• Ново
Xnyocn Црна/Gold/Сребрена 2.1 A+1А 2 Двојна Порта USB Автомобил Држачи за Полнење За iPhone 5 / 6 /За Samsung Галакси Забелешка 3-berna

Xnyocn Црна/Gold/Сребрена 2.1 A+1А 2 Двојна Порта USB Автомобил Држачи за Полнење За iPhone 5 / 6 /За Samsung Галакси Забелешка 3-berna

Оценка на клиентот:
DEN 287.52

Износ
Залиха


Црна/Gold/Сребрена 2.1 A+1А 2 Двојна Порта USB Автомобил Држачи за Полнење За i Phone 5 / 6 /За Samsung Галакси Забелешка 3-berna
Карактеристики :
Кратко време на полнење, од Легиран бомбардирањето, немешање Материјал : Алуминиумски + ABS Текст : DC12-24 V Излез : DC5 V 2.1 ЕДЕН(макс) 2 брзо-полнење USB порти Приклучоци во било кој автомобил штекер 3.1=2.1 А&1.0 Бесплатно двата мобилни уреди одеднаш Универзален USB порт работи со повеќето USB кабли Посебен апарат и кабел за разноврсна користете Компатибилен со i Phone 6,За i Phone 5,За i Pad mini,За i Pad,За i Pod touch,За i Pod nano, и многу Дигитални камери.
Пакет Содржина :
1 x Двојна USB Мини Автомобил Полнач
Ве молиме да ни кажете количина на боја сакате да се добие . Инаку, ние се испраќаат .

Карактеристики

боја:
Злато Бело, Сиво Црна, Црвена Роза Бела, Златен Црна, Сина, Бела, Сребро Бела, Сина, Црна
Приклучок Тип:
Универзална
USB Порти:
2
Излезен Интерфејс:
USB
Излез:
5V/2.4 НА
Квалитетот сертификација:
ROHS
Бренд Име:
xnyocn
Компатибилен Бренд:
Универзална,Apple,Samsung,xiaomi,Huawei,Lenovo,Meizu,SONY,ZTE,LG,Nokia,HTC,Motorola,Blackberry
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Извор На Енергија:
Автомобил Полесни Слот
Број На Модел На:
xyc-cdq-09
Тип:
Автомобил Полнач
На текст:
12-24V/2.4 НА
се применува За таблет модел 0:
За ipad 1 2 3 4 5 6 мини 1 2 3 / воздух 1 2 /
се применува За таблет модел 1:
За samsung леново huawei xiaomi коцка Q88 / 7 8 9 10 инчен таблет
се применува За модел на телефон 1:
За iphone 6 6plus 5 5s 5c 4 4s 3gs За apple
се применува За модел на телефон 2:
За samsung галакси s3 s4 s5 s6 забелешка 4 забелешка 3 забелешка 2 СИТЕ телефон
се применува За модел на телефон 3:
За jiayu Ф1 S1 S2 S3 G2 G2S G2F G3 G3C G3S G4 G4S G4C G5 G5S G6 G6S
се применува За моделот 4:
За xiaomi note /redmi note/redmi 2 /mi2 2а 3 4 5/ Црвен ориз 1s
се применува За модел на телефон 5:
За леново P780 S650 S660 A8 A806 A820 S860 S850 S820 S960 атмосфера x2
се применува За модел на телефон 6:
За huawei / oneplus еден / Doogee / Elephone / ZTE
Капацитетот на батеријата(mAh):
2001-3000

Производи во категоријата

Универзална Двојна 3.1 2 Порт USB Автомобил Адаптер за полнење За Паметен Телефон Мобилен Телефон Универзална

132.00 -48 % DEN 69.00

Универзална Двојна 3.1 2 Порт USB Автомобил Адаптер за полнење За Паметен Телефон Мобилен Телефон УниверзалнаОпис : Кратко време на полнење, од Легиран бомбардирањето, немешање Материјал : Алуминиумски + ABS Текст : DC1224 V Излез : DC5 V 2.1 ЕДЕН(макс) 2 брзополнење USB порти Приклучоци во било кој автомобил штекер 3.1=2.1 А&1.0 Бесплатно двата мобилни уреди одеднаш Универзален USB порт работи со повеќето USB кабли Компатибилен со i Phone 6,За i Phone 5,За i Pad mini,За i Pad,За i Pod touch,За i Pod nano, и многу Дигитални камери.Пакет Содржина : 1 x Двојна USB Мини Автомобил Полнач.

Esobest 5v 2.1 мобилен телефон адаптер за полнење usb адаптер за iphone 6/7/8 плус X samsung s9 8 мобилен телефон мини автомобил полнач

DEN 335.52

5v 1А 2.1 НА излез мобилен телефон адаптер за полнење usb адаптер за iphone 7 6 samsung s8 xiaomi мобилен телефон мини автомобил полначКарактеристики : Висок квалитет 1А полна брзина единствен Излез USB Автомобил Полнач за i Phone 7 6 плус 5 5s 5c iphone 4 / 4 S,ipod 5,за Samsung Галакси S8 Забелешка 7, за HTC one м8, Galaxy S2, за lg мобилен уред, на Nokia телефони,GPS, други Паметни Телефони и да се Напојува преку USB Уреди...

Alloet 12V-24V 5V 2.4 Двојна USB Smart Автомобил Полнач Напон Тековната LCD Дисплеј Безбедност Авто Автомобил Следи Полнач за автомобил-стил

399.36 -20 % DEN 320.00

Објектот Специфики : SONY,LG,Blackberry,Meizu,Nokia,HTC,Lenovo,Samsung,Motorola,ZTE,xiaomi,Huawei,Apple,ДругиИзлезен Интерфејс : USBUSB Порти : 2Извор на енергија : USB,Автомобил Полесни СлотКвалитетот Сертификација : FCC,CE,Ro HSТип : Автомобил ПолначТекст : 1224 V / 2.4 НАИзлез : 5 V / 2.4 НАПоддршка За Брзо Полнење Технологија : НеТекст DC : 12 V~24 VИзлезна СТРУЈА : 5v2.4а / 5v2.4а Име : Led USB ПолначФункција 1 : Низок Напон Автоматско ПредупредувањеДимензија : Прибл.66.54*37.84*32.4 ммLED Екран : Реално време се прикаже на полнење напон и струјаНисконапонски Аларм : Под 11.8 VКомпатибилност : Мобилен Телефон / Таблет / Слушалки / Полнач За МобилниКарактеристика 2 : Брзо Полнење Автомобил ПолначDual USB LED Екран автомобил адаптер за полнење USB тестер автомобил продолжување полесни 4 USB автомобил полнач со USB цигара splitter USB цигара splitter1.Школката се направени од полиран боја дизајн, подобар изглед; USB цигара splitter USB цигара splitter2.USB Полнач : за различни видови на USB кабел; LED екранот во реално време го прикажува полнење напон и струја3.На текст (12 V~24 V DC), може да се користи на различни модели на возила;4.Вграденво IC контрола и заштита коло, во текотнапон тековната заштита, максимална заштита на полнење безбедност, со голема ефикасноста на полнење и брзина; мотоцикл двојна usb полнач за типот c автомобил полнач со usb полнач за автомобил многу 12v да usb 5v5.Производот во автомобил запалка приклучок и да се поврзете со мобилни телефони или други дигитални уреди може да се користи.Спецификација За Производ : 3 портен USB брз автомобил полнач црно бели црвени volt USB полнач за АУ USB полнач ОИме на производ : LED Smart USB Полнач / Автомобил 2 USB полнач / 12v 5v 3а конвертор / моќ инвертер НАС / тројно USB полнач за во автомобилТекст : DC12 V24 Vuniversal USB адаптер 12v двојна USB мотоцикл батерија полнач со USB адаптер за во автомобилИзлез : наизменична СТРУЈА 5.0 V 4.8 A(2.4 А+2.4 A).автомобил полнач 3.1 двојна порта USB автомобил 12v полнач со USB приклучок USB андроид автомобил полначБоја : Црна / БелаПримена : Автомобил автомобил конектор за запалка приклучок 12v приклучок автомобил безжичен полнач за во автомобил bluetooth мини автомобилиКомпатибилност : мобилен телефон / Таблет / Слушалки / Мобилни Charger110v ac до 12v ac трансформатор автомобил полнач за телефон samsungМатеријал : Огноотпорни ABS+КОМПЈУТЕР USB мотоцикл соларен панел 12v мотоцикл USB приклучок за USB мотоцикл држачи за samsung галакси s7 работ автомобил USBГолемина : Прибл.66.54*37.84*32.4 мм.Тежина : Околу.28g.1 X Полнач

QUWIND 3А 3 USB Порти Универзална Полнење Автомобил Адаптер за Полнач 12-24V За iPhone 5 6 7 HuaWei Samsung Android

95.52 -33 % DEN 64.00

Има се обиде на овој 3А 3 USB Порти Универзална Брзо Полнење Car Power Адаптер (1224 V)! Пренослив и практичен; овој автомобил адаптер за полнење може да се пофали своите стилски надворешниот изглед и моќна функција! Со 3 USB порти, тоа ви овозможува да ја полните три уреди во исто време...

Dual USB Полнач за Автомобил Полнач Цигара Штекер Полесни Адаптер 12V 24V LED Панел за Полнење за Samsung, Huawei Xiaomi Meizu

647.52 -49 % DEN 330.00

Dual USB Полнач за Автомобил Полнач Цигара Штекер Полесни Адаптер 12 V 24 V LED Панел за Полнење за SamsungHuawei Xiaomi MeizuСпецификација : Име на производ : dual USB ПолнењеМатеријал : пластични & металНапон : 1224 VUSB излезен напон : 5 VUSB излез тековната : 2.1 A / 1 ALED индикатор светла боја : Бела / Сино / Црвена / Зелена / Портокал(Важна Напомена : ве Молиме да ги споделите со нас на боја сакате(сина,бела,црвена)...

ORICO Двојна USB Автомобил Полнач 17W Излез Мобилен Телефон 2.4 Паметен Патнички Адаптер за iPhone 7 Samsung Xiaomi USB Полнач за Автомобил

479.04 -60 % DEN 192.00

ORICO Двојна USB Автомобил Полнач 17 W Излез Мобилен Телефон 2.4 Паметен Патнички Адаптер за i Phone 7 Samsung Xiaomi USB Полнач за Автомобил

СИВ 1.5 М DC Автомобил 12V Конектор за Адаптер запалка приклучок за Пролет Кабел 3.5 x1.35mm Z17 Капка Брод

65.76 -16 % DEN 55.00

Боја : Црна Спец : DC Адаптер Кабелот Автомобил Возило за 12 V Полнач 1А Од стави адаптер : 3.5 mm x 1.35 mm Должина на кабел : 150 CM околу адаптери за Конектори внатрешноста на позитивниот (+) надвор негативниот () 3А осигурач ,Напојување со LED индикатор за Количество : 1 PC Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Добро Qualtiy Daul USB Автомобил Полнач брз автомобил полнач 5v/9v/12v 3.1 адаптивни брзо полнење за Iphone 5/5s/5se/6s/6s плус Samsung

DEN 4847.52

Добро Qualtiy Daul USB Автомобил Полнач брз автомобил полнач 5v / 9v / 12v 3.1 адаптивни брзо полнење за Iphone 5 / 5s / 5se / 6s / 6s плус SamsungКарактеристикиDual USB брзо полнење, со полна брзина полнење за сите паметни телефони и таблети.Изградиво сила интелигентен систем за идентификација секогаш се даде полнабрзина на полнење на вашите уреди.Краткиколо заштита & nonflammable материјал да се направи безбедно прво.Работа со Брзо Полнење 2.0 вклучени уреди, до 75% побрзо полнење, споредено со нормалниот полначи.СпецификацијаТипБрз Полнач За Во АвтомобилМатеријалABSКоличина1pcsОбјектот БојаБелаНа текст1226 VИзлезDC 9 V.12 V1.8 А5 V3.1СтандардQC2.0Применливи Модели (QC2.0)Сите Брзо Полнење 2.0 вклучени уредиКвалитетот СертификацијаCE / FCC / Ro HSНето Тежина0.032 kgПакетот Вклучува1*Брз Автомобил Полнење

2-Порта Smart USB Брз Автомобил Полнач + 3FT Тип C USB Кабел за Microsoft Lumia 950XL 950/Чест 8 V8 /Meizu Про 6 Про 5 /ZUK Z2 Z1

239.52 -25 % DEN 180.00

Карактеристики : Smart Брзо полнење Автомобил Полнач со USB адаптер порта и Тип C Кабел за паметни телефони со Тип C PortПолнење Брзо : Технологија автоматски детектира и испорачува оптимално полнење тековната до 2.1 засилувачи на порта за секој поврзан уредобезбедување на најбрз, најефикасен полнење.Системи модул Мултибезбедност : Интелигентни коло дизајн штити од краток спој, надгреење, надструја, и во текот на полнење...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.