• Ново
Црна, Бела Сина Џамбо Кавер-Филм Арктикот Маскирна Винил Автомобил Заврши Возило Motocycle Налепница Бомба Decal Лепило Воздух Балон

Црна, Бела Сина Џамбо Кавер-Филм Арктикот Маскирна Винил Автомобил Заврши Возило Motocycle Налепница Бомба Decal Лепило Воздух Балон

Оценка на клиентот:
DEN 498.72
DEN 444.00 -11 %

Износ
Залиха


Карактеристики : * Воена Црна, Бела Сина Кавер-Винил печатени * Печатени на МАТ со висок квалитет wrap film * Светла боја,неверојатни шема детали * Лепило дебели conformtable филм * Специјално конструиран со балон-слободен воздух за ослободување технологија * отпорен на Гребење заврши * Ув стабилна врвот грб * Висок пиксели моделот печатење,не исчезнат,крек,кора,кога правилно инсталиран * Лесно да се заврши и да се отстрани,не штети на вашиот автомобил paintwork * паркинг (Надворешен 3 години, Затворен 6 години гаранција * Може да се користи на нешто што се има smoth површина * Дополнителни големини на располагање, ве молиме контактирајте со нас за спецификите. Некои совети : * Мерка вашата апликација област и купување повеќето се применуваат количина и големина,или пак да ни побара предлог * Подготовка на соодветна инсталација на алатки пред да заврши * Топлина пиштол е многу корисна алатка кога ќе заврши на крива * Инсталација ефект зависи од способноста на инсталерот и актуелните модели Tools вие може да сакате да се знае : 1.Магнет Носителот : Поправат винил на објектот додека сте завиткување 2.Чувствував Squeegee : избришат меур лесно, но во исто време, тоа е корисно за заштита на винил филмот 3.Винил Машина : Многу корисни за сечење од сите видови на тенка фолија или хартија,како PVC фолија, вклучувајќи автомобил заврши винил ,ѕид, хартија итн. Сите алатки над се, исто така, се продаваат во нашата продавница. За пакет : 1.Поради ниската цена,ние ќе промовираме до 2.Бидејќи кина пост не дозволуваат пакет најдолгата страна од пакет е над 90cm,така што ќе го намали дури и купување на 2 или повеќе компјутери 3.Ширина е стабилна 1.52 м. Други малопродажни винил вие може да сакате : -10.43 /картон -14.91 /картон -14.62 /картон -14.62 /картон -14.91 /картон Производ Слика : Ние и ветуваме на сите слики е photoed од нас со нашите вистински печатени винил.
Плаќање :
1 . Ние прифаќаме различни методи за плаќање, како Alipay (ЗАЧУВАМ) , Western Union, итн.
2 . Ве молиме да се направи исплата во рок од ТРИ дена по нарачката.
3 . Вашата Исплата ќе биде објавен САМО откако ќе се потврди на испорака.
Превозот :
1 . Ние ќе ја испрати својата стока во рок од 1-3 РАБОТА ДЕНА по проверка на плаќање и за потврда на нарачката. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да брод како најбрзо што можеме, во случај на одлагање, ние ќе ве информира однапред.
2 .Ако пакетот е изгубена и да не добиете пакет по 60 дена, ве молиме контактирајте со нас прво ,ние ќе испрати сте нов винил и нови следење на број.
3. Ние ќе ви испратиме следење на број по што испрати пакет ,сите објектот може да се следи онлајн!
4. Обично времето за испорака ќе биде 14-30 дена.
Бразил : Обично испорака ден 14-70 дена. Друга земја ќе биде за 14-30 дена. Треба да се докаже на ДДВ број, или, ние не плаќаат за било каква загуба за вашиот парцела.
Русија, исто така, малку подолго , треба 14-40 дена обично.
Ако не добиете пакет по 60 дена или 30 дена вашиот пакет нема промена во пратката, ве молиме оставете коментар внатрешноста на веб-сајт цел потоа ќе следи.
5. Ако не добие пакет, и сакате да ни се прошири на испорака временски ограничена, може да ни остави коментар внатрешноста на цел.

Карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Име На Модел:
sc-12
Бренд Име:
Cheshjong
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
150cm
Објектот Дијаметар:
3cm
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
58cm
Тип:
Други 3D Налепница
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ
Име:
Жолта пустината кавер-винил
Големина:
152*30cm,152*40cm,152*50cm,152*58cm
Пердув:
Воздушен балон ослободување/Ер слободни
Дебелина:
0.16 mm
Отпорност На Топлина:
-40°c~90°c (-40°F~194°F)
апликативен:
автомобил тело налепница/налепница на автомобил
Потекло:
Кина (Копно)

Производи во категоријата

Noizzy Domo Kun Смешни Автомобили Налепница Цртан Филм Авто Decal Лебдат Симпатична Опрема Винил Рефлексивни Црно Бела Тело Прозорецот За Подесување Автомобил Стил

DEN 143.52

Ако уживате во нашите производи и услуги, ве молиме да ја додадете нашата продавница до вашите омилени листата : Врвен квалитет и самоadhensive Винил материјал,вода & висока температура доказ,супер рефлективна површина, елегантен изглед.3 M лепак фиксни,трајни,лесно се применуваат за автомобили и мотори.лесно да се отстрани без никакви остатоци.Димензии : ве Молиме проверете во опции на сликиCA101 / CA102 исто така во бела достапни, ве молиме имајте во предвид кога цел.Боја : црна / белаПакет содржи : 1 Парче DecalОдредено Место : wholebodyСовети : 10% Попуст за нарачка на не помалку од 3 Компјутери.Материјалот содржи флуоресцентни компоненти, така, "бели" боја е видлив за повеќе или помалку сребро во текот на денот, црна еден е од ист материјал, но не рефлексивни според оптика, за повеќе детали PLS...

Класичен дизајн силен сигнал Автомобил Антени за Мицубиши / Nissan / Фиат Ајкула Перка Антена Радио антена FM Радио Сигнал Aerials

406.56 -18 % DEN 334.00

опис на производотПроизвод ГолеминаПроизвод внатрешни работиинсталација чекориАвтомобил антена reality showПрофесионален пакетДраги пријатели, ова е продавачот е нова продавница, јас сум добра продавачот! Продавачот на производи се од обезбедување на квалитет на производителот, ценаефикасен! Многу купувачи, исто така, сакаат да дадат многу добра оценка, квалитетот на производот е загарантирана! Додека продавачот е користење на брзината на продажба службен логистика, овозможувајќи им на купувачите да се добие побрз производи, најголем степен на заштита на вашите интереси! Ако ви се допаѓа, се надевам дека вие не пропуштајте ја! Ви благодариме

Автомобил Авто Гуми Воздушен Притисок Вентил Матични Капи Сензор Индикатор За Алармирање За Peugeot 206 207 208 2008 301 307 308 3008 408 508 4008

113.28 -15 % DEN 96.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Chromed Метал Едноставно инсталирање на воздушни вентил Според признае боја за да се прикаже на притисок на гуми Одговара на било стандардна големина постојните вентилот на гумата матични Визуелно ве предупредува кога гумата притисок е низок да помогне да се избегнат предвремени гуми носат или blowouts од подпреголеми гуми се Пеат тоа го прави на гуми на вашиот автомобил повеќе безбедноста Лесно да се контролира и да ја инсталирате Гуми Притисок : 2.4 Бар Боја : Како на сликата покаже Големина : Прибл...

Висок квалитет на Конзола се Избегне светлина подлога табла заштита подлога, Автомобил стајлинг За 2009-2012 Субару Шумарот

950.40 -10 % DEN 855.00

SHIPPMENT ПОЛИТИКА Предупредување : Како ова е меѓународен испорака,Меѓународни парцели се проверуваат на царинска управа и ова може да го одложи времето за испорака.Ако живеете во Русија, Аргентина,Чиле, Колумбија,итн,овие национални царински и поштата брзина на обработка ќе предизвика задоцнување,па можеби ќе треба 3050 работни денови за да го добиете вашиот производ.Ако не го прифати транспорт време, ве молиме да не го купите овој производ,бидејќи ние навистина сакате да ви даде задоволство шопинг искуство и не сакаме да добиете Негативен фидбек и 1 ѕвезда...

Soarhorse За Ford Escort Хром Писма Скрипта Значка амблем Decal Автомобил Задниот Дел Фендер логото Nameplate Налепници

575.52 -11 % DEN 512.00

За Ford Escort Хром Писма Скрипта Значка амблем Decal Автомобил Задниот Дел Фендер логото Nameplate Налепници1.Со добар квалитет и 100% Сосема Нов2.Мерења : 240*15mm3.боја : Хром Сребро.4.Објектот во cluded купување : 1 парче5.Сите фотографии е вистински снимање,она што ќе го видите е дека ќе го добиетеНаставаДоаѓаат со силна селотејп на грбот, лесно да се држиме и кора од надвор, не треба да се вежба, да ги задржи на автомобилот е оригинален изгледВе молиме да користите детергент за чистење на површината на целната област пред да се држиСе држи и да ја задржите вашиот автомобил неизми во рок од 48 часа за да се постигне најдобар adhesivenessПревозот 1.Објектот ќе биде предаден во рок од 15 работен ден.2.Ние само брод да се потврди цел адреси...

Автомобил Стил на Карбонски Влакна Странични Воздушни Пропустливи Фендер Покрие Намали за Бенц W204 C63 Браник 2008-2011

5234.40 -14 % DEN 4501.00

9050 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и ценатаАко Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.Автомобил Стил на Карбонски Влакна Странични Воздушни Пропустливи Фендер Покрие Намали за Бенц W204 C63 Браник 20082011Одговара За Бенц W204 C63 Браник Prefacelift 200820113 M лентаВи посакувам среќен шопинг тука !Добредојдовте на вашето следно доаѓање !Сакате да имаат убав живот !

Висок квалитет на Конзола се Избегне светлина подлога табла заштита подлога, Автомобил стајлинг За Peugeot 206

950.40 -10 % DEN 855.00

SHIPPMENT ПОЛИТИКА Предупредување : Како ова е меѓународен испорака,Меѓународни парцели се проверуваат на царинска управа и ова може да го одложи времето за испорака.Ако живеете во Русија, Аргентина,Чиле, Колумбија,итн,овие национални царински и поштата брзина на обработка ќе предизвика задоцнување,па можеби ќе треба 3050 работни денови за да го добиете вашиот производ.Ако не го прифати транспорт време, ве молиме да не го купите овој производ,бидејќи ние навистина сакате да ви даде задоволство шопинг искуство и не сакаме да добиете Негативен фидбек и 1 ѕвезда...

Airspeed 215CM 5D Карбонски Влакна Винил Decals М Перформанси Страна Здолниште Sills Автомобил Налепници За BMW G30 F10 F11 F07 E60 F30 E90 М3

1099.20 -9 % DEN 1000.00

Airspeed 215 CM 5 D Карбонски Влакна Винил Decals М Перформанси Страна Здолниште Sills Автомобил Налепници За BMW G30 F10 F11 F07 E60 F30 E90 М3Материјал : 5 D Карбонски Влакна / КК рефлексивниКоличина : 2 buc / многуДолжина : 215 CMКомпатибилен Модел 5 Серија G30 F10 F11 F07 E60 3 Серија F30 F31 F32 E90 E91 E92 E93 2 Серија F22 F23 6 Серија F12 F13 F06 Z4 E89 E85 E86 М3 F80 F82​​

50mm Х 5m Стрелката за Безбедност Предупредување Conspicuity Рефлексивни Ролна Лента Означување Филм Налепница за fairways камион мотор велосипеди

444.48 -42 % DEN 258.00

Име : Само лепило тип Microprism рефлексивни пвц со стрелка шемаМатеријал : Рефлексивни shinning ѕвезда филмБоја : Црвена / Бела / Bule / ЖолтаГолемина : 50mm Х 5mГорниот слој : Рефлексивни shinning ѕвезда филмПоддршка : Ослободување на лагерДебелина : 0.50 mmРетрорефлективен индекс : 300cd / луксРефлексија принцип : Микро призмаТемпературата на работа : 18~28°CЖивотниот век : 3 годиниКарактеристики : нов одраз систем е направен од многу насочен микрокристален коцка...

ОДГОВАРА ЗА 2015 ГОДИНА HYUNDAI TUCSON TL СТРАНА ЗАДЕН ПРОЗОРЕЦ СПОЈЛЕР ПОКРИЕ ТРИМ ТРИАГОЛНИК ГАРНИТУРИ РАМКИ Автомобил Стил ДОДАТОЦИ

1584.00 -14 % DEN 1362.00

Добредојде! Ви благодариме за вашата посета Во нашата Продавница сите Автомобил Производител на производи се достапни...

1.0 х 5Meter DIY 3M Рефлексивни Налепница Автомобилот прозрачна лента автомобил&мото Декорација Налепница

153.12 -15 % DEN 130.00

Функција : Бренд : 3 M Точка Име : автомобил рефлексивни филм / автомобил рефлексивни лента / автомобил рефлексивни налепница Availabe Боја : Црвена,Сива бела, сина,жолта Големина : 1.0 cm*5 Meter, 45 Meter / ролна за целосна автомобил Употреба : за автомобил / мото / велосипед Она што ќе добиете : Еден peice на вашиот избраната должина.Материјалот е 3 M и има долг животен век и, колку што тоа е прикажано правилно винил ќе трае со години! Ако сакате да направите вашиот автомобил се издвојува од толпата, тогаш ова е тоа! Ќе го направи вашиот автомобил ВИСТИНСКИ ГЛАВАТА ТАРНЕР...

Висок квалитет на Конзола се Избегне светлина подлога табла заштита подлога, Автомобил стил , За 2011-2014, Chevrolet CAPTIVA

950.40 -10 % DEN 855.00

SHIPPMENT ПОЛИТИКА Предупредување : Како ова е меѓународен испорака,Меѓународни парцели се проверуваат на царинска управа и ова може да го одложи времето за испорака.Ако живеете во Русија, Аргентина,Чиле, Колумбија,итн,овие национални царински и поштата брзина на обработка ќе предизвика задоцнување,па можеби ќе треба 3050 работни денови за да го добиете вашиот производ.Ако не го прифати транспорт време, ве молиме да не го купите овој производ,бидејќи ние навистина сакате да ви даде задоволство шопинг искуство и не сакаме да добиете Негативен фидбек и 1 ѕвезда...

Сребро Автомобил Стајлинг за BMW 5 Серијата 3D Налепница Авто Багажникот Задниот Капак Амблем Decal Значка за БМВ Х5 М5 530i 535i 540i 550i E87 E91

623.04 -10 % DEN 561.00

Карактеристики : • За BMW• Материјал : Пластични или Метални• Количина : 1 парче• Боја : Сребрена• Висок квалитет,нова мода, трајни,уникатен и слабееотпорни Пред да ја залепите, pls чистење на целна место : чувајте anhydroчисти и без масло...

Црна Б 180 Б 200 Задните Трупот на Логото Значка Амблем Број Писма Decal за Мерцедес Бенц B180 B200 AMG W242 W246

575.52 -25 % DEN 432.00

Задните Трупот на Логото Значка Амблем Број Писма Decal за Мерцедес Бенц B180 B200 AMG W242 W2461.Објектот во cluded купување : 1 buc2.Материјал : Висок Квалитет ABS3.Боја : Мет Црна4.Сите фотографии е вистински престрелки,она што ќе го видите е дека ќе го добиетеНаставаДоаѓаат со силна селотејп на грбот, лесно да се држиме и кора од надвор, не треба да се вежба, да ги задржи на автомобилот е оригинален изгледВе молиме да користите детергент за чистење на површината на целната област пред да се држиСе држи и да ја задржите вашиот автомобил неизми во рок од 48 часа за да се постигне најдобар adhesivenessПревозот1...

Висок квалитет на Конзола се Избегне светлина подлога табла заштита подлога ,Везови одделението За 2010-2012 Година Фолксваген Голф 6

950.40 -10 % DEN 855.00

SHIPPMENT ПОЛИТИКА Предупредување : Како ова е меѓународен испорака,Меѓународни парцели се проверуваат на царинска управа и ова може да го одложи времето за испорака.Ако живеете во Русија, Аргентина,Чиле, Колумбија,итн,овие национални царински и поштата брзина на обработка ќе предизвика задоцнување,па можеби ќе треба 3050 работни денови за да го добиете вашиот производ.Ако не го прифати транспорт време, ве молиме да не го купите овој производ,бидејќи ние навистина сакате да ви даде задоволство шопинг искуство и не сакаме да добиете Негативен фидбек и 1 ѕвезда...

Автомобил Налепница Одговара За Hyundai Tucson 2015 година ABS Хром Задните Покривот Читање Светилка Светлина Покрие Трим 2 парчиња/сет за во Автомобил-Стил, Додатоци

959.52 -15 % DEN 816.00

Добредојде! Ви благодариме за вашата посета Во нашата Продавница сите Автомобил Производител на производи се достапни...

4PCS Автомобил Налепница Вратата Заштита Чувари Налепници за Ford mondeo kuga fiesta Focus2 3 ecosport фузија ranger mk4 автомобил-стил

618.24 -40 % DEN 371.00

1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност...

ПРИБОР ПОГОДНИ ЗА 2015 ГОДИНА HYUNDAI TUCSON TL ABS ХРОМ ЗАДНИТЕ ЗВУЧНИЦИ СТОЛБ ПОСТ ПОКРИЕ ТРИМ РАМКИ ТРИАГОЛНИК Автомобил-Стил

968.64 -15 % DEN 823.00

Добредојде! Ви благодариме за вашата посета Во нашата Продавница сите Автомобил Производител на производи се достапни...

20 x Најновите 3D Автомобил Стил Алуминиум Лепак Decal Автомобил Амблем Автомобил Додатоци Лепило Значка за Ralliart Ralli Уметност

1084.32 -28 % DEN 780.00

20 x Најновите 3 D Автомобил Стил Алуминиум Лепак Decal Автомобил Амблем Автомобил Додатоци Лепило Значка за Ralliart Ralli Уметност Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Водоотпорен, сонцедоказ и watherproof Димензии : 60 x 14 mm Материјал : висок квалитет на алуминиум, и лепак Лесен за инсталација и без дупчење потребно Лесно да се отстрани, да не се оштети автомобил или лево над лепак на автомобил Пакетот Вклучува : 20 x Најновите 3 D Автомобил Стил Алуминиум Лепак Decal Автомобил Амблем Автомобил Додатоци Лепило Значка за Ralliart Ralli Уметност ( 2 Парчиња По Собата) Совети : Никогаш не се стави на автомобил под жешкото сонце во рок од 48 часа по инсталацијата! Никогаш не миење на возилото во рок од 48 часа по инсталацијата!

Централна Конзола Опрема Shift Кутија Панел Покритие За бенц 2015-2017 C Класа 2017 GLC класа ги Опфаќа за автомобил accsesories автомобил стил

1766.40 -9 % DEN 1608.00

7 Компјутери / сет за во Автомобил Централна Конзола Опрема Shift Кутија Панел Покритие За бенц 20152017 C Класа 2016 2017 GLC класа ги Опфаќа за автомобил accsesories автомобил стил

Автомобил Стил Decal Сребро Почнете да го Запре Моторот Копчето Налепница Кристал Цинк Легура Прстен Авто Decal За Мерцедес Benz CLA /GLC/Нова C

616.32 -30 % DEN 432.00

Спецификации : Име : Кристал Старт / Стоп Мотор Копчето Декоративни ПрстенБоја : СребренаИнтер дијаметар : 3.7 cmНадворешниот дијаметар : 4.8 cmМатеријал : Цинк легура+RhinestonesЗа автомобил moder : За Мерцедес бенц B260 / CLA / GLC / Нова C / SLПакет Се Вклучени : Кристал Старт / Стоп Мотор Копчето Декоративни Прстен *1 PCSВе молиме comfirm големината преку мерење на дијаметарот на копчето...

Автомобил-стил, i-вози Control Panel Налепници Намали за BMW 3 4 Series 3GT F30/F31/F34/F32/F33/F36 320li 318 Шарени Додатоци

1915.20 -20 % DEN 1532.00

Автомобилстил, iвози Control Panel Налепници Намали за BMW 3 4 Series 3 GT F30 / F31 / F34 / F32 / F33 / F36 320li 318 Шарени ДодатоциОдговара За BMW 3 4 Series 3 GT F30 F31 F32 F34 F36 320 20132017 Пред ставање ред, ве молиме потврдете овој производ е погоден за вашиот автомобил,ви благодариме !! Состојба : 100% Сосема новМатеријал : Направен Од Високо П uality ABSБоја : Исто Како СликиНаправен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди највисок квалитет...

3D Автомобил Налепници Љубов во Живо! Nishikino Маки Аниме Автомобил Decal Прозорец Wiper Decals Задните Шофершајбната Автомобил-Стил, Оркестарот Налепница Jdm

175.68 -49 % DEN 90.00

Почитувани купувачи, сликата е за повикување само, ве молиме да се измери вистинската големина, треба голема големина налепници може да се прилагоди со посебни големина

Atreus 2 парчиња Автомобил ABS Хром Пред Магла светилка декорација уреденост опфаќа налепница За БМВ Х5 F15 2014-2017 X1 2009 2010 2011 2012 година

1824.00 -20 % DEN 1459.00

Бренд : НеБрендирани (По Сила).Fitment : 20092012 За BMW X1 (Prefacelifted модели САМО).2016 година За BMW X120142017 За БМВ Х5 F15Не се Вклопуваат 2013наваму моделиСостојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот)Состав : 2 парчиња / setНаправено : произведено во КинаМатеријал : Хром Позлатен ABS ПластикаФункција : Седат Над оригиналната foglight...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.