• Ново
Бесплатен превозот Данска Argento Протокот Hi-Fi аудио кабел XLR аудио interconnect рамнотежа Кабел

Бесплатен превозот Данска Argento Протокот Hi-Fi аудио кабел XLR аудио interconnect рамнотежа Кабел

Оценка на клиентот:
DEN 13440.00
DEN 12768.00 -5 %

Износ
Залиха


Бесплатен превозот Данска Argento Протокот Hi-Fi аудио кабел XLR аудио interconnect рамнотежа Кабел
должина : еден метар до 2 метри ,
конектори приклучок со XLR приклучоци

Карактеристики

Должина:
1.5m, 2m, 3m, 5m, 1M
Бренд Име:
бакар боја
Пакет:
No
Пол:
Машко-Женски
оклопна:
Плетенка
Тип:
Коаксијален Кабли
Примена:
DVD Плеер
Конектор тип:
XLR
Конектор Б:
Џек
Конектор A:
Џек
Конектор Боја:
Злато
Пакување:
Polybag
Број На Модел На:
Demark Argento на Протокот
Број На Модел На:
XLR аудио interconnect рамнотежа Кабел
Сите отпуштања:
XLR
Метал:
Бакар
Должина:
1M
конектор:
XLR Приклучок
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
слика шоу
Тип:
аудио interconnect рамнотежа Кабел
Пакет:
1pair

Производи во категоријата

centechia 3.5 mm Стерео Аудио Слушалка Продолжување Кабел од 5м/3м/1.5 м Ултра Долго за headphone компјутер видиме MP3/4

44.64 -13 % DEN 39.00

100% Сосема Нов&Висок Квалитет3.5 mm Машки 3,5 мм Женски Продолжување Кабел.Се прошири компјутерските звучници или слушалки кабли.Материјал на Кабел Опфаќа : Крпа lanyards.Оваа слушалки продолжување кабел до 5 метриЕдната страна е машко порта,на другиот крај од 3,5 мм женски, за да се поврзете на истите видови на слушалки plug големинаДолжина : 5 M / 16 FT,3М / 9.85 ФТ,1.5 М / 4.9 FT.Боја : ЦрнаПакетот вклучува : 1x3.5mm ПРОДОЛЖУВАЊЕ CABLEx1

Висок Квалитет 4 Pin Molex Машки 3 порт 4Pin Molex IDE Женски Напојување Splitter Адаптер Кабел за Компјутерска Моќ Кабел

143.52 -29 % DEN 102.00

IDE напојување една линија од три жица за напојување 1 претвори 3 големи 4 Pin напојување 1 3 линија IDE кабелот за напојување една точка 3Напојување еден момент три линии, под напојување на напојување интерфејсот не е доволно.1 крајот е pin.3 линии беа поделени во женски orifice форма.

1PC 99.99% Магнезиум Метални Шипки Mg 18mm x 100mm Висока Чистота

132.00 -17 % DEN 109.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Симбол : Mg Висока Чистота : 99.99% Дијаметар : 0.7" (18mm) Долго : 4" (100mm) Забелешка : Висока чистота магнезиум род во воздухот долго време, површината ќе биде оксидира да потемни, во влажен воздух брзина ќе биде побрзо, купувачи, мора да се обрне внимание да се спаси...

HD hdmi vga Конверзија аудио пренос кабел HDMI VGA адаптерот оптички аудио кабел display port dvi аудио миксер за тв кутија

641.28 -20 % DEN 513.00

рка премиум верзија, vga рка кабел џек 3.5 тв кутија слушалки thunderbolt помошен 3.5 џек mp3 плеер преку usb hdmi адаптер приклучок за слушалки адаптер со микрофон андроид тв vga кабел аудио кабел звучник кабел scart vhs vga да рка toslink портокал пи conversor дигитални де тв рка да рка оптички кабел dvi аудио миксер fone де ouvido оптички аудио кабел hdmi адаптер display portОва е нова вградена во 1080 P Чип адаптер кој може да се конвертира HDMI дигитален сигнал VGA аналоген сигнал...

JINCHI 2RCA 3,5 мм Машки помошен Кабел Злато Позлатен 3.5 Џек РКА Аудио Кабли приклучок за Слушалки помошен Џек Splitter За Iphone

336.00 -20 % DEN 269.00

Информации за производот Тип : аудио кабел Интерфејс Тип : 3.5 mm Интерфејс Интерфејс РКА Конвертор Тип : Адаптер / прекинувач жици Мрежа Инженеринг : Жици Додатоци Кабел : 3.5 MM аудио кабел Дом проекти : аудио кабел За : PC Жица материјал : OFC Тежина : 1.5 м (60 g), 3 м (91 g), 5 м (133 g), 8 метри (200 g), 10 m (242 g)

Срцето на Океанот HIFI линија OFC слушалки жица DIY Тешки бас слушалки жица

648.00 -5 % DEN 616.00

Спецификација На Производот : Линија дебелина : главни дијаметар 2.38 ММ, 1.67 MM заменикжица со дијаметарКабел должина : главни 80СМ, Замениклинија 40 CM, вкупната должина 120 CM (± 5 CM)Жица материјал : кислородfree) бакарна жица јадро , кислородfree) бакарна жица core 32 * од 0,05 , добра лемење позлатаБоја : црна, сина ( Срцето на Океанот )Позитивни и негативни : бакар негативен , позитивен зелена левица канал L , R црвено право канал позитивни

USB Тип C до 3.5 мм Слушалка Слушалки Кабел Адаптер USB-C до 3.5 мм Џек Помошен Кабел за Letv 2 2pro max2 Про 3 Xiaomi 6

52.80 -9 % DEN 48.00

овој адаптер не е компатибилен за сите бренд типc мобилен телефон,јас само може да се обезбеди тоа компатибилен за Letv 2 2pro max2 Про 3 Xiaomi 6, ве молиме seach со себеДраг пријател,ако вашиот типc мобилен телефон builtin 3.5 mm слушалка џек ,овој адаптер нема да работи,како што се xiaomi 4c 5 ,huawei P9 P10 ,ве молиме да знаат befor купи

Ugreen 6.5 mm 1/4 Машки plug 3,5 мм 1/8 Женски Џек Стерео приклучок за Слушалки Слушалките Аудио Адаптер Приклучок за Микрофон

117.60 -15 % DEN 100.00

Опис на производотШирока ПрименаUgreen 6.35 mm до 3.5 мм аудио адаптер е дизајниран за да се поврзете вашиот паметни телефони, таблети, i Pod, MP3 или слушалки со стандарден 3.5 мм 1 / 8 инчи да се повеќето про аудио и дома аудио опрема, како засилувачи, мешање на конзола, домашно кино уреди, засилувачи или AV примачите;Конектори Конектор 1 : 6.35 mm (1 / 4 Инчи) Стерео Џек Машки Конектор 2 : 3.5 mm (1 / 8 Инчи) Стерео Џек ЖенскиГарантира Сигурност* Позлатени конектори се спротивстави на корозија и да се обезбеди минимална јачина на косата.* 360 степени зафат гази помогне лесно приклучување и unplugging.* Направени од цврст месинг бакар, со многу подолг живот во споредба со оние пластични еден.Опис на производотШирока ПрименаUgreen 6.35 mm до 3.5 мм аудио адаптер е дизајниран за да се поврзете вашиот паметни телефони, таблети, i Pod, MP3 или слушалки со стандарден 3.5 мм 1 / 8 инчи да се повеќето про аудио и дома аудио опрема, како засилувачи, мешање на конзола, домашно кино уреди, засилувачи или AV примачите;Конектори Конектор 1 : 6.35 mm (1 / 4 Инчи) Стерео Џек Машки Конектор 2 : 3.5 mm (1 / 8 Инчи) Стерео Џек ЖенскиГарантира Сигурност* Позлатени конектори се спротивстави на корозија и да се обезбеди минимална јачина на косата.* 360 степени зафат гази помогне лесно приклучување и unplugging.* Направени од цврст месинг бакар, со многу подолг живот во споредба со оние пластични еден.

МИНИ HDMI да SDI SD-SDI HD-SDI 3G-SDI Конвертор HD 1080P Видео Аудио Конвертор

1919.52 -5 % DEN 1824.00

Опис : МИНИ HDMI да SDI конвертор овозможува HDMI сигнали да бидат прикажани на SDI прикажува додека обезбедува висок малку стапки на 2.970 Gbit / s за да ви даде брз сигнал на пренос без било каква загуба...

3.5 mm Аудио Splitter кабел за iPhone, iPod, iPad 1 до 2 аудио splitter линија за Контрола на јачина на Глас Бесплатен превозот

171.84 -10 % DEN 155.00

Може посебно да се контролира јачината на Еден 3.5 mm стерео машки plug на две 3,5 мм женски џек кабел едноставен аудио адаптер ви овозможува да се подели било 3.5 мм аудио приклучок за да се создаде близнак врска може да plug две слушалки во 3.5 mm излез на било кој аудио уреди за iphone за i Pod, MP3 player, MP4 плеер, КОМПЈУТЕР, итн...

Viborg VP1501 1m Говорникот Моќ Кабел DIY Аудио Моќ Кабел OFC Диригент Бакар Оклопна

3000.00 -20 % DEN 2400.00

Спецификации : Модел : VP1501 Диригент : OFC Структура:16pcs Multplex Бакар Конектор : Бакар Оклопна : 100% Бакар Оклопна Изолација : За Telfon Eacn Core(Црвено Црн Жолт)Пакет : 1 x DIY Моќ КабелВе молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја...

Стерео 1/8 Мини Приклучок од 3,5 mm 2 РКА Женски Аудио Кабел Hifi PC Телефон Конверзија Кабел OFC Жица Плетенка 1M 2M 3M 5M 8M

619.20 -0 % DEN 619.00

Audiophile 3,5 мм Машки да Dual РКА Фоно Женски Стерео Аудио КабелКабелот е специјално дизајниран за да обезбеди најостро, најасните звук, и одличен вид олеснувањеСТРУКТУРА И ВОВЕДКонектор : бакар терминал со 24 K позлатени, nonmagnetic Zn легури домувањеЖица диригент : 99.99% чистота кислородбесплатни бакар (4 N OFC)Жица изолација : зелена гума, ПВЦЖица Оклопна : бакар и алфолија двојно оклопна Висока чистота 4 N OFC диригент , со бакар и Алфолија двојно заштитените овозможи максимална сигнал за пренос, намалување на нарушување и сигнал на косата...

Бесплатен превозот пар Јасна светлина Interconnect кабел обложено со злато, XLR приклучок конектор

DEN 5760.00

Бесплатен превозот пар Јасна светлина Interconnect кабел обложено со злато, XLR приклучок конекторДолжина : 0.5 m 3м Престанок : XLR да XLR Количина : еден пар Состојба : без кутија

313R hifi аудио кабел 2 рка 3,5 ММ hifi 1 до 2 аудио видео кабел

672.00 -5 % DEN 638.00

Viborg Viborg 313 R hifi аудио кабел 2 рка 3,5 ММ hifi 1 до 2 аудио видео кабел ОписОбјектот Состојба : Brand New без мало пакетМатеријал : бакарТерминал : 2 XPaliccs рка приклучок+1piece 3,5 mm приклучокбоја : црнаТерминал : Злато позлатен за дветепакет : 1pieceЗА ИСПОРАКАНие нудиме на светот превозот...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.