• Ново
НБГ 730956 Т Далечински фоб школка случај 3 копчето за ФОЛКСВАГЕН Cabrio Конвертибилна 1997 1998 kigoauto

НБГ 730956 Т Далечински фоб школка случај 3 копчето за ФОЛКСВАГЕН Cabrio Конвертибилна 1997 1998 kigoauto

Оценка на клиентот:
DEN 712.80
DEN 570.00 -20 %

Износ
Залиха


НБГ 730956 Т Далечински фоб школка случај 3 копчето за "ФОЛКСВАГЕН" Cabrio Конвертибилна 1997 1998
Ова е само далечински случај
1.FCC ID #s : НБГ 730956 Т
2.Дел # : МОДЕЛ БР. : 3 B0953252
3.Заменлив Дилер Дел #s :
4.HELLA : 5 FA 007 785-00 760956
5.Канада # : 2694 102 338
6.Компатибилен Возилото :
1993 1994 1995 1996 1997 1998 "ФОЛКСВАГЕН" Голф GL GTI
1994 1995 1996 1997 1998 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta база GLX GTi
1997 1998 1999 2000 2001 2002 "ФОЛКСВАГЕН" Cabrio Конвертибилна
1997 "ФОЛКСВАГЕН" Passat GLS GLX TDI
1998 "ФОЛКСВАГЕН" Новата Буба GLTDI

Карактеристики

Осветленост Дел Број:
НБГ 730956 Т
Производителот Дел Број:
НБГ 730956 Т
R/C Функција:
без
Другиот Дел Број:
НБГ 730956 Т
Прилагодување:
Yes
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Ger
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
KIGOAUTO
Дел Број:
3B0953252
Копче:
2 копче со паника
време на испорака:
Во рок од 7 дена
реден број:
1675
квалитет:
Висок
Пакет:
ПП торба,внатрешен кутија,картон
FCC ID:
НБГ 730956 Т

Производи во категоријата

Нови 4 Buttons4 Копчиња На Далечинскиот Флип Виткање Копче Школка Случај За Chrysler Sebring Pacifica Dodge

239.52 -5 % DEN 228.00

Состојба : 100% Сосема НовБоја : Како на сликата шоуКарактеристики : Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.Клучни случај само...

Замена на Копчето Случај Фикс За Peugeot 206 Далечинскиот Клуч Школка 2 Копчиња за Повикување Ќорци за Citroen C2

3028.80 -16 % DEN 2544.00

Замена на Копчето Случај Фикс За Peugeot 206 Далечинскиот Клуч Школка 2 Копчиња за Повикување Ќорци за Citroen C2Со Сребрена Боја Логото1.Нарачки обработени во рок од 72 часа од целосна расчисти исплата е примена.Ние ќе им понуди на следење на број по цел испрати2.Ние само брод да се потврди Aliexperss адреси...

Keyecu 10pcs/многу KEYDIY Универзална Remotes Флип Сечилото 38, HU101FH за Land Rover за Форд

475.20 -7 % DEN 442.00

KEYDIY Универзална Remotes Флип Сечилото 38#, HU101 FH за Форд,за Land RoverПлаќање Ние прифаќаме онлајн плаќање ,alipay и др Ако немате сметка,pls регистрирајте се на (www.com)Пратката терминот Предмети ќе бидат испратени до сите земји низ светот.Овој пакет ќе се испраќаат надвор преку Хонгконг Воздухопловната Пост, EMS, UPS или DHL.Предмети ќе се провери внимателно пред пратката.Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно.Време на испорака 13 дена за процесирање на нарачката по исплата е расчисти.Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS, DHL , 1530days...

KEYYOU 2+1 Копчето на Далечинскиот Комбо Копче случај за Chrysler Dodge Џип 3 Копчето Нова

127.68 -5 % DEN 121.00

Состојба : 100% Сосема НовБоја : како на сликатаКопче : 3 копчињаКарактеристики : 1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.2...

KEYYOU За Chrysler 2+1 копчињата модифицирани флип автомобил копче школка празна 3 копчиња за Слободни Shippping

239.52 -5 % DEN 228.00

Состојба : 100% Сосема НовБоја : Како на сликата шоуКарактеристики : Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.Клучни случај само...

Супер Полнење копче за поправка трансформатор inductance калеми за Bmw x1 x3 Х5 x6 X7 автомобил 10PCS/Многу

1905.12 -16 % DEN 1600.00

Супер Полнење копче за поправка трансформатор inductance серпентина за BMW автомобил копчеЗабелешки : само inductance серпентина , без електронска Табла1.Нарачки обработени во рок од 72 часа од целосна расчисти исплата е примена.Ние ќе им понуди на следење на број по цел испрати2.Ние само брод да се потврди Aliexperss адреси...

10pcs/многу Празно Клучни НОВА година Замена Transponder Копче Школка Може да Се Отвори за Nissan НЕМА ЛОГОТО Cocolockey

681.60 -8 % DEN 627.00

Купувачот мора да го прочитате превозот начин извештаи пред ставање на ред, тоа е многу важно !! За Производот : 1 : Пред да го направите исплата, ве молиме проверете дали вашиот клуч е сосема ист како нашиот производ се прикажани во слика, ако се уште не го потврди тоа ,ве молиме контактирајте со saler наскоро, ние ќе ви одговори за вас во рамките на 12hours...

Okeytech 2 Копчиња Флип Виткање Далечински Автомобил Копче 433Mhz PCF7946/PCF7941 Чип За Опел Опел Corsa Astra Vectra Signum

1126.56 -10 % DEN 1014.00

Okeytech 2 Копчиња Флип Виткање Далечински Автомобил Копче 433 Mhz PCF7946 / PCF7941 Чип За Опел "Опел" Corsa Astra Vectra SignumКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет...

KEYYOU 2 Копчето без да се Сечилото Далечински Автомобил Копче Случај Школка Фоб За Citroen Ц1 Ц2 С3 Pluriel C4 C5 C8 Xsara Picasso Маска

56.64 -5 % DEN 54.00

Состојба : 100% Сосема НовБоја : ЦрнаБатон : 2 Копчиња (Заклучување / Отклучување)Погодни за : Citroen Ц1 C2 C3Pluriel C4 C5 C8Xsara PicassoАко вашиот далечински фоб изгледа исто, тогаш тоа ќе се одговара.Pls се споредат со фотографирање пред да ги купите, бидете сигурни дека вашиот клуч е токму исто како слик покажува!!Карактеристики : Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.Клучни случај и неисечени копче сечилото само.Не електронски internals.Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith / дилер или трампа на сечилото троа вашата оригинална.Земете внатрешни електроника(вклучуваат immobilizer / transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка,тогаш сте подготвениВажна Забелешка : 1...

OkeyTech за Nissan 3 Копчето Флип Виткање Неисечени Сечилото Авто Автомобил Копче Покрие Случај за Nissan Sylphy Сончево NV200 Март Tiida Qashqai

228.00 -20 % DEN 182.00

Пластичните делови се собраа без празнини, која е поврзана со сплит линија и изгледа многу совршен Капакот е изработен од ABS материјал, површината со висока цврстина, добра хемиска отпорност, топлина и на корозија и на влијанието на сила...

jingyuqin 10pcs/лот 3 Копчето Подлога Гума Далечинскиот Клуч Фоб За Ауди А3 А4 А5 А6 A8 П5 Q7 TT S ЛИНИЈА RS, со Бесплатен Превозот

324.48 -19 % DEN 263.00

Состојба : 100% Сосема НовБоја : ЦрнаКопче : 3 КопчетоЛогото Налепница : НикојTransponder Чип : НикојЕлектроника / Батерија : НемаКарактеристики : Тоа е одлична замена за вашиот носи или подели оштетени копчето подлога.Сите што треба да направите е да го отворите вашиот далечински фоб, проследено со замена на гумена подлога и да се поттикнат на две половини повторно заедно.Додека вашата моментална далечински фоб изгледа исто, тогаш оваа точка ќе се компатибилни.Fitment : За A3, A4, A5,A6, A4 Quattro, А5 Quattro, A6 Quattro, A8 Quattro , П5 , Q7, R8, S4, S5, S6, TT, TT QuattroИ други модел со истите спецификации на клучните празни батеријата и носителот на листата подолу дел..Важна Забелешка : Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите.Пакетот Вклучува : 10 X Копче Гума Копчето Подлога1 : Бесплатен Превозот Во Светот.2 : Наредби обработени во рок од 4 дена по плаќањето се врши и проверка.3 : Ние ќе организира испорака според адресата на купувачот се обезбедени,Па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали што полна кога ќе го купите.4 : превозот метод ние се нудат е Кина Пост Воздух Mail, па ако сакате да сеизберете DHL, UPSот, FEDEX, ТНТ, EMS, ве молиме контактирајте со нас пред да купите.5 : Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот, за викенди и празници се исклучува,така превозот време може да биде подолг од ветивме, особено за време на сезона,па ве молиме да бидете трпеливи.6 : Било следење на ажурирани информации ќе ве информираме во време, исто така можете да добиете на следење на информацииод официјалниот вебсајт.1 : Ако имате врати производот на нас, ве Молиме да ги доставите на следење на број на нас.2 : Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.3 : Ако наредби не стигнало на време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го организирана reshipment или враќање на средствата за вас.4 : Ако сакате наплата, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисниции не се отвори спорот директно.1 : Feedback е многу важно за нас, ние се залагаме за 100% задоволство, ако имате било какви прашањаили проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво , ние ќе се реши брзо и на најдобар начин.2 : ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, вашиотпрепорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму, ние навистина ќе го ценат вашето време ако те оставил позитивен фидбек.

OkeyTech 3 Копчиња 433Mhz Флип Далечинскиот Клуч Фоб Со Чип 4D60 За Форд Фокус Mk1 Mondeo Транзит Поврзете Авто Замена за Повикување Случај

811.68 -15 % DEN 690.00

Okey Tech 3 Копчиња 433 Mhz Флип Далечинскиот Клуч Фоб Со Чип 4 D60 За Форд Фокус Mk1 Mondeo Транзит Поврзете Авто Замена за Повикување Случај Спецификации : Точка Име : Далечински Управувач Автомобил Копче Случај За FORD Mondeo се Фокусира Fiesta Тежина : 50g / еез Копчиња : 3 Копчиња Сечилото : Неисечени FO21 Сечилото Материјал : ABS+Метал Transponder Чип : 4 D60 Чип Батерија : Да Бренд Лого / Налепница : Нема(Aliexpress забранета да се продаде со лого!)​Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Најдобра замена за скршени или носење на копчиња,или голема за дополнителен клуч...

KEYECU Батерија Далечинскиот Клуч Фоб 3 Копчето 315Mhz ID46 Чип за BMW Mini Cooper 2007-2014

1243.20 -7 % DEN 1156.00

Новиот Smart Далечинскиот Клуч 3 Копчето CAS Системот За Мини 315 MHZ ID46 ЧИП Неисечени СечилотоФреквенција : 315 MHzЧип : ID46Cupronickel копче на ножотОбезбеди трговија на големоВисок квалитет на Работи на 20072014 Мини Купер Производителот Дел Број : IYZKEYR5602Осветленост Дел Број : 2701 AKEYR5602 KR55 WK49333На keyblade треба да се cutted во вашиот локален дилер или locksmith.вие треба да одите во вашата локална locksmith продавницата за да ја програма премногу

PINECONE за BUICK EXCELLE 2 Копчиња Smart Key Случај Неисечени Празно Месинг Сечилото го Замени Оригиналниот Клуч Школка 1 КОМПЈУТЕР

286.56 -5 % DEN 272.00

Состојба : 100% Сосема НовБоја : ЦрнаБатон : 2 КопчињаЛогото налепница : НикојКлучни Празно : ДаTransponder Чип : НикојЕлектроника / Батерија : НемаКарактеристики : 1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај.Оригинален Квалитет.2...

OkeyTech За Fiat Punto Doblo Браво Seicento Stilo Копче Школка GT15R Неисечени Празно Сечилото Transponder Црна Далечински Авто Автомобил Копче Случај

92.16 -25 % DEN 69.00

Пластичните делови се собраа без празнини, која е поврзана со сплит линија и изгледа многу совршен...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.