• Ново
ZUCZUG Хром Автомобил Headlamp Switch + Прозорец Господар Копчето 3BD 959 857 За ФОЛКСВАГЕН Бора Голф MK4 Jetta MK4 Passat Б5 Б5.5 3BD 941 531 НА

ZUCZUG Хром Автомобил Headlamp Switch + Прозорец Господар Копчето 3BD 959 857 За ФОЛКСВАГЕН Бора Голф MK4 Jetta MK4 Passat Б5 Б5.5 3BD 941 531 НА

Оценка на клиентот:
DEN 1452.48
DEN 1031.00 -29 %

Износ
Залиха

За Автомобил модел : "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1998-2008 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK4 "ФОЛКСВАГЕН" Голф (GTI) MK4 "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 Б5.5 Производ дел број : 3 BD 941 531 НА 3 BD 959 857 Друг Производ дел број : 3 BD-941-531 3 BD-941-531-НА 1 C0-941-531-НА 1 C0-941-531-Б 1 C0-941-531-D 1 C0-941-531-E 3 BD-941-531 81 U 3 BD941531 3 BD 941 531 A 1 C0 941 531 A 1 C0 941 531 B 1 C0 941 531 D 1 C0 941 531 E 3 BD941531 81 U 3 BD941531 A 1 C0941531 A 1 C0941531 B 1 C0941531 D 1 C0941531 E 3 BD-959-857 3 BD 959857 1 J4 959 857 D 1 J4959857 D Пакет состав : Хром Фарови се Префрлите Светла за Магла Копче 3 BD 941 531 x 1 Pcs Хром Прозорец господар switch 3 BD 959 857 x 1 Pcs За Нас : ни беше основана во 2007 година, имаме физичка продавница во Кина, член на персоналот има богатство од пракса И искуство За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди Автомобил Компоненти. Професионален технички персонал може да реши многу проблеми за вас Кина 's голема фабрика на директна продажба, оригинални производи, обезбедување на квалитет. Купувачот начин на плаќање : Обично ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybook; Т / T; Western union.И Нашите Заштита дава само на плаќање начини acceped од aliexpress platfrom Купувачот Пред услуга : Почитувани купувач : Ние сме Фолксваген производители во Кина, нови оригинални производи, ве молиме да бидат сигурни да се купи. За да се исполнат барање на купувачот е нашата основна задача, Ние се надеваме да добредојдовте добредојде и нас, и Ние сме посветени да во рок од 12 часа да се даде задоволителен одговор на купувачот прашања. По Плаќање Услуга : ве Молиме проверете ја вашата адреса и телефонски број е точен, така што ќе може да печати на превозот етикета. Ние ќе го избере најбрз начин за транспорт на вашиот пакет според вашата земја и со поштенски код Ако имате свој начин на логистика опции, ние ќе го испратите вашиот пакет во согласност со вашата логистика. Ние ќе се обезбеди логистика следење на број во текот на пратката, така што можете да ги видите пакет во секое време. Контакт со нас и ние секогаш ќе го провери вашиот пакет логистика информации. 1.Имаме берза, Ние сме посветени да го испраќа производот во рок од 24 часа. 2.Ако производот се водат за исчезнати или се оштетени поради логистички причини, ве молиме контактирајте со нас откако ќе се провери. Ние ќе бидат во согласност со вашето барање, враќање на пари или повторно да го испратите производот до вас 3. Ако не сте добиле вашиот објектот, ве молиме контактирајте не веднаш за да нема помош. Ви благодариме за разбирањето 4. купувачот е одговорен за било царински, даночни и царински давачки во вашата земја. Ве молиме проверете ја вашата адреса пред да нарачате. Комесарот примени производ служба : 1. Ние ќе ви објасниме на купувачот метод на инсталирање и дебагирање на производот. 2. Ние ќе се обидеме да ги исполни барањата на стоки, употребата на техничко водство и други 3. Ние ќе се обезбеди интегритет на делови на производот. 5. Ние гарантираме за производот за една година. Поради логистички причини или производ прашања, ние гаранција е безусловна, реконструкција или повторно да ја прати производ. 6. Се надевам дека голем број на купувачи и ние комуницираме, ние ќе ви даде целосен одговор на Повратни информации : Почитувани купувачи, одлична услуга и производи се нашиот врвен приоритет, позитивни повратни информации е еден вид на поддршка за нас, И јас исто така треба вашата поддршка, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации, ние сме многу благодарни на вашиот позитивен фидбек, Ако не сте многу задоволни со производот, ве молиме да не веднаш ни даде спротивно на повратни информации, ве Молиме контактирајте со нас, ние го реши вашиот проблем.

Карактеристики

Passat-Година:
1997,1998,1999,2000,2001,2002
Објектот Ширина:
5.2cm
Материјал Тип:
ABS Пластика
Фолксваген Модел:
Passat
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Име На Модел:
3BD 941 531 НА 3BD 959 857
Тип На Објект:
Комбинација Се Префрлите
Бренд Име:
ZUCZUG
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Дијаметар:
10.2cm
Специјални Функции:
Хром Фарови Светла Копчето + Страна На Прозорецот Господар Префрлате
Година:
1997-2002
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Должина:
10cm
Објектот Висина:
3.2cm
Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН Бора Passat Б5 Б5.5
Компатибилен Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН Голф MK4 Jetta MK4 Passat Б5 Б5.5
Производ Дел Број:
3BD 941 531 НА 3BD 959 857 1J4 959 857 D
Друг Производ дел број:
3BD 941 531 1C0 941 531 НА 1C0 941 531 Б 1C0 941 531 D 1C0 941 531 E
Име на производ:
Хром Фарови Светла Копчето + Страна На Прозорецот Господар Префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи

Производи во категоријата

За Citroen C4 2004-2015 Пред Лево Возачот Страна Електричен Прекинувач Автомобил Прозорец Господар Копчето 6554.ХА

1080.96 -15 % DEN 919.00

ОписПогоден за Citroen C4 20042015.Автомобил прозорец господар копчето, што се користи за контрола на автомобил е сите на прозорец.Направени од високо квалитетни пластични и алуминиумски материјал, издржлив.Ова е висока точност и лесен за ракување.Лесно да го инсталирате, и тоа е цврсти и издржливи.Спецификација : Предмет тип : switch.Боја : црна.Големина : покаже како слики.Материјал : пластични+метал.Answer : ___________________________ Note : Таму би можело да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Таму може да биде големина грешки поради различни компјутерски резолуции.Пакетот вклучува : 1 * автомобил прозорец господар копчето.

TUKE 1pcs Автомобил EPB Електронска Паркинг рачната сопирачка Копчето Switch За ФОЛКСВАГЕН Passat CC B6 3C R36 3C0927225C 3C0 927 225 Б 3C0 927 225A

538.56 -12 % DEN 474.00

Важно Известување ! ! !Купените производи се добиени од физички производи преовладуваатTUKE 1 x Автомобил EPB Електронска Паркинг рачната сопирачка Копчето Switch За "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC B6 3 C R36 3 C0 927 225 C 3 C0 927 225 Б 3 C0 927 225 добра Кола За "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 3 C Дел Број3 C0 927 225 CПакет Се Вклучени1 x EPB Електронска Паркинг рачната сопирачка Прекинувач ( 3 C0 927 225 C )Производ СликаПроизвод Пристигнување Услуга Ќе добиете пратката,Ако производот е изгубена или оштетена поради логистички причини, по проверката, ве молиме C ontact Ни ,Според вашето барање, ние ќе рефундирање на плаќање или да се препратат на производи за да можете Плаќање Обично ние го прифаќаме следниов начин на плаќање : со Кредитна Картичка / Paypal / Alipay и така натаму Испорака Известување 1...

НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА FITVAUXHALL ASTRA CALIBRA ОМЕГА VECTRA F68 F08 A87 B25 B36 1.6 1.8 L L 2.0 L 5WK9150 96184230 1993-2000

DEN 2304.00

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електронски контролирани бензин за вбризгување на мотор, со цел да се под различни оперативни услови може да се добие најдобрата концентрација на смесата, мора да се правилно секој момент смрди во воздух од моторот беше мери, како ЕКИ пресметка (контрола) на главната база на системи за вбризгување на квантитет...

DC 12V 24V ВОДИТЕЛ на СВЕТЛИНАТА Рокер Switch ЗЕЛЕНА Led светилка 5 Pin за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА SPST Водоотпорен IP66

DEN 431.52

Опис : Еден Пол Единствен Фрли НАИСКЛУЧУВАЊЕЦрна цврста површина рокер.На располагање и во Двете ЗЕЛЕНА LED диода.Оценка : 20 A 12 V DC10 A 24 V DCГолемина на Вежба : 37.2 x21.2mmПакет Содржина : 1x Рокер ПрефрлатеПлаќање : 1...

ДОКСА 6-Pin НОВ Автомобил Автоматски Паркинг Прекинувачи Помошни OPS Switch Копчето За ФОЛКСВАГЕН Jetta Golf MK6 EOS Touran 1TD927123 1K0927123B

670.56 -40 % DEN 402.00

Автоматски Паркинг Switch ЗА АВТОМОБИЛ "ФОЛКСВАГЕН" GOLF MK6 20102013 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA MK6 20112013 "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 20112016 "ФОЛКСВАГЕН" EOS 20112016 "ФОЛКСВАГЕН" Scirocco 20152016 "ФОЛКСВАГЕН" Touran 20072010 Дел Број : 1 TD 927 123 1 K0 927 123 Б Компатибилен Дел Број : 1 TD 927 123 1 K0 927 123 B 1 TD927123 1 K0927123 B1...

Цртичка одбор слепи прекинувач поклопец - за Фолксваген поло 9n2 / 9n3

815.52 -15 % DEN 693.00

Цртичка одбор слепи прекинувач поклопец за Фолксваген поло 9n2 / 9n3 Внатрешни работи цртичка switch слепи покритие за Поло 9 N2 / 9 N3 Цени за 1 (еден) број на слепи покрие во Црна боја

НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА FITFIAT STILO Мулти Вагон STRADA 178E 192 1.9 D 0280218166 46811122 2003-2015

DEN 2304.00

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електронски контролирани бензин за вбризгување на мотор, со цел да се под различни оперативни услови може да се добие најдобрата концентрација на смесата, мора да се правилно секој момент смрди во воздух од моторот беше мери, како ЕКИ пресметка (контрола) на главната база на системи за вбризгување на квантитет...

DC 12V 24V ОБРАТНА КАМЕРА Рокер Switch ЗЕЛЕНА Led светилка 5 Pin за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА SPST Водоотпорен IP66

DEN 431.52

Опис : Еден Пол Единствен Фрли НАИСКЛУЧУВАЊЕЦрна цврста површина рокер.На располагање и во Двете ЗЕЛЕНА LED диода.Оценка : 20 A 12 V DC10 A 24 V DCГолемина на Вежба : 37.2 x21.2mmПакет Содржина : 1x Рокер ПрефрлатеПлаќање : 1...

Мулти-Функција Комбинација Контрола на Крстарење Прекинувач со помош на Сигнал Wiper за Миење Опасност Switch за Buick Regal Век 26085929

1776.00 -8 % DEN 1634.00

Сосема Нов МултиФункција Комбинација Switch Вклучува : Го Сигнал, Wiper, Контрола На Крстарење, Хазард, Dimmer Возила Со Контрола На Крстарење Само!! Директна Замена : Одговара за Buick Век 19972005 Одговара за Buick Regal 19972004 Заменува OE : 26085929, 26049071, 88963625 Пакет се вклучени : 1 * МултиФункција Комбинација Префрлате

ДОКСА Светлата Вклучите Автоматскиот Сензор за Контрола на Модул За ФОЛКСВАГЕН Passat B6 3C Golf MK6 VI Jetta MK5 Caddy Tiguan 5ND941431B 5ND 941 431 Б

1232.16 -43 % DEN 702.00

Автомобил светлина прекинувач со хром автоматскиот сензор за светло ЗА АВТОМОБИЛ "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ 20042013 MK5 MK6 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA 20062011 MK5 "ФОЛКСВАГЕН" CADDY 20042008 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT 20062011 B6 3 C "ФОЛКСВАГЕН" TIGUAN 20082012 "ФОЛКСВАГЕН" TOURAN 200320101...

SKTOO За Hyundai Elantra пред лево lifter switch електрични стакло lifter switch собранието lifter префрлате

1420.32 -14 % DEN 1222.00

За Hyundai Elantra пред лево lifter switch електрични стакло lifter switch собранието lifter префрлатеВе молиме Имајте на ум : Тоа е купувачи одговорност е да се обезбеди правилна дел е наредено...

shhworldsea 1/2/10/50/100set 3 Pin Flasher Реле За 12v 24v Автомобил Flasher Реле Да се Поправи Led Пак Индикатор за Светло во Strobe

344.16 -11 % DEN 306.00

1 / 2 / 10 / 50 / 100set 3 Pin Flasher Реле За 12v 24v Европската Американски Автомобил Flasher Реле Да се Поправи Led Пак Индикатор за Светло во Strobeпакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА FITVW Passat 1.8 L 0280218100 722684080 2001-2005

DEN 2304.00

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електронски контролирани бензин за вбризгување на мотор, со цел да се под различни оперативни услови може да се добие најдобрата концентрација на смесата, мора да се правилно секој момент смрди во воздух од моторот беше мери, како ЕКИ пресметка (контрола) на главната база на системи за вбризгување на квантитет...

YAOPEI Висока брзо Пред Лево Прозорец Lifter Switch за Buick Excelle Одговара за Buick Excelle OE број 9066788

1104.00 -16 % DEN 927.00

YAOPEI Висока брзо Пред Лево Прозорец Lifter Switch за Buick Excelle Одговара за Buick Excelle OE број 9066788Производот Се ПокажеДобредојдовте во мојата продавница

За Citroen C3 C5 C8 За Xsara Berlingo Xsara Picass За Peugeot 207 307 308 407 607 3008 Контрола на Крстарење Switch 6242Z8

969.12 -5 % DEN 921.00

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Лесно да се Инсталира Спецификации : OE : 6242 Z8 Големина : 15cm5cm5cm Боја : Црна Материјал : Пластични Точка Тежина : 0.15 kg Одговара за : За Peugeot 207 208 307 406 407 607 807 Партнер За Citroen C3 C4 C5 C8 Пакет се вклучени : 1 Контрола на Крстарење Префрлате

1 Buc Црн Автомобил Електрична Енергија Централно Заклучување на Вратата се Префрлите на Контрола за Ауди A4L Б8 2009 2010 2011 2012 Автоматски Прекинувачи Слободни Shiping

671.04 -7 % DEN 624.00

2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парче1 Buc Црн Автомобил Електрична Енергија Централно Заклучување на Вратата се Префрлите на Контрола за Ауди A4 L Б8 2009 2010 2011 2012 Автоматски Прекинувачи Слободни ShipingИмајте На Ум : Тоа Е Разликата Во Различни Региони, Ве Молиме Потврдете Го На Делови Број Пред Да Го Купите...

DWCX Автомобил TX3 Мотор Coolant Temp Сензор 05744030 За GMC YUKON Chevrolet Buick Кадилак Pontiac AZTEK Џип Oldsmobile 98 Isuzu

287.04 -23 % DEN 221.00

TX3 Coolant Температура Temp Сензор за G MC Chevrolet Buick Кадилак За Pontiac Џип Oldsmobile Isuzu "Опел" Состојба : 100% Нов Производител Дел Број : TX3 / 05744030 / 10045847 Осветленост Дел Број : 8121463120 / SU109 / 25037182 / 8153263860 Друг Дел Број : 25036979 / WT3000 / 10045847 / 5 S1018 Објект се вклучени : Temp Сензор x 1 Компатибилен : за Chevrolet Buick Кадилак за Pontiac Џип Oldsmobile Isuzu "Опел"Ова е резервни замена на објектот, но не и вистински.Другиот Дел Број за СТАНДАРД СМ.Стр # TX3 за BORG ВОРНЕР BWD # WT3000 за AC DELCO # 2134396, 213928 за G...

Најжешките 12V 20A Водоотпорен 5 Иглички Carling Стил Место Светло Рокер Прекинувач со Црвено / Сино LED Светло SPST Тип

287.04 -18 % DEN 235.00

Топло совети : ве Молиме изберете боја на овој производ : сина led светло или црвено led светло.Инаку ние ќе го испрати од случајно!12 V 20 A водоотпорен црвено / сино LED светло carling стил место светло рокер switch...

НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА ОДГОВАРА Lancia Kappa ШВ 838B 3.0 L 0280217531 46444287 1996-2001

DEN 2304.00

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електронски контролирани бензин за вбризгување на мотор, со цел да се под различни оперативни услови може да се добие најдобрата концентрација на смесата, мора да се правилно секој момент смрди во воздух од моторот беше мери, како ЕКИ пресметка (контрола) на главната база на системи за вбризгување на квантитет...

ДЕ.ДУШАТА Фарови & Windows & Огледало Контрола на Хром се Префрлате За ФОЛКСВАГЕН Passat B6 3C 5ND 959 857 5ND 959 855 3C0 962 125 Б 35D959903

2879.04 -35 % DEN 1872.00

Одговара модели : "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 / 3 C 20062011 Производи вклучуваат : Хром Светлата се Префрлите на Контрола x1 (5 ND 941 431 А или 5 ND 941 431 B w / auto)Хром Страна Огледало Прекинувач x1 (5 ND 941 565 Б или 5 ND 941 565 A w / авто виткање)Хром Патникот Страна на Прозорецот се Префрлите x3 (5 ND 959 855)Хром Возачот Страна Господар Прозорецот за Префрлање Панел x1 (5 ND 959 857)Хром Резервоар за Гориво & Trunk премиерот Switch x1 ( 35 D 959 903 )Хром Централно Заклучување Switch x1 ( 3 C0 962 125 Б )НАПОМЕНА : ве Молиме бидете сигурни дека дел ќе купи одговара на вашиот автомобил пред купување...

Malcayang A906 545 1213 За Мерцедес Спринтер W906 Господар Моќ Прозорецот за Префрлање ПРЕД ЛЕВО A9065451213 WS532 9065451213

DEN 954.72

Malcayang A906 545 1213 За Мерцедес Спринтер W906 Господар Моќ Прозорецот за Префрлање ПРЕД ЛЕВО A9065451213 WS532 9065451213Опис На Производот : Состојба : 100% Нови.100% фабрика тестираниAnswer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.Напомена : Тоа се differenct на модел и appl...

НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА Ауди А6 A8 4B C5 4D2 4D8 2.5 L 0281002429 059906461E 1997-2005

DEN 2304.00

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електронски контролирани бензин за вбризгување на мотор, со цел да се под различни оперативни услови може да се добие најдобрата концентрација на смесата, мора да се правилно секој момент смрди во воздух од моторот беше мери, како ЕКИ пресметка (контрола) на главната база на системи за вбризгување на квантитет...

НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА FITHyundai Акцент Scoupe SLC X-3 1.3 1.5 L L 2816422060 28164-22051 1993-2000

DEN 2304.00

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електронски контролирани бензин за вбризгување на мотор, со цел да се под различни оперативни услови може да се добие најдобрата концентрација на смесата, мора да се правилно секој момент смрди во воздух од моторот беше мери, како ЕКИ пресметка (контрола) на главната база на системи за вбризгување на квантитет...

Прозорецот светлата огледало брава за отклучување на прекинувач за ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK5 6 Tiguan CC 5ND959565B 5ND941431B 5ND959857 1KD962125 5ND959855

5758.56 -35 % DEN 3743.00

Пакување детали : 1 X страна огледало Прекинувач(5 ND 959 565 B ) 1 X господар прозорец прекинувач(5 ND 959 857 ) 3 X прозорец прекинувач(5 ND 959 855) 1 Xheadlight прекинувач(5 ND 941 431 B) 1 Xlock / отклучување на прекинувач (1 KD 962 125) Дел број : Состојба : Нова Директно Од Фабрика светла боја : Црвена Терминали : Референтни информации : Volkswage n JETTA 20062011 MK5 Volkswage n ГОЛФ 20062013 MK5 MK6 Volkswage n GTI 20062013 MK5 MK6 Volkswage n ЗАЈАКОТ 20062009 Volkswage n TIGUAN 20082012 Volkswage n ГОЛФ ПЛУС 20032012 Volkswage n CC 20082014

НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА FITVolvo 850 Kombi 2.0 2.5 L L 0281002195 7700100572 1997-2002

DEN 2304.00

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електронски контролирани бензин за вбризгување на мотор, со цел да се под различни оперативни услови може да се добие најдобрата концентрација на смесата, мора да се правилно секој момент смрди во воздух од моторот беше мери, како ЕКИ пресметка (контрола) на главната база на системи за вбризгување на квантитет...

DC 12V 24V Водоотпорен IP66 ЗОМБИ СВЕТЛА Рокер Switch ЗЕЛЕНА Led светилка 5 Pin за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА SPST

DEN 431.52

Опис : Еден Пол Единствен Фрли НАИСКЛУЧУВАЊЕЦрна цврста површина рокер.На располагање и во Двете ЗЕЛЕНА LED диода.Оценка : 20 A 12 V DC10 A 24 V DCГолемина на Вежба : 37.2 x21.2mmПакет Содржина : 1x Рокер ПрефрлатеПлаќање : 1...

ЕЕ поддршка 5 X IP68 Водоотпорен 12V 20A Бар Carling Рокер Switch 3 Pin Бои LED Светло Автомобил Стил XY01

815.52 -7 % DEN 758.00

Опис : Вклучување ИСКЛУЧУВАЊЕЦрна цврста површина рокер.Го оценувате : 20 A 12 V или 10 A 24 VБоја : ЦрнаГолемина (L x W x T) : 50 x 44 x 20 mmЌе се понуди на еден сосема нов Рокер го Вклучите / Исклучите 20 Amp 12 Volt со Портокалова Светлина.Оваа опција има многу различни намени...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.