кзм, 152 KW, 207 ГЛАСАЧКО место

ANZULWANG 6554.ХА Електрични Пред Левата Страна Моќ Прозорец Lifter Switch 6554HA 6554 ХА За Citroen C4 2004-2015

DEN 1007.52

започнетекрајотANZULWANG 6554.ХА Електрични Пред Левата Страна Моќ Прозорец Lifter Switch 6554 HA 6554 ХА За Citroen C4 20042015Мојот пријател, добредојдовте на нашата продавница, Ние сме професионални авто делови на снабдувачот, ако имате било какви потреби, ве молиме слободно да контактирате со мене, ти благодарам! Вашето задоволство е наша најголема чест!Мојот пријател!! Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување!

НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА FITVAUXHALL ASTRA CALIBRA ОМЕГА VECTRA F68 F08 A87 B25 B36 1.6 1.8 L L 2.0 L 5WK9150 96184230 1993-2000

DEN 2304.00

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електронски контролирани бензин за вбризгување на мотор, со цел да се под различни оперативни услови може да се добие најдобрата концентрација на смесата, мора да се правилно секој момент смрди во воздух од моторот беше мери, како ЕКИ пресметка (контрола) на главната база на системи за вбризгување на квантитет...

Прозорецот Огледало Светлата на Резервоар за Гориво Switch За ФОЛКСВАГЕН Passat B6 Зајакот Tiguan Голф MK5 V 6 R32 GTI MK5 5K3959857 1KD959833 5ND941431B

1415.04 -5 % DEN 1344.00

Пакување детали : 1 X window Прекинувач(5 K3 959 857 2 вратата 4pins)1 X прозорец прекинувач(5 ND 959 855 за 1door 3pins) 1 Xside огледало Прекинувач(5 ND 959 565 B со греење 6pins) 1 X светлата прекинувач(5 ND941431 B со Авто 10pins) 1 X резервоар за гориво прекинувач ( 1 KD 959 833 3 пина )Дел број : Состојба : Нова Директно Од Фабрика светла боја : ЦрвенаТерминали : Референтни информации : "Фолксваген" CADDY 20042015 MK3 Фолксваген ГОЛФ 20062013 MK5 MK6 "Фолксваген" GTI 20062013 MK5 MK6 "Фолксваген" PASSAT 20062011 B6 / 3 C "Фолксваген" TIGUAN 20082015 Фолксваген ГОЛФ ПЛУС 20032012 "Фолксваген" CC 20082012 "Фолксваген" SCIROCCO 20082015​

DC12V 24V ЗАДНИТЕ РАЗЛ ЗАКЛУЧУВАЊЕ Рокер Switch КИЛИБАР Led светилка 5 Pin за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА SPST Морски Водоотпорен Одделение

DEN 431.52

Опис : Еден Пол Единствен Фрли НАИСКЛУЧУВАЊЕЦрна цврста површина рокер.Достапни во Килибар LED.Оценка : 20 A 12 V DC10 A 24 V DCГолемина на Вежба : 37.2 x21.2mmПакет Содржина : 1x Рокер ПрефрлатеПлаќање : 1...

Нови 12V 35A Автомобил Магла Светлина Рокер Switch 4Pins Црвени LED Контролната Табла Продажба

59.04 -17 % DEN 49.00

100% сосема нов и висок квалитет на Магла Светлина Прекинувач со Сини LED Терминали : 4 Универзална фитинг, ќе одговара на повеќето автомобили Панел отвор со дијаметар : околу 20 x 31mm Целокупната димензии : околу 42 x 22 x 38mm Switch оценка : 35 A 12 V DC Материјал : пластични, метални LED Боја : Црвена Количина : 1pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Мулти-Функција Комбинација Контрола на Крстарење Прекинувач со помош на Сигнал Wiper за Миење Опасност Switch за Buick Regal Век 26085929

1776.00 -8 % DEN 1634.00

Сосема Нов МултиФункција Комбинација Switch Вклучува : Го Сигнал, Wiper, Контрола На Крстарење, Хазард, Dimmer Возила Со Контрола На Крстарење Само!! Директна Замена : Одговара за Buick Век 19972005 Одговара за Buick Regal 19972004 Заменува OE : 26085929, 26049071, 88963625 Пакет се вклучени : 1 * МултиФункција Комбинација Префрлате

Вратата на Возачот Господар Панел Моќност Прозорец Контрола Switch Копчето За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Jetta Бора Голф МК 4 Passat Б5 Б5.5 1J4 959 Б 857

511.68 -7 % DEN 476.00

Вратата на Возачот Господар Панел Моќност Прозорец Контрола Switch Копчето За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Бора Голф МК 4 Passat Б5 Б5.5 1 J4 959 Б 857Опрема : за "ФОЛКСВАГЕН" Голф / Jetta / Бора MK4 19992004 за "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 / B5.5 19982004Забелешка : ве молиме да се спореди со вашиот автомобил модел и oem број пред да го купат...

YAOPEI 2003-2006 За Chevrolet Silverado Тахо GMC Сиера Yukon 4x4 трансфер случај се ПРЕФРЛИТЕ

2159.52 -31 % DEN 1490.00

JJ AutopartsДетали За Производот20032006 За Chevrolet Silverado Тахо GMC Сиера Yukon 4x4 трансфер случај се ПРЕФРЛИТЕПогодни за : за Chevrolet Лавина 2500 20012002 за 2002 година Chevrolet Silverado 2500 2002 година 20012002 за Chevrolet Silverado 3500 20012002 за Chevrolet Приградски 2500 20012002 за GMC Сиера 2500 20012002 за GMC Сиера 3500 20012002 за GMC Yukon XL 2500 20012002Нашите Услуги : 1.Еден на еден професионален продажба на услуги за клиенти2.12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување3.Ние имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас4.Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : 1...

DC 12V 24V Водоотпорен IP66 ЗОМБИ СВЕТЛА Рокер Switch ЗЕЛЕНА Led светилка 5 Pin за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА SPST

DEN 431.52

Опис : Еден Пол Единствен Фрли НАИСКЛУЧУВАЊЕЦрна цврста површина рокер.На располагање и во Двете ЗЕЛЕНА LED диода.Оценка : 20 A 12 V DC10 A 24 V DCГолемина на Вежба : 37.2 x21.2mmПакет Содржина : 1x Рокер ПрефрлатеПлаќање : 1...

НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА FITVolvo 850 S70 C70 V70 2.3 L 2.4 L 0280217107 1275749 1994-1998

DEN 2304.00

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електронски контролирани бензин за вбризгување на мотор, со цел да се под различни оперативни услови може да се добие најдобрата концентрација на смесата, мора да се правилно секој момент смрди во воздух од моторот беше мери, како ЕКИ пресметка (контрола) на главната база на системи за вбризгување на квантитет...

Висок квалитет За Ауди А6 C5 A6 Quattro 1998-2004 ГОРИВО РАЗМАВТА ЦЕНТРАЛНИТЕ ОТВОРИ за ЗАКЛУЧУВАЊЕ МОТОРНИ 3B0 959 781 4B0 862 153

743.04 -5 % DEN 706.00

Висок квалитет За Ауди А6 C5 A6 Quattro 19982004 ГОРИВО РАЗМАВТА ЦЕНТРАЛНИТЕ ОТВОРИ за ЗАКЛУЧУВАЊЕ МОТОРНИ 3 B0 959 781 4 B0 862 153 локалнитеНие обезбедуваме намалена цена за било големо наредби...

Слободен испорака ОЕМ Предупредување за Итни случаи Опасност Светлина Флеш Switch За ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф 1J0953235C 1J0 953 235C Нови

1523.52 -35 % DEN 990.00

Пакување детали : 1 ×Грејач Control panelДел број : 1 J0 820 045 FСостојба : Нова Директно Од Фабрикасветла боја : Крај : Референтни информации : "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ&JETTAИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

35760-S9A-G042A 35760-S9A-G042 35760S9AG042A Моќ Прозорец Регулаторот Господар Switch За Хонда CRV CR-V 2002-2006 Граѓански 2001-2005

DEN 757.92

35760S9 AG042 A 35760S9 AG042 35760 S9 AG042 A Моќ Прозорец Регулаторот Господар Switch За Хонда CRV CRV 20022006 Граѓански 20012005Опис На Производот : Состојба : 100% Нови.100% фабрика тестираниAnswer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.Напомена : Тоа се differenct на модел и appl...

МОТОРОТ КОНТРОЛА ОДДЕЛЕНИЕ ЗА CHERY QQ ЕКИ ЗА QQ СЛАТКА S11-3605010JA

DEN 4795.20

МОТОРОТ КОНТРОЛА ОДДЕЛЕНИЕ ЗА CHERY QQ ЕКИ ЗА QQ СЛАТКА S113605010 JAОпис : ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА ЕКИ ДЕЛ БРОЈ ДА ГО ИЗБИРА КОЈ Е ВО КОСТИМ ЗА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ,АКО ЦЕЛ СЛУЧАЕН ИЗБОР ,ТОА ЌЕ БИДЕ НЕ МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ !!Дел број : S113605010 JAНапомена : Ве молиме проверете ги моделите или дел mumber Пред да го поставите цел, она што ни пратите е исто како слика покажува,или можете да порака на Идентификациски Број на Возилото за нас, ви благодариме .Слика покаже :

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.