• Ново
С&U Девојки Мода Лето Подарок Златна и Сребрена Боја Едноставен Стил Малку Dangle Шарм ја Прилагодите Големина Anklets

С&U Девојки Мода Лето Подарок Златна и Сребрена Боја Едноставен Стил Малку Dangle Шарм ја Прилагодите Големина Anklets

Оценка на клиентот:
DEN 65.28
DEN 52.00 -20 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Должина:
28.0CM
Број На Модел На:
a006
Тежина:
8.0g
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

AMOURJOUX 2018 Boho рачно изработени Црвен Камен Бел Шарм Beaded Синџир Anklets За Жените Anklet Женски Нога Накит

239.52 -20 % DEN 192.00

1 Стил : мода накит, Материјал : Смола / Легура Должина : 21.5+2cm Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 anklet, OPP вреќа,Стандарден Пакет Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина

SHEEGIOR Бохемски Гроздобер Сребро Бел Anklets за Жените Лето Плажа, Боса Сандали Шарм Глуждот Нараквици Нога Накит Anklet

204.00 -20 % DEN 163.00

Точка БР : A0095 A Anklets Боја : Гроздобер Сребрена Боја Додатоци Материјал : Алуминиумски Додатоци Позлата : СреброОбложено Нога Накит Големина : Нога Синџир Должина околу 20cm, Широк околу 3cm Глуждот Нараквици Тежина : 1 парче Anklet тежина околу 40g Превозот инструкции 1 : Цел повеќе $5, Бесплатен превозот од Кина регистрирани воздух mail Превозот инструкции 2 : Цел помалку $5, Бесплатен превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Плаќање : Alipay / TT / LC / Кредитна картичка / Зачувам / Western Union / Money Gram Повод : Годишнина, Подароци, Партијата, Други Накит пакет : OPP вреќа Место на производство : Yiwu, Жеџијанг, Кина (Копно)

Нов Жолто Злато Исполнет Бел Женска Синџир Anklet Мали Димензии 17cm

815.04 -20 % DEN 652.00

Нашиот принцип : Добар Квалитет, Евтини во Цената, Најдобра Услуга!Добредојдовте на место на ред! споделување на вашата љубов да вашата љубов луѓеСтавка ОписСостојба : 100% Сосема Нов и висок квалитетМатеријал : 18k жолто злато исполнет ankletголемина : 170mm*3ммтежина : 6gramsНикел слободни, не се алергични, не е лесно да се оцрниОна што е исполнет златоЗлато Исполнет Накит е густа (за 25mil) солидна слој на квалитетот злато топлина врзани на внатрешна полускапоцени метали од страна на напредни машински процес...

1Pcs Мода Женска Нерѓосувачки Челик Кристал Крстот Капка Синџир Anklet

287.52 -10 % DEN 259.00

МОДЕН НАРАКВИЦИГолемина : Anklet approx21cm,не се вклучуваат 5cm проширување синџирКОЛИЧИНА : ВКУПНО 1 PCSБОЈА : Злато / сребренаМАТЕРИЈАЛ : не ' Рѓосувачки Челик и КристалПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА1...

Anklets За Жените Tornozeleiras Нога Синџир Бесплатен Превозот промет на Големо со 10pcs Срцето Шарм Линк Метал Anklet, Глуждот Синџир,мода

DEN 507.84

Бесплатен Превозот Спецификации За Жените Тип Anklet Стил Модерен Накит Боја Сребрена Носи Метод Глуждот Метал Сребро Позлатен Материјал : Метал+Кристал Големина : прибл...

Европски и Американски модни додатоци класичен домот и high-end шарм метален лист мода жените нога синџир

DEN 48.00

Опис на производот Директно фабрика 100% нов производство Материјал : Алуминиум Количина : 1pcs Шарм Ѓердан Пакет : OPP Вреќа Боја:Злато Сребро Големина:20cm+5cm Продолжување на синџирот Начин на плаќање ја прифатиме alipay тука...

ЈУН RUO Мода се Зголеми Злато Anklet Домот љубовно Писмо Синџир Шарм Жена Подарок 316 L ' Рѓосувачки Челик Накит Врвен Квалитет Не Исчезнат

585.12 -45 % DEN 322.00

Детали За ПроизводотМатеријал* 316 L не ' Рѓосувачки Челик + 18 К розово злато позлатен* Спречување на алергија и Никогаш да не исчезнат Производ карактеристикиВисоко полиран / Спречување на алергијата / парична Казна изработканикогаш не исчезнат Должина22+5 CM во пакувањеOPP вреќа внатре и картон надвор,и давајќи им убава свила кутија како gilfНапомена : овој објект не е предмет на 24час испраќање полиса, контактирајте го suppler предсо нарачување.Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел.Кредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи,,ви Благодариме

Сребрена Боја Еден Слој Природата Камен Anklets за Жени Секси Лето Стил Легура Глуждот Хривнија Нога Синџир Teo Накит за Подарок

53.28 -17 % DEN 44.00

Детали За Производот100% Сосема Нов И Висок КвалитетПредмет : AnkletМатеријал : АлуминиумскиБоја : СребренаГолемина : Синџир должина : 25+5cmПовод : Годишнина, Датира, Подароци, Партија..Пакет се вклучени : 1pc (Како на сликата покажува)Забелешка : Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.Прстен Големина На Табелата1.Подготви Линија И Вратоврска На Вашиот Прст 2.Белег На Раскрсницата На 3 Линија.Мерење На Должина Тогаш Се ТурнејаНакит ОдржувањеAviod Хемикалии Се Чува Далеку Од Вода За Да Се Избегне Судир Или Нула Избегне Спорт Чисти Со Мека Крпа Полетување Кога Се СпиеПлаќање1...

YYW Романтична Ѕвезда+Среќа Anklets Нерѓосувачки Челик Anklet Нога Синџир Накит за Жена Боса Сандала Плажа Нозе Синџир Најдобар Подарок

265.92 -35 % DEN 173.00

Добредојдовте во мојата продавница : Производи Детали : YYW Романтична Ѕвезда+Среќа Anklets Нерѓосувачки Челик Anklet Нога Синџир Накит за Жена Боса Сандала Плажа Нозе Синџир Најдобар Подарокпакет : Плаќање : со Кредитна картичка ,во реално време бренд трансфер ,офлајн плаќање ,Можете да изберете метод кој е многу удобен за вас .За да ги заштитите вашите интереси,можеме да го прифатиме Alipay (ЗАЧУВАМ), така што вашиот шопинг е безбедноста гаранција...

2 Парчиња Multilayer Долго Сатен Лента Заврши Имитација Бисери Монистра Anklet Синџир На Модни Бос Сандала Накит Трговија На Големо

212.64 -24 % DEN 162.00

Производство Опис : Состојба : 100% сосема нов и висок квалитет Предмет тип : AnkletМатеријал : АлуминиумскиБоја : 5 Бои Количина : 2 Buc Anklet Должина : Лента 150 CMПакет Се Вклучени : 2 Buc AnkletЗабелешка : Секое прашање pls се чувствуваат слободни да контакт frist,ви Благодариме!Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.2...

Малку риба жените моден бренд anklet,925 sterling silver anklet,нога хривнија

768.00 -15 % DEN 653.00

Превозот : 1)Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС или Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2)ЕМС објектот ќе бидат испратени по вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

Ѕвона Pendant Anklet Хривнија За Жени Мода Накит Рачно Изработени Плетенка Керамички Сина Црвена Камен Бронза Anklet Женски Додатоци

9.60 -48 % DEN 5.00

Ѕвона Pendant Anklet Хривнија За Жени Мода Накит Рачно Изработени Плетенка Керамички Сина Црвена Камен Бронза Anklet Женски Додатоци Објект Информации МатеријалЦинк Легура,Керамички Боја : Црвена Зелена Шарени БојаКоличина 1 Piece

Секси Едноставна Шик Мушка Шарм Бесконечност Глуждот Златна Боја/Сребрен Позлатен Жените Anklet Хривнија Нога Синџир Топла Накит Плажа

33.60 -17 % DEN 28.00

Добредојдовте тука! ние немаме mino rder! добредојдовте на купувањетоКвалитетот е на прво со најдобра услуга...

Сина Монистра Pendant Anklet За Жените Multilayer Нога Синџир Злато Сребрена Боја Глуждот Нараквици Плажа Нога Бос Сандали Накит

152.64 -45 % DEN 84.00

Сина Монистра Pendant Anklet За Жените Multilayer Нога Синџир Злато Сребрена Боја Глуждот Нараквици Плажа Нога Бос Сандали НакитОбјектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : Боја : Како слика Количина : 1 парче

новопримените жени anklet DIY ткаат зелена топла продаде бакарни легури нога јаже накит прибор трговија на големо девојка anklets BT08

219.84 -15 % DEN 187.00

Купи повеќе од 2 парчиња, се 3%OFF попуст ! ! !2016 година новопримените жени anklet DIY ткаат зелена тиркизна бакарни легури нога јаже накит прибор трговија на големо девојка anklets BT08 (1) Пакување : 100% Сосема Нов (2) Боја : Зелена (3) Тежина : Околу 15g (4) Големина : За 21cm(може да се прилагоди на големината) (5) Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради variatins помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика...

Трговија На Големо Малку Бел Anklet Хривнија Розово Злато Титаниум Челик Жените Девојка Љубовник Бос Anklet Мода Нога Синџир Накит

DEN 566.88

Бесплатен Превозот Спецификации За Жените Тип Anklet Стил Модерен Накит Боја Сребрена Носи Метод Глуждот Метал Сребро Позлатен Материјал : Метал Големина : прибл.10мм Должина : околу.220250mm Тежина : 70g Состојба : 100% нов Кол : 12 Pcs Конверзија : 1 mm = 0.0394 инчен, 1g = 5 карат

ЈУН RUO Титаниум Челик Зголеми Златна Боја Класичен Кристал Anklet Жена Накит Прибор трговија на Големо Никогаш не Исчезнат со Бесплатен Превозот

445.44 -30 % DEN 312.00

БРЕНД : Засекогаш Љубов Мода Накит МАТЕРИЈАЛ : Титаниум челикПОЗЛАТА : 18 K Вистински Злато ГЛАВНИОТ КАМЕН : Stellux CZ ЕКОЛОШКИ СТАНДАРДИ : Европа & Никел, Олово, Кадмиум слободниЧист титаниум челик материјал ,никогаш нема да избледи и антиалергијаКредитна гаранција дека сите слики во вид на снимање, ве молиме да бидат сигурни да се купи,ви БлагодаримеДолжина 18+7cm

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.