• Ново
Најжешките 12V 20A Водоотпорен 5 Иглички Carling Стил Место Светло Рокер Прекинувач со Црвено / Сино LED Светло SPST Тип

Најжешките 12V 20A Водоотпорен 5 Иглички Carling Стил Место Светло Рокер Прекинувач со Црвено / Сино LED Светло SPST Тип

Оценка на клиентот:
DEN 287.04
DEN 235.00 -18 %

Износ
Залиха


Топло совети : ве Молиме изберете боја на овој производ : сина led светло или црвено led светло.Инаку ние ќе го испрати од случајно!
12 V 20 A водоотпорен црвено / сино LED светло carling стил место светло рокер switch. Изработени од еколошки анти-retardant материјали. Со излез коло заштита, заштита од преоптоварување, обратна поларитетот заштита, повеќе заштита, безбедност за употреба. Погоден за сите 12 / 24 V автомобил батеријата, како автомобили, мотори, автобуси, бродови, RVs, чамци, шлепери, итн.
Спецификации : Карактеристики : - Ултра-висока-крај луксузни прекинувач со LED индикатор за светло - Изработени од еколошки анти-retardant материјали - 12-24 V автомобил универзална напон, погоден за конверзија контрола на автомобил луѓе опрема - Излез коло заштита, заштита од преоптоварување, обратна поларитетот заштита, повеќе заштита, безбедност за употреба. - Погоден за сите 12 / 24 V автомобил батеријата, како автомобили, мотори, автобуси, бродови, RVs, чамци, шлепери, итн. LED светла Боја : Сина / Црвени LED Количина : 2 Тип : SPST Електрични : НА-ИСКЛУЧУВАЊЕ на Pin : 5 DC 12 V / 20 A, 24 V / 10 A Материјал : ABS & Животната средина анти-retardant материјали Боја : Црна Димензии (L x W) : 48 x 25мм Тежина : 26g По Продажбата на Услугата : 1 Година Гарантен Пакет се Вклучуваат : 1 x LED Префрлате

Карактеристики

Бренд Име:
IZTOSS
X6-Година:
2013,2012,2011,2014,2009,2015,2008,2010
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Објектот Висина:
2.5cm
Објектот Ширина:
2.5cm
Материјал Тип:
ABS & Животната средина анти-retardant материјали
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Тежина:
0.026kg
Име На Модел:
CEC_916
Објектот Должина:
4.8cm
Година:
2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
BMW Модел:
X6
Специјални Функции:
Ултра-висока-крај луксузни прекинувач со LED индикатор светлина
LED светла боја:
Сино / Црвена
Тип:
spst
Електрични:
ON-OFF
pin:
5
Автомобил Производител:
Фолксваген

Производи во категоријата

НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА Ауди А6 A8 4B C5 4D2 4D8 2.5 L 0281002429 059906461E 1997-2005

DEN 2304.00

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електронски контролирани бензин за вбризгување на мотор, со цел да се под различни оперативни услови може да се добие најдобрата концентрација на смесата, мора да се правилно секој момент смрди во воздух од моторот беше мери, како ЕКИ пресметка (контрола) на главната база на системи за вбризгување на квантитет...

висок квалитет 10pcs Toggle Switch Црвено МЦ-102 3-Pin SPDT НА-НА 5A 120VAC/2A 250VAC

DEN 216.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписЗа да се префрлате Switch ЦРВЕНО 102 3Pin SPDT ONONКоличина : 10 PCSСпецификација : Монтажа дупка : 1 / 4"(6mm)Pin Простор : 0.18"(4.5 мм)2А 250 VAC / 5 A 120 VACПоложба : 2 (OnOn) SPDTPin број : 3PinЕдиница : mmИнформации За Исплата·Ние го прифаќаме Зачувам само служба.ви благодариме!Меѓународни Купувачи Забелешка : 1...

Malcayang A906 545 1213 За Мерцедес Спринтер W906 Господар Моќ Прозорецот за Префрлање ПРЕД ЛЕВО A9065451213 WS532 9065451213

DEN 954.72

Malcayang A906 545 1213 За Мерцедес Спринтер W906 Господар Моќ Прозорецот за Префрлање ПРЕД ЛЕВО A9065451213 WS532 9065451213Опис На Производот : Состојба : 100% Нови.100% фабрика тестираниAnswer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.Напомена : Тоа се differenct на модел и appl...

Мулти-Функција Комбинација Контрола на Крстарење Прекинувач со помош на Сигнал Wiper за Миење Опасност Switch за Buick Regal Век 26085929

1776.00 -8 % DEN 1634.00

Сосема Нов МултиФункција Комбинација Switch Вклучува : Го Сигнал, Wiper, Контрола На Крстарење, Хазард, Dimmer Возила Со Контрола На Крстарење Само!! Директна Замена : Одговара за Buick Век 19972005 Одговара за Buick Regal 19972004 Заменува OE : 26085929, 26049071, 88963625 Пакет се вклучени : 1 * МултиФункција Комбинација Префрлате

YAOPEI Бесплатен Превозот! ОЕМ 84872-52040 8487252040 Надвор Rearview Моќ Огледало Switch Виткање Одговара За Toyota, Lexus Scion

878.40 -19 % DEN 711.00

Бесплатен Превозот! ОЕМ# 8487252040 8487252040 Надвор Rearview Моќ Огледало Switch Виткање Одговара За Toyota, LexScionЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци...

автомобил рачната Сопирачка Копчето Вклучите/OE број 3C0927225B |Нов автомобил копчето префрлате

489.60 -5 % DEN 465.00

Опис : Состојба : Brand New(ова е резервни замена на објектот, но не и вистински) Референтни Делови Број : 3 C0 927 225 B Материјал : ABS пластика Конектор : 8Пински Одговара на документот : Одговара За Фолксваген Одговара За Passat Одговара За B6 Одговара За R36 Пакет се Вклучени : 1 x рачната сопирачка Копчето Префрлате Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5ѕвезда повратна информација, вашата позитивна повратна информација ќе ни ги охрабри да се направи подобро во иднина...

1 Buc Црн Автомобил Електрична Енергија Централно Заклучување на Вратата се Префрлите на Контрола за Ауди A4L Б8 2009 2010 2011 2012 Автоматски Прекинувачи Слободни Shiping

671.04 -7 % DEN 624.00

2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парче1 Buc Црн Автомобил Електрична Енергија Централно Заклучување на Вратата се Префрлите на Контрола за Ауди A4 L Б8 2009 2010 2011 2012 Автоматски Прекинувачи Слободни ShipingИмајте На Ум : Тоа Е Разликата Во Различни Региони, Ве Молиме Потврдете Го На Делови Број Пред Да Го Купите...

Моќ Прозорецот За Префрлање 84040-60051 8404060051 За Toyota Land Cruiser Prado 2002-2010

DEN 1895.04

Врвен квалитет на Моќ прозорец господар switch за Toyota Land Cruiser 100 LexLx470 од 2004 до 2007 година ОЕМ 8404060091 8404060051 840400 P010 Известување!!! Продавницата поддржува сите бренд автомобил прибор трговија на големо и мало...

НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА FITVolvo 850 Kombi 2.0 2.5 L L 0281002195 7700100572 1997-2002

DEN 2304.00

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електронски контролирани бензин за вбризгување на мотор, со цел да се под различни оперативни услови може да се добие најдобрата концентрација на смесата, мора да се правилно секој момент смрди во воздух од моторот беше мери, како ЕКИ пресметка (контрола) на главната база на системи за вбризгување на квантитет...

DC 12V 24V ОБРАТНА КАМЕРА Рокер Switch ЗЕЛЕНА Led светилка 5 Pin за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА SPST Водоотпорен IP66

DEN 431.52

Опис : Еден Пол Единствен Фрли НАИСКЛУЧУВАЊЕЦрна цврста површина рокер.На располагање и во Двете ЗЕЛЕНА LED диода.Оценка : 20 A 12 V DC10 A 24 V DCГолемина на Вежба : 37.2 x21.2mmПакет Содржина : 1x Рокер ПрефрлатеПлаќање : 1...

SKTOO За Hyundai Elantra пред лево lifter switch електрични стакло lifter switch собранието lifter префрлате

1420.32 -14 % DEN 1222.00

За Hyundai Elantra пред лево lifter switch електрични стакло lifter switch собранието lifter префрлатеВе молиме Имајте на ум : Тоа е купувачи одговорност е да се обезбеди правилна дел е наредено...

DWCX Автомобил TX3 Мотор Coolant Temp Сензор 05744030 За GMC YUKON Chevrolet Buick Кадилак Pontiac AZTEK Џип Oldsmobile 98 Isuzu

287.04 -23 % DEN 221.00

TX3 Coolant Температура Temp Сензор за G MC Chevrolet Buick Кадилак За Pontiac Џип Oldsmobile Isuzu "Опел" Состојба : 100% Нов Производител Дел Број : TX3 / 05744030 / 10045847 Осветленост Дел Број : 8121463120 / SU109 / 25037182 / 8153263860 Друг Дел Број : 25036979 / WT3000 / 10045847 / 5 S1018 Објект се вклучени : Temp Сензор x 1 Компатибилен : за Chevrolet Buick Кадилак за Pontiac Џип Oldsmobile Isuzu "Опел"Ова е резервни замена на објектот, но не и вистински.Другиот Дел Број за СТАНДАРД СМ.Стр # TX3 за BORG ВОРНЕР BWD # WT3000 за AC DELCO # 2134396, 213928 за G...

DC 12V 24V ВОДИТЕЛ на СВЕТЛИНАТА Рокер Switch ЗЕЛЕНА Led светилка 5 Pin за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА SPST Водоотпорен IP66

DEN 431.52

Опис : Еден Пол Единствен Фрли НАИСКЛУЧУВАЊЕЦрна цврста површина рокер.На располагање и во Двете ЗЕЛЕНА LED диода.Оценка : 20 A 12 V DC10 A 24 V DCГолемина на Вежба : 37.2 x21.2mmПакет Содржина : 1x Рокер ПрефрлатеПлаќање : 1...

НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА FITVW Passat 1.8 L 0280218100 722684080 2001-2005

DEN 2304.00

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електронски контролирани бензин за вбризгување на мотор, со цел да се под различни оперативни услови може да се добие најдобрата концентрација на смесата, мора да се правилно секој момент смрди во воздух од моторот беше мери, како ЕКИ пресметка (контрола) на главната база на системи за вбризгување на квантитет...

DWCX Автомобил Светла Црна Пластика & Гума СМИ Knob Џојстик Копче за Поправка Комплет 8K0998068A 8K0998068 одговара за Ауди А5 А6 П5 Q7 S4 S6

248.64 -23 % DEN 192.00

СМИ Knob Џојстик Копче за Поправка Комплет одговара за Ауди А5 А6 П5 Q7 S4 S6 8 K0998068 AСостојба : 100% нови Боја : Сјајно Црна Материјал : пластични & гума Плоча Дијаметар : прибл...

ЕЕ поддршка 5 X IP68 Водоотпорен 12V 20A Бар Carling Рокер Switch 3 Pin Бои LED Светло Автомобил Стил XY01

815.52 -7 % DEN 758.00

Опис : Вклучување ИСКЛУЧУВАЊЕЦрна цврста површина рокер.Го оценувате : 20 A 12 V или 10 A 24 VБоја : ЦрнаГолемина (L x W x T) : 50 x 44 x 20 mmЌе се понуди на еден сосема нов Рокер го Вклучите / Исклучите 20 Amp 12 Volt со Портокалова Светлина.Оваа опција има многу различни намени...

ZUCZUG 3x Крстарење Пак Сигнал се Префрлите Работа Лост се Справи со ФОЛКСВАГЕН Зајакот Touran Tiguan Scirocco Голф 5 Jetta A3 Седиште Леон 1K0953513G

4601.28 -29 % DEN 3267.00

Автомобил Модел : "ФОЛКСВАГЕН" EOS 20062011 "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 20042010 "ФОЛКСВАГЕН" Зајакот 20062009 "ФОЛКСВАГЕН" Touran 20072008 "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 20082011 "ФОЛКСВАГЕН" Scirocco 20092009.11.2 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK5 20062011 "ФОЛКСВАГЕН" GTI MK5 MK6 20062013 "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK5 MK6 20062013 A3 S3 од 2004 до 2007 година Седиште Леон 20062010 Seat Altea 20072010Седиштето Толедо 20052009 Yeti 20082012, Со Врвен 20082012 Octavia 20042012 Дел Број : 1 K0 953 513 G 1 K0 953 513 G 9 B9 1 K0 953 513 НА 9 B9 1 K0 953 513 F 9 B9 1 K0 953 513 E 9 B9 Компатибилен Дел броеви : 1 K0 953 513 G 1 K0953513 G 1 K0953513 G 1 K0 953 513 G 9 B9 1 K0 953 513 НА 9 B9 1 K0 953 513 F 9 B9 1 K0 953 513 E 9 B9 Пакет состав : Мултифункција за Контрола на Крстарење Пак Сигнал се Префрлите Копчето 1 K0 953 513 G Количина 3

Harbll Бесплатен Превозот! НОВИОТ Најдобар Квалитет на Електрична Прозорецот се Префрлите на Контрола За PEUGEOT 406 6554.СП

1535.52 -10 % DEN 1382.00

Fitment : За Peugeot 406 8 B 1.6 1995 / 112004 / 05 1580 кзм, 65 KW, 88 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 1.8 1997 / 052004 / 05 1761 кзм, 66 KW, 90 PS За Peugeot 406 8 B 1.8 16 V 1995 / 112000 / 10 1761 кзм, 81 KW, 110 PS За Peugeot 406 8 B 1.8 16 V 2000 / 102004 / 05 1749 кзм, 85 KW, 116 МЕСТО За Peugeot 406 8 B 1.9 D 1996 / 102004 / 05 1905 година од кзм, 55 KW, 75 PS За Peugeot 406 8 B 1.9 ТД 1996 / 012004 / 05 1905 година од кзм, 68 KW, 92 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 1.9 ТД 1996 / 012004 / 05 1905 година од кзм, 66 KW, 90 PS За Peugeot 406 8 B 2.0 16 V 1995 / 112004 / 05 1998 кзм, 97 KW, 132 МЕСТО За Peugeot 406 8 B 2.0 16 V 1999 / 012000 / 08 1997 кзм, 99 KW, 135 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 2.0 16 V 2000 / 082004 / 06 1997 кзм, 100 KW, 136 КС За Peugeot 406 8 B 2.0 16 V HPi 2001 / 052004 / 05 1997 кзм, 103 KW, 140 КС За Peugeot 406 8 B 2.0 HDi 110 1998 / 062001 / 08 1997 кзм, 80 KW, 109 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 2.0 HDi 110 2001 / 082004 / 05 1997 кзм, 79 KW, 107 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 2.0 HDi 90 1999 / 022004 / 05 1997 кзм, 66 KW, 90 PS За Peugeot 406 8 B 2.0 Турбо 1996 / 042004 / 05 1998 кзм, 108 KW, 147 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 2.1 ТД 12 V 1996 / 012004 / 05 2088 кзм, 80 KW, 109 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 2.2 2000 / 072004 / 05 2230 кзм, 116 KW, 158 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 2.2 HDi 2000 / 032004 / 05 2179 кзм, 98 KW, 133 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 3.0 24 V 1996 / 102004 / 05 2946 кзм, 140 KW, 190 ГЛАСАЧКО место За Peugeot 406 8 B 3.0 V6 2000 / 032004 / 05 2946 кзм, 152 KW, 207 ГЛАСАЧКО место

НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА FITHyundai Акцент Scoupe SLC X-3 1.3 1.5 L L 2816422060 28164-22051 1993-2000

DEN 2304.00

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електронски контролирани бензин за вбризгување на мотор, со цел да се под различни оперативни услови може да се добие најдобрата концентрација на смесата, мора да се правилно секој момент смрди во воздух од моторот беше мери, како ЕКИ пресметка (контрола) на главната база на системи за вбризгување на квантитет...

НОВ ТЕК МЕТАР СЕНЗОР ЗА FITFIAT STILO Мулти Вагон STRADA 178E 192 1.9 D 0280218166 46811122 2003-2015

DEN 2304.00

Електронски контролирани бензин за вбризгување на систем на проток на воздух сензор функција : Електронски контролирани бензин за вбризгување на мотор, со цел да се под различни оперативни услови може да се добие најдобрата концентрација на смесата, мора да се правилно секој момент смрди во воздух од моторот беше мери, како ЕКИ пресметка (контрола) на главната база на системи за вбризгување на квантитет...

Моќ Прозорец Господар Контрола Switch 84820-12340 За Toyota е корола 7AFE 4AFE 3ZZFE

DEN 944.16

Моќ Прозорец Господар Контрола Switch 8482012340 За Toyota е корола 7 AFE 4 AFE 3 ZZFEОпис На Производот : Состојба : 100% Нови.100% фабрика тестираниAnswer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.Напомена : Тоа се differenct на модел и appl...

ДЕ.ДУШАТА Фарови & Windows & Огледало Контрола на Хром се Префрлате За ФОЛКСВАГЕН Passat B6 3C 5ND 959 857 5ND 959 855 3C0 962 125 Б 35D959903

2879.04 -35 % DEN 1872.00

Одговара модели : "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 / 3 C 20062011 Производи вклучуваат : Хром Светлата се Префрлите на Контрола x1 (5 ND 941 431 А или 5 ND 941 431 B w / auto)Хром Страна Огледало Прекинувач x1 (5 ND 941 565 Б или 5 ND 941 565 A w / авто виткање)Хром Патникот Страна на Прозорецот се Префрлите x3 (5 ND 959 855)Хром Возачот Страна Господар Прозорецот за Префрлање Панел x1 (5 ND 959 857)Хром Резервоар за Гориво & Trunk премиерот Switch x1 ( 35 D 959 903 )Хром Централно Заклучување Switch x1 ( 3 C0 962 125 Б )НАПОМЕНА : ве Молиме бидете сигурни дека дел ќе купи одговара на вашиот автомобил пред купување...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.