• Ново
Liislee За Nissan Altima 2007~2012 Автомобил Стерео Радио DVD Плеер GPS NAVI HD Екран на Допир за Аудио Видео S100 Nav Систем за Навигација

Liislee За Nissan Altima 2007~2012 Автомобил Стерео Радио DVD Плеер GPS NAVI HD Екран на Допир за Аудио Видео S100 Nav Систем за Навигација

Оценка на клиентот:
DEN 21120.00
DEN 17952.00 -15 %

Износ
Залиха

Стерео во автомобил Инсталација Колекции & Додатоци + Двојно Din Главата Единица S100 Мултимедијален Систем за Навигација За Nissan Altima 2007~2012 Однапред S100 Систем | 3-Зона Поп | Dual-Core A8 Чипсет | 1080 P HD | 5.1 HIFI Радио CD DVD GPS | Bluetooth | Музика | Радио | i Pod | ПОМОШЕН | 3 G WIFI Интернет
Купи Сега! = Добие Бесплатен Подарок
Ние може да обезбеди најновите компатибилен NAVI мапи за целиот свет земји! Мапи се бесплатни ажурираат секоја година! За Nissan Altima 2007~2012 Известување (1) : Овој модел во собата може да ги собере различни автомобил аудио конфигурации на истото име автомобил, ако вашиот автомобил внатрешни работи не е ист или сличен како погоре, или ако не може да потврдите дали тоа е право одговара модел , ве молиме испратете ни слика за автомобил внатрешни работи, ајде да го потврдите за вас директно. Најчесто тоа се вклопува добро во автомобил со CD Плеер или ДВД Плеер, но не се вклопуваат во автомобил со фабричките NAVI систем. Ние не прифаќаме никакви врати, ако цел погрешен модел по испраќање. Известување (2) : Овој модел го поставите доаѓа со посебни одговара за Инсталација Рамка Колекции & Додатоци и право одговара S100 Двојно Din главата единица, обично ние исто така снабдување на енергија приклучоци и радио антена адаптер, но ние не ветуваме на 100% во право се вклопуваат приклучоци на фабрика темперамент, бидејќи таму може да бидат различни во различни автомобил изданија, во овој случај, инсталерот треба да се намали и да се поврзете жици, во боја, еден по еден. За NISSAN Altima - Автомобил GPS NAVI Радио DVD, HD Екран Стерео Аудио Навигациски Систем Слободни Сателитска Навигација! GPS Глобален Систем за Позиционирање! 2 D, 3 D мапи навигација, Екран на Допир & Гласовен водич за навигација, итн. Три Зона функција, слушање Радио и гледање GPS слика на предната страна и гледање на DVD/USB/SD/ТВ од задниот дел ги Следи synchronously. Вграден-во Радио AM FM со RDS, Analog TV , DVD Player , ЗАСИЛУВАЧ DSP EQ звучен систем, Екран на Допир & Remote Control, GPS Навигациски Систем, со A2 DP Bluetooth Телефон и Музика & BT Микрофон, i Pod , USB Поврзување, SD Слот, 4 G Флеш 20 dics Виртуелна CDC , CAM конектор за Назад До Камерата, ПОМОШЕН за Медиуми Аудио и Видео Излез & Текст, Оригинални Воланот Контрола компатибилен, Оригинални Canbus Компатибилни, Origianl A/C екранот компатибилни, итн. За NISSAN Altima - Автомобил GPS NAVI Радио DVD, HD Екран Стерео Аудио Навигациски Систем Road Rav Напредни S100 OSD Мени : За NISSAN Altima - Автомобил GPS NAVI Радио DVD, HD Екран Стерео Аудио Навигациски Систем Спецификација : 1, 6.2" Дигитален екран на допир со резолуција 800*480 пиксели, PIP слика во слика. 2, DVD Плеер, Компатибилен со DVD/VCD/CD/MP3/MPEG4/DIVX/CD-R/WMA/JPEG 3, Вграден GPS навигација со GPS антената 4, Поддршка i Go, Navitel, Garmin, Route66 и други мапи, како додека тие се компатибилни со Трепне К. С. 5, Трепне 6.0 GPS систем, постабилна и побрзо систем, поддршка 2 D/3 D мапи софтвер 6, Вграден Bluetooth за слободни раце повик, поддржува A2 DP/AVRCP, пуштање на музика од мобилен телефон преку Bluetooth пар, без никакво кабелско поврзување. Bluetooth именик пребарување, лесно да се најде на телефонскиот број што сакате 7, Dimmer функција , темен екран со допирање на екранот погодно 8, во Реално време часовник функција, може да се синхрони преку сателит, 9, РКА rear view camera текст (ве молиме проверете обратна камера во нашата продавница).

Карактеристики

Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,Mp4,CD,dvd,WMA
Din:
Двојно Din
Altima-Година:
2010,2008,2011,2009,2012,2007
Специјални Функции:
Bluetooth,Екран на Допир,ТЕЛЕВИЗИЈА,Мобилни телефони,MP3 Плеери,ЦД Плеер,Радио Тјунер,Вграден GPS
Напон:
12V
Оперативен Систем:
Windows Ce
Големина На Дисплеј:
7
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Име На Модел:
RF-EI006
RAM меморија:
1G
Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка за 3G Мрежа,вградениот Звучник/Микрофон
Материјал Тип:
Хардвер Електроника
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Резолуција:
1080P
OSD Language:
Англиски
Од Моќ:
45W*5
Nissan Модел:
Altima
Интерфејс:
оригиналниот
ROM:
2G
Бренд Име:
Liislee
Објектот Тежина:
5kg
Макс Надворешна Меморија:
64g
Објектот Големина:
Екран На Допир

Производи во категоријата

За BMW Серија 3 E92 2004~2010 CCC - NBT Стил Liislee Автомобил Мултимедијални GPS Мапата Аудио Медиа Радио Стерео Навигација Играч NAVI

DEN 25968.00

За BMW 3 E92 2004~2010 Liis Lee Автомобил Мултимедијални GPS Аудио HiFi Стерео Радио Оригинален Стил За CCC Навигација NAVI Media PlayerДобрата Вест : имаме подобри ИНТЕРФЕЈС интерфејс, можете да го вратите оригиналната NBT ЕВО стил лесно.Производ NBT се Погледне : >>Производот предност* Оригиналниот Фабрички Панел Дизајн, Нема јазот по инсталација* Чување на оригиналниот е Радио за Автомобил / Автомобил CD player и Засилувач....

10.1 инчен Екран 2G RAM-Android 7.1 Автомобил GPS Навигација Радио Систем Autoradio Стерео Медиумите за Jeep Cherokee 2015-

DEN 19584.00

Применливи Автомобил и ГодинаЗа Jeep Cherokee 20152016(10.1инчен Екран)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

Liislee За Тојота Colorra Матрица 2009~2010 Автомобил Стерео Радио DVD Плеер GPS NAVI HD Екран на Допир за Аудио Видео Систем за Навигација

21120.00 -15 % DEN 17952.00

Стерео во автомобил Инсталација Колекции & Додатоци + Двојно Din Главата Единица S100 Мултимедијален Систем за Навигација За ТОЈОТА Colorra Матрица 2009~2010 Однапред S100 Систем | 3Зона Поп | DualCore A8 Чипсет | 1080 P HD | 5.1 HIFI Радио CD DVD GPS | Bluetooth | Музика | Радио | i Pod | ПОМОШЕН | 3 G WIFI ИнтернетКупи Сега! = Добие Бесплатен ПодарокНие може да обезбеди најновите компатибилен NAVI мапи за целиот свет земји! Мапи се бесплатни ажурираат секоја година! За ТОЈОТА Colorra Матрица 2009~2010 Известување (1) : Овој модел во собата може да ги собере различни автомобил аудио конфигурации на истото име автомобил, ако вашиот автомобил внатрешни работи не е ист или сличен како погоре, или ако не може да потврдите дали тоа е право одговара модел , ве молиме испратете ни слика за автомобил внатрешни работи, ајде да го потврдите за вас директно...

10.25 инчен Android Автомобил Мултимедијален Плеер за BMW 5 Серијата G30 2018 (Оригинал Автомобил Екран ЕВО ID6 систем, БЕЗ Допир Функција)

22080.00 -5 % DEN 20976.00

10.25 инчен Оригинални Автомобил на Екранот за да се надополни Мултимедијален Плеер за BMW 5 Серијата G30 2018 ЕВО ID6 Андроид Систем GPS Стерео Аудио Видео MP5 Играч Bluetooth Wi Fi Mirrorlink (Одговара на Оригиналот Автомобил Екран смее да ги Допре Функција) Производ БЕЗ Радио CD DVD>>Производот предност * Фабричките Панел Дизајн, Нема јазот по инсталацијата * Чување на оригиналниот е Радио за Автомобил / Автомобил CD player и Засилувач....

TOPNAVI 8 Quad Core Андроид 6.0 Автомобил GPS Навигација за ВКЛОПУВААТ/ЏЕЗ RHD 2007 - За Хонда Autoradio DVD Мултимедијални Стерео Аудио

DEN 18239.52

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.По желба : ISDBT / ДИГИТАЛНАT MPEG4 : додадете 45 USD3 G dongle : додадете 35 Canb: add 20 ДОЛАРИ (Ако вашата оригинална автомобил има засилувач функција,треба да го додадете.)Основни Информации : 1.Чист Андроид 5.1.1 Систем Е Радио За Автомобил Играч2.Капацитивни Екран3.МултиЕкран На Допир4.Оперативен СИСТЕМ : Android 5.1.1 систем5.ПРОЦЕСОР : Rockchip RK3188 Cortex A9 Quad core6.RAM МЕМОРИЈА : 1 GB7.NAND : 16 GB8.Главната Frenqency : 1.6 GHz9.Надвор OBD функција10.Поддршка DVR функција11.Поддршка огледало линк функција12.Резолуцијата на екранот : 800*480 / 1024*60013.Радио : FM / AM14.GPS : SIRF III15.Екран : Капацитивни и мултиекран на допир (Оригинал Hanstar Екран )16.TFT вози IC : RK318817.Loader : FORYOU DL3018.Ги собереш : За HITACHI 860 XH19.мотор : MABUCHI20.Amplifer IC : TDA785121.DVD декодер IC : Sunpl VGQ22.Радио IC : 778623.Напојување : 4*45 W24.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Видео Декодер : 1080 P HW26.WIFI : Вграден27.DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците)...

Eunavi 7 2G RAM-Android 6.0 Универзален Автомобил Стерео Аудио GPS Навигација Двојно 2 Din 1024*600 HD е Радио за Автомобил Мултимедијален Плеер

11904.00 -19 % DEN 9642.00

Опис на производот : ПРОЦЕСОРОТ : Intel Софија 3 GR Четири ЈадраRAM МЕМОРИЈА : 2 GB DDR3Блиц : EMMC 16 GBПредност : Поголема стабилностПодобрено управување со меморијатаПоголема брзинаМатеријал ДизајнСириус поддршка.Ова е во суштина се дадени основните Сириус функционалност на раководител на единицата, Ако сте го инсталирале Sirius XM SXV300v1...

2 din Андроид 7.1 автомобил dvd плеер gps за Toyota RAV4 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Автомобил DVD Плеер Кортекс О7 Quad Core 16G

10843.20 -5 % DEN 10301.00

2 din Андроид 7.1 автомобил dvd плеер gps за Toyota RAV4 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 Автомобил DVD Плеер Кортекс О7 Quad Core 16 G• Оперативен СИСТЕМ : Android 7.1...

Eunavi 7 инчен Quad-Core 1 din Андроид 7.1 Автомобил DVD плеер е Радио за Автомобил Автомобил GPS Стерео За BMW E53 E39 Х5 Поддршка ТВ 4G WiFi OBD DVR

15936.00 -19 % DEN 12908.00

Јазик : Англиски Германски Француски Италијански Шпански, Португалски Руски Полски Турски Јазик Арапски, Јапонски Корејски Дански Холандски Шведски, Хебрејски, КинескиОваа единица ќе одговара на следните автомобил модел : За BMW 5Серија E39 19962001 со Старите 17Пински конектор За BMW 5Серија E39 20022003 година со Нови 40Пински конектор За БМВ Х5 E53 20002001 со Старите 17Пински конектор ( потреба додадете 6m моќ кабел,додадете $40 ) За BMW M5 19962003 со Старите 17Pin или Нови 40Пински конектор (потреба додадете 6m моќ кабел,додадете $40) Забелешка : Оваа единица е предниот панел големина 285mm(Врвот ширина)*120mm(Висок)*285mm, ве молиме проверете ја вашата табла големина пред обид да се избегне грешкаБесплатен Подарок : 1.GPS Антената2...

10.25 Андроид 6.0 Quad Core Autoradio Headunit Главата Единица Стерео во Автомобил Мултимедијални GPS за LC100 Toyota Land Cruiser 100 GXR GX

DEN 33552.00

Подароци : Бесплатни МапаКомпатибилен Возила : за Toyota Land Cruiser GXR Ако не сте сигурни дали тоа одговара на вашиот автомобил, ве молиме испратете слики на вашиот автомобил е табла за нас за потврдување. Инсталацијата не бара одреден степен на DIY знаење како и сите други во автомобил производи...

Autoradio 2 Din Автомобил DVD За ФОЛКСВАГЕН Навигација За Фолксваген ГОЛФ 4 ГОЛФ 5 6 ПОЛО PASSATCC JETTA TIGUAN TOURAN SCIROCCO T5 со GPS

9845.76 -20 % DEN 7877.00

Бесплатен Подарок : 1.Бесплатни CanbБесплатни Мапата Картичка2 din универзал е радио за автомобил на екранот на допир, двојно din автомобил dvd плеер GPS Навигација Во цртичка воланот на Автомобилот PC Стерео Аудио subwoofer +бесплатна карта+бесплатно canb

Liislee За Dodge Став 2012~2014 Автомобил Стерео Радио CD DVD Плеер GPS NAV Допир HD Аудио Видео S100 Nav Navi Систем за Навигација

21120.00 -15 % DEN 17952.00

Стерео во автомобил Инсталација Колекции & Додатоци + Двојно Din Главата Единица S100 Мултимедијален Систем за Навигација За Dodge Став 2012~2014 Година Однапред S100 Систем | 3Зона Поп | DualCore A8 Чипсет | 1080 P HD | 5.1 HIFI Радио CD DVD GPS | Bluetooth | Музика | Радио | i Pod | ПОМОШЕН | 3 G WIFI ИнтернетКупи Сега! = Добие Бесплатен ПодарокНие може да обезбеди најновите компатибилен NAVI мапи за целиот свет земји! Мапи се бесплатни ажурираат секоја година! За Dodge Став 2012~2014 Известување (1) : Овој модел во собата може да ги собере различни автомобил аудио конфигурации на истото име автомобил, ако вашиот автомобил внатрешни работи не е ист или сличен како погоре, или ако не може да потврдите дали тоа е право одговара модел , ве молиме испратете ни слика за автомобил внатрешни работи, ајде да го потврдите за вас директно...

Чист Андроид 6.01 Автомобил DVD плеер за ШКОДА OCTAVIA 2012 2013 YETI Со Octa Core Радио Bluetooth GPS Rear View Camera

16896.00 -18 % DEN 13855.00

Чист Андроид 6.01 Автомобил DVD плеер за "ШКОДА" OCTAVIA 2012 2013 YETI Со Octa Core Радио Bluetooth GPS Rear View CameraКЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Оваа единица е најновата СитевоЕдно Дизајн за "ШКОДА" OCTAVIA 2012 2013 , тоа е 8Core Андроид единица,тоа има посебен влез за ДИГИТАЛНАT / ATSC Кутија, можете да се поврзете на нашата ДИГИТАЛНАТ Кутија и ATSC Кутија и T2 Кутија за да се постигне допир операција, и оваа ставка може да моќ на поврзани ДИГИТАЛНАT / ATSC / T2 Кутија...

Topnavi 8 Quad Core Андроид 6.0 Автомобил GPS Навигација за да се ВКЛОПИ во 2014 година За Хонда Autoradio Мултимедијални Стерео Аудио

DEN 18239.52

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.По желба : ISDBT / ДИГИТАЛНАT MPEG4 : додадете 45 USD3 G dongle : додадете 35 Canb: add 20 ДОЛАРИ (Ако вашата оригинална автомобил има засилувач функција,треба да го додадете.)Основни Информации : 1.Чист Андроид 5.1.1 Систем Е Радио За Автомобил Играч2.Капацитивни Екран3.МултиЕкран На Допир4.Оперативен СИСТЕМ : Android 5.1.1 систем5.ПРОЦЕСОР : Rockchip RK3188 Cortex A9 Quad core6.RAM МЕМОРИЈА : 1 GB7.NAND : 16 GB8.Главната Frenqency : 1.6 GHz9.Надвор OBD функција10.Поддршка DVR функција11.Поддршка огледало линк функција12.Резолуцијата на екранот : 800*480 / 1024*60013.Радио : FM / AM14.GPS : SIRF III15.Екран : Капацитивни и мултиекран на допир (Оригинал Hanstar Екран )16.TFT вози IC : RK318817.Loader : FORYOU DL3018.Ги собереш : За HITACHI 860 XH19.мотор : MABUCHI20.Amplifer IC : TDA785121.DVD декодер IC : Sunpl VGQ22.Радио IC : 778623.Напојување : 4*45 W24.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Видео Декодер : 1080 P HW26.WIFI : Вграден27.DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците)...

ChoGath 9 Quad-Core 1.6 GHz-RAM 1G Андроид 6.1 Навигација со Автомобил GPS Играч за Хонда CRV 2006-2011 без Canbus

10800.00 -10 % DEN 9720.00

Систем : Чист Андроид 6.1.1Builtin GPS навигацијаsygic,поддршка 3 D дигитална навигација со мапиПРОЦЕСОРОТ QuadCore ARMv7 Процесор(VFPv4,НЕОНСКИ)Екран : Висока Дефиниција Дигитални Капацитивни ЕкранРезолуција : 1024*600RAM меморија Простор : 1 GBМеморија : 16 GBПоддршка Засилувач FR / FL / RR / РЛ 4Канал Subwoofer Аудио ИзлезЗвук Еквилајзер : СТАНДАРД,ПОП,РОК,КЛАСИЧНА, ЏЕЗ,CUSTOMМени Јазици : Англиски / Шпански / Француски / Германски / Португалски / Италијански / Руски / Турски / Норвешки / ЈапонскиВидео Формати : Поддршка MPEG1 / 2 / 4,H264,RMVB,Div X..сите Андроид видеа, мрежа mediaplaying, 1080 P видеоАудио Формати : Поддршка за MP3,WMA,WAV,AC3,OGG,FLAC и слично,и со мрежа аудио репродукцијата.Слика Формати : Поддршка JPEG, BMP, PNG,TIFF итн.РАДИО:FM / AMDVR : Поддршка за USB DVR поврзетеВо ЖИВО : Поддршка Тв КУТИЈАФабрика Поставување на лозинка : 1617Прикажување на екранот : даsteeling тркала контрола : даGoogle play : даПакетот вклучува : 1x Car GPS Навигација1x GPS антена1x Power жица1x RCA кабел1.ДОМАШНА СТРАНИЦА2.Радио(FM / AM) RDS3...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.