• Ново
Оригинални нови SF-C250 SFC250 Автомобил cd ласерски леќи

Оригинални нови SF-C250 SFC250 Автомобил cd ласерски леќи

Оценка на клиентот:
DEN 326.40

Износ
Залиха


Оригинални нови SF-C250 SFC250 Автомобил cd ласерски леќи

Карактеристики

Специјални Функции:
CD Плеер,MP3,CD-RW
Објектот Тежина:
0.03kg
Големина На Дисплеј:
6.5
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,CD
Објектот Големина:
0.2*2*4cm
Име На Модел:
SF-C250
Голф-Година:
2000,1999,1997,1998
Материјал Тип:
Пластични
Фолксваген Модел:
Голф
Бренд Име:
angibabe
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Напон:
5V
Инсталирајте Големина:
1 Din
OSD Language:
Англиски
Компјутерската Меморија Големина:
1GB
Резолуција:
480
боја:
Црна
Од Моќ:
2w

Производи во категоријата

Андроид 6.0 Octa Core 2GB RAM меморија+32GB ROM 10.1 инчен Автомобил DVD Плеер За Хонда Граѓански 2004-2009 GPS Радио Navi Стерео 4G SIM LTE Wifi

17664.00 -17 % DEN 14661.00

Оваа единица ќе одговара на следните автомобил модел : Оваа единица ќе одговара за следниве автомобил модел : За Хонда Граѓански 20042009 Важна Забелешка : ве молиме проверете ја вашата оригинална е радио за автомобил големина и изглед пред да се направи со цел понудата да се избегне грешка Опис : оперативен Систем : Android 6.0 (64bit) ПРОЦЕСОРОТ & Фреквенција : MT3562 Octa Core, ARMCortexA53, 1.31.6 GHz RAM меморија : DDR3 2 GB Nand Флеш Меморија : Octa Core 32 GB Menu(OSD) Јазици : руски, англиски, Кинески, шпански, португалски, италијански, француски, холандски, турски, шведски, Норвешки, полски, Јапонски, корејски, Malayu, Индонезиски (над 60 видови) Стандардни Карактеристики : 4 G SIM Поддршка + DVD + Navi + FM / AM Радио + Bluetooth + Мултимедијални + USB + ПОМОШЕН + Wi Fi + Огледало Линк Факултативна Acces s : DAB+ Тјунер; TPMS; DVR; OBD II; DTV Кутија(ДИГИТАЛНАT2 / MPEG4 / ISDBT); Rear Camera; Микрофон....

10.1 инчен Android 6.0 Octa Core 2GB RAM меморија+32GB ROM Автомобил DVD Плеер за Хонда Vezel 2015-2017 GPS Стерео Радио Со DVD КУТИЈА

19824.00 -17 % DEN 16454.00

Оваа единица ќе одговара на следните автомобил модел : Оваа единица ќе одговара за следниве автомобил модел : За Nissan Murano 20152017 Важна Забелешка : ве молиме проверете ја вашата оригинална е радио за автомобил големина и изглед пред да се направи со цел понудата да се избегне грешка Опис : оперативен Систем : Android 6.0 (64bit) ПРОЦЕСОРОТ & Фреквенција : MT3562 Octa Core, ARMCortexA53, 1.31.6 GHz RAM меморија : DDR3 2 GB Nand Флеш Меморија : Octa Core 32 GB Menu(OSD) Јазици : руски, англиски, Кинески, шпански, португалски, италијански, француски, холандски, турски, шведски, Норвешки, полски, Јапонски, корејски, Malayu, Индонезиски (над 60 видови) Стандардни Карактеристики : 4 G SIM Поддршка + DVD + Navi + FM / AM Радио + Bluetooth + Мултимедијални + USB + ПОМОШЕН + Wi Fi + Огледало Линк Факултативна Acces s : DAB+ Тјунер; TPMS; DVR; OBD II; DTV Кутија(ДИГИТАЛНАT2 / MPEG4 / ISDBT); Rear Camera; Микрофон....

Случај За Lexus ES350 Во цртичка 6 Диск CD Промени Механизам 6CD Loader е Радио за Автомобил

DEN 2822.40

Имајте на ум пред да се купи : Ласерски леќи е кревка Бидете сигурни дека ќе имаат доволен капацитет да ја замените вашата потреба (ласерски леќи / ласерски глава), како и други додатоци, инаку : Откако ќе ги купите нашите производи, ве молиме бидете сигурни да се погледне за професионалци да бидат заменети...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.