• Ново
1pc Автоматско Заклучување на Инспекција Јамка неопходни за locksmith или копче за програмер може да се користи за да го проверите кодот јамка

1pc Автоматско Заклучување на Инспекција Јамка неопходни за locksmith или копче за програмер може да се користи за да го проверите кодот јамка

Оценка на клиентот:
DEN 191.52
DEN 174.00 -9 %

Износ
Залиха


1pc Автоматско Заклучување на Инспекција Јамка неопходни за locksmith или копче за програмер може да се користи за да го проверите кодот јамка
Употреба :
Автоматско Заклучување на Инспекција јамка е неопходна за locksmith или копче програмер.
Проверка на авто-заклучување јамка, ако светлината на средства за заклучување нема проблем; ако нема светлина на средства за заклучување јамка имаат проблем.
ако имате светлината, но не може да започне автомобил, значи чип имаат проблем.
Пакет Листата :
1pc x Авто-Заклучување Инспекција јамка

Карактеристики

Објектот Ширина:
6cm
Електронски:
No
Напон:
12
Бренд Име:
HKSZXintengli
Верзија На Софтвер:
Други
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
1cm
Хардвер Верзија:
Други
Тип На Објект:
Копчето Авто Програмер
Објектот Тежина:
0.05kg
Материјал Тип:
plactic
Објектот Должина:
9cm
Автомобил Производител:
Audi, BMW

Производи во категоријата

2018 Lonsdor K518 ISE Копче Програмер и Броило Корекција K518ISE Поддршка на ПЕТ Клучни Програмски Онлајн Надградба

DEN 10512.00

Lonsdor K518 ISE Копче Програмер за Сите има Поддршка Броило на ВредностаLonsdor K518 ISE Главните Функции и Карактеристики : ImmobilizationБроило на вредностаВграденво Фолксваген 4 5 адаптерВграден Чип & далечинска детекција модул.Бесплатни BMW ПЕТ клучни програмски Lonsdor K518 ISE Истакнува : 1.Најдобар автомобил дијагностички алатка врз основа на Андроид2.WIFI мрежи обезбедува софтверот надградба поудобно3.Не треба да го приклучиш на мемориската картичка,или поврзете го на компјутер со кабел за податоци,на повеќе флексибилни во онлајн надградба,ажурирање и активирање.4.Со USBB2.0 стандарден конектор,OBDII тест кабел интегрирани со дијагностички конектор функција на адаптер.5.Дијагностички брзина значително забрзана,подобрување на ефикасноста на работата,подобра заштеда на време.6.7 инчи висока осветленост,висока дефиниција боја IPS капацитивните екранот7.3800 m Ah prolymer батеријата8.Поддршка на надворешната меморија проширување,подобро во рамките 32 G9.Вграденво професионални,poerful операција асистент систем Lonsdor K518 ISE Копче Програмер Посебни Карактеристики : Volvo (S40, S60, S80, XC60, XC90, C30, C70, V40, V60, V70) копче за програмирање.Тојота / Lex: smart key сите клучни изгубени преку OBD ( без да ги растурајте)BMW CAS3 / CAS3+ / CAS3++ : директни OBD програмирањеBMW CAS4 / CAS4+ : ги растурајте & читаат податоци програмирање16 Новиот Maserati : smart key програмирање16 Ford : smart key програмирањеHyundai / Квс 46 / 47 / 8 A smart key : PIN код за читање преку OBD, сите клучни изгубени вклучени."Рено" ( Megane, Koleos, Сценско) без PIN кодот за повикување на програмирањеVAG група 4 & 5 immobilizer системФерари (458, F12, F149) : директни OBD програмирањеPeugeot / Citroen : два начини да го прочитате PIN кодот & програмирање, сите копчиња изгубени вклучени...

Најновите V4.4.6 VVDI Оригинални Xhorse VVDI ПРОГ Програмер V4.4.6 VVDI ПРОГ Програмер

DEN 23280.00

Најновите V4.4.6 VVDI Оригинални Xhorse VVDI ПРОГ Програмер V4.4.6 VVDI ПРОГ ПрограмерVVDI ПРОГ ПрограмерНајновата Верзија : V4.4.6Верзијата На Фирмверот : 1.2.2Главна Карактеристика : 1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.