• Ново
8 Јадро,4G RAM меморија,32G ROM,Андроид 8.0 Автомобил DVD Радио Стерео Media Player GPS За Форд Фокус C-MAX S-Max Галакси Mondeo Галакси Kuga

8 Јадро,4G RAM меморија,32G ROM,Андроид 8.0 Автомобил DVD Радио Стерео Media Player GPS За Форд Фокус C-MAX S-Max Галакси Mondeo Галакси Kuga

Оценка на клиентот:
DEN 17184.00

Износ
Залиха


Применливи Автомобил и Година : За Форд Фокус C-MAX S-Max Галакси Mondeo Галакси Kuga
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите
8 Јадро,4 G RAM меморија,32 G ROM,Андроид 8 .0 Автомобил DVD Радио Стерео Media Player GPS За Форд Фокус C-MAX S-Max Галакси Mondeo Галакси Kuga

Карактеристики

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка за 4G Мрежа,Поддршка Може да-Автобус,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Воланот Контрола,вградениот Звучник/Микрофон
OSD Language:
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,WMA,DVD-R/RW,DVD-RAM меморија,Mp3,Видео CD,Mp4,CD
Ford Модел:
Фокус
Од Моќ:
4X45W
Din:
Двојно Din
Бренд Име:
Astrowind
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Интерфејс:
SD, USB
Големина На Дисплеј:
7
ТФ/Micro SD Слотот:
2
ROM:
32g
Специјални Функции:
Екран на допир,Built-in GPS,TV,MP3 Плеери,Полнач,CD Плеер,Радио Тјунер,Мобилен Телефон,Bluetooth,FM Предавателот
Материјал Тип:
Пластични & Метал
Макс Надворешна Меморија:
64g
Име На Модел:
ГШ-037
RAM меморија:
4G
Објектот Големина:
42X26X35CM
Објектот Тежина:
4kg
Оперативен Систем:
Андроид
Резолуција:
1024x600
Напон:
12V
Оперативен Систем:
андроид 8.0 систем
Сместување:
Во Цртичка

Производи во категоријата

Liislee За Nissan Altima 2007~2012 Автомобил Стерео Радио DVD Плеер GPS NAVI HD Екран на Допир за Аудио Видео S100 Nav Систем за Навигација

21120.00 -15 % DEN 17952.00

Стерео во автомобил Инсталација Колекции & Додатоци + Двојно Din Главата Единица S100 Мултимедијален Систем за Навигација За Nissan Altima 2007~2012 Однапред S100 Систем | 3Зона Поп | DualCore A8 Чипсет | 1080 P HD | 5.1 HIFI Радио CD DVD GPS | Bluetooth | Музика | Радио | i Pod | ПОМОШЕН | 3 G WIFI ИнтернетКупи Сега! = Добие Бесплатен ПодарокНие може да обезбеди најновите компатибилен NAVI мапи за целиот свет земји! Мапи се бесплатни ажурираат секоја година! За Nissan Altima 2007~2012 Известување (1) : Овој модел во собата може да ги собере различни автомобил аудио конфигурации на истото име автомобил, ако вашиот автомобил внатрешни работи не е ист или сличен како погоре, или ако не може да потврдите дали тоа е право одговара модел , ве молиме испратете ни слика за автомобил внатрешни работи, ајде да го потврдите за вас директно...

4GB RAM Octa Core 10.1 Андроид 8.0 Автомобил Мултимедијален DVD за Хонда Спогодба 8 2008-2011 Радио GPS 4G WIFI, Bluetooth USB Огледало-линк

DEN 21660.00

4 GB RAM Octa Core 10.1" Андроид 8.0 Автомобил Мултимедијален DVD за Хонда Спогодба 8 20082011 Со Радио GPS 4 G WIFI, Bluetooth USB ОгледалолинкAnswer : ___________________________ Note : единица не мора DVD / CD функција.Хардвер Параметри : Андроид 8.0, HD 1024*600 Пиксели, Капацитивни и мултиекран на допир...

Octa Core 8 Основни Android 6.01 Автомобил DVD Плеер за Мерцедес Бенц W203 S203 C209 W209 W163 W168 W463 Viano & Вито Со Радио-GPS

17222.40 -18 % DEN 14123.00

Octa Core 8 Основни Andoird 6.01 Автомобил DVD Плеер за Мерцедес Бенц W203 S203 C209 W209 W163 W168 W463 Viano & Вито Со РадиоGPSКЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Оваа единица е најновата СитевоЕдно Дизајн за Мерцедес Benz CКласа W203 S203 20002005 ....

Liislee За Pontiac Атмосфера, 2003~2008 Автомобил DVD Плеер GPS Nav Navi Навигација Стерео Радио-ЦД ТВ iPod BT HD Екран Мултимедијални Систем

20160.00 -19 % DEN 16330.00

Indash Автомобил Стерео DVD Плеер GPS Навигациски Систем За Pontiac Атмосфера, 2003~2008 Однапред S100 Систем | 3Зона Поп | DualCore A8 Чипсет | 1080 P HD | 5.1 HIFI Bluetooth | Музика | Радио | i Pod | 3 G WIFI Интернет | Купи Сега! = Добие Бесплатен Дар Можеме да снабдување со најновите компатибилен NAVI мапи за целиот свет земји! Мапи се бесплатни ажурираат секоја година! Оригиналниот Автомобил Внатрешни работи Референца ( Десната Рака се Вози автомобил модели се исти како Левата Рака Диск' ) Напомена : Овој модел може да се вклопат и да го замени различни автомобил аудио конфигурации , ако вашиот автомобил внатрешни работи не е ист или сличен како погоре, или ако не може да потврдите дали тоа е право одговара модел, ве молиме испратете ни слика за автомобил внатрешни работи , ајде да го потврдите за вас директно...

Topnavi 9 Автомобил DVD GPS За Toyota е корола 2013- (висок верзија) е Радио за Автомобил Мултимедијални Стерео Аудио Во Цртичка,Трепне Систем

DEN 12273.12

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.Производ Карактеристики : TFT Екран на ДопирHD екран 800*480ПРОЦЕСОРОТ : ARM11+ARM9 833 MHZ фреквенцијаПоддршка HD720 P,1080 P,RMVB видео,полн видео форматBuiltin GPS, Bluetooth,FMGPS мапата картичка одговараат на ТФкартичка.Поддршка воланот контролаПоддршка rearview камерата на текстUSB / ТФкартичка портаГлавното мени Јазици : англиски, италијански, француски, шпански, германски, португалскиСпецификации : GPSОперативен Систем : Windows CE 6.0GPS Процесор : SF 2531GPS Картичка : ТФКартичкаПоддршка на Мапата : Kudo,PAPAGO,Sygic,IGOГласовни Навигација : ДаНадворешна Меморија : До 32 GB / ТФКартичкаКарактеристики : SD / USB Поддршка,Екран на Допир,FM Предавателот,Subwoofer Излез,Воланот Контрола,3 D Интерфејс,за i Pod,GPS,вградена BluetoothПриказ На Сооднос : 16 : 09Големина на екранот : 6.2 8 инчен (зависи модели на автомобили)Екран Резолуција : 800 x 480На OSD Јазици : англиски,италијански,француски,шпански,германски,португалскиМедиуми Тип : DVDR / RW,PDF,PNG,JPG,DIVX,RMVB,DVD,DVDRAM,Mp4,JPEG,WMA,Mp3,VCD,CD+R / RW,CDR / RW,CD,MPEG4,AVI,DVD+R / RWРадио Одговор пропусниот Опсег : СУМ : 522 KHz1620 KHz;FM : 87.5 MHz108 MHzЗасилувач & ИнтерфејсЗасилувач Максимална Излезна Моќност / Канал Количина : 45 W x 4Далечинска Контрола : ДаКонектор Тип : 1 x КОЧНИЦА ПРОВЕРИТЕ, 1 x / V НАДВОР, 1 x / V ВО, 1 x GPS АНТЕНА, 1 x USB, 1 x SUBWOOFER, 1 x ПОМОШЕН, 1 x МОЌ, x ВОЛАНОТ КОНТРОЛА, 1 x REARCAMERAОпштиТип : 2 Din / 1 DINНето Тежина(kg) : 4Гаранција : 1 годинаОна што е во кутијата : Моќ кабел × 1,GPS антената × 1,8 GB Мапата картичка 1 X USB кабел × 1,упатството за Корисникот × 1,DVD домаќин × 1,Радио антена Адаптер X1 ,РКА кабел X 1Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците)...

Octa Core 2 din 9 Андроид 8.0 Автомобил DVD Радио GPS за Мерцедес Бенц B200 W169 W245 Viano Вито 4GB RAM меморија, Bluetooth, WIFI 32GB ROM DVR

DEN 23040.00

Octa Core 2 din 9" Андроид 8.0 Автомобил DVD Радио GPS за Мерцедес Бенц B200 W169 W245 Viano Вито 4 GB RAM меморија, Bluetooth, WIFI 32 GB ROM DVRAnswer : ___________________________ Note : единица не мора DVD / CD функција.Одговара МерцедесБенц модели : Бенц B200 Benz AW169 Права 20052011 Benz BW245 Права 20052011 Бенц Viano 20092011 Бенц Вито 20092011Хардвер Параметри : Андроид 8.0 OS, HD 1024*600 Пиксели, Капацитивни и мултиекран на допир...

Liislee За BMW 3 E90 E91 E92 E93 2004~2010 Андроид е Радио за Автомобил на Аудио Видео Мултимедијален Плеер WIFI DVR GPS Навигација Navi

28350.24 -9 % DEN 25799.00

8.8" инчен HD Екран Автомобил Стерео Аудио Видео Плеер GPS Навигација Мултимедијални (No CD DVD) Одговара за : BMW 5 E60 E61 E63 E64 20042010 (оригинал CCC idrive, 4pin LVDS) BMW 5 E60 E61 E63 E64 20042010 (оригинал КИЦ idrive, 10pin LVDS) BMW 3 E90 E91 E92 20052012 (оригинал CCC idrive, 4pin LVDS) BMW 3 E90 E91 E92 20052012 (оригинал КИЦ idrive, 10pin LVDS) Молам да ми кажете пред да се купи : 1.Која година за вашиот автомобил? CCC или КИЦ ?2.Дали имате ПОМОШЕН текст на оригиналната автомобил? Answer : ___________________________ Note : * Драги пријатели, ве молиме бидете сигурни дека табла е иста како нашата.* Со цел да се осигура дека возилото е погоден за вашето возило, ве молиме да ни даде слика на табла и да ни каже модел и година.* Оригиналниот автомобил мора да бидат опремени со ПОМОШЕН*За точни судот, ќе е подобро да ни испратите слика од LVDS порта зад радио (CCC, КИЦ или NBT)Предности на производите : * Оригиналниот панел дизајн, нема јазот по инсталација* Задржи оригиналниот е радио за автомобил / автомобил CD player и засилувач....

Liandlee Автомобил Андроид Мултимедијални Стерео За Рено Megane II 2008~2010 Радио BT CD DVD Плеер GPS Nav Мапа за Навигација Аудио Видео

25680.00 -19 % DEN 20801.00

Изборни предмети : ( Кликнете Подолу на Сликите и Линкот ), Кликнете Горе на Слики, Врската на Опции, го Додадете во Кошничката Директно ! Автомобил Радио CD DVD Плеер GPS Навигација Напредни Трепне и Андроид 2 во 1 S160 СистемГо замени Оригиналниот Радио CD / DVD Плеер, Не се Вклопуваат Во Автомобил со една Фабрика за НавигацијаЗа Рено Megane II 2008~2010 година Во Автомобил Табла S160 Android & Трепне Слободно Префрлете се 2 во 1 Smart Оперативен Систем.HD High Definition 1024*600 МултиДопир Капацитивни Екран Систем за Контрола.Уредот Предност : Поврзете Порти : Muli Функции, Посебен Конектор, Далечинска Контрола, Лесно да го Инсталирате.Ладење Панел : Исклучителна Појава, Мазна Површина, Чувствувате Материјали, Најдобар Ефект На Ладење.Plug and Play, Сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Функција Карактеристики : Возило класа Андроид 4.4.4 најнов оперативен систем, да доведе smart автомобил живот; Капацитивни екран на допир и поддршка multi touch; На 1024*600 резолуција, тоа е крајната визуелен празник; Miracast& Airplay големиот екран споделување апликации (на еден начин) вграден во 8 G хард диск и три начини на копирање; Брзина 3 G, уживајте во вградениот Wi Fi; да се Изградиво оригинална Карта во сообраќајот во реално време извештај за статусот на Само вметнување на SD картичка може да се надополни системот, интерфејс, MCU, Bluetooth, canbпрограма и слично, едноставна операција...

Liislee За Тојота Бб 2006~2012 Автомобил Стерео Радио DVD Плеер GPS NAV HD Екран на Допир за Аудио Видео S100 Nav Navi Систем за Навигација

21120.00 -15 % DEN 17952.00

Стерео во автомобил Инсталација Колекции & Додатоци + Двојно Din Главата Единица S100 Мултимедијален Систем за Навигација За Тојота Бб 2006~2012 Однапред S100 Систем | 3Зона Поп | DualCore A8 Чипсет | 1080 P HD | 5.1 HIFI Радио CD DVD GPS | Bluetooth | Музика | Радио | i Pod | ПОМОШЕН | 3 G WIFI ИнтернетКупи Сега! = Добие Бесплатен ПодарокНие може да обезбеди најновите компатибилен NAVI мапи за целиот свет земји! Мапи се бесплатни ажурираат секоја година! За Тојота Бб 2006~2012 Известување (1) : Овој модел во собата може да ги собере различни автомобил аудио конфигурации на истото име автомобил, ако вашиот автомобил внатрешни работи не е ист или сличен како погоре, или ако не може да потврдите дали тоа е право одговара модел , ве молиме испратете ни слика за автомобил внатрешни работи, ајде да го потврдите за вас директно...

Topnavi 8 Quad Core Андроид 6.0 Автомобил DVD Игра за TOYOTA PRIUS Лево Возење 2009 - Радио Autoradio GPS Навигација Стерео Аудио

DEN 17279.52

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.По желба : ISDBT / ДИГИТАЛНАT MPEG4 : додадете 45 USD3 G dongle : додадете 35 Canb: add 20 ДОЛАРИ (Ако вашата оригинална автомобил има засилувач функција,треба да го додадете.)Основни Информации : 1.Чист Андроид 5.1.1 Систем Е Радио За Автомобил Играч2.Капацитивни Екран3.МултиЕкран На Допир4.Оперативен СИСТЕМ : Android 5.1.1 систем5.ПРОЦЕСОР : Rockchip RK3188 Cortex A9 Quad core6.RAM МЕМОРИЈА : 1 GB7.NAND : 16 GB8.Главната Frenqency : 1.6 GHz9.Надвор OBD функција10.Поддршка DVR функција11.Поддршка огледало линк функција12.Резолуцијата на екранот : 800*480 / 1024*60013.Радио : FM / AM14.GPS : SIRF III15.Екран : Капацитивни и мултиекран на допир (Оригинал Hanstar Екран )16.TFT вози IC : RK318817.Loader : FORYOU DL3018.Ги собереш : За HITACHI 860 XH19.мотор : MABUCHI20.Amplifer IC : TDA785121.DVD декодер IC : Sunpl VGQ22.Радио IC : 778623.Напојување : 4*45 W24.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Видео Декодер : 1080 P HW26.WIFI : Вграден27.DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците)...

За Мицубиши Pajero Sport / Montero Спорт LiisLee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио Hi-Fi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација

18988.80 -6 % DEN 17849.00

За Мицубиши Pajero Sport 2008~2017 (Бангладеш, Индија, Русија, Кина, АСЕАН) За Мицубиши Montero Спорт 2008~2017 (Северна Америка, Филипини и латинска Америка) Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио HiFi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAV​За Мицубиши Pajero Sport 2008~2017 (Бангладеш, Индија, Русија, Кина, АСЕАН) За Мицубиши Montero Спорт 2008~2017 (Северна Америка, Филипини и латинска Америка) Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио HiFi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVINavi Мапата За СлободниНие Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / ПодлогаТоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу СофтверПа Само На Основните Функции на Сите во тоа.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.итн.).PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) МоделиПа и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.За избирање јазик : ПРОЦЕСОР : QuadCoreОперативен СИСТЕМ АндроидMEDIOМузика формат MP3 / WMA / AAC / RM / LFAC и така такавидео формат "MPEG1 / 2 / 4 / H264 / H263 / VC1 / RVRMVB / Div X / Sorenson Искра / Искри / VP8 / AVS Поток"фото формат JPG / BMP / JEPG / GIF / PNGРадио FM : 76.0 MHz108.0 MHzСУМ : 522 KHz1620 KHzVidio излез спектар 1.0 V1.2 V(75Ω)Компатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDТест Напон 13.8 VМаксимална излезна моќност 4*45 WVidio излез спектар 1.0 V1.2 VКомпатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDGPSОперативен систем АндроидПоддршка на Мапата Андроид СТАН МапаГлавната Frenqency 1.6 GHzМапата Решение 1024 UpWIFIНапојување Vcc_3.3 VSuppoted Протокол и стандард IEEE802.11 B / g / n компатибилен WLANИнтерфејс тип USB2.0Фреквенција 2.42.484 GHzМодулација OFDM / DBPSK / DQPSK / CCKRF Моќ 15d BM•High Definition Резолуцијата Целосен Екран На Допирповеќе појасна 1024*600p да се прикаже•Вграден Bluetooth Слободни Раце со A2 DP•Вграден WIFI•GPS средно планета навигација•Изграденаво FM / AM Радио•Поддршка за USB и SD Читач на картички•ТВ, PAL / NTSC / SECAM Систем Компатибилен (Изборен)•MP3 / MP4 / AVI / ASF / JPG / WMA•Поддршка за Rear View Camera•Електронски АнтиШок Заштита•4 Канал РКА Preamp Излез / 1 Subwoofer Излез•Позадина На Екранот За Избор На Функцијата•AV влез / излез (вклучувајќи обратна текст)•Оригиналниот Воланот Контрола Компатибилен•Меѓусебно Контрола на Android и i OSПо желба : • RDS• ДИГИТАЛНАT Дигитална ТВ• ISDBT Дигитална ТВ во Врска со Плаќање : Како да се плати : https : / / icshall.alipay.com / hall / cate Question.htm?ccate Id=457&pcate Id=444&category Id=457&language=en_USМожете да Кликнете на овој линк да се научат како да се плати.Начин На Плаќање : За Превозот : Пратката ќе се организира во рок од 3~7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена...

10.25 Андроид 6.0 Quad Core Autoradio Headunit Главата Единица Стерео во Автомобил Мултимедијални GPS за LC100 Toyota Land Cruiser 100 GXR GX

DEN 33552.00

Подароци : Бесплатни МапаКомпатибилен Возила : за Toyota Land Cruiser GXR Ако не сте сигурни дали тоа одговара на вашиот автомобил, ве молиме испратете слики на вашиот автомобил е табла за нас за потврдување. Инсталацијата не бара одреден степен на DIY знаење како и сите други во автомобил производи...

Lisslee Автомобил Андроид 6.0 GPS Navi Навигација Мултимедијални За Dodge Challenger Радио HD Екран на Аудио Видео Не CD DVD Плеер Систем

25680.00 -19 % DEN 20801.00

Автомобил Андроид 6.0 Радио Стерео GPS NAVI In Dash СистемЗа Dodge Challenger (W / Фабрика NAV) 2006~2007Андроид 6.0 1.6 GHz MHz | RAM DDR3.1 | 1024*600 / 1280*480 | 1080 P HD | Вграден БлицBluetooth | Музика | Радио ТВ | i Pod | Не поддржува Воланот Контрола | NO DVD ПЛЕЕРЗа Dodge Challenger (W / Фабрика NAV) 2006~2007Андроид Систем За Навигација W / Радио Мултимедијални Andriod СистемОригиналниот Автомобил Внатрешни работи Референца ( Десната Рака се Вози автомобил модели се исти како Левата Рака Диск' )Купи Сега! = Добие Бесплатен Дар Можеме да снабдување со најновите компатибилен NAVI мапи за целиот свет земји! Мапи се бесплатни ажурираат секоја година! За Dodge Challenger (W / Фабрика NAV) 2006~2007Андроид Систем за Навигација W / Радио Мултимедијални Andriod Систем Забелешка : Овој модел може да се вклопат и да го замени различни автомобил аудио конфигурации , ако вашиот автомобил внатрешни работи не е ист или сличен како погоре, и не можете да потврдите дали тоа е право одговара модел, ве молиме испратете ни слика за автомобил внатрешни работи, ајде да го потврдите за вас директно...

Autoradio 2 Din Автомобил DVD За ФОЛКСВАГЕН Навигација За Фолксваген ГОЛФ 4 ГОЛФ 5 6 ПОЛО PASSATCC JETTA TIGUAN TOURAN SCIROCCO T5 со GPS

9845.76 -20 % DEN 7877.00

Бесплатен Подарок : 1.Бесплатни CanbБесплатни Мапата Картичка2 din универзал е радио за автомобил на екранот на допир, двојно din автомобил dvd плеер GPS Навигација Во цртичка воланот на Автомобилот PC Стерео Аудио subwoofer +бесплатна карта+бесплатно canb

10.1 инчен Екран 2G RAM-Android 7.1 Автомобил DVD Плеер GPS Навигација Радио Систем Стерео Медиумите за Buick Regal 2015

DEN 13872.00

Применливи Автомобил и ГодинаЗа Buick Regal 2015 (10.1инчен Екран)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Topnavi 8 Quad Core Андроид 6.0 Автомобил GPS Навигација за да се ВКЛОПИ во 2014 година За Хонда Autoradio Мултимедијални Стерео Аудио

DEN 18239.52

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.По желба : ISDBT / ДИГИТАЛНАT MPEG4 : додадете 45 USD3 G dongle : додадете 35 Canb: add 20 ДОЛАРИ (Ако вашата оригинална автомобил има засилувач функција,треба да го додадете.)Основни Информации : 1.Чист Андроид 5.1.1 Систем Е Радио За Автомобил Играч2.Капацитивни Екран3.МултиЕкран На Допир4.Оперативен СИСТЕМ : Android 5.1.1 систем5.ПРОЦЕСОР : Rockchip RK3188 Cortex A9 Quad core6.RAM МЕМОРИЈА : 1 GB7.NAND : 16 GB8.Главната Frenqency : 1.6 GHz9.Надвор OBD функција10.Поддршка DVR функција11.Поддршка огледало линк функција12.Резолуцијата на екранот : 800*480 / 1024*60013.Радио : FM / AM14.GPS : SIRF III15.Екран : Капацитивни и мултиекран на допир (Оригинал Hanstar Екран )16.TFT вози IC : RK318817.Loader : FORYOU DL3018.Ги собереш : За HITACHI 860 XH19.мотор : MABUCHI20.Amplifer IC : TDA785121.DVD декодер IC : Sunpl VGQ22.Радио IC : 778623.Напојување : 4*45 W24.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Видео Декодер : 1080 P HW26.WIFI : Вграден27.DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците)...

За Рено Duster 2010~2017 LiisLee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио Hi-Fi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVI МАПА

16692.96 -6 % DEN 15691.00

За "Рено" Duster 2010~2017 Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио HiFi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVI МАПА За "Рено" Duster 2010~2017 Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио HiFi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVI МАПАNavi Мапата За СлободниНие Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / ПодлогаТоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу СофтверПа Само На Основните Функции на Сите во тоа.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.итн.).PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) МоделиПа и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.За избирање јазик : ПРОЦЕСОР : QuadCoreОперативен СИСТЕМ АндроидMEDIOМузика формат MP3 / WMA / AAC / RM / LFAC и така такавидео формат "MPEG1 / 2 / 4 / H264 / H263 / VC1 / RVRMVB / Div X / Sorenson Искра / Искри / VP8 / AVS Поток"фото формат JPG / BMP / JEPG / GIF / PNGРадио FM : 76.0 MHz108.0 MHzСУМ : 522 KHz1620 KHzVidio излез спектар 1.0 V1.2 V(75Ω)Компатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDТест Напон 13.8 VМаксимална излезна моќност 4*45 WVidio излез спектар 1.0 V1.2 VКомпатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDGPSОперативен систем АндроидПоддршка на Мапата Андроид СТАН МапаГлавната Frenqency 1.6 GHzМапата Решение 1024 UpWIFIНапојување Vcc_3.3 VSuppoted Протокол и стандард IEEE802.11 B / g / n компатибилен WLANИнтерфејс тип USB2.0Фреквенција 2.42.484 GHzМодулација OFDM / DBPSK / DQPSK / CCKRF Моќ 15d BM•High Definition Резолуцијата Целосен Екран На Допирповеќе појасна 1024*600p да се прикаже•Вграден Bluetooth Слободни Раце со A2 DP•Вграден WIFI•GPS средно планета навигација•Изграденаво FM / AM Радио•Поддршка за USB и SD Читач на картички•ТВ, PAL / NTSC / SECAM Систем Компатибилен (Изборен)•MP3 / MP4 / AVI / ASF / JPG / WMA•Поддршка за Rear View Camera•Електронски АнтиШок Заштита•4 Канал РКА Preamp Излез / 1 Subwoofer Излез•Позадина На Екранот За Избор На Функцијата•AV влез / излез (вклучувајќи обратна текст)•Оригиналниот Воланот Контрола Компатибилен•Меѓусебно Контрола на Android и i OSПо желба : • RDS• ДИГИТАЛНАT Дигитална ТВ• ISDBT Дигитална ТВ во Врска со Плаќање : Како да се плати : https : / / icshall.alipay.com / hall / cate Question.htm?ccate Id=457&pcate Id=444&category Id=457&language=en_USМожете да Кликнете на овој линк да се научат како да се плати.Начин На Плаќање : За Превозот : Пратката ќе се организира во рок од 3~7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена...

За Мицубиши Lancer Fortis / iO / EX LiisLee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио Hi-Fi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV

16677.12 -6 % DEN 15676.00

За Мицубиши Lancer Fortis / i O / EX (Тајван Индонезија, Ел Салвадор, Панама, Тајланд, Хонг Конг, Сингапур, Шри Ланка, Филипини & Блискиот Исток) Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио HiFi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVI МАПА​За Мицубиши Lancer Fortis / i O / EX (Тајван Индонезија, Ел Салвадор, Панама, Тајланд, Хонг Конг, Сингапур, Шри Ланка, Филипини & Блискиот Исток) Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио HiFi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVI МАПАNavi Мапата За СлободниНие Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / ПодлогаТоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу СофтверПа Само На Основните Функции на Сите во тоа.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.итн.).PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) МоделиПа и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.За избирање јазик : ПРОЦЕСОР : QuadCoreОперативен СИСТЕМ АндроидMEDIOМузика формат MP3 / WMA / AAC / RM / LFAC и така такавидео формат "MPEG1 / 2 / 4 / H264 / H263 / VC1 / RVRMVB / Div X / Sorenson Искра / Искри / VP8 / AVS Поток"фото формат JPG / BMP / JEPG / GIF / PNGРадио FM : 76.0 MHz108.0 MHzСУМ : 522 KHz1620 KHzVidio излез спектар 1.0 V1.2 V(75Ω)Компатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDТест Напон 13.8 VМаксимална излезна моќност 4*45 WVidio излез спектар 1.0 V1.2 VКомпатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDGPSОперативен систем АндроидПоддршка на Мапата Андроид СТАН МапаГлавната Frenqency 1.6 GHzМапата Решение 1024 UpWIFIНапојување Vcc_3.3 VSuppoted Протокол и стандард IEEE802.11 B / g / n компатибилен WLANИнтерфејс тип USB2.0Фреквенција 2.42.484 GHzМодулација OFDM / DBPSK / DQPSK / CCKRF Моќ 15d BM•High Definition Резолуцијата Целосен Екран На Допирповеќе појасна 1024*600p да се прикаже•Вграден Bluetooth Слободни Раце со A2 DP•Вграден WIFI•GPS средно планета навигација•Изграденаво FM / AM Радио•Поддршка за USB и SD Читач на картички•ТВ, PAL / NTSC / SECAM Систем Компатибилен (Изборен)•MP3 / MP4 / AVI / ASF / JPG / WMA•Поддршка за Rear View Camera•Електронски АнтиШок Заштита•4 Канал РКА Preamp Излез / 1 Subwoofer Излез•Позадина На Екранот За Избор На Функцијата•AV влез / излез (вклучувајќи обратна текст)•Оригиналниот Воланот Контрола Компатибилен•Меѓусебно Контрола на Android и i OSПо желба : • RDS• ДИГИТАЛНАT Дигитална ТВ• ISDBT Дигитална ТВ во Врска со Плаќање : Како да се плати : https : / / icshall.alipay.com / hall / cate Question.htm?ccate Id=457&pcate Id=444&category Id=457&language=en_USМожете да Кликнете на овој линк да се научат како да се плати.Начин На Плаќање : За Превозот : Пратката ќе се организира во рок од 3~7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена...

Eunavi 7 2G RAM-Android 6.0 Универзален Автомобил Стерео Аудио GPS Навигација Двојно 2 Din 1024*600 HD е Радио за Автомобил Мултимедијален Плеер

11904.00 -19 % DEN 9642.00

Опис на производот : ПРОЦЕСОРОТ : Intel Софија 3 GR Четири ЈадраRAM МЕМОРИЈА : 2 GB DDR3Блиц : EMMC 16 GBПредност : Поголема стабилностПодобрено управување со меморијатаПоголема брзинаМатеријал ДизајнСириус поддршка.Ова е во суштина се дадени основните Сириус функционалност на раководител на единицата, Ако сте го инсталирале Sirius XM SXV300v1...

Eunavi 7 инчен Quad-Core 1 din Андроид 7.1 Автомобил DVD плеер е Радио за Автомобил Автомобил GPS Стерео За BMW E53 E39 Х5 Поддршка ТВ 4G WiFi OBD DVR

15936.00 -19 % DEN 12908.00

Јазик : Англиски Германски Француски Италијански Шпански, Португалски Руски Полски Турски Јазик Арапски, Јапонски Корејски Дански Холандски Шведски, Хебрејски, КинескиОваа единица ќе одговара на следните автомобил модел : За BMW 5Серија E39 19962001 со Старите 17Пински конектор За BMW 5Серија E39 20022003 година со Нови 40Пински конектор За БМВ Х5 E53 20002001 со Старите 17Пински конектор ( потреба додадете 6m моќ кабел,додадете $40 ) За BMW M5 19962003 со Старите 17Pin или Нови 40Пински конектор (потреба додадете 6m моќ кабел,додадете $40) Забелешка : Оваа единица е предниот панел големина 285mm(Врвот ширина)*120mm(Висок)*285mm, ве молиме проверете ја вашата табла големина пред обид да се избегне грешкаБесплатен Подарок : 1.GPS Антената2...

Андроид 8.0 Орео OS 8 Автомобил Мултимедијални GPS Радио за Chevrolet Траверс 2009-2012 & Приградски 2007-2014 & Лавина 2007-2011

21264.00 -12 % DEN 18712.00

8" OctaCore Андроид 8.0 Орео OS Посебен Автомобил Мултимедијални Навигација GPS Радио за Chevrolet со 4 GB RAM меморија, 32 GB ROM & МултиПрозорец за Приказ на Поддршка и 4 G / 3 G / WIFI Интернет за Поддршка & Надворешни TPMS Систем за Поддршка & Надворешни DAB+ Приемник Кутија за Поддршка & Надворешни OBD2 Адаптер за Поддршка & Пред DVR Камера за Поддршка & Bluetooth 5.0 ПоддршкаВе молиме имајте предвид дека останатите компатибилни модели се само за повикување само...

PUZU Андроид 6.0 1din Универзална Моторните Флип надолу Паното за Автомобил DVD Плеер со 4G WiFi, GPS DAB+ DVBT е Радио за автомобил Аудио DW7088

19152.00 -15 % DEN 16279.00

PUZU Андроид 6.0 1din Универзална Моторните Флип надолу Паното за Автомобил DVD Плеер со 4 G Wi Fi, GPS DAB+ DVBT е Радио за автомобил Аудио DW7088Главните функцииСпецификации : Општо : Оперативен СИСТЕМ : Android6.0.1 Kit KatПРОЦЕСОРОТ : MT3561 Кортекс A53 Quadl Core 1.4 GHzRAM МЕМОРИЈА : 2 GB DDR3Nand Меморија : 16 GBАудио излез : 4*45 W maxЕкран Резолуција : 1024*600Ладно Подигање време : околу 2530 годиниЕкран : Големина На Екран : 7Инчен Капацитивни Дигитален Екран На ДопирРезолуција : 1024*600Капацитивни Екран на Допир (5 поени)Слика Светлина / Контраст / Боја ПрилагодливGPS : Мапата софтвер : Инсталирани Бесплатна Копија МапаМапата Storage Mode : Микро SD КартичкаГласовно Водење : Да (ги Опфаќаат повеќето Јазици)3 D Мапата : ДаPOI се Прикаже : YesGPS Комуникациски Порт : Автоматско Пребарување и да се поврзетеDVD : DVD диск : Регион СлободниКомпатибилен Формат : AVI / DVD / DVD+R / DVDR / DVD+RW / DVDRW / VCD / MP3 / CD / CDRW / JPEG итн.Поддршка за Dual Зона видео излез за DVD функцијаПоддршка радио / cd / Bluetooth / USB / SD репродукција додека навигација.Bluetooth : Вграден Микрофон во control panel за раце слободни повикување на функцијаНадворешен микрофон, исто така вклучени за слободно јасен глас извикуваПоддржува Bluetooth audio player / Телефон Книга функција(Внимание : Оваа функција можат да бидат реализирани кога мобилен телефон поддржува Bluetooth Аудио Излез / Контакти Излез)Поддржува Bluetooth Конекција за iphone / Повеќето Андроид Телефони / Дури и некои Никој Паметен Телефон(Внимание : Bluetooth само за audio stream transfer, таа не поддржува пренос на датотека или Интернет поврзување.)Управувачот КонтролаПромена на песната, волумен, итн...

10.25 инчен Android Автомобил Мултимедијален Плеер за BMW 5 Серијата G30 2018 (Оригинал Автомобил Екран ЕВО ID6 систем, БЕЗ Допир Функција)

22080.00 -5 % DEN 20976.00

10.25 инчен Оригинални Автомобил на Екранот за да се надополни Мултимедијален Плеер за BMW 5 Серијата G30 2018 ЕВО ID6 Андроид Систем GPS Стерео Аудио Видео MP5 Играч Bluetooth Wi Fi Mirrorlink (Одговара на Оригиналот Автомобил Екран смее да ги Допре Функција) Производ БЕЗ Радио CD DVD>>Производот предност * Фабричките Панел Дизајн, Нема јазот по инсталацијата * Чување на оригиналниот е Радио за Автомобил / Автомобил CD player и Засилувач....

Bway 10.2 е радио за автомобил систем за година Chery Fulwin 2 андроид 6.0.1 автомобил dvd плеер со bluetooth,GPS, Navi,wifi,Огледало линк,DVR

15120.00 -20 % DEN 12096.00

Традиционалниот Пролетен Фестивал започне од 4то.Февруари до 24.Февруари, сите наредби може само испорака по нашиот празник .се надевам дека ќе може да се разбере...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.