• Ново
X Autohaux 8мм X 20Mm X 16Mm Пластични Заковки Retainer Автомобил им Помогнам на Браник Клипови 20Pcs

X Autohaux 8мм X 20Mm X 16Mm Пластични Заковки Retainer Автомобил им Помогнам на Браник Клипови 20Pcs

Оценка на клиентот:
DEN 115.68
DEN 105.00 -9 %

Износ
Залиха


1.Додај Во Кошничката 2. ПОГОЛЕМИ Заштеди Во Стан
Име на производ : Клипови/Заковки/Fastener; Боја : Црна; Одговара Дупка Големина : 8mm/0.3" Глава Дијаметар(макс.) : 20mm/0.8"; Матични Должина : 16mm/0.6"; Вкупна Должина : 20mm/0.8" Количина : 20; Осветленост Дел Број : Под Моторот Поздравниот Guard Занитвам Fastener Клипови; Производителот Дел Број : Пластични Push-Тип на Брана Retainer Клип Друг Дел Број : Завртка Фендер Тело Вратата Трим Панел Худ; Applications1 : Defender Вратата Картичка Внатрешни работи Weatherstrip Калапи; Applications2 : НАЈЛОН БОЖИЌ ДРВО, Тепих на Подот Мат Клипови Материјал : Пластика; Пакет Содржина : 20 x Пластични Заковки
Dn 1111

Карактеристики

Бренд Име:
X Autohaux
Тип На Објект:
Fastener & Клип

Производи во категоријата

Автомобил Прозорец Покрие Sunshade 2 парчиња Трајни Завеса Комарец & УВ & Прашина Заштита Штит Сонце Сенка Стакло Мрежа Соларни Бебе-Заменик

398.40 -0 % DEN 398.00

Автомобил Прозорец Покрие Sunshade 2 парчиња Трајни Завеса Комарец & УВ & Прашина Заштита Штит Сонце Сенка Стакло Мрежа Соларни БебеЗаменикКарактеристики : 1...

50Pcs/Пакет Пластични Занитвам Автомобилската сврзувачки елементи 8мм Вратата Браник покрие фендер Браник фиксна Клип за Mazda Автомобил стил

DEN 287.52

Пластични сврзувачки елементи за автомобил fenders, браници, врати, или други површиниНаправени од висококвалитетни, трајни пластикаУниверзална fastener погоден за различни возило прави, и моделиЛесна инсталацијаКал Guard КлипПритисни Тип RetainerБренд НовиЦрна НајлонГолемина : Прибл.Глава Дијаметар : 20mmМатични Должина Со Исклучок...

50x за ХОНДА за ГРАЃАНСКИ и за АКУРА Браник Grommet Орев Најлон Клип Retainer 71144-SR3-A00

431.52 -10 % DEN 388.00

Опис на производот Fitment : for Hondafor Civic 19932000for CRV 19972001for Accord 19982002for Del Сол 19931997for Prelude 19972001for Acurafor Integra 19942001for TL 19992003 Состојба : 100% Сосема Нов Големина : Врвот на Главата Надворешниот Дијаметар : 0.40" (10.1 mm)Врвот на Главата Внатрешен Дијаметар : 0.18" (4.6 mm)Дното Elliptic Глава Дијаметар : 1.10" x 0.79" (28mm x 20.2 mm)• Матични Должина : 0.57" (14.6 mm)• Матични Дијаметар : 0.44" x 0.30" (11.3 mm x 7,6 милиметри)• Вкупна Должина : 0.75" (19mm)

100Pcs 8.9 MM Автомобил Браник Предната Решетка Решетка Retainer Fastener Заковки Клип За Ford ГМ Топла продаде и Висок Квалитет на Авто Додатоци

767.04 -6 % DEN 721.00

100 Pcs 8.9 MM Автомобил Браник Предната Решетка Решетка Retainer Fastener Заковки Клип За Ford ГМ Топла продаде и Висок Квалитет на Авто Додатоци100% Сосема Нов / Висок КвалитетМатеријал : ПластикаБоја : ЦрнаКоличина : 100 Pcs / МногуГолемина на : Глава Дијаметар : 29.6 mm / 1.17 инчи Одговара Дупка со Дијаметар од (Макс.) : 8.9 mm / 0.35 инчи Матични Должина : 25мм / 0.98 инчиКарактеристики : 1.Овие занитвам сврзувачки елементи се направени од најлон материјал, погоден за автомобил употреба...

Бесплатен Превозот 100PCS Обоени цинк позлатен завртки Автомобил Fastener Клипот Автоматски Метална Завртка Автомобилската Клип И Fastner

1535.04 -8 % DEN 1412.00

Бесплатен Превозот 100 PCS Обоени цинк позлатен завртки Автомобил Fastener Клипот Автоматски Метална Завртка Автомобилската Клип И Fastner

за да се Вклопи во НЕА 1.5 палење серпентина палење серпентина оригинален квалитет чиста бренд 30520-PWC-003

DEN 1440.00

Се однесува на : Одговара hatchback седан 0306 години 0508 години 0708 години 1.5 зафатнина Fantastico палење серпентина оригинален квалитетДелови NO : 30520PWC003Ако сте од Чиле, Бразил, Швајцарија, Шведска, Шпанија и изберете ПРОЗОРЦИ, или Fedex, или DHL комерцијални изразува за да испратите вашите производи.Ве молиме, напишете ја вашата Царинската даночен број( Бразил : CPF, Чиле : РУТИНА ), со цел.Ви благодарам многу!Кина поштенски кеси и Парцела Логистика вебстраница : 17track.net / en / 1.ние не обврзуваат тарифа...

500pcs бесплатен превозот Најлон Беж пластични клипови и сврзувачки елементи 10 Завртка Големина за Тојота 90189-05013 или Мицубиши MS-480002

1469.28 -5 % DEN 1396.00

500pcs бесплатен превозот Најлон Беж пластични клипови и сврзувачки елементи #10 Завртка Големина за Тојота 9018905013 или Мицубиши MS480002Материјали : НајлонБоја : БежЗавртка Големина : #10Дупка со Дијаметар : 3.8 mm / 0.15"Главата Големина : 12mm(0.472") X11.9mm(0.469")Вкупна Должина : 12.1 mm / 0.476"Матични Должина : 10.4 mm / 0.409"Матични Ширина : 8.4 mm(0.331") X8.5mm(0.335")Одговара за автомобил модели : Тојота : 9018905013Мицубиши : MS480002

CITALL 10Pcs Најлон им Помогнам на Браник Retainer Клипови За Тојота Авалон Camry Celica Lexus ES300 Scion 5216102020 521610K040 5216116010

95.52 -12 % DEN 84.00

Им помогнам на Браник Retainer Клипови За Toyota, LexScion 5216102020 521610 K040 5216116010 НајлонТочка име : им Помогнам на Браник Retainer Клипови За Toyota, LexScion 5216102020 521610 K040 5216116010 Најлон Состојба : 100% нов Објект се вклучени : Fastener КлипКомпатибилен : за Тојотаза Авалон 19972011за Camry 19982011за Celica 19942005за е корола 19982011за Ехо 20042005за Highlander 20102011за Матрица 20032010за MR2 Spyder 20002005за Paseo 19961998за Priза RAV4 20092011за Sequoia 20012011за Сиена 19982011за Solara 19952011за Tercel 19951998за Тундра 20022011за Venza 20092011за Yaris 20072011за Lexusза ES300 19972003за ES330 20042006за ES350 20072011за GS300 19982004за GS400 19982000 годиназа GS430 20012004за GS450h 20072011за GS460 20082011за HS250h 20102011за Е F 20082011за IS250 20062011за IS350 20062011за LS430 20012006за LS460 20072011за LS600h 20082011за RX300 19992003за RX330 20042006за RX350 20072011за SC300 19922000за SC400 19922000за SC430 20022010за Scionза тц права 20052011за x A 20042006за x B 20042011за 20082011 x DФункција : 1) Pushтип retainer2) Боја : црна3) Материјали : најлон4) Дел Број(ОЕМ број) : 5216102020521610 K04052161160105) Големина : Глава Дијаметар : 18mm (0.71 инчи)Матични Должина : 28mm (1.10 инчи)Се вклопува Во 9mm Дупка (0.35 инчи)Answer : ___________________________ Note : Постојат повеќе од 1 тип на клипот по возило...

50pcs ОЕМ Внатрешни работи Цртичка Вметнете Grommets Трим Клипови за BMW E46 E65 E66 E83 X3 51458266814

DEN 503.52

Боја : ЦрвенаГолемина : 19x17x11.5mm(Dxšxv)Материјал : ПластикаОбично се користи за да се вклопи таблаFitment : за BMW серија 3 E46 тип на модели7 серија E65 E66 тип на моделиза BMW X3 E85 тип на моделиЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги вашите стари клип пред да го купите!

100x Најлон Автомобил Стил Притисни Тип Занитвам Retainer Браник Фендер сврзувачки елементи За Рено Лагуна географска Ширина Логан Megane Safrane Sandero

DEN 276.00

100x Најлон Автомобил Стил Притисни Тип Занитвам Retainer Браник Фендер сврзувачки елементи За Рено Лагуна географска Ширина Логан Megane Safrane Sandero

Нови x10 Парчиња Трим Панел Клип за ФОЛКСВАГЕН Ауди Црна Најлон Вкупната Висина 26.7 mm Вратата Трим Панел Клипови

DEN 292.32

Нови x10 Парчиња Трим Панел Клип за "ФОЛКСВАГЕН" Ауди Црна Најлон Вкупната Висина 26.7 mm Вратата Трим Панел КлиповиНосителот / clips / стегиСостојба : НоваПроизводот Број : YP46Испорака : 10 парчињаОдговара : да ЗА AUDI ЗА "ФОЛКСВАГЕН"Оригинални Делови : Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!! !​Услуга : 1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид email;Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ : x10 ЗА "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ MK2 ВРАТАТА КАЛАПИ СКРИЈ ЛЕНТА КЛИПОВИ RUBSTRIP OE#191853585 Ax10pcs НОВИ ВИСТИНСКИ ОЕМ ПОД МОТОРОТ ПОКРИТИЕ КЛИПОВИ ТРКАЛОТО КЛИПОВИ ЗА AUDI A4 / "ШКОДА" ВРВЕН "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Б5 4 A0805163 , 4 A0805121 AНајлонНови x10pcs Најлон Fastener За Хонда Худ Печат Задржување на Клипот (11x8x6mm) OE#91518S10003

Автомобил-Стил на Сигналот на Антената Aerials Покрие Случај На Buick Regal Лакрос Excelle GL8 БИС Енклава Замислуваме Парк Авенија Royaum

287.52 -5 % DEN 273.00

1.Спецификации : Услов : се со Врвен квалитет и 100% Сосема Нов(Никогаш не Се Користат или се Инсталирани) Боја : бела / црна / сива / сребрена / црвена Материјал : ABS Лак Пакет се Вклучени : 1pc само 2.Димензии (Прибл...

за Фолксваген Passat Б5 Passat Поло / Бора 1.8 1.8 Т палење серпентина палење серпентина конектор приклучок оригинални 4PCS 1J0973724

DEN 1392.00

Применливи модели : Passat Б5 Passat / Au ди A6 / Поло / Бора 1.8 1.8 ТАко сте од Чиле, Бразил, Швајцарија, Шведска, Шпанија и изберете ПРОЗОРЦИ, или Fedex, или DHL комерцијални изразува за да испратите вашите производи.Ве молиме, напишете ја вашата Царинската даночен број( Бразил : CPF, Чиле : РУТИНА ), со цел.Ви благодарам многу!Кина поштенски кеси и Парцела Логистика вебстраница : 17track.net / en / 1.ние не обврзуваат тарифа...

Бесплатен Превозот 100PCS црна цинк позлатен завртки Авто Метална Завртка Автомобил Метал Fastener Клип Автомобилската Клипови И Fastner

1199.04 -8 % DEN 1103.00

Бесплатен Превозот 100 PCS црна цинк позлатен завртки Авто Метална Завртка Автомобил Метал Fastener Клип Автомобилската Клипови И Fastner

Бесплатен Превозот 100PCS Сребро позлатен цинк болт За Тојота Авто Fastener Клип Автомобил Метал Гром Автомобилската Клип И Fastner

1439.04 -27 % DEN 1051.00

Бесплатен Превозот 100 PCS Сребро позлатен цинк болт За Тојота Авто Fastener Клип Автомобил Метал Гром Автомобилската Клип И FastnerAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Пред фендер лагер за 3,5 РЛ Седан, а во 1996 година-за Tercel 1994-на 90467-07166

2046.24 -5 % DEN 1944.00

Пред фендер лагер за 3,5 РЛ Седан, а во 1996 годиназа Tercel 1994на 9046707166Материјал : polyformaldehydeБоја : ЦрнаТоп Дијаметар : 13.9 mm / 0.547"Дното Дијаметар : 20.3 mm / 0.799"Вкупна Должина : 19mm / 0.748"Матични Должина : 10.9 mm / 0.429"Матични Ширина : 6.9 мм / 0.272"Одговара за автомобил модели : 3.5 РЛ Седан 1996наTercel : 1994на 9046707166

CITALL Црна 10Pcs Најлон Фендер Качулка Панел Push-Тип Retainer Занитвам Клипови За Хонда, CR-V Del Sol Одисеја Легенда 91508-SR3-000

95.52 -12 % DEN 84.00

Најлон Фендер Качулка Панел PushТип Retainer Занитвам Клипови За Хонда 91508SR3000Точка име : Најлон Фендер Качулка Панел PushТип Retainer Занитвам Клипови За Хонда 91508SR3000 Состојба : 100% новата Големина : Глава Дијаметар : 17mm (0.67")Матични Должина : 9mm (0.35")Се вклопува Во 8мм (0.32") Дупка Објект се вклучени : Fastener Клип xКомпатибилен : За Граѓански 19922000За CRV 19972001За Дел Сол 19931997За Одисеја 20012004За Легендата 19942001Материјали : НајлонДел Број(ОЕМ број) : 991508SR3000

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.