• Ново
За BMW E90 2005~2012 - Автомобил Андроид Медиа Плеер Систем за Радио Стерео GPS Навигација Мултимедијални Аудио Видео

За BMW E90 2005~2012 - Автомобил Андроид Медиа Плеер Систем за Радио Стерео GPS Навигација Мултимедијални Аудио Видео

Оценка на клиентот:
DEN 31200.00
DEN 26520.00 -15 %

Износ
Залиха


Автомобил Андроид Плеер Систем за Радио Стерео GPS Навигација Мултимедијални Аудио Видео
Не се Вклопуваат во автомобил со фабричките навигација
За BMW E90 2005~2012
Автомобил Андроид Плеер Систем за Радио Стерео GPS Навигација Мултимедијални Аудио Видео
За BMW E90 2005~2012

Напомена : Овој модел може да се вклопат и да го замени различни автомобил аудио конфигурации , ако вашиот автомобил внатрешни работи не е ист или сличен како погоре, или ако не може да потврдите дали тоа е право одговара модел, ве молиме испратете ни слика за автомобил внатрешни работи , ајде да го потврдите за вас директно. Најчесто тоа се вклопува добро во автомобил со CD Плеер или ДВД Плеер, но не се вклопуваат во автомобил со фабричките NAVI систем. Ние не прифаќаме никакви врати, ако цел погрешен модел по испраќање.
Автомобил Андроид Плеер Систем за Радио Стерео GPS Навигација Мултимедијални Аудио Видео
За BMW E90 2005~2012
Автомобил Андроид Плеер Систем за Радио Стерео GPS Навигација Мултимедијални Аудио Видео
За BMW E90 2005~2012
Функција : 1. Plug and Play Инсталација! Содржи Сите Потребни Accessaries & Жици & Инсталација Колекции! Нема потреба намали било жица. Доаѓаат со приклучок во фабриката темперамент, итн. 2. Поддршка & Задржи Оригиналната Автомобил Функции & Екранот! Управувачот контрола, A/C екранот , работи како оригиналот. Копчиња' позадина светла се исти како и оригиналните, итн. 3. Бесплатни Сателитска Навигација! GPS Глобален Систем за Позиционирање! 2 D, 3 D мапи навигација, Екран на Допир & Гласовен водич за навигација, итн.
Спецификација: 1.ПРОЦЕСОРОТ : MST786, Cortex-A9 dual core , 1.6 G HZ 2.Андроид верзија : 4.4.2 До 3. ROM : 8 G+16 GINAND вграден во. 4.RAM МЕМОРИЈА : 1 G DDR3(1866) 5.MCU верзија : 4.3.10-23-20-E40101 6.Систем Верзија : 2.8.6 7.Поддршка SWC. 8.Поддршка Multi-media Player,на Интернет се Entainment, игра и chat и on-line. 9.Поддршка 3 начин за излез : вграден Wi-fi,4 G,со двоен USB. 10.Поддршка на 1080 P HD и 3 D позадина 8 Поддршка надворешни Мобилни хард диск. 9 Поддршка надворешен USB кабел. 10. За поддршка на Отворање на Логото промена на вашите омилени позадина. 11 : Поддршка датотека во датотека со копија или cut. 12. Поддршка за видео и слика скенирање, JPG,MBP,JPEG,GIP итн и eletic-книга. 13.Поддршка АТВ звук и видео влез и излез, не треба да додадете AD exchange 14.Супер Хардверски Перформанси,Брз Одговор. 15. Поддршка поддршка сензор од автоматски, Динамичен позадина ги покажува. 16.Андроид Екран од пет точка на допир за контрола. 17. Поддршка IGO9 , ТОМ ТОМ,Garmin итн мапи. 18.Бројните Бесплатни апликации, може да го прочитате&edit word/Excel/Powerpoint/PDF/TXT . 19. Live Wallpaper &DIY Позадина, Обилен Боја на Копчето Светлина 20. Поддршка Автомобил DVR Систем(работа со факултативниот USB камера)
Автомобил Андроид Плеер Систем за Радио Стерео GPS Навигација Мултимедијални Аудио Видео
За BMW E90 2005~2012
Автомобил Андроид Плеер Систем за Радио Стерео GPS Навигација Мултимедијални Аудио Видео
За BMW E90 2005~2012
За Услугата : 1. Гаранцијата на автомобил dvd е една година, ние сме биле продадени автомобили dvd речиси 8 години, ние можеме да снабдување на повеќето професионални aftersale услуга. 2. Ако сте го купиле автомобил dvd од нас, ние ќе снабдување на живот aftersale услуга за вас, можете да побарате од нас за навигација ажурирање или нов firmware ако добиеме некоја нова.

Карактеристики

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Воланот Контрола,Поддршка Може да-Автобус,вградениот Звучник/Микрофон,Поддршка за 3G Мрежа
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Mp4,Mp3
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Од Моќ:
45w
Материјал Тип:
Хардвер Електроника
Специјални Функции:
MP3 Плеери,Радио Тјунер,Екран на Допир,Мобилен Телефон,Bluetooth,Вграден GPS
Објектот Големина:
8.8 Инчен Capacitance Екран На Допир
Бренд Име:
YESSUN
ROM:
16g
Интерфејс:
оригиналниот
Големина На Дисплеј:
12,9
RAM меморија:
1G
Макс Надворешна Меморија:
64g
Din:
Еден Din
Објектот Тежина:
4kg
Оперативен Систем:
Андроид
Име На Модел:
DABMW-9992
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Напон:
12V
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
ДО 1080P
Големина На Дисплеј:
8.8
Сместување:
Во Цртичка

Производи во категоријата

Topnavi 8 Quad Core Андроид 6.0 Автомобил GPS Навигација за ГРАЃАНСКО Право Возење 2006 Година 2007 Година 2008 Година 2009 Година 2010 Година 2011 година За Хонда Автомобил DVD

DEN 16799.52

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.По желба : ISDBT / ДИГИТАЛНАT MPEG4 : додадете 45 USD3 G dongle : додадете 35 Canb: add 20 ДОЛАРИ (Ако вашата оригинална автомобил има засилувач функција,треба да го додадете.)Основни Информации : 1.Чист Андроид 5.1.1 Систем Е Радио За Автомобил Играч2.Капацитивни Екран3.МултиЕкран На Допир4.Оперативен СИСТЕМ : Android 5.1.1 систем5.ПРОЦЕСОР : Rockchip RK3188 Cortex A9 Quad core6.RAM МЕМОРИЈА : 1 GB7.NAND : 16 GB8.Главната Frenqency : 1.6 GHz9.Надвор OBD функција10.Поддршка DVR функција11.Поддршка огледало линк функција12.Резолуцијата на екранот : 800*480 / 1024*60013.Радио : FM / AM14.GPS : SIRF III15.Екран : Капацитивни и мултиекран на допир (Оригинал Hanstar Екран )16.TFT вози IC : RK318817.Loader : FORYOU DL3018.Ги собереш : За HITACHI 860 XH19.мотор : MABUCHI20.Amplifer IC : TDA785121.DVD декодер IC : Sunpl VGQ22.Радио IC : 778623.Напојување : 4*45 W24.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Видео Декодер : 1080 P HW26.WIFI : Вграден27.DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците)...

Topnavi 9 Автомобил DVD GPS За Toyota е корола 2013- (висок верзија) е Радио за Автомобил Мултимедијални Стерео Аудио Во Цртичка,Трепне Систем

DEN 12273.12

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.Производ Карактеристики : TFT Екран на ДопирHD екран 800*480ПРОЦЕСОРОТ : ARM11+ARM9 833 MHZ фреквенцијаПоддршка HD720 P,1080 P,RMVB видео,полн видео форматBuiltin GPS, Bluetooth,FMGPS мапата картичка одговараат на ТФкартичка.Поддршка воланот контролаПоддршка rearview камерата на текстUSB / ТФкартичка портаГлавното мени Јазици : англиски, италијански, француски, шпански, германски, португалскиСпецификации : GPSОперативен Систем : Windows CE 6.0GPS Процесор : SF 2531GPS Картичка : ТФКартичкаПоддршка на Мапата : Kudo,PAPAGO,Sygic,IGOГласовни Навигација : ДаНадворешна Меморија : До 32 GB / ТФКартичкаКарактеристики : SD / USB Поддршка,Екран на Допир,FM Предавателот,Subwoofer Излез,Воланот Контрола,3 D Интерфејс,за i Pod,GPS,вградена BluetoothПриказ На Сооднос : 16 : 09Големина на екранот : 6.2 8 инчен (зависи модели на автомобили)Екран Резолуција : 800 x 480На OSD Јазици : англиски,италијански,француски,шпански,германски,португалскиМедиуми Тип : DVDR / RW,PDF,PNG,JPG,DIVX,RMVB,DVD,DVDRAM,Mp4,JPEG,WMA,Mp3,VCD,CD+R / RW,CDR / RW,CD,MPEG4,AVI,DVD+R / RWРадио Одговор пропусниот Опсег : СУМ : 522 KHz1620 KHz;FM : 87.5 MHz108 MHzЗасилувач & ИнтерфејсЗасилувач Максимална Излезна Моќност / Канал Количина : 45 W x 4Далечинска Контрола : ДаКонектор Тип : 1 x КОЧНИЦА ПРОВЕРИТЕ, 1 x / V НАДВОР, 1 x / V ВО, 1 x GPS АНТЕНА, 1 x USB, 1 x SUBWOOFER, 1 x ПОМОШЕН, 1 x МОЌ, x ВОЛАНОТ КОНТРОЛА, 1 x REARCAMERAОпштиТип : 2 Din / 1 DINНето Тежина(kg) : 4Гаранција : 1 годинаОна што е во кутијата : Моќ кабел × 1,GPS антената × 1,8 GB Мапата картичка 1 X USB кабел × 1,упатството за Корисникот × 1,DVD домаќин × 1,Радио антена Адаптер X1 ,РКА кабел X 1Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците)...

Liislee За Pontiac Атмосфера, 2003~2008 Автомобил DVD Плеер GPS Nav Navi Навигација Стерео Радио-ЦД ТВ iPod BT HD Екран Мултимедијални Систем

20160.00 -19 % DEN 16330.00

Indash Автомобил Стерео DVD Плеер GPS Навигациски Систем За Pontiac Атмосфера, 2003~2008 Однапред S100 Систем | 3Зона Поп | DualCore A8 Чипсет | 1080 P HD | 5.1 HIFI Bluetooth | Музика | Радио | i Pod | 3 G WIFI Интернет | Купи Сега! = Добие Бесплатен Дар Можеме да снабдување со најновите компатибилен NAVI мапи за целиот свет земји! Мапи се бесплатни ажурираат секоја година! Оригиналниот Автомобил Внатрешни работи Референца ( Десната Рака се Вози автомобил модели се исти како Левата Рака Диск' ) Напомена : Овој модел може да се вклопат и да го замени различни автомобил аудио конфигурации , ако вашиот автомобил внатрешни работи не е ист или сличен како погоре, или ако не може да потврдите дали тоа е право одговара модел, ве молиме испратете ни слика за автомобил внатрешни работи , ајде да го потврдите за вас директно...

Бесплатен превозот 10.2 е радио за автомобил за ZOTYE Z560 андроид 6.0.1 автомобил dvd плеер со bluetooth,GPS, Navi,SWC,Огледало линк,DVR

DEN 14784.00

Бесплатен превозот 10.2" е радио за автомобил за ZOTYE Z560 андроид 6.0.1 автомобил dvd плеер со bluetooth,GPS, Navi,SWC,Огледало линк,DVR Традиционалниот Пролетен Фестивал започне од 4то.Февруари до 24.Февруари, сите наредби може само испорака по нашиот празник .се надевам дека ќе може да се разбере...

2 din Андроид 7.1 автомобил dvd плеер gps за Toyota RAV4 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Автомобил DVD Плеер Кортекс О7 Quad Core 16G

10843.20 -5 % DEN 10301.00

2 din Андроид 7.1 автомобил dvd плеер gps за Toyota RAV4 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Автомобил DVD Плеер Кортекс О7 Quad Core 16 G• Оперативен СИСТЕМ : Android 7.1...

Bway 9 е радио за автомобил стерео за ХОНДА, CR-V 2017 андроид 6.0 автомобил dvd плеер со bluetooth,GPS,SWC,wifi,Огледало линк

DEN 15744.00

Традиционалниот Пролетен Фестивал започне од 4то.Февруари до 24.Февруари, сите наредби може само испорака по нашиот празник .се надевам дека ќе може да се разбере...

Topnavi 7 Quad Core Андроид 6.0 Автомобил DVD Игра за TOYOTA е корола 2013 - DVD Радио Стерео Мултимедијални Autoradio GPS Навигација

DEN 16319.52

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.По желба : ISDBT / ДИГИТАЛНАT MPEG4 : додадете 45 USD3 G dongle : додадете 35 Canb: add 20 ДОЛАРИ (Ако вашата оригинална автомобил има засилувач функција,треба да го додадете.)Основни Информации : 1.Чист Андроид 5.1.1 Систем Е Радио За Автомобил Играч2.Капацитивни Екран3.МултиЕкран На Допир4.Оперативен СИСТЕМ : Android 5.1.1 систем5.ПРОЦЕСОР : Rockchip RK3188 Cortex A9 Quad core6.RAM МЕМОРИЈА : 1 GB7.NAND : 16 GB8.Главната Frenqency : 1.6 GHz9.Надвор OBD функција10.Поддршка DVR функција11.Поддршка огледало линк функција12.Резолуцијата на екранот : 800*480 / 1024*60013.Радио : FM / AM14.GPS : SIRF III15.Екран : Капацитивни и мултиекран на допир (Оригинал Hanstar Екран )16.TFT вози IC : RK318817.Loader : FORYOU DL3018.Ги собереш : За HITACHI 860 XH19.мотор : MABUCHI20.Amplifer IC : TDA785121.DVD декодер IC : Sunpl VGQ22.Радио IC : 778623.Напојување : 4*45 W24.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Видео Декодер : 1080 P HW26.WIFI : Вграден27.DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците)...

PUZU Андроид 6.0 1din Универзална Моторните Флип надолу Паното за Автомобил DVD Плеер со 4G WiFi, GPS DAB+ DVBT е Радио за автомобил Аудио DW7088

19152.00 -15 % DEN 16279.00

PUZU Андроид 6.0 1din Универзална Моторните Флип надолу Паното за Автомобил DVD Плеер со 4 G Wi Fi, GPS DAB+ DVBT е Радио за автомобил Аудио DW7088Главните функцииСпецификации : Општо : Оперативен СИСТЕМ : Android6.0.1 Kit KatПРОЦЕСОРОТ : MT3561 Кортекс A53 Quadl Core 1.4 GHzRAM МЕМОРИЈА : 2 GB DDR3Nand Меморија : 16 GBАудио излез : 4*45 W maxЕкран Резолуција : 1024*600Ладно Подигање време : околу 2530 годиниЕкран : Големина На Екран : 7Инчен Капацитивни Дигитален Екран На ДопирРезолуција : 1024*600Капацитивни Екран на Допир (5 поени)Слика Светлина / Контраст / Боја ПрилагодливGPS : Мапата софтвер : Инсталирани Бесплатна Копија МапаМапата Storage Mode : Микро SD КартичкаГласовно Водење : Да (ги Опфаќаат повеќето Јазици)3 D Мапата : ДаPOI се Прикаже : YesGPS Комуникациски Порт : Автоматско Пребарување и да се поврзетеDVD : DVD диск : Регион СлободниКомпатибилен Формат : AVI / DVD / DVD+R / DVDR / DVD+RW / DVDRW / VCD / MP3 / CD / CDRW / JPEG итн.Поддршка за Dual Зона видео излез за DVD функцијаПоддршка радио / cd / Bluetooth / USB / SD репродукција додека навигација.Bluetooth : Вграден Микрофон во control panel за раце слободни повикување на функцијаНадворешен микрофон, исто така вклучени за слободно јасен глас извикуваПоддржува Bluetooth audio player / Телефон Книга функција(Внимание : Оваа функција можат да бидат реализирани кога мобилен телефон поддржува Bluetooth Аудио Излез / Контакти Излез)Поддржува Bluetooth Конекција за iphone / Повеќето Андроид Телефони / Дури и некои Никој Паметен Телефон(Внимание : Bluetooth само за audio stream transfer, таа не поддржува пренос на датотека или Интернет поврзување.)Управувачот КонтролаПромена на песната, волумен, итн...

Liislee Андроид Автомобил GPS Навигација играч За Бенц R-Class 2006 Мултимедијални Аудио Видео Радио Мулти-Екран на Допир

22147.20 -15 % DEN 18825.00

Автомобил Аудио Радио Видео Андроид Мултимедијални Навигација GPS CD DVD Плеер Bluetooth За Бенц Р W251 R280 R300 R320 R350 R500 2006~2016 Андроид 6.0 , HD 1024*600 Пиксели , Капацитивни Екран...

Liislee Автомобил Андроид Мултимедијални За Nissan Teana J32 / Maxima 2008~2013 Радио Стерео GPS Мапата Navi Систем за Навигација Без DVD Плеер

24000.00 -19 % DEN 19440.00

Автомобил Андроид Радио Стерео GPS NAVI In Dash Систем За Nissan Teana J32 2008~2013За Nissan Maxima A35 2009~2014 (Австралија и Нов Зеланд)Оригиналниот Автомобил Внатрешни работи Референца ( Десната Рака се Вози автомобил модели се исти како Левата Рака Диск' )Автомобил Андроид Радио Стерео GPS NAVI In Dash Систем За Nissan Teana J32 2008~2013 година Nissan Maxima A35 2009~2014 (Австралија и Нов Зеланд) Ако возилото е со 5 или 6 диск CD Промени, тоа нема да биде поддржано, и таму е малку поинаква поврзување, воланот contorl може да не се целосно поддржани од премногу...

За BMW Серија 3 E92 2004~2010 CCC - NBT Стил Liislee Автомобил Мултимедијални GPS Мапата Аудио Медиа Радио Стерео Навигација Играч NAVI

DEN 25968.00

За BMW 3 E92 2004~2010 Liis Lee Автомобил Мултимедијални GPS Аудио HiFi Стерео Радио Оригинален Стил За CCC Навигација NAVI Media PlayerДобрата Вест : имаме подобри ИНТЕРФЕЈС интерфејс, можете да го вратите оригиналната NBT ЕВО стил лесно.Производ NBT се Погледне : >>Производот предност* Оригиналниот Фабрички Панел Дизајн, Нема јазот по инсталација* Чување на оригиналниот е Радио за Автомобил / Автомобил CD player и Засилувач....

Quad-Core Андроид 6.0 4G Автомобил Стерео GPS Навигација Autoradio DAB+ WIFI OBD TPMS За ФОЛКСВАГЕН Passat Голф Touran Amarok Jetta EOS Седиште

DEN 19147.68

Оваа единица е најдобар андроид единица на пазарот, на повеќето функции може да се спореди со вашиот паметен телефонНајновите 9" СитевоЕдно Дизајн за "ФОЛКСВАГЕН" / "ШКОДА" / СЕДИШТЕ Автомобили со вграден Dual Channel Can BДекодер (чини GBP30 на пазарот), кои го поддржуваат OPS / Радар / OBD / Поддршка Песна Линк / Ер Контрола на Климата Екранот...

Lisslee Автомобил Андроид 6.0 GPS Navi Навигација Мултимедијални За Dodge Challenger Радио HD Екран на Аудио Видео Не CD DVD Плеер Систем

25680.00 -19 % DEN 20801.00

Автомобил Андроид 6.0 Радио Стерео GPS NAVI In Dash СистемЗа Dodge Challenger (W / Фабрика NAV) 2006~2007Андроид 6.0 1.6 GHz MHz | RAM DDR3.1 | 1024*600 / 1280*480 | 1080 P HD | Вграден БлицBluetooth | Музика | Радио ТВ | i Pod | Не поддржува Воланот Контрола | NO DVD ПЛЕЕРЗа Dodge Challenger (W / Фабрика NAV) 2006~2007Андроид Систем За Навигација W / Радио Мултимедијални Andriod СистемОригиналниот Автомобил Внатрешни работи Референца ( Десната Рака се Вози автомобил модели се исти како Левата Рака Диск' )Купи Сега! = Добие Бесплатен Дар Можеме да снабдување со најновите компатибилен NAVI мапи за целиот свет земји! Мапи се бесплатни ажурираат секоја година! За Dodge Challenger (W / Фабрика NAV) 2006~2007Андроид Систем за Навигација W / Радио Мултимедијални Andriod Систем Забелешка : Овој модел може да се вклопат и да го замени различни автомобил аудио конфигурации , ако вашиот автомобил внатрешни работи не е ист или сличен како погоре, и не можете да потврдите дали тоа е право одговара модел, ве молиме испратете ни слика за автомобил внатрешни работи, ајде да го потврдите за вас директно...

Eunavi 7 2G RAM-Android 6.0 Универзален Автомобил Стерео Аудио GPS Навигација Двојно 2 Din 1024*600 HD е Радио за Автомобил Мултимедијален Плеер

11904.00 -19 % DEN 9642.00

Опис на производот : ПРОЦЕСОРОТ : Intel Софија 3 GR Четири ЈадраRAM МЕМОРИЈА : 2 GB DDR3Блиц : EMMC 16 GBПредност : Поголема стабилностПодобрено управување со меморијатаПоголема брзинаМатеријал ДизајнСириус поддршка.Ова е во суштина се дадени основните Сириус функционалност на раководител на единицата, Ако сте го инсталирале Sirius XM SXV300v1...

Универзална 6.2 Инчен 2Din е Радио за Автомобил Автоматски Стерео Екранот на Допир, WIFI Андроид 6.0 Автомобил DVD Плеер GPS Навигација Поддржуваат Bluetooth MP5

10019.52 -20 % DEN 8016.00

Универзална 6.2 Инчен 2 Din е Радио за Автомобил Автоматски Стерео Екранот на Допир, WIFI Андроид 6.0 Автомобил DVD Плеер GPS Навигација Поддржуваат Bluetooth MP5Карактеристики : Висок квалитет digital stero FM / AM тјунер може да автоматско / полуавтоматска точната барање на радио станици, да слушате музика, вести, информации за патување, уживајте во возењето време секојдневно...

За Мицубиши Lancer Fortis / iO / EX LiisLee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио Hi-Fi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV

16677.12 -6 % DEN 15676.00

За Мицубиши Lancer Fortis / i O / EX (Тајван Индонезија, Ел Салвадор, Панама, Тајланд, Хонг Конг, Сингапур, Шри Ланка, Филипини & Блискиот Исток) Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио HiFi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVI МАПА​За Мицубиши Lancer Fortis / i O / EX (Тајван Индонезија, Ел Салвадор, Панама, Тајланд, Хонг Конг, Сингапур, Шри Ланка, Филипини & Блискиот Исток) Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио HiFi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVI МАПАNavi Мапата За СлободниНие Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / ПодлогаТоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу СофтверПа Само На Основните Функции на Сите во тоа.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.итн.).PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) МоделиПа и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.За избирање јазик : ПРОЦЕСОР : QuadCoreОперативен СИСТЕМ АндроидMEDIOМузика формат MP3 / WMA / AAC / RM / LFAC и така такавидео формат "MPEG1 / 2 / 4 / H264 / H263 / VC1 / RVRMVB / Div X / Sorenson Искра / Искри / VP8 / AVS Поток"фото формат JPG / BMP / JEPG / GIF / PNGРадио FM : 76.0 MHz108.0 MHzСУМ : 522 KHz1620 KHzVidio излез спектар 1.0 V1.2 V(75Ω)Компатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDТест Напон 13.8 VМаксимална излезна моќност 4*45 WVidio излез спектар 1.0 V1.2 VКомпатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDGPSОперативен систем АндроидПоддршка на Мапата Андроид СТАН МапаГлавната Frenqency 1.6 GHzМапата Решение 1024 UpWIFIНапојување Vcc_3.3 VSuppoted Протокол и стандард IEEE802.11 B / g / n компатибилен WLANИнтерфејс тип USB2.0Фреквенција 2.42.484 GHzМодулација OFDM / DBPSK / DQPSK / CCKRF Моќ 15d BM•High Definition Резолуцијата Целосен Екран На Допирповеќе појасна 1024*600p да се прикаже•Вграден Bluetooth Слободни Раце со A2 DP•Вграден WIFI•GPS средно планета навигација•Изграденаво FM / AM Радио•Поддршка за USB и SD Читач на картички•ТВ, PAL / NTSC / SECAM Систем Компатибилен (Изборен)•MP3 / MP4 / AVI / ASF / JPG / WMA•Поддршка за Rear View Camera•Електронски АнтиШок Заштита•4 Канал РКА Preamp Излез / 1 Subwoofer Излез•Позадина На Екранот За Избор На Функцијата•AV влез / излез (вклучувајќи обратна текст)•Оригиналниот Воланот Контрола Компатибилен•Меѓусебно Контрола на Android и i OSПо желба : • RDS• ДИГИТАЛНАT Дигитална ТВ• ISDBT Дигитална ТВ во Врска со Плаќање : Како да се плати : https : / / icshall.alipay.com / hall / cate Question.htm?ccate Id=457&pcate Id=444&category Id=457&language=en_USМожете да Кликнете на овој линк да се научат како да се плати.Начин На Плаќање : За Превозот : Пратката ќе се организира во рок од 3~7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена...

10.1 инчен Екран 2G RAM-Android 7.1 Автомобил GPS Навигација Радио Систем Autoradio Стерео Медиумите за Jeep Cherokee 2015-

DEN 19584.00

Применливи Автомобил и ГодинаЗа Jeep Cherokee 20152016(10.1инчен Екран)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

2 Din Универзална Андроид 4.4 Целосен екран на Допир Панел за Автомобил Радио 2 Din GPS Навигација со Автомобил Радио dvd Плеер Quad Core огледало wifi

DEN 11107.68

Опис На Производот Општи Информации Оперативен Систем Android4.4.4 ПРОЦЕСОРОТ & Фреквенција Quad Core, 1.01.2 GHz AC8327(На IC е Specialy развиена за Автомобил DVD) RAM меморија НПД 3 1 G Nand Флеш Меморија Изграден во 16 GB Menu(OSD) Јазици, руски, англиски, Кинески, шпански, португалски, италијански, француски, холандски, турски, шведски, норвешки, полски, Јапонски, корејски, Malayu, Индонезиски (над 60 видови) Стандардни опции GPS Navi + FM / AM Радио + Bluetooth + Мултимедијални + Огледало Линк + USB / SD + ПОМОШЕН+Поддршка IPOD Опционални Додатоци TPMS;3 G Dongle; DVR;Задна Камера; ДИГИТАЛНАT2 / ДИГИТАЛНАT MPEG4 / ISDBT Дигитална ТВ Кутија итн...

Lenvio 4G+32G Андроид 8.0 Автомобил Радио DVD GPS Играч За Toyota Prado 120 Land Cruiser 120 2002-2010 Octa Core стерео аудио BT 3G

30144.00 -39 % DEN 18388.00

Lenvio 4 G+32 G Андроид 8.0 Автомобил Радио DVD GPS Играч За Toyota Prado 120 Land Cruiser 120 20022010 Octa Core стерео аудио BT 3 GНови Пристигнување : Оперативен СИСТЕМ : Android 8.0RAM МЕМОРИЈА : 4 GB DDR3 / ROM : 32 GBРезолуција : 1024*600.Капацитивни Екран На ДопирПоддршка : На Navitel за руски клиенти и клиенти украинскиРешение : Rockchip Octa Core PX5 ,CortexA53Звучниот процесор : TDA7850Радио чип : 6686Клучни Карактеристики1.Чист андроид 8.0 оперативен СИСТЕМ ,тоа може да биде компатибилен со Google play,Youtube,Facebook,Twitter,Skype, Google map ,Yandex итн.2.Резолуцијата е HD 1024*600 капацитивни екран на допир.3...

Topnavi 8 Quad Core Андроид 6.0 Автомобил GPS Навигација за да се ВКЛОПИ во 2014 година За Хонда Autoradio Мултимедијални Стерео Аудио

DEN 18239.52

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.По желба : ISDBT / ДИГИТАЛНАT MPEG4 : додадете 45 USD3 G dongle : додадете 35 Canb: add 20 ДОЛАРИ (Ако вашата оригинална автомобил има засилувач функција,треба да го додадете.)Основни Информации : 1.Чист Андроид 5.1.1 Систем Е Радио За Автомобил Играч2.Капацитивни Екран3.МултиЕкран На Допир4.Оперативен СИСТЕМ : Android 5.1.1 систем5.ПРОЦЕСОР : Rockchip RK3188 Cortex A9 Quad core6.RAM МЕМОРИЈА : 1 GB7.NAND : 16 GB8.Главната Frenqency : 1.6 GHz9.Надвор OBD функција10.Поддршка DVR функција11.Поддршка огледало линк функција12.Резолуцијата на екранот : 800*480 / 1024*60013.Радио : FM / AM14.GPS : SIRF III15.Екран : Капацитивни и мултиекран на допир (Оригинал Hanstar Екран )16.TFT вози IC : RK318817.Loader : FORYOU DL3018.Ги собереш : За HITACHI 860 XH19.мотор : MABUCHI20.Amplifer IC : TDA785121.DVD декодер IC : Sunpl VGQ22.Радио IC : 778623.Напојување : 4*45 W24.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Видео Декодер : 1080 P HW26.WIFI : Вграден27.DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците)...

Eunavi 7 инчен Quad-Core 1 din Андроид 7.1 Автомобил DVD плеер е Радио за Автомобил Автомобил GPS Стерео За BMW E53 E39 Х5 Поддршка ТВ 4G WiFi OBD DVR

15936.00 -19 % DEN 12908.00

Јазик : Англиски Германски Француски Италијански Шпански, Португалски Руски Полски Турски Јазик Арапски, Јапонски Корејски Дански Холандски Шведски, Хебрејски, КинескиОваа единица ќе одговара на следните автомобил модел : За BMW 5Серија E39 19962001 со Старите 17Пински конектор За BMW 5Серија E39 20022003 година со Нови 40Пински конектор За БМВ Х5 E53 20002001 со Старите 17Пински конектор ( потреба додадете 6m моќ кабел,додадете $40 ) За BMW M5 19962003 со Старите 17Pin или Нови 40Пински конектор (потреба додадете 6m моќ кабел,додадете $40) Забелешка : Оваа единица е предниот панел големина 285mm(Врвот ширина)*120mm(Висок)*285mm, ве молиме проверете ја вашата табла големина пред обид да се избегне грешкаБесплатен Подарок : 1.GPS Антената2...

2din Android7.1 CarDVD Мултимедијален Плеер GPS Навигација за Опел Astra H G J Antara VECTRA ZAFIRA Опел со ДА-АВТОБУС 2GRAM 4G

11472.00 -13 % DEN 9981.00

стерео доаѓа со додатоци како на сликата на додатоци покажува, ако потреби други wire кабел или додатоци за инсталирање ,тогаш ќе треба да се купи одделно.Ако ние испрати од Кина преку DHL ,ние обично изјавуваат 80и означете "автомобил dvd palyer" на пакет за да се избегне и да се намали царинските давачки.Ако постои царински даноци,купувачите треба да платат за тоа.Ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас кога ќе се направи нарачка.

4GB RAM Octa Core 10.1 Андроид 8.0 Автомобил Мултимедијален DVD за Хонда Спогодба 8 2008-2011 Радио GPS 4G WIFI, Bluetooth USB Огледало-линк

DEN 21660.00

4 GB RAM Octa Core 10.1" Андроид 8.0 Автомобил Мултимедијален DVD за Хонда Спогодба 8 20082011 Со Радио GPS 4 G WIFI, Bluetooth USB ОгледалолинкAnswer : ___________________________ Note : единица не мора DVD / CD функција.Хардвер Параметри : Андроид 8.0, HD 1024*600 Пиксели, Капацитивни и мултиекран на допир...

Liandlee Автомобил Андроид Мултимедијални Стерео За Рено Megane II 2008~2010 Радио BT CD DVD Плеер GPS Nav Мапа за Навигација Аудио Видео

25680.00 -19 % DEN 20801.00

Изборни предмети : ( Кликнете Подолу на Сликите и Линкот ), Кликнете Горе на Слики, Врската на Опции, го Додадете во Кошничката Директно ! Автомобил Радио CD DVD Плеер GPS Навигација Напредни Трепне и Андроид 2 во 1 S160 СистемГо замени Оригиналниот Радио CD / DVD Плеер, Не се Вклопуваат Во Автомобил со една Фабрика за НавигацијаЗа Рено Megane II 2008~2010 година Во Автомобил Табла S160 Android & Трепне Слободно Префрлете се 2 во 1 Smart Оперативен Систем.HD High Definition 1024*600 МултиДопир Капацитивни Екран Систем за Контрола.Уредот Предност : Поврзете Порти : Muli Функции, Посебен Конектор, Далечинска Контрола, Лесно да го Инсталирате.Ладење Панел : Исклучителна Појава, Мазна Површина, Чувствувате Материјали, Најдобар Ефект На Ладење.Plug and Play, Сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Функција Карактеристики : Возило класа Андроид 4.4.4 најнов оперативен систем, да доведе smart автомобил живот; Капацитивни екран на допир и поддршка multi touch; На 1024*600 резолуција, тоа е крајната визуелен празник; Miracast& Airplay големиот екран споделување апликации (на еден начин) вграден во 8 G хард диск и три начини на копирање; Брзина 3 G, уживајте во вградениот Wi Fi; да се Изградиво оригинална Карта во сообраќајот во реално време извештај за статусот на Само вметнување на SD картичка може да се надополни системот, интерфејс, MCU, Bluetooth, canbпрограма и слично, едноставна операција...

8.8 Андроид 6.0 Quad Core 1280X480 Autoradio Headunit Главата Единица Стерео во Автомобил Мултимедијални GPS за Kia Ceed 2013 2014 2015 година

DEN 30192.00

Компатибилен Возила : за Kia Ceed 20132015 Ако не сте сигурни дали тоа одговара на вашиот автомобил, ве молиме испратете слики на вашиот автомобил е табла за нас за потврдување. Инсталацијата не бара одреден степен на DIY знаење како и сите други во автомобил производи...

За Мицубиши Pajero Sport / Montero Спорт LiisLee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио Hi-Fi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација

18988.80 -6 % DEN 17849.00

За Мицубиши Pajero Sport 2008~2017 (Бангладеш, Индија, Русија, Кина, АСЕАН) За Мицубиши Montero Спорт 2008~2017 (Северна Америка, Филипини и латинска Америка) Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио HiFi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAV​За Мицубиши Pajero Sport 2008~2017 (Бангладеш, Индија, Русија, Кина, АСЕАН) За Мицубиши Montero Спорт 2008~2017 (Северна Америка, Филипини и латинска Америка) Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио HiFi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVINavi Мапата За СлободниНие Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / ПодлогаТоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу СофтверПа Само На Основните Функции на Сите во тоа.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.итн.).PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) МоделиПа и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.За избирање јазик : ПРОЦЕСОР : QuadCoreОперативен СИСТЕМ АндроидMEDIOМузика формат MP3 / WMA / AAC / RM / LFAC и така такавидео формат "MPEG1 / 2 / 4 / H264 / H263 / VC1 / RVRMVB / Div X / Sorenson Искра / Искри / VP8 / AVS Поток"фото формат JPG / BMP / JEPG / GIF / PNGРадио FM : 76.0 MHz108.0 MHzСУМ : 522 KHz1620 KHzVidio излез спектар 1.0 V1.2 V(75Ω)Компатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDТест Напон 13.8 VМаксимална излезна моќност 4*45 WVidio излез спектар 1.0 V1.2 VКомпатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDGPSОперативен систем АндроидПоддршка на Мапата Андроид СТАН МапаГлавната Frenqency 1.6 GHzМапата Решение 1024 UpWIFIНапојување Vcc_3.3 VSuppoted Протокол и стандард IEEE802.11 B / g / n компатибилен WLANИнтерфејс тип USB2.0Фреквенција 2.42.484 GHzМодулација OFDM / DBPSK / DQPSK / CCKRF Моќ 15d BM•High Definition Резолуцијата Целосен Екран На Допирповеќе појасна 1024*600p да се прикаже•Вграден Bluetooth Слободни Раце со A2 DP•Вграден WIFI•GPS средно планета навигација•Изграденаво FM / AM Радио•Поддршка за USB и SD Читач на картички•ТВ, PAL / NTSC / SECAM Систем Компатибилен (Изборен)•MP3 / MP4 / AVI / ASF / JPG / WMA•Поддршка за Rear View Camera•Електронски АнтиШок Заштита•4 Канал РКА Preamp Излез / 1 Subwoofer Излез•Позадина На Екранот За Избор На Функцијата•AV влез / излез (вклучувајќи обратна текст)•Оригиналниот Воланот Контрола Компатибилен•Меѓусебно Контрола на Android и i OSПо желба : • RDS• ДИГИТАЛНАT Дигитална ТВ• ISDBT Дигитална ТВ во Врска со Плаќање : Како да се плати : https : / / icshall.alipay.com / hall / cate Question.htm?ccate Id=457&pcate Id=444&category Id=457&language=en_USМожете да Кликнете на овој линк да се научат како да се плати.Начин На Плаќање : За Превозот : Пратката ќе се организира во рок од 3~7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена...

Yessun За Хонда BRV 2015~2017 Андроид Навигација со Автомобил GPS Аудио Видео Радио Мултимедијални HD Екран на Допир за стерео Играч.

21888.00 -15 % DEN 18605.00

Автомобил CD DVD Мултимедијален Плеер Андроид Систем за Навигација Радио Стерео GPS Аудио ВидеоЗа Хонда BRV 2015~2017 Андроид 6.0 , HD 1024*600 Пиксели, Капацитивни Екран . Супер Хардверски Перформанси, QuadCore Rockchip ARMV7 РК PX3 ПРОЦЕСОРОТ 1.6 GHZ . Брз Одговор, Изградена во DDR3 2 GB RAM меморија, 16 GB ROM Вграден Bluetooth и Поддршка воланот контрола l и се Огледало линк и Wi Fi Поддршка USB DVR / OBD / Предна и Задна Камера / Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.