• Ново
Најдобар Квалитет На Хром Зелена Винил Заврши Хром Огледало Од Зелен Винил Фолија Филм Меур За Слободни Автомобил Стил

Најдобар Квалитет На Хром Зелена Винил Заврши Хром Огледало Од Зелен Винил Фолија Филм Меур За Слободни Автомобил Стил

Оценка на клиентот:
DEN 13038.72
DEN 11604.00 -11 %

Износ
Залиха


Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целосниот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
Име На Производ : Хром Зелена Винил Заврши
Точка Име Растеглив Хром Винил Заврши Модел NSBC-04 Боја Зелена Големина 1.52 x 18 милиони/Ролна (5ft x 58ft) Филм Дебелина 0.15 mm Ослободување Хартија 140 g Материјал ПВЦ 3 Слоеви Да Меур Слободни Да Лепило Висок Квалитет Отстранлив Лепак Гаранција Отворено 3 години, Затворен 6 години Отпорни на Температура -40°c~90°c (-40°F~194°F)
[1] Овој хром винил заврши може да биде повторно крена, repositioned и се протегала со топлина пиштол, може да се примени на целиот автомобил(ентериер и екстериер површина), мотор или на мебел или на дигитален производ, Нешто ви се допаѓа, Едноставно користете ја вашата имагинација!
[2] Висок квалитет отстранлив лепак, не штети на вашиот автомобил боја, без остаток лепак ќе бидат оставени на автомобилот откако се отстрани винил, вашиот автомобил ќе изгледа сосема нов автомобил, дури и многу години подоцна.
[3] Балон за Слободни дизајн, направете го тоа лесно да се заврши и да го ОДБИЕ меурчиња.
[4] 3 Слоеви, има дополнителни заштитен слој, можете да го отстраните по инсталирањето.
[5] се Заштити вашиот автомобил од УВ зраци, Нечистотија, Маснотии, Благи Киселини. Ги красат вашата кола убаво и, исто така, го заштитите вашиот автомобил совршено.
Каталогот и ценовникот и повеќе детални Слики се достапни ако треба, Само НАС КОНТАКТ.
Ние прифаќаме различни методи за плаќање, како Alipay(ЗАЧУВАМ), Western Union, итн. Ве молиме да се направи исплата во рок од ТРИ дена по нарачката. Вашата Исплата ќе биде објавен САМО откако ќе се потврди на испорака.
Ние прифаќаме ПАД на ПРЕВОЗОТ, вашите клиенти нема да видиме какви било информации за нас кога ќе го примите пакетот. Ние ќе ја испрати својата стока во рок од 1-5 РАБОТА ДЕНА по проверка на плаќање и за потврда на нарачката. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да брод како најбрзо што можеме, во случај на одлагање, ние ќе ве информира однапред. Вие ќе добиете СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ по стоки испратени. Превозот времето е околу 5-7 работни ДЕНОВИ од Fed Ex или DHL, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Стоката цена и превозот цената НЕ се вклучени ДАЛЕЧИНСКИ ОБЛАСТ ТАКСА и УВОЗ TAXS или било какви други даноци. Ние ќе го задржуваме правото за далечински област надомест Во случај на ваша адреса за испорака е Fed Ex или DHL оддалечена област. И Купувачот е одговорно за даночната(ако ги има). Обично, ние пишуваме пониска вредност и марк производи како "ПОДАРОК", или "ПРИМЕР" за да ви помогне да се избегне или намали данокот. Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура, ве молиме ги споделите со нас кога ставање ред.
Вашето мислење е многу важна за нас. Ве молиме да ни даде ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако ви се допаѓа стоки и нашите услуги. Тоа е моќта што можеме да направиме подобро и подобро.

Карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Објектот Ширина:
5ft
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип:
Лепак Налепница
Бренд Име:
aomior
Име На Модел:
NSBC-04
Објектот Дијаметар:
15cm
Објектот Висина:
155cm
Модел:
Други
Објектот Должина:
58ft
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
категорија:
ПВЦ
Материјал Тип:
ПВЦ
Име на производ:
Хром Винил Заврши
боја:
Зелена
3 Слоеви:
Yes

Производи во категоријата

Боја Мојот Живот 2бр/Сет за во Автомобил Задните Внатрешна се Справи со Хром Пред се Справи Круг Декорација Налепници за Puegoet 2008 2014 - 2017

556.32 -29 % DEN 395.00

5310366284274332 Додатоци за Peugeot 2008 парче парче парче парче парче парче метар парче парче парче парче парчеПредниот и задниот дел од внатрешната врата се справи со кутија хром refittingСлучај за Peugeot 2008 2014 2016 година

Автомобил Стил ЛАК Ловец Лепак Налепница Авто Оркестарот Decal За SSANG YONG Хонда, Тојота Suzuki Nissan Mazda Lada Фолксваген Јамаха SAAB

120.00 -17 % DEN 100.00

Автомобил Стил ЛАК Ловец Лепак Налепница Авто Оркестарот Decal За SSANG YONG Хонда, Тојота Suzuki Nissan Mazda Lada "Фолксваген" Јамаха SAABIstall Ination Инструкции : 1 ја Исчистите површината каде decal ќе биде инсталиран2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

1.0 х 5Meter DIY 3M Рефлексивни Налепница Автомобилот прозрачна лента автомобил&мото Декорација Налепница

153.12 -15 % DEN 130.00

Функција : Бренд : 3 M Точка Име : автомобил рефлексивни филм / автомобил рефлексивни лента / автомобил рефлексивни налепница Availabe Боја : Црвена,Сива бела, сина,жолта Големина : 1.0 cm*5 Meter, 45 Meter / ролна за целосна автомобил Употреба : за автомобил / мото / велосипед Она што ќе добиете : Еден peice на вашиот избраната должина.Материјалот е 3 M и има долг животен век и, колку што тоа е прикажано правилно винил ќе трае со години! Ако сакате да направите вашиот автомобил се издвојува од толпата, тогаш ова е тоа! Ќе го направи вашиот автомобил ВИСТИНСКИ ГЛАВАТА ТАРНЕР...

Dewtreetali НОВИ Пристигнување 23*22 СМ БЕБЕ НА ОДБОРОТ Прекрасна Мечка Автомобил Стил Decals Цртан филм Винил Автомобил Налепница Црна/Сребрена Автомобил Стил

DEN 66.24

Предмет Тип : Автомобил НалепницаБоја : Црна / БелаМатеријал : ВинилГолемина : 23cm*22cmТежина : 13gПакетот Вклучува : Автомобил Налепница*1Настава : 1 Чистење на површината каде decal ќе бидат инсталирани.2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

Висок квалитет на Конзола се Избегне светлина подлога табла заштита подлога За 2013 Субару Шумарот

950.40 -10 % DEN 855.00

SHIPPMENT ПОЛИТИКА Предупредување : Како ова е меѓународен испорака,Меѓународни парцели се проверуваат на царинска управа и ова може да го одложи времето за испорака.Ако живеете во Русија, Аргентина,Чиле, Колумбија,итн,овие национални царински и поштата брзина на обработка ќе предизвика задоцнување,па можеби ќе треба 3050 работни денови за да го добиете вашиот производ.Ако не го прифати транспорт време, ве молиме да не го купите овој производ,бидејќи ние навистина сакате да ви даде задоволство шопинг искуство и не сакаме да добиете Негативен фидбек и 1 ѕвезда...

30мм x 3meter Транспарентен Силикони двострано лепливи Ленти За Автомобил Додатоци Висока Јачина Нема Траги Лепило Налепница

431.52 -12 % DEN 380.00

Карактеристики : Сосема Нов и Висок квалитет.Дизајнирани за прилогот на широк спектар на автомобилската екстериер и ентериер, вклучувајќи тело страна украси, claddings, рок панел трим, воланот ракети, браник намали и повеќето други автомобилската уреденост. Силна лепливоста да автомобилската супстрати. Времето и автомобил се мијат отпорни. Confortable...

Централна Конзола Опрема Shift Кутија Панел Покритие За бенц 2015-2017 C Класа 2017 GLC класа ги Опфаќа за автомобил accsesories автомобил стил

1766.40 -9 % DEN 1608.00

7 Компјутери / сет за во Автомобил Централна Конзола Опрема Shift Кутија Панел Покритие За бенц 20152017 C Класа 2016 2017 GLC класа ги Опфаќа за автомобил accsesories автомобил стил

Автомобил Стил Decal Сребро Почнете да го Запре Моторот Копчето Налепница Кристал Цинк Легура Прстен Авто Decal За Мерцедес Benz CLA /GLC/Нова C

616.32 -30 % DEN 432.00

Спецификации : Име : Кристал Старт / Стоп Мотор Копчето Декоративни ПрстенБоја : СребренаИнтер дијаметар : 3.7 cmНадворешниот дијаметар : 4.8 cmМатеријал : Цинк легура+RhinestonesЗа автомобил moder : За Мерцедес бенц B260 / CLA / GLC / Нова C / SLПакет Се Вклучени : Кристал Старт / Стоп Мотор Копчето Декоративни Прстен *1 PCSВе молиме comfirm големината преку мерење на дијаметарот на копчето...

Dragon Ball Z Намали Винил Decal Автомобил Налепница Камион Автомобил Прозорец Браник Налепница

128.64 -45 % DEN 71.00

modname=ckeditorголемина : S 12cm*6cm големина : M 15cm*8cm големина : L 20cm*10см Висок Квалитет на Мисловните водоотпорен 3+ година надворешен живот...

За Dodge Ram меморија 2500 Тешки Хром Сребро Логото на Предната Врата Амблем Nameplate Decals Сет на Две

1722.72 -30 % DEN 1206.00

За Dodge Ram меморија 2500 Тешки Хром Сребро Логото на Предната Врата Амблем Nameplate Decals Сет на Две1.Големина : 270*120mm2.Материјал : Тешко ABS,со Врвен Квалитет3.Објектот се вклучени во купување : 2 парчиња (на двете страни)4.Силно лепило назад за брзо, лесно и безбедно инсталација (површината мора да биде исчистена пред апликација)Овој Производ е пред вратата nameplate но може да се примени во речиси секоја рамна површина...

2 парчиња Автомобил на Ретровизорите Универзална Слепа Точка на ретровизорот Надворешноста Авто Додатоци Огледало Опфаќа Широк Агол Круг Конвексни

124.80 -28 % DEN 90.00

Автоматскиот автомобил Rear View Слепа Точка огледало 2 Страна Широк Агол Круг Конвексни Автомобил Возило Огледало Авто стакло налепница топла продажбаКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!!Широк агол на гледање намалува слепи точки и ја зголемува безбедноста при што се додавање или менување лентиЈа подобрува довербата додека правење резервни копии и паркингЗголемување на Видливоста и Подобрување на ВозилотоУникатен и прифатлива слепа точка решениеУниверзална Одговара, погоден за внатрешни работи или надворешноста употребаПогоден за инсталација на ретровизорите и страничните ретровизориОдговара на повеќето автомобили и камиониДоаѓа со налепници, Лесна Инсталација, Директно се Држи НаСпецификации : Материјал : ABS Пластика ИздржливаОбјектот дијаметар : прибл...

Автомобил Авто Гуми Воздушен Притисок Вентил Матични Капи Сензор Индикатор За Алармирање За Peugeot 206 207 208 2008 301 307 308 3008 408 508 4008

113.28 -15 % DEN 96.00

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : Chromed Метал Едноставно инсталирање на воздушни вентил Според признае боја за да се прикаже на притисок на гуми Одговара на било стандардна големина постојните вентилот на гумата матични Визуелно ве предупредува кога гумата притисок е низок да помогне да се избегнат предвремени гуми носат или blowouts од подпреголеми гуми се Пеат тоа го прави на гуми на вашиот автомобил повеќе безбедноста Лесно да се контролира и да ја инсталирате Гуми Притисок : 2.4 Бар Боја : Како на сликата покаже Големина : Прибл...

Симпатична Патка Автомобил Винил Налепници Рефлексивни 3M Голема Планината Очи Цртан филм Мотоцикл Decal Браници 10cm

283.20 -10 % DEN 255.00

Производи име : Мотоцикл Налепница Патка Автомобил Винил Decal РефлексивниГолемина : ~ 10cmПакување : 1 BUCДетали : Изработен од квалитетен материјал 3 MВодоотпорен, ниту избледи, sunblock,рефлексивни, долготрајни, убаво декорација.Лесно да се инсталира, лесно да се отстрани без да се наштети на боја.Идеален за во автомобил, мотоцикл, шлем, велосипед, лаптоп и слПовеќе стил и трговија на големо цена се достапни.Било каков проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас.Забелешка за сите налепници во нашата продавница : Црна и чиста бела НЕ се рефлексивни.

Автомобил Стил Тркала Центар Центар Капи Автомобил Амблем Налепници За Alpina Логото На BMW X1 X3 X4 Х5 Z3 E36 E39 E46 F10 F20 М2 М3 120I 318I

239.52 -13 % DEN 208.00

Карактеристики : •100% сосема нов и Висок квалитет •4pcs / set и политиките за BMW •Материјал : Алуминиум легура •Големина : 56.5 мм •Нова мода,модерна, трајни •Најдобра декорација и заштита за вашиот автомобил Лесно да се инсталира, самолепило лента на грбот на значка, stickup и цврста но не се оштети автомобил .Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1...

YJZT 14.2 CM*13CM нафтено поле ЃУБРЕ ЧЕРЕПОТ АЛАТКИ Личност Рефлексивни Автомобил Налепница, Мото Додатоци Ц1-7671

94.08 -39 % DEN 57.00

YJZT 14.2 CM*13 CM нафтено поле ЃУБРЕ ЧЕРЕПОТ АЛАТКИ Личност Рефлексивни Автомобил Налепница, Мото Додатоци Ц17671Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба ...

Класичен дизајн силен сигнал Автомобил Антени за Мицубиши / Nissan / Фиат Ајкула Перка Антена Радио антена FM Радио Сигнал Aerials

406.56 -18 % DEN 334.00

опис на производотПроизвод ГолеминаПроизвод внатрешни работиинсталација чекориАвтомобил антена reality showПрофесионален пакетДраги пријатели, ова е продавачот е нова продавница, јас сум добра продавачот! Продавачот на производи се од обезбедување на квалитет на производителот, ценаефикасен! Многу купувачи, исто така, сакаат да дадат многу добра оценка, квалитетот на производот е загарантирана! Додека продавачот е користење на брзината на продажба службен логистика, овозможувајќи им на купувачите да се добие побрз производи, најголем степен на заштита на вашите интереси! Ако ви се допаѓа, се надевам дека вие не пропуштајте ја! Ви благодариме

4PCS Автомобил Налепница Вратата Заштита Чувари Налепници за Ford mondeo kuga fiesta Focus2 3 ecosport фузија ranger mk4 автомобил-стил

618.24 -40 % DEN 371.00

1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност...

Рефлексивни Автомобил Налепници бебе во автомобил безбедно Водоотпорен Decal Налепница покрие/анти нула

137.76 -9 % DEN 125.00

Ова е со висок квалитет винил decal дека може да се почитуваат на вашиот автомобил, лаптоп, компјутер или само за било каква мазна, чиста површина...

Автомобил Стил на Карбонски Влакна Странични Воздушни Пропустливи Фендер Покрие Намали за Бенц W204 C63 Браник 2008-2011

5234.40 -14 % DEN 4501.00

9050 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и ценатаАко Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.Автомобил Стил на Карбонски Влакна Странични Воздушни Пропустливи Фендер Покрие Намали за Бенц W204 C63 Браник 20082011Одговара За Бенц W204 C63 Браник Prefacelift 200820113 M лентаВи посакувам среќен шопинг тука !Добредојдовте на вашето следно доаѓање !Сакате да имаат убав живот !

Висок квалитет на Конзола се Избегне светлина подлога табла заштита подлога, Автомобил стил , За 2011-2014, Chevrolet CAPTIVA

950.40 -10 % DEN 855.00

SHIPPMENT ПОЛИТИКА Предупредување : Како ова е меѓународен испорака,Меѓународни парцели се проверуваат на царинска управа и ова може да го одложи времето за испорака.Ако живеете во Русија, Аргентина,Чиле, Колумбија,итн,овие национални царински и поштата брзина на обработка ќе предизвика задоцнување,па можеби ќе треба 3050 работни денови за да го добиете вашиот производ.Ако не го прифати транспорт време, ве молиме да не го купите овој производ,бидејќи ние навистина сакате да ви даде задоволство шопинг искуство и не сакаме да добиете Негативен фидбек и 1 ѕвезда...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.