• Ново
Cawanerl Целосна Автомобил Покритие Возило Отворено Анти УВ Сонцето Врне Снег Отпорни Заштита Dustproof Покритие За GMC Пратеник

Cawanerl Целосна Автомобил Покритие Возило Отворено Анти УВ Сонцето Врне Снег Отпорни Заштита Dustproof Покритие За GMC Пратеник

Оценка на клиентот:
DEN 1621.92
DEN 1541.00 -5 %

Износ
Залиха

Функција : -се Вклопи / За GMC Пратеник -100% Нов Бренд. -Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за квалитет. -Овој автомобил покритие е Дише ткаенина овозможува максимална циркулацијата на воздух под капакот. -Го штити вашиот автомобил против УВ зраци, ветер, светлина, ветер, снег, мраз, мраз, прашина,и нула,да обезбеди основна заштита за вашиот автомобил. -Автомобил покритие имаат flex бенд,двојно stitched,earmuffs дизајн,windproof тока,складирање торба. -Лесен за ракување и чување. -Материјал : Полиестер Тафт -Боја : Sliver Сива Топло Совет : -имаме автомобил покритие за над 1000 модели на автомобили, ако сакате автомобил покритие за други автомобил модел, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. -Автомобил покритие само може да се отпорни на светлина дожд ,кога тоа е умерен ветер или тешки дожд,некои на вода може да навлезат во автомобил покритие. -Автомобил покритие е пренослив дизајн,па материјал на автомобил покритие не е многу густа ,може да се чувствуваат тоа се тенки,но ве молам, не грижете се,на неговиот квалитет е медиум,и тоа е лесно да се инсталира и складирање. -Откако ќе го добиете производот,а ако не сте задоволни со тоа,ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ветувам јас ќе се направи сте задоволни,ви Благодариме ! Пакет содржи : 1 x Автомобил Покритие ( Со Мало Перниче)

Карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Бренд Име:
cawanerl
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
5.1m
Година:
Универзална
Објектот Висина:
1.8m
Материјал Тип:
Полиестер
Објектот Ширина:
1.85m
Специјални Функции:
Анти УВ, Dustproof,Флексибилни
Автомобил Направи:
За GMC Пратеник

Производи во категоријата

Cawanerl Автомобил-Покрие Автомобил Покритие Анти УВ Снег Ветер: Сонцето, Штит Отпорни Покрие Dustproof За Mini Clubman

1391.52 -9 % DEN 1266.00

Функција : Се Вклопи / За Mini Clubman 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за квалитет...

Cawanerl Автомобил Покритие Анти-УВ Дожд Снег Отпорни Заштитник од Сонце Shield Покритие За Chevrolet Плови Hatchback

1367.52 -9 % DEN 1245.00

Функција : Се Вклопи / За Chevrolet Плови Hatchback 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за квалитет...

Cawanerl SUV Автомобил Покритие Sunshade Отворено Анти УВ Дожд Снег Сонцето Отпорен на Гребење Покрие Прашина Доказ За Mazda Почит

1578.72 -5 % DEN 1500.00

Функција : Се Вклопи / За Mazda Почит 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за квалитет...

Автомобил Опфаќа Анти УВ Sunshade Половина Автомобил Покрие Снег Мраз Guard Заштитник од Сонце Топлина Заштита Шофершајбната Сонцето Сенка Отпорен на Гребење

863.52 -5 % DEN 820.00

Автомобил Опфаќа Анти УВ Sunshade Половина Автомобил Покрие Снег Мраз Guard Заштитник од Сонце Топлина Заштита Шофершајбната Сонцето Сенка Отпорен на ГребењеОдговара за повеќето Автомобили и спортски автомобили;Нема повеќе scrape мраз, мраз или снег во замрзнати утра;Направен од Висок Квалитет на Потрошни материјали Отпорни на Вода, одржување на Снег / Мраз / Мраз Исклучите вашиот автомобил;Целосна Покритие за Шофершајбната, Пред Windows, Стакло & Странични Ретровизори;Лесно & лесен за употреба, без алатка потребни за инсталација;Големина : 180 X150 X110 CMИспорака Детали За : Pls бидете сигурни дека Превозот Адреси е точен;Нарачки ќе бидат испратени во потрага по некои детали по уплатата примена...

Висок квалитет 1pcs универзална водоотпорен автомобил опфаќа за bmw автомобили тојота покрие отворено сонцето снег прашина дожд заштита

DEN 1260.96

Висок Квалитет на Автомобил Покритие се направени од врвен квалитет неплетени полипропилен, силни и издржливи, заштита на вашиот автомобил против времето влијание, индустриски загадувачи, дрво пса и птичји измет...

Cawanerl Целосна Автомобил Покритие Анти УВ Сонцето Сенка Дожд Снег Отпорни Заштитник Покритие За Акура ZDX Висок Квалитет !

1511.52 -9 % DEN 1376.00

Функција : се Вклопи / За Акура ZDX 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за квалитет...

Buildreamen2 Автомобил Покритие За Hyundai i35 Scoupe Династија Tucson Terracan Авто Сонцето Анти-УВ Дожд Снег Отпорен на Гребење Маска

2303.52 -29 % DEN 1635.00

Карактеристики : Fit / За Hyundai i35 Scoupe Династија Tucson Terracan 100% Сосема нов и висок квалитет на Боја : Сребро СивоМатеријал : Полиестер Тафт и PVC облога материјал ги Штити вашиот автомобил против УВ зраци, ветер, дожд, снег, мраз и нула,исто така, прашина и нечистотија отпорниПомага во намалување на исчезнува од вашето возило е боја Со рамен еластична рака обезбедува тесна одговара Со windproof тока,за да се спречи автомобил покритие стружење далеку од правец Со складирање кеса,лесен за ракување и чување на Пакет Листа : 1 x Автомобил Покритие 1 x Складирање Торба Забелешка : Кога тоа е умерен ветер или тешки дожд,некои на вода може да навлезат во автомобил покритие,ако сакате 100% водоотпорни автомобил покритие,ве молиме посетете ја нашата продавница,ние исто така го продаде водоотпорен автомобил покритие...

автомобил-осигурување,автомобил додатоци,сонце, заштитник, за chevrolet impala lacetti lanos malibu xl optra орландо silverado

2400.00 -20 % DEN 1920.00

СОВЕТИ : 1,кажи ми што е на вашиот автомобил модел 2,автомобил покритие може да се одразат сончева светлина,заштита на автомобил внатрешни додатоци,кул температурата во автомобилот.

Cawanerl Отворено Автомобил Покритие Возило УВ Анти Снег Дождот Сонце Отпорни Заштита Покрие Прашина Доказ За Опел Signum

1487.52 -9 % DEN 1354.00

Функција : Се Вклопи / За "Опел" Signum 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за квалитет...

Cawanerl Целосна Автомобил Покритие Отворено Анти УВ Снег Ветер: Сонцето, Штит Отпорни Заштита Покритие За Ауди П5

1535.52 -9 % DEN 1397.00

Функција : Се Вклопи / За Ауди П5 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за квалитет...

Cawanerl Отворено Автомобил Покритие УВ Анти Прашина Дожд Снег Сонцето Отпорни Заштита Покритие За Опел Vectra Tourer

1554.72 -9 % DEN 1415.00

Функција : Се Вклопи / За "Опел" Vectra Tourer 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за квалитет...

Cawanerl Автомобил Покритие за Заштита Покрие Анти УВ Сонцето Сенка Снег Дожд Отпорни Покритие За Audi A8 Бесплатен Превозот !

1607.52 -9 % DEN 1463.00

Функција : Се Вклопи / За Audi A8 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за квалитет...

Cawanerl Отворено Автомобил Покритие Анти УВ Сонцето Shield Дожд Снег Отпорни Заштита Покритие За Субару XV

1583.52 -9 % DEN 1441.00

Функција : се Вклопи / За Субару XV 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за квалитет...

Cawanerl Автомобил Покритие Отворено УВ Анти Дожд Снег Сонцето Прашина Отпорни Заштита Покритие За Опел Vectra Hatchback

1559.52 -9 % DEN 1419.00

Функција : Се Вклопи / За "Опел" Vectra Hatchback 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за квалитет...

Cawanerl Целосна Автомобил Покритие Отворено УВ Анти Прашина Дожд Снег Сонцето Спречување на Заштита Покритие За Опел Vectra Седан

1549.92 -9 % DEN 1410.00

Функција : Се Вклопи / За "Опел" Vectra Седан 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за квалитет...

Се прилагодите Автомобил Покритие Затворен Возило Покаже Гаража Автомобил Површината Windrproof Прашина Заштита за Toyota Camry Седан

10079.52 -5 % DEN 9576.00

Сите Автомобил Опфаќа во нашата продавница е Прилагодена, Еден Автомобил Една Облека.Персоналните дизајн,Специјализација направени, Издржлив Материјал, Двојно двострано употреба, Совршено се Вклопуваат!Во потрага по уникатен автомобил опфаќа? Ве молиме да ни кажете на вашиот Автомобил Создателот / Модел / Година / Dimention ект, Ние тогаш ќе обичај прави тоа за вас.Купувачот белешки ве молиме : 1...

Buildreamen2 За Линколн LS MKC МКС МКТ MKX Автомобил Покритие Отворено Анти-УВ Сонцето Сенка Дожд Снег Отпорен на Гребење Покрие Прашина Доказ

2159.52 -29 % DEN 1533.00

Карактеристики : Fit / За Линколн LS MKC МКС МКТ MKX 100% Сосема нов и висок квалитет на Боја : Сребро СивоМатеријал : Полиестер Тафт и PVC облога материјал ги Штити вашиот автомобил против УВ зраци, ветер, дожд, снег, мраз и нула,исто така, прашина и нечистотија отпорниПомага во намалување на исчезнува од вашето возило е боја Со рамен еластична рака обезбедува тесна одговара Со windproof тока,за да се спречи автомобил покритие стружење далеку од правец Со складирање кеса,лесен за ракување и чување на Пакет Листа : 1 x Автомобил Покритие 1 x Складирање Торба Забелешка : Кога тоа е умерен ветер или тешки дожд,некои на вода може да навлезат во автомобил покритие,ако сакате 100% водоотпорни автомобил покритие,ве молиме посетете ја нашата продавница,ние исто така го продаде водоотпорен автомобил покритие...

Мулти големина XXL Целосна Автомобил Покритие Дише УВ Заштита Отворен и Затворен Shield водоотпорен автомобил опфаќа автомобил стил

DEN 1262.40

Висок Квалитет на Автомобил Покритие се направени од врвен квалитет неплетени полипропилен, силни и издржливи, заштита на вашиот автомобил против времето влијание, индустриски загадувачи, дрво пса и птичји измет...

Cawanerl Целосна Автомобил Покрие Сонцето Сенка Возило Анти УВ Сонцето Врне Снег Спречување Заштитник Покрие Прашина Доказ За Fiat Doblo

1530.72 -9 % DEN 1393.00

Функција : Се Вклопи / За Fiat Doblo 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за квалитет...

Buildreamen2 Нов Автомобил Покритие Анти-УВ Отворено Сонцето Снег Дожд Отпорен на Гребење Авто Покритие За Isuzu Аксиома Hombre јас-Марк Оаза Пјаца

1679.52 -29 % DEN 1192.00

Карактеристики : Fit / За Isuzu Аксиома Hombre јасМарк Оаза Пјаца 100% Сосема нов и висок квалитет на Боја : Сребро СивоМатеријал : Полиестер Тафт и PVC облога материјал ги Штити вашиот автомобил против УВ зраци, ветер, дожд, снег, мраз и нула,исто така, прашина и нечистотија отпорниПомага во намалување на исчезнува од вашето возило е боја Со рамен еластична рака обезбедува тесна одговара Со windproof тока,за да се спречи автомобил покритие стружење далеку од правец Со складирање кеса,лесен за ракување и чување на Пакет Листа : 1 x Автомобил Покритие 1 x Складирање Торба Забелешка : Кога тоа е умерен ветер или тешки дожд,некои на вода може да навлезат во автомобил покритие,ако сакате 100% водоотпорни автомобил покритие,ве молиме посетете ја нашата продавница,ние исто така го продаде водоотпорен автомобил покритие...

Hatchback М Водоотпорен Dustproof Автомобил опфаќа за Мини Купер R50 R53 R55 R56 Citroen C2 Suzuki Swift Алто Fiat 500 Додатоци

1820.16 -30 % DEN 1274.00

Водоотпорен автомобил покритие го штити вашиот автомобил од вода и загадувачи Стави на оваа облека да се прошири на вашиот автомобил животен век...

3PCS Автомобил Фендер Опфаќа Заштита на Paintwork Магнетни Крило Покрие Фендер Хаубата Боја Авто Поправка Алатка Гаража Автомобил Опфаќа

1919.52 -23 % DEN 1478.00

Сите DERMAY бренд обезбеди висок квалитет на производите .Материјал Наука : СТП КОЖА, Магнет, Пластични кукаГолемина : 2 ПАРЧИЊА 45x115cm (17.7"x45.3"), 1 PC 135x65cm (53.1"x25.6")Боја : Црна со Црвени работЗабелешка : Ако ви треба Лого или други димензии и бои, Pls контактирајте со нас.

AuMoHall Универзална Половина Автомобил Покритие УВ Заштита Водоотпорен Отворен и Затворен Shield Автомобил Опфаќа Sunshade Заштитник

1391.52 -35 % DEN 904.00

Име на производ : Универзална Половина Автомобил Покритие УВ Заштита Водоотпорен Отворен и Затворен Shield Автомобил Опфаќа Sunshade ЗаштитникFeasure : 1...

Персонализација на Возилото Облека Dustproof Еластична Автомобил Покритие за КИА Рио Hatchback Авто Површината Заштитник Затворен

9599.52 -5 % DEN 9120.00

Сите Автомобил Опфаќа во нашата продавница е Прилагодена, Еден Автомобил Една Облека Персоналните дизајн,Специјализација направени, Издржлив Материјал, Двојно двострано употреба, Совршено се Вклопуваат!Во потрага по уникатен автомобил опфаќа? Ве молиме да ни кажете на вашиот автомобил марка / модел / направите година / dimention ект, Ние тогаш ќе обичај прави тоа за вас.Купувачот белешки ве молиме : 1...

Cawanerl Автомобил Покритие Отворено Анти УВ Сонцето Shield Снег Дожд Отпорни Покрие Автомобил Заштита Покрие Dustproof За Audi Q3

1559.52 -9 % DEN 1419.00

Функција : Се Вклопи / За Audi Q3 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за квалитет...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.