• Ново
Moonso 925 Фунта Сребрен Прстен Прст anel aneis за Жените Накит Чиста Свадба Ангажман wholescale LR2735S

Moonso 925 Фунта Сребрен Прстен Прст anel aneis за Жените Накит Чиста Свадба Ангажман wholescale LR2735S

Оценка на клиентот:
DEN 671.52

Износ
Залиха


Карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Месечината
Број На Модел На:
moonso
Бренд Име:
moonso
Поставување Тип:
Prong поставување
Компатибилност:
Други
Површината Ширина:
Други
Функција:
Други

Производи во категоријата

Паун Ѕвезда 925 Фунта Сребрена Свадба Свадба Ветување Ангажман Прстен Фенси Розова 2 Карат Накит CFR8213

696.00 -5 % DEN 661.00

925 Фунта Сребрена Свадба Свадба Ветување Ангажман Прстен 2 Карат Фенси Розова НакитПрстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 5, 6, 7, 8, 9 ( велика БРИТАНИЈА големина J1 / 2, M, O, Q, S )Главниот Камен Големина : 8 mm (2 Карат)Главниот Камен Боја : Фенси Розова БојаГлавниот Камен Облик : Тркалезна Брилијантен НамалиСвадба Ангажман ПрстенМетал : Вистински Солидна 925 Sterling SilverБелег : 925Крај : Високо ПолиранГаранција За КвалитетВажна забелешка за dropshipping : Ние може да се користи Хонг Конг Пост eекспрес да испрати dropshipping наредби, ако треба оваа услуга...

Отворајќи Принцеза 5A Бела Циркони CZ Луксузни Накит Кул 925 Sterling Silver Hyperbole Жените Ангажман Бенд Широк Прст Прстен Подарок

9595.20 -90 % DEN 960.00

Жените Прстен Големина : 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Жените Метал : сребро 925 (Печат S925) Жени Камен : 5 A БЕЛА Кубни Циркони Главниот Жените Камен Големина : 4mm*2mm&1.5 mm*1.5 mm Прстен Кутија : ДА Квалитет : со Висок ПАД на ПРЕВОЗОТ : ДА

choucong Срце Облик Вистински Soild 925 фунта Сребрен прстен AAAAA Циркон Ангажман Свадба Бенд Прстени За Жени мажи парична Казна Накит

DEN 6192.00

Превозот и ИспоракаНие брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод...

JEXXI 925 Фунта Сребрен Прстен Сет За Парови Кубни Циркони Свадба Прст Прстен се Поставува За Жена Булчински Мода Прстен Сет

289.44 -37 % DEN 182.00

JEXXI 925 Фунта Сребрен Прстен Сет За Парови Кубни Циркони Дијамант Свадба Прст Прстен се Поставува За Жена Булчински Мода Прстен Сет Материјал : Сребрен &Кубни Циркони Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Паун Ѕвезда Солидна 925 Фунта Сребрена Свадба Ангажман Ветување Прстен 2 Карат Срцето Накит Креиран Diamante CFR8279

623.52 -5 % DEN 592.00

925 Фунта Сребрена Свадба Ангажман Прстен Од 3,5 Карат Срцето НакитПрстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 5, 6, 7, 8Главниот Камен Големина : 8 mm (2 Карат)Главниот Камен Боја : Јасно БелаГлавниот Камен Облик : Срцето НамалиСвадба Ангажман ПрстенМетал : Вистински Солидна 925 Sterling SilverБелег : 925Камења Поставка : ProngКрај : Високо ПолиранГаранција За КвалитетВажна забелешка за dropshipping : Ние може да се користи Хонг Конг Пост eекспрес да испрати dropshipping наредби, ако треба оваа услуга...

JEXXI Мода Жена Накит Вистински 925 Sterling Silver Мазна Слика Прилагодливи Прстени Фабрика Цена на Голема Промоција!!

672.00 -89 % DEN 74.00

Големина : ПрилагодливМатеријал : 925 Sterling SilverБоја : СребренаКоличина : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

925 Sterling Silver Црвено Гранат Кристално Срце Облик Тиара Круна Прстен GP Кралската Принцеза Кралица на Партијата за Женски Накит

260.16 -37 % DEN 164.00

Опис На ПроизводотПроизвод позлата боја : Platinum Производ материјал : Бакар + циркон Циркон боја : Ши Liuhong Прстен тежина : околу...

10Pcs/Многу Модни Дрвени Прстени За Жени Мажи Евтини, на Големо Дрво Накит Прстен Многу Мешани НИ големина 6-10 LR001 Божиќ Подарок

180.48 -50 % DEN 90.00

Тип на Дрво прстени Материјал Прилично Природно дрво Количество 10pcs / многу Големина микс големина,НИ големина : 510# Состојба Сосема нов Една++ Забелешка Ѕвони само, на екранот подлога и кутијата се исклучени Боја Види слика· Ние и ветуваме дека ќе се испраќање на вашите објекти под примерок нарачки на aliexpress со 2448 часа (со исклучок на празници ) по confir mation на купувачот за плаќање на налози (aliexpress често треба да се прибл...

Големина 5-10 рачно изработени Модни Накит 925 Sterling Silver Исполнет Marquise Јасно 5A CZ Циркони Жени, Свадба Бенд Прстен Подарок Vecalon

6235.20 -90 % DEN 624.00

Жените Прстен Големина : 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Жените Метал : 925 Sterling Silver(Печат S925) Жени Камен : 5 A Бела Кубни Циркони Главниот Жените Камен Големина : 9 MM*6 MM Прстен Кутија : ДА Квалитет : со Висок ПАД на ПРЕВОЗОТ : ДА​

Гроздобер Накит Црвено/Сино Прстени За Жените Боја На Древните Бронзени Мозаик Бела Чешка Вежба Најдобри Совршен Подарок

124.80 -30 % DEN 87.00

ПРОИЗВОД НАСТАВАГроздобер Накит Ruby / Sapphire Прстени За Жените Позлата Древните Бронзени Мозаик Бела Чешка Вежба Најдобри Совршен ПодарокБренд : kinel Гроздобер Накит Објект Tyle : Прстен Главниот Камен : ААА Стакло+ Австриската Кристали Друг Камен : ААА Кристали Позлата : Позлата Древните Бронзени Meterial : Бакар / Месинг Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бел Сребро позлатен...

JEXXI Оригиналниот Дизајн Голема Виножито Австриската Кристал Свадба Ангажман 925 Sterling Silver Прстени Накит За Жена Anillos Подарок

284.16 -34 % DEN 188.00

Материјал : Сребро 925Количини : 1pcsБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема Нов1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел...

VANAXIN Прстени се Зголеми Цвет во Цутење Булчински За Жените Бела Шарм Прстени За Жените, Големината 6 7 8 Подарок Кутија Прстен Ангажман Накит

897.60 -49 % DEN 458.00

Прстен Големина Референца : Пакување Проток : Производ Процес : За Нас : Бренд : Нашите Meterial : Накит Одржување : Еј Другар : Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да ја напушти "5 звезди" повратни информации, ние навистина треба вашата поддршка...

година Мода Црн Прстен на Жените Накит, Злато Боја Австриската Кристал Прстени Мозаик Вода Капка Смола Гроздобер Накит

182.40 -40 % DEN 109.00

2016 година Мода Црн Прстен на Жените Накит, Злато Боја Австриската Кристал Прстени Мозаик Вода Капка Смола Гроздобер НакитФабриката Име : Kinel НакитПредмет Тип : RingКоличина : Еден ПрстенТочка бр : J0030БМатеријал : Злато ПозлатенГолемина : 7 8 9 10Боја : Црн КаменПакување : OPP вреќа100% во вид на пукање со Висок квалитет, ве молиме остатокот увери купување...

Almei Прстени за Мажи/Жени Свадба Гроздобер Прстен Сребрена Боја Љубов Anel Накит Дами Bijouterie Anillos Mujer Со Камења J292P

149.28 -25 % DEN 112.00

ѕвони,ѕвони за жените,cz дијамантски накит,sapphire накит,кристално накит,мажите накит,anillos,гроздобер,sapphireнакит,bijoux,рубин накит,bague femme,bague,anel,забава,свадба прстени,денот на вљубените,anel masculino,bague homme,anel feminino,anelli дона,ангажирање прстен,bijoux femme,cz дијамантски прстен,неколку прстени,накит,продажба,мажите прстени,aneis feminino,круна прстен,жените прстени,мода прстени за жените 2016 година,joya rubi,свадба прстени за мажите и за жените и за мажите,човек прстен,големи прстени за жените,2016 година,aneis masculino,на големо,бесплатен превозот,crystalring,аметист прстен,cristal,подарок,австриската кристал,saphiAlmei Прстени за Мажи / Жени Свадба Гроздобер Прстен Сребрена Боја Љубов Anel Накит Дами " Bijouterie Anillos Mujer Со Камења J292 PAlmei Прстени за Мажи / Жени Свадба Гроздобер Прстен Сребрена Боја Љубов Anel Накит Дами " Bijouterie Anillos Mujer Со Камења J292 PПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.1.П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албумВе молиме оставете ни го вашето емаил и ние ќе ви испратиме каталог на сите2.П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.3.П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Што ќе правам?О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на вебсајтот .Ако пакетот е во вашата локална поштата,ве молиме да оди да ги земе со себе.Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.4.П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.О : Прво,ве молиме ни email на слики за да 276598151(во)qq.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.5.П : Дали ќе го прифати Paypal?А : Жалам,Aliexpress donot работа со Paypal,ве молиме да ни испратите email и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.6.П : Како да се измери мојот прстен големина?А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.Almei Прстени за Мажи / Жени Свадба Гроздобер Прстен Сребрена Боја Љубов Anel Накит Дами " Bijouterie Anillos Mujer Со Камења J292 P

Топла Продажба 2017 Овална Смола Прстен Златна Боја Пломба Кристал Гроздобер Свадба Накит Трговија На Големо

153.60 -40 % DEN 92.00

Топла Продажба 2017 Овална Смола Прстен Златна Боја Пломба Кристал Гроздобер Свадба Накит Трговија На ГолемоФабриката Име : Luo Y НакитПредмет Тип : RingКоличина : Еден ПрстенТочка бр : J0455Материјал : Тибетската сребро алуминиумГолемина : 7 8 9 10Боја : 18 K Прстен Камен Зелена црвенаПакување : OPP вреќа100% во вид на пукање со Висок квалитет, ве молиме остатокот увери купување...

Kinel Уникатен Ретро Накит Антички Златен Прстен За Жените Панк Рок Кристал Партија Додатоци Турција Накит

95.52 -20 % DEN 76.00

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТПРОИЗВОД НАСТАВАKinel Уникатен Ретро Накит Антички Златен Прстен За Жените Панк Рок Кристал Партија Додатоци Турција Накит Бренд : Kinel Гроздобер Накит Објект Tyle : Прстени Главниот Камен : Кристал Друг Камен : Кристал Meterial : Златна Боја Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на ВљубенитеCUSTOMER REVIEWSПРОИЗВОД МЕРЕЊЕПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКАПревозот Начин Недела Следење на Вебсајтот на Превозот Начин Недела Следење на вебСајт Пост Воздух Mail 1560 дена www.17track.net / en / Aramex Изразат 515 дена www.aramex.com EPacket 720 дена www.17track.net / en / UPSот Изразат 515 дена www.ups.com / cn Postnord 1545 дена www.17track.net / en / Федекс Изразат 515 дена www.fedex.com / Шведска Пост 1545 дена www.17track.net / en / EMS Изразат 515 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 1545 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 1545 дена www.17track.net / en / SF Изразат 520 Дена www.sfexpress.com DHL 310 Дена www.dhl.com / en.html Ali Express Стандард Превозот 1535 дена Ali Express официјалниот вебсајт цел страница 1.LY Накит Датумот на Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен од Страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн.2...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.