• Ново
DWCX Автомобил TX3 Мотор Coolant Temp Сензор 05744030 За GMC YUKON Chevrolet Buick Кадилак Pontiac AZTEK Џип Oldsmobile 98 Isuzu

DWCX Автомобил TX3 Мотор Coolant Temp Сензор 05744030 За GMC YUKON Chevrolet Buick Кадилак Pontiac AZTEK Џип Oldsmobile 98 Isuzu

Оценка на клиентот:
DEN 287.04
DEN 221.00 -23 %

Износ
Залиха

TX3 Coolant Температура Temp Сензор за G. MC Chevrolet Buick Кадилак За Pontiac Џип Oldsmobile Isuzu "Опел" Состојба : 100% Нов Производител Дел Број : TX3/ 05744030 / 10045847 Осветленост Дел Број : 8121463120 / SU109 / 25037182 / 8153263860 Друг Дел Број : 25036979 / WT3000 / 10045847 / 5 S1018 Објект се вклучени : Temp Сензор x 1 Компатибилен :
за Chevrolet Buick Кадилак за Pontiac Џип Oldsmobile Isuzu "Опел"
Ова е резервни замена на објектот, но не и вистински.
Другиот Дел Број за СТАНДАРД СМ.Стр # TX3 за BORG ВОРНЕР BWD # WT3000 за AC DELCO # 2134396, 213928 за G. M # 10045847, 12146312, 15326386, 19187357, 25036708, 25036979, 25037182 за ISUZU # 8250360920, 8250369790 за АКУРА / ХОНДА # 8121463120, 8153263860 за ДЕЛФИ # TS10011, TS10075 за аир текст # 5 S1018 за БУНАРИ # SU109

Карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
Chevrolet
Chevrolet Модел:
Астро
Астро-Година:
1990 година
Бренд Име:
DWCX
Година:
1990-2005
Име На Модел:
TX3/ 05744030 / 10045847
Објектот Должина:
6cm
Објектот Ширина:
1.8cm
Објектот Тежина:
46g
Објектот Дијаметар:
1.8cm
Материјал Тип:
Метал
Специјални Функции:
Ова е резервни замена на објектот, но не и вистински.
Состојба:
100% нови
Другиот Дел Број:
25036979 / WT3000 / 10045847 / 5S1018
Објектот се вклучени:
Temp Сензор x 1
Компатибилен:
За Chevrolet Niva Impala Aveo Malibu Trax Express
Компатибилен 1:
За Кадилак Allante Broughan Cimarron Deville DTS SRX STS Escalade
Компатибилен 2:
За Buick Век Електра Lacross ПАРК AVENNUE Регал Skylark Somerset
Компатибилен 3:
За Pontinac Fiero Bonneville Гранд СУМ Lemans Sunbird Транс Спорт
Компатибилен 4:
За GMC YUKON Caballero Џими S15 Пикап C1500 C3500 Приградски R1500
Компатибилен 5:
За ISUZU Homebre Импулс Пикап Перо Аксиома Полицаец Vehicross Родео
Компатибилен 6:
За Oldsmobile 98 Bravada Кале Обичај Делта 88 Toronado Интрига

Производи во категоријата

седиште греење префрлете се загрева контрола на копчето за ФОЛКСВАГЕН Фолксваген ПОЛО 2011 2012 2013 6RD 963 564 + 6RD 963 563

840.00 -5 % DEN 798.00

седиште греење префрлете се загрева контрола на копчето за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген ПОЛО 2011 2012 2013 6 RD 963 564 + 6 RD 963 563 ДЕЛ БРОЈ 6 RD 963 564 6 RD 963 563

За Citroen C4 2004-2015 Пред Лево Возачот Страна Електричен Прекинувач Автомобил Прозорец Господар Копчето 6554.ХА

1080.96 -15 % DEN 919.00

ОписПогоден за Citroen C4 20042015.Автомобил прозорец господар копчето, што се користи за контрола на автомобил е сите на прозорец.Направени од високо квалитетни пластични и алуминиумски материјал, издржлив.Ова е висока точност и лесен за ракување.Лесно да го инсталирате, и тоа е цврсти и издржливи.Спецификација : Предмет тип : switch.Боја : црна.Големина : покаже како слики.Материјал : пластични+метал.Answer : ___________________________ Note : Таму би можело да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Таму може да биде големина грешки поради различни компјутерски резолуции.Пакетот вклучува : 1 * автомобил прозорец господар копчето.

МОТОРОТ КОНТРОЛА ОДДЕЛЕНИЕ ЗА CHERY QQ ЕКИ ЗА QQ СЛАТКА S11-3605010JA

DEN 4795.20

МОТОРОТ КОНТРОЛА ОДДЕЛЕНИЕ ЗА CHERY QQ ЕКИ ЗА QQ СЛАТКА S113605010 JAОпис : ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА ЕКИ ДЕЛ БРОЈ ДА ГО ИЗБИРА КОЈ Е ВО КОСТИМ ЗА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ,АКО ЦЕЛ СЛУЧАЕН ИЗБОР ,ТОА ЌЕ БИДЕ НЕ МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ !!Дел број : S113605010 JAНапомена : Ве молиме проверете ги моделите или дел mumber Пред да го поставите цел, она што ни пратите е исто како слика покажува,или можете да порака на Идентификациски Број на Возилото за нас, ви благодариме .Слика покаже :

Моќ Прозорец Господар Контрола Switch 84820-12340 За Toyota е корола 7AFE 4AFE 3ZZFE

DEN 944.16

Моќ Прозорец Господар Контрола Switch 8482012340 За Toyota е корола 7 AFE 4 AFE 3 ZZFEОпис На Производот : Состојба : 100% Нови.100% фабрика тестираниAnswer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.Напомена : Тоа се differenct на модел и appl...

НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА FITHyundai Акцент Scoupe SLC X-3 1.3 1.5 L L 2816422060 28164-22051 1993-2000

DEN 2304.00

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електронски контролирани бензин за вбризгување на мотор, со цел да се под различни оперативни услови може да се добие најдобрата концентрација на смесата, мора да се правилно секој момент смрди во воздух од моторот беше мери, како ЕКИ пресметка (контрола) на главната база на системи за вбризгување на квантитет...

shhworldsea 1/2/10/50/100set 3 Pin Flasher Реле За 12v 24v Автомобил Flasher Реле Да се Поправи Led Пак Индикатор за Светло во Strobe

344.16 -11 % DEN 306.00

1 / 2 / 10 / 50 / 100set 3 Pin Flasher Реле За 12v 24v Европската Американски Автомобил Flasher Реле Да се Поправи Led Пак Индикатор за Светло во Strobeпакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Мулти-Функција Комбинација Контрола на Крстарење Прекинувач со помош на Сигнал Wiper за Миење Опасност Switch за Buick Regal Век 26085929

1776.00 -8 % DEN 1634.00

Сосема Нов МултиФункција Комбинација Switch Вклучува : Го Сигнал, Wiper, Контрола На Крстарење, Хазард, Dimmer Возила Со Контрола На Крстарење Само!! Директна Замена : Одговара за Buick Век 19972005 Одговара за Buick Regal 19972004 Заменува OE : 26085929, 26049071, 88963625 Пакет се вклучени : 1 * МултиФункција Комбинација Префрлате

Моќ Прозорецот За Префрлање 84040-60051 8404060051 За Toyota Land Cruiser Prado 2002-2010

DEN 1895.04

Врвен квалитет на Моќ прозорец господар switch за Toyota Land Cruiser 100 LexLx470 од 2004 до 2007 година ОЕМ 8404060091 8404060051 840400 P010 Известување!!! Продавницата поддржува сите бренд автомобил прибор трговија на големо и мало...

НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА FITVolvo 850 Kombi 2.0 2.5 L L 0281002195 7700100572 1997-2002

DEN 2304.00

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електронски контролирани бензин за вбризгување на мотор, со цел да се под различни оперативни услови може да се добие најдобрата концентрација на смесата, мора да се правилно секој момент смрди во воздух од моторот беше мери, како ЕКИ пресметка (контрола) на главната база на системи за вбризгување на квантитет...

Dual USB Приклучок за Полнач 2.1 А&2.1 A+LED Voltmeter+12V Штекер+5 Банда ON-OFF Switch за да се префрлате Панел за Автомобил Брод Морски RV Камион

1627.20 -9 % DEN 1481.00

5 Банда ONOFF Switch за да се префрлате Панел со 2.1 А&2.1 Двојна Двојна USB Приклучок за Полнач LED Voltmeter 12 V Штекер за Автомобил Брод Морски RV Камион Camper ВозилаМултиФункции Панел; Двојна USB Приклучок + Voltmeter + 12 V Штекер + 5 Toggle ПрекинувачиUSB приклучок за излез : DC 5 V / 4.2 A; штекер : DC 12 V; Voltmeter екранот опсег : 0 24 V5 Сино / Зелено / Црвени LED Toggle Прекинувачи имаат Преоптоварување, Надструја и Краток Спој Заштита.Мала големина и одлични перформанси...

Брза испорака нови hight квалитет Огледало&Прозорецот за Префрлање за ФОЛКСВАГЕН Eos Голф Mk5 MK6 GTI RIBBIT R32 5K3 959 857 5ND 959 565B 5ND 959 855

2718.72 -40 % DEN 1631.00

Пакување детали : 1 X window Прекинувач(5 K3 959 857 2 вратата 4pins) 1 X прозорец прекинувач(5 ND 959 855 за 1door 3pins) 1 Xside огледало Прекинувач(5 ND 959 565 B со греење 6pins) Дел број : Состојба : Нова Директно Од Фабрика светла боја : Црвена Терминали : Референтни информации : 1114 "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Eos(2 вратата) 1013 Голф Ribbit MK5 MK6 R32 GTI Возачи Страна (2 вратата) Поло 6 R (2 вратата)

Моќ Прозорец Господар Switch За PASSAT CC MK5 MK6 ФОЛКСВАГЕН Passat B6 ГОЛФ GTI JETTA

417.60 -18 % DEN 342.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на OE Број : 5 ND959857 Компатибилен за : Фолксваген Sagitar, "ФОЛКСВАГЕН" Magotan, Jetta А5, Passat B6, "ФОЛКСВАГЕН" Touran, "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan, Голф A6"ФОЛКСВАГЕН" Caddy, "ФОЛКСВАГЕН" Голф / jetta Mk5 Големина(L*W*H) : 10.6 x 4 x 3.6 cm / 4.17"x1.57"x1.41"(приближно) Боја : Црна Количина : 1 компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 02mm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме...

Прозорецот светлата огледало брава за отклучување на прекинувач за ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK5 6 Tiguan CC 5ND959565B 5ND941431B 5ND959857 1KD962125 5ND959855

5758.56 -35 % DEN 3743.00

Пакување детали : 1 X страна огледало Прекинувач(5 ND 959 565 B ) 1 X господар прозорец прекинувач(5 ND 959 857 ) 3 X прозорец прекинувач(5 ND 959 855) 1 Xheadlight прекинувач(5 ND 941 431 B) 1 Xlock / отклучување на прекинувач (1 KD 962 125) Дел број : Состојба : Нова Директно Од Фабрика светла боја : Црвена Терминали : Референтни информации : Volkswage n JETTA 20062011 MK5 Volkswage n ГОЛФ 20062013 MK5 MK6 Volkswage n GTI 20062013 MK5 MK6 Volkswage n ЗАЈАКОТ 20062009 Volkswage n TIGUAN 20082012 Volkswage n ГОЛФ ПЛУС 20032012 Volkswage n CC 20082014

Harbll Бесплатен Превозот! Нова Сила Прозорецот за Префрлање На Мерцедес ML350 ML500 ML63 G500 G550 G55 1669054400 2049055302

2111.52 -10 % DEN 1900.00

Fitment : 2129052602 На 2129052602 1669054400 На 1669054400 2049055402 На 2049055402 2049055302 На 2049055302 2128208310 На 2128208310 1669054300 На 1669054300 2129056100 На 2129056100 2129056000 На 2129056000

НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА FITVAUXHALL ASTRA CALIBRA ОМЕГА VECTRA F68 F08 A87 B25 B36 1.6 1.8 L L 2.0 L 5WK9150 96184230 1993-2000

DEN 2304.00

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електронски контролирани бензин за вбризгување на мотор, со цел да се под различни оперативни услови може да се добие најдобрата концентрација на смесата, мора да се правилно секој момент смрди во воздух од моторот беше мери, како ЕКИ пресметка (контрола) на главната база на системи за вбризгување на квантитет...

Слободен испорака ОЕМ Предупредување за Итни случаи Опасност Светлина Флеш Switch За ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф 1J0953235C 1J0 953 235C Нови

1523.52 -35 % DEN 990.00

Пакување детали : 1 ×Грејач Control panelДел број : 1 J0 820 045 FСостојба : Нова Директно Од Фабрикасветла боја : Крај : Референтни информации : "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ&JETTAИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

DWCX Автомобил Светла Црна Пластика & Гума СМИ Knob Џојстик Копче за Поправка Комплет 8K0998068A 8K0998068 одговара за Ауди А5 А6 П5 Q7 S4 S6

248.64 -23 % DEN 192.00

СМИ Knob Џојстик Копче за Поправка Комплет одговара за Ауди А5 А6 П5 Q7 S4 S6 8 K0998068 AСостојба : 100% нови Боја : Сјајно Црна Материјал : пластични & гума Плоча Дијаметар : прибл...

ЕЕ поддршка 5 X IP68 Водоотпорен 12V 20A Бар Carling Рокер Switch 3 Pin Бои LED Светло Автомобил Стил XY01

815.52 -7 % DEN 758.00

Опис : Вклучување ИСКЛУЧУВАЊЕЦрна цврста површина рокер.Го оценувате : 20 A 12 V или 10 A 24 VБоја : ЦрнаГолемина (L x W x T) : 50 x 44 x 20 mmЌе се понуди на еден сосема нов Рокер го Вклучите / Исклучите 20 Amp 12 Volt со Портокалова Светлина.Оваа опција има многу различни намени...

DWCX Нов Автомобил СМИ Knob Центар на Џојстик Копче за Поправка Комплет 8K0998068A 8K0998068 8K0 998 068 за Audi A4 A5 A6 П5 RS5 S5 S6

1257.12 -6 % DEN 1182.00

СМИ Knob Џојстик Копче за Поправка Комплет за Audi A4 A5 A6 П5 8 K0998068 AСостојба : 100% нови Боја : Сјајно Црна+Мет Црна ОЕМ БР...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.