• Ново
Се прилагодат во оригиналниот автомобил задните обратен камера 170 агол леќа со 5 екран автомобил екранот следење на Тојота Toyota Yaris

Се прилагодат во оригиналниот автомобил задните обратен камера 170 агол леќа со 5 екран автомобил екранот следење на Тојота Toyota Yaris

Оценка на клиентот:
DEN 1919.52
DEN 1632.00 -15 %

Износ
Залиха


добредојдовте на нашата продавница
Фабриката на нашата компанија
Инспекција сертификат за нашиот производ
Нашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти.welcomer да порачате.
Деталите на камера
Паркинг камера paremeters
Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k. High-definition и 170 степен широк агол на гледање. Се применува за Оригиналниот автомобил Snap-in дизајн, тоа е лесно да се инсталира. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро. ТВ систем : PAL/NTSC Хоризонтална Резолуција : 520 ТВ линии Ефективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V) Минимум Осветлување : 0.02 Лукс Леќа : 23 мм Видите Агол : 170 степен Sync. Систем : внатрешен S/N Сооднос : >48d B Електронски Shutter : 1/50 да 1/100,000 секунди, 1/60 да 1/100,000 секунди Видео Излез : 1.0 Vpp, 75 Ohm Баланс на Белата боја : Автоматски Напојување : DC 12 V Тековната Потрошувачка : 90m A Оперативни Температура : -20 до + 70°C, 95% RH максимална Температура на Чување : -40 до + 100°C, 95% RH максимална Вода-доказ : IP69 K
Деталите на автомобил го следи
Автомобил следи paremeters
5" колор TFT LCD автомобил екранот следење
Висока-резолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H. Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опрема
Поддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опрема
Спецификации :
Домување материјал : ABS пластика
Големина на екран : 5 инчен
Резолуција : 800 W * RGB * 480 H
Aspect ratio : 16 : 9
Напојување : DC 12 V±10%
Операција температура : -20~+50 степени целзиусови степени
Боја : Црна
Донесе водоотпорен функција
Инсталација настава
Ефект се прикаже слика
Пакетот вклучува
1 автомобил паркинг камера
1 5 " автомобил на екранот следење
2 power кабел
1 Видео кабел
1 упатство
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Големина На Дисплеј:
5
Бренд Име:
BARCEEN
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
JF-М-001
Објектот Тежина:
550g
Резолуција:
800x480
Материјал Тип:
ABS
Објектот Големина:
14*16*7
Функција:
автомобил задна камера и монитор
Резолуција:
800*480
Големина На Екранот:
5 задните следење
Школка Материјал:
Пластични
Жица или Безжично:
Жица
оригинал или универзална:
оригиналниот
Ноќ визија:
Yes
Сместување:
Во Цртичка
сензор на слика:
ccd

Производи во категоријата

Фабриката за продажба 4.3 hd lcd автомобил следи wtih автомобил задна камера со 8 led за Фолксваген PASSAT Б5/Jetta/Touran/Caddy

1791.36 -15 % DEN 1523.00

Добредојдовте на нашата продавницаОва е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Производ параметри : Детали за производот : Производ параметри : 170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

Podofo 4.3 Инчен TFT LCD Автомобил Следи Свитлива Monitor Display Обратна Паркинг Камера Систем за Автомобил Rearview Следи NTSC ПАЛ

239.04 -0 % DEN 239.00

4.3 Инчен TFT LCD Автомобил Следи Обратна Паркинг Камера Систем за Автомобил Rearview Огледало на Набљудувачите на Количка за Следење Display Support NTSC ПАЛПреносни 4.3 Инчен 12 V Wiredf 480*234 HD Автомобил Обратен 3 W Дигитални LCD Боја Monitor Display NTSC ПАЛ Продажба на Нови 4.3" TFT LCD Автомобил Следи Со " 2 Ch Видео Влезот За Автомобил Заден Поглед Наназад Камера Или DVD Поддржува NTSC / PALСледење;автомобил следење;rearview огледало;надзор, rear view camera со monitor;Монитор за задни приказ на камерата;обратна камера за надзор, rear view camera;монитор за задни приказ на камерата;автомобил екран;Монитор за задни приказ на камерата;rear view camera;Монитор за задни приказ на камерата;свитлива 4.3 инчен колор tft lcd rearview следење;;автомобил во живо;авто следење;Rearview Огледало Следење;свитлива 4.3 инчен колор tft lcd rearview следење;автомобил во живо;Monitor; монитор за задни приказ на камерата; rear view camera;Rear view camera со monitor; монитор за задни приказ на камерата; авто следење; ретровизорот следењеКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Дигитални color TFT монитор.Големина на екранот : 4.3 инчен TFT 16 : 9 екран.480x234 резолуцијаNTSC / PAL компатибилен2канален AV видео влезот пред видите или страничниот изглед1 Vp p 75 видео сигналСледи огради и да излезе со едно притискање на копчеНапојува со возило напојување врскаЛепило долната страна за монтажа на таблаЈа спречува несреќиСпецификации : Оперативен моќност : 9 24 V DCТековната потрошувачка : 3 W (Max)Операција температура : 20 ~ 50 целзиусови степениТемпература на чување : 30 ~ 70 целзиусови степениДимензии : 4.3 x 5.25 x 4.25инчи (H x W x D, приближно)Пакет Се Вклучени : Ве молиме имајте во предвид : ве молиме оставете порака за да ни кои се дел од дали сакате да купите?Пакетот содржи,Тоа depens на кој не сакате да се избере?Следење;автомобил следење;rearview огледало;надзор, rear view camera со monitor;Монитор за задни приказ на камерата;обратна камера за надзор, rear view camera; монитор за задни приказ на камерата;автомобил екран;Монитор за задни приказ на камерата;rear view camera;Монитор за задни приказ на камерата;свитлива 4.3 инчен колор tft lcd rearview следење;;автомобил во живо;авто следење;Rearview Огледало Следење;свитлива 4.3 инчен колор tft lcd rearview следење;автомобил во живо;Monitor; монитор за задни приказ на камерата; rear view camera; Rear view camera со monitor; монитор за задни приказ на камерата; авто следење; ретровизорот следење

Liislee За Toyota HighLander / Kluger 2014 2015 Автоматски Резервна КОПИЈА на се Јават Камера + 4.3 Боја LCD Монитор = 2 во 1 Паркинг Систем

2480.16 -19 % DEN 2009.00

Автомобил Обратна Камерата / Задна Камера Назад До + 4.3" TFT LCD Монитор = 2 во 1 Паркинг СистемЗа Toyota High Lander / Kluger 2014 Година 2015 ГодинаПакетот Вклучува : (1) Еден Целосен Сет за во Автомобил Rear View Camera (Одговара Табличка Светилка или Обратно Дупка)(2) Еден Целосен Сет 4.3" TFT LCD Монитор (Компатибилен РКА Конектор & NTSC / PAL)ОЕМ Plug and Play Табличка Светилка Задна Камера и Боја LCD Монитор За Toyota High Lander / Kluger 2014 година 2015 годинаHD Задните Видите Обратна Камера (NTSC & PAL) (РКА Конектор)4.3" TFT LCD Монитор (NTSC & PAL) (РКА Конектор)Plug & Play Автомобил Rear View Camera (HD Ноќ Визија)Specifiation За Rear View Camera Клучни Карактеристики : 1 .Highdefinition и 170 степен широк гледање агли 2...

Трговија на големо обратно паркинг задна камера ir ноќ визија Rearview Огледало за Надгледување на комплет за во Автомобил Задните обратен бекап

DEN 1775.04

Усвојување 4.3 инчен TFTLCD екран, и PAL и NTSC систем Усвојување 16 : 9 формат на екранот.Ниска потрошувачка на енергија...

7-инчен автомобил дисплеј TFT LCD боја автомобил следи security monitor екран автомобил обратен екранот

1771.20 -20 % DEN 1417.00

Опис : Големина на екран : 7" (169)7инчи 16 : 9 нови TFT LCD ПанелРезолуција : 800(W)×RGB×480(H)=336960 ТочкаНапојување : DC12 VТемпературата на работа : +5℃~ +40℃Температура на чување : 20℃~60℃Видео : Dual Видео Текст; V1 / V1 кутии;OSD на екранотSyetem : PAL / NTSCСо стојат+ рамкаМО thansmitter функција опционалниЦелосна функција далечинска контролаПаркинг заден поглед : кога паркинг, сликата може да биде вклучен помеѓу V1 / V1Син Екран : кога нема сигнал текст, син екран ќе се прикажеОперацијата на владата : автопрефрлување кога назад на возилоПакет Се Вклучени : 1 x 7 инчен LCD монитор1 x Табла Планината1 x Далечинска Контрола1 x Моќ Жица1 x Упатство

12 инчен TFT LCD Покривот Следи Надземни Играч

4800.00 -5 % DEN 4560.00

ТипTFT LCD ПОКРИВОТ СЛЕДЕЊЕГолемина На Дисплеј12"БоиЦрна, Сива, Беж (опција стандардна боја е Сив)Екранот формат16 : 9 (Wide Screen)Моќност15 WНапојување12 V DCВидеоDual влезовиСистемPAL / NTSC(Автоматско префрлување помеѓу два системи)Резолуција1280*800Сооднос На Контрастот300 : 1Син екранВидео сигнал исчезнува со автоматски изглед на blue screenКарактеристикиВисок Контраст Сооднос со двојно backlightsОвој производ има аудио инфрацрвен (IR) емисија карактеристики.Бруто Тежина4.5 кг / еез 10*46*46cmЦенаКомпатибилен : MP3 / MP4 / WMA / WAV / MPEG2 / MPEG4 / MKV / H...

Liislee За Рено Сценски 3 III Автомобил Обратна Копија Задна Камера + 4.3 TFT LCD Екран Следи = 2 во 1 Rearview Паркинг Систем

2584.80 -19 % DEN 2094.00

Автомобил Обратна Камерата / Задна Камера Назад До + 4.3" TFT LCD Монитор = 2 во 1 Паркинг СистемЗа Рено Сценско 3 IIIПакетот Вклучува : (1) Еден Целосен Сет за во Автомобил Rear View Camera (Одговара Табличка Светилка или Обратно Дупка)(2) Еден Целосен Сет 4.3" TFT LCD Монитор (Компатибилен РКА Конектор & NTSC / PAL)ОЕМ Plug and Play Табличка Светилка Задна Камера и Боја LCD Монитор За "Рено" Сценски 3 IIIHD Задните Видите Обратна Камера (NTSC & PAL) (РКА Конектор)4.3" TFT LCD Монитор (NTSC & PAL) (РКА Конектор)Plug & Play Автомобил Rear View Camera (HD Ноќ Визија)Specifiation За Rear View Camera Клучни Карактеристики : 1 .Highdefinition и 170 степен широк гледање агли 2...

Авто 170 агол автомобил копија камера +4.3 количка за автомобил следи 800*480 за Мицубиши Pajero Zinger L200 V3 V93 V5 V6 V8 V97

1719.36 -15 % DEN 1462.00

Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање Се применува за оригиналниот автомобил Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира...

безжична 4.3 Инчен TFT автомобил Rear View Monitor 2 видео влезот + 7 LED ноќ визија обратен Камера+Предавателот & Примачот за Полнење

DEN 1631.52

До 2015 4.3 Инчен TFT LCD Боја на Екранот Џебголемина на Задните Приказ на Монитор + 7 МО Ноќ Визија Rearview Автомобил Камера+Видео Предавателот & Примачот за ПолнењеОбјектот спецификите· Предмет Тип : Автомобил Монитори· Сместување : ВоDash· Големина На Екранот : 4.3"· Item Големина : Автомобил Монитори· Резолуција : 480x234Опис На Производот4.3 Инчен TFTLCD Боја на Екранот Џебголемина на Задните ВидитеСледи + 7 МО Светла Автомобил КамераУсвојување 4.3 инчен TFT LCD, Поддршка 480x272 Резолуција...

4.3 боја lcd автомобил екранот монитор +автомобил задна камера 4 ir за Kia К2 Рио hatchback ceed 2013 за Hyundai Solaris(verna) hatchback

1802.88 -15 % DEN 1533.00

Паркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање...

HD 4.3 Color Tft Автомобил на ретровизорот + Ccd Камера за Nissan Almera 2013/TEANA TIIDA/ 06-15 Sylphy Altima/заминување D50 T70

1582.08 -15 % DEN 1345.00

HD 4.3" Color Tft Автомобил на ретровизорот + Ccd Камераза Nissan Almera 2013 / TEANATIIDA / 0615 Sylphy Altima / заминување D50 T70Камерата Спецификации : Автомобил следи со Задна камераВисока дефиниција Автомобил камера огледало Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / PC3030 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентСлика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576 / 480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 500 TVL 520 TVL Sening област 4.08 мм*3.12 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm брзина на Блендата 1 / 601 / 5000 1 / 601 / 20000 11 / 10000 11 / 10000 Минимална Осветлување 0.1 лукс / F=1.2(OLux со 0.1 Лукс / F=1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.01 Лукс / F=1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура 20°C~75°C,RH 95%МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C75°C,RH 95% МАКС температура на Чување 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматскиМониторинг Параметар големина на Екран 4.3 инчен Материјал TFT LCD Резолуција 480 RGB*272 Боја Црна Видео Влезот 2 начин (Видео 1 & Video 2) Напојување 12 V DC(Max 2.5 W), Температурата на работа (Сте.В) 30~+80(RH95% Макс.) Температура На Чување (Сте.В) 40~+85(RH95% Макс.) Работен Режим Автоматски да се вклучи и switch to video извор кога видео сигнал е откриен.Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас ...

Liislee За Lexus IS 250 300h 350 2014~2015 Авто Назад Обратна Камера + 4.3 Боја LCD Монитор = 2 во 1 Rearview Паркинг Систем

2584.80 -19 % DEN 2094.00

Автомобил Обратна Камерата / Задна Камера Назад До + 4.3" TFT LCD Монитор = 2 во 1 Паркинг СистемЗа LexIS 250 300h 350 2014~2015Пакетот Вклучува : (1) Еден Целосен Сет за во Автомобил Rear View Camera (Одговара Табличка Светилка или Обратно Дупка)(2) Еден Целосен Сет 4.3" TFT LCD Монитор (Компатибилен РКА Конектор & NTSC / PAL)ОЕМ Plug and Play Табличка Светилка Задна Камера и Боја LCD Монитор За LexIS 250 300h 350 2014~2015HD Задните Видите Обратна Камера (NTSC & PAL) (РКА Конектор)4.3" TFT LCD Монитор (NTSC & PAL) (РКА Конектор)Plug & Play Автомобил Rear View Camera (HD Ноќ Визија)Specifiation За Rear View Camera Клучни Карактеристики : 1 .Highdefinition и 170 степен широк гледање агли 2...

Liislee За Peugeot Partner / Гранд Рација / Сточарство Свитлива Автомобил HD TFT LCD Монитор Екранот / NTSC ПАЛ Боја ТВ Систем

1190.40 -10 % DEN 1071.00

За Peugeot Partner / Гранд Рација / СточарствоКоличка за Автомобил HD TFT LCD Монитор во Боја Екранот4.3 инчен 12 V 2 Видео Влез / NTSC ПАЛ Боја ТВ Систем за БезбедностКоличка за Автомобил HD TFT LCD Монитор во Боја Екранот4.3 инчен 12 V 2 Видео Влез / NTSC ПАЛ Боја ТВ Систем за БезбедностКоличка за Автомобил HD TFT LCD Монитор во Боја Екранот4.3 инчен 12 V 2 Видео Влез / NTSC ПАЛ Боја ТВ Систем за БезбедностКоличка за Автомобил HD TFT LCD Монитор во Боја Екранот4.3 инчен 12 V 2 Видео Влез / NTSC ПАЛ Боја ТВ Систем за БезбедностКоличка за Автомобил HD TFT LCD Монитор во Боја Екранот4.3 инчен 12 V 2 Видео Влез / NTSC ПАЛ Боја ТВ Систем за Безбедност Објект Specification : Display големина : 4.3 Инчен Дисплеј Формат : 4 : 3 Резолуција : 800*480 Моќ Напон : 9 V35 V DC,Потрошувачката на Енергија; Предмет тип : Паркинг Помош Работат Систем : PAL / NTSC Видео Внесување : V1 / V2.Авто...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.