• Ново
Луксузна 8ММ Дрво Пломба Купола Мажите Прстен Ангажман Прстени Полиран Рабовите Титаниум Брак, Свадба Бенд Машки Модни Накит BF Подарок

Луксузна 8ММ Дрво Пломба Купола Мажите Прстен Ангажман Прстени Полиран Рабовите Титаниум Брак, Свадба Бенд Машки Модни Накит BF Подарок

Оценка на клиентот:
DEN 765.60
DEN 444.00 -42 %

Износ
Залиха


Производ : 8mm Титаниум Прстен Махагони Дрво Пломба Удобност Одговара Свадба Бенд Метал : Титаниум Ширина : 8mm Заврши : полски Дизајн : Пломба Махагони Дрво Повод : Ангажирање / Свадбена / Партија / Годишнината Одговара За : Женска,Адвокатско,подароци за љубовници ,двојки,партнерот итн. Големини на Располагање (НИ Големина) : 7,7.5,8,8.5,9,9.5,10,10.5,11,11.5,12,12.5,13
Гравирање Услуга
1.Можете engrave име или лого на прстенот? -Да,ние може да engrave зборови/едноставен знак. Тука е engrave услуга : 2.Колку букви може да ви engrave? -Колку помалку, толку подобро .Таму е многу ограничен простор за прстен да се engrave . (не повеќе од 3 зборовите секој прстен) 3.Како да се избере англиски фонт ? -Ве молиме да ни ги испратите на фонт што сакате . 4. Можете engrave руски јазик/француски/арапски јазик или друг јазик ? -Да,ние може да engrave сите јазици.Ако не можете да напишете ја вашата јазик , можете да ни испратите е јасна слика. 5.Можете engrave во било бои? -Жал ми е,бојата не може да биде избран. 6. Како можам да го кажете му на продавачот зборовите јас треба да engrave? -Кога ќе се плати со цел ,можете да оставите порака на изгравирани зборови за нас.

Карактеристики

Прстен Големина:
7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
Расположение Tracker
Метали Тип:
Титаниум
Бренд Име:
SOMEN ВОЛФРАМ
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
TR206S
Површината Ширина:
8мм
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Едноставен / Класичен / Гроздобер прстен
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
100% Титаниум со Махагони Дрво
Погодна прилика:
Ангажирање свадба прстени
ОДГОВАРА ЗА:
Неколку Прстени , Жените Прстени ,Свадба Бенд
Функција:
Титаниум со Дрво
Нови:
жените прстен
Накит Тип 1:
титаниум прстен
Накит Тип 2:
Дрво Пломба Прстен Мажи
Накит Тип 3:
прстен дрво пломба
Накит Тип 4:
дрвени прстени

Производи во категоријата

2018 Нови Пристигнување Сосема Нов Луксузен Накит 925 Sterling Silver Принцеза Намали CZ Кристал Циркони Партија Жени, Свадба Бенд Прстен Gif

DEN 6235.20

Жените Прстен Големина : 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Жените Метал : 925 Sterling Silver(Печат S925) Жени Камен : 5 A Бела Кубни Циркони Главниот Жените Камен Големина : 10ММ*10ММ Прстен Кутија : ДА Квалитет : со Висок ПАД на ПРЕВОЗОТ : ДА​

VANAXIN Прстени се Зголеми Цвет во Цутење Булчински За Жените Бела Шарм Прстени За Жените, Големината 6 7 8 Подарок Кутија Прстен Ангажман Накит

897.60 -49 % DEN 458.00

Прстен Големина Референца : Пакување Проток : Производ Процес : За Нас : Бренд : Нашите Meterial : Накит Одржување : Еј Другар : Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да ја напушти "5 звезди" повратни информации, ние навистина треба вашата поддршка...

j748 925 sterling silver циркон прстен нови уникатни љубов зголеми сребрен накит прстен личност шарм женски прстен свадба подарок

105.60 -30 % DEN 74.00

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

Almei Мода Кубни Циркони Камен Сребрена Боја Прстени Жените Ангажман Девојки Вљубените Подарок Накит Голема Продажба Dropshipping J510

179.52 -25 % DEN 135.00

Ѕвони,Ѕвони,Ѕвони За Жени,Љубов,Bijouterie,Sapphire Накит,Мажи Ѕвони,Ѕвони Женски,CZ Дијамантски Накит,SapphireНакит,Рубин Накит,Гроздобер,Мажите Накит,Bague,машки Прстени,Anillos,Свадба Прстени,Bague Femme,Мажи Прстен,Anel,Сребро,Свадба,Прстен Мажи,Накит,Bijoux,Прстени Накит,Anelli,Партија,Прстен Круна,РубинНакит,Anelli Дона,Свадба,Мажите Прстен,Сребрен Прстен,Свадба Прстени,Anillos Mujer,Прстени,Aneis,Накит,Панк,Anelli Uomo,Сребро,Anel Masculino,Круна,Anel Feminino,Нерѓосувачки Челик,Кристал,Bijoux Femme,CZ Дијамант,Fox,Розово Злато,Ангажирање Прстен,Орнаментика,Прстени За Жени,Свадба Накит,Bague Homme,Адвокатско Прстени,Види,Розова,Додатоци,Mariage,Мажите Прстен,Подароци За Жените,Продажба,Сребрен Прстен,Anillos Hombre,Панк,женски Прстени,Прстен Со Камен,Прстен во Собата,Додатоци,Ringen,Еден Прстен,Прстени За Жените,Сребрени Прстени,Прст Прстен,Anello Uomo,Жените Прстени,Човек Прстен,Тиркизна,Свадба Прстен,CZ Дијамантски Прстен,Прстени Со Камења,Bijouterie,Anillo,од не ' Рѓосувачки Челик Прстен,АметистМоден Циркони Камен Сребрена Боја Прстени Жените Ангажман Девојки Вљубените Подарок Убава Ѕвезда Шарм Накит Голема Продажба J510 PМоден Циркони Камен Сребрена Боја Прстени Жените Ангажман Девојки Вљубените Подарок Убава Ѕвезда Шарм Накит Голема Продажба J510 PПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.1.П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албумВе молиме оставете ни го вашето емаил и ние ќе ви испратиме каталог на сите2.П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.3.П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Што ќе правам?О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на вебсајтот .Ако пакетот е во вашата локална поштата,ве молиме да оди да ги земе со себе.Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.4.П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.О : Прво,ве молиме ни email на слики за да 276598151(во)qq.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.5.П : Дали ќе го прифати Paypal?А : Жалам,Aliexpress donot работа со Paypal,ве молиме да ни испратите email и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.6.П : Како да се измери мојот прстен големина?А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.Моден Циркони Камен Сребрена Боја Прстени Жените Ангажман Девојки Вљубените Подарок Убава Ѕвезда Шарм Накит Голема Продажба J510 P.

Паун Ѕвезда 925 Фунта Сребрена Свадба Свадба Ветување Ангажман Прстен Фенси Розова 2 Карат Накит CFR8213

696.00 -5 % DEN 661.00

925 Фунта Сребрена Свадба Свадба Ветување Ангажман Прстен 2 Карат Фенси Розова НакитПрстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 5, 6, 7, 8, 9 ( велика БРИТАНИЈА големина J1 / 2, M, O, Q, S )Главниот Камен Големина : 8 mm (2 Карат)Главниот Камен Боја : Фенси Розова БојаГлавниот Камен Облик : Тркалезна Брилијантен НамалиСвадба Ангажман ПрстенМетал : Вистински Солидна 925 Sterling SilverБелег : 925Крај : Високо ПолиранГаранција За КвалитетВажна забелешка за dropshipping : Ние може да се користи Хонг Конг Пост eекспрес да испрати dropshipping наредби, ако треба оваа услуга...

10pcs Mens Женска Сребро 6MM Нерѓосувачки Челик Прстени Накит свадба ангажман партија

DEN 143.52

Опис : 10pcs Mens Женска Сребро 6 MM Нерѓосувачки Челик Прстени Накит свадба ангажман партијаМатеријал : НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКГолемина : 1718192021mm, НИ Големина 7891011Количина : 10pcs / многуСтил : како што е прикажано на слики,ширина 6mmПакување : Оригинално ПакувањеCulori Достапни : Сребро.Пакет : Сите предмети ќе бидат внимателно да се спакувани и испратени до вас во хартиена кутија или плик чантиСпецификации : Ако имате посебни инструкции за својата цел како на вашите барања и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во секое време.Плаќање : 1...

Убава Чаша Сончоглед Прстени 18MM Стакло Cabochon Прилагодливи Прстени за Денот на Вљубените Девојка Пријатели Подарок XY160022

DEN 19.20

Убава Чаша Сончоглед Прстени 18 MM Стакло Cabochon Прилагодливи Прстени за Денот на Вљубените Девојка Пријатели Подарок XY160022Прстени Големина Внатрешниот : 1721mm (Прилагодливи)Cabochon Големина : 18mm

Almei Прстени за Мажи/Жени Свадба Гроздобер Прстен Сребрена Боја Љубов Anel Накит Дами Bijouterie Anillos Mujer Со Камења J292P

149.28 -25 % DEN 112.00

ѕвони,ѕвони за жените,cz дијамантски накит,sapphire накит,кристално накит,мажите накит,anillos,гроздобер,sapphireнакит,bijoux,рубин накит,bague femme,bague,anel,забава,свадба прстени,денот на вљубените,anel masculino,bague homme,anel feminino,anelli дона,ангажирање прстен,bijoux femme,cz дијамантски прстен,неколку прстени,накит,продажба,мажите прстени,aneis feminino,круна прстен,жените прстени,мода прстени за жените 2016 година,joya rubi,свадба прстени за мажите и за жените и за мажите,човек прстен,големи прстени за жените,2016 година,aneis masculino,на големо,бесплатен превозот,crystalring,аметист прстен,cristal,подарок,австриската кристал,saphiAlmei Прстени за Мажи / Жени Свадба Гроздобер Прстен Сребрена Боја Љубов Anel Накит Дами " Bijouterie Anillos Mujer Со Камења J292 PAlmei Прстени за Мажи / Жени Свадба Гроздобер Прстен Сребрена Боја Љубов Anel Накит Дами " Bijouterie Anillos Mujer Со Камења J292 PПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.1.П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албумВе молиме оставете ни го вашето емаил и ние ќе ви испратиме каталог на сите2.П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.3.П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Што ќе правам?О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на вебсајтот .Ако пакетот е во вашата локална поштата,ве молиме да оди да ги земе со себе.Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.4.П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.О : Прво,ве молиме ни email на слики за да 276598151(во)qq.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.5.П : Дали ќе го прифати Paypal?А : Жалам,Aliexpress donot работа со Paypal,ве молиме да ни испратите email и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.6.П : Како да се измери мојот прстен големина?А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.Almei Прстени за Мажи / Жени Свадба Гроздобер Прстен Сребрена Боја Љубов Anel Накит Дами " Bijouterie Anillos Mujer Со Камења J292 P

Луксузна Машки прстен Бело Злато Исполнет 925 Silve прстен 5A циркон Камен cz Ангажман Свадба Бенд Прстени за мажи Накит

1195.20 -40 % DEN 717.00

Кога плаќањата се расчисти, повеќето предмети се испраќаат во рок од 13 работни дена(со исклучок на државни празници и неочекувани работи)...

925 фунта сребрен прстен нови уникатни луксузни циркон сребрен прстен личност шарм женски прстен накит за подарок ај-762

105.60 -30 % DEN 74.00

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

Паун Ѕвезда 925 Фунта Сребрена Свадба Свадба Ветување Ангажман Прстен 2 Карат Зелена Накит CFR8214

696.00 -5 % DEN 661.00

925 Фунта Сребрена Свадба Свадба Ветување Ангажман Прстен 2 Карат Зелена НакитПрстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 5, 6, 7, 8, 9 ( велика БРИТАНИЈА големина J1 / 2, M, O, Q, S )Главниот Камен Големина : 8 mm (2 Карат)Главниот Камен Боја : ЗеленаГлавниот Камен Облик : Тркалезна Брилијантен НамалиСвадба Ангажман ПрстенМетал : Вистински Солидна 925 Sterling SilverБелег : 925Крај : Високо ПолиранГаранција За КвалитетВажна забелешка за dropshipping : Ние може да се користи Хонг Конг Пост eекспрес да испрати dropshipping наредби, ако треба оваа услуга...

Bamos Нови Стилски Син Оган Опал Мрачно Прстени За Мажи Жени Врвен Квалитет на Црното Злато Исполнет Ангажман Љубовник Накит Подароци RB1345

711.36 -40 % DEN 427.00

Метал : Црното Злато ИсполнетГлавниот Камен : ОпалПрстен Големина : 6 / 7 / 8 / 9Occassion : Годишнината / Подарок / Партија / Shopping / СвадбатаОбјектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Злато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал...

10Pcs/Многу Модни Дрвени Прстени За Жени Мажи Евтини, на Големо Дрво Накит Прстен Многу Мешани НИ големина 6-10 LR001 Божиќ Подарок

180.48 -50 % DEN 90.00

Тип на Дрво прстени Материјал Прилично Природно дрво Количество 10pcs / многу Големина микс големина,НИ големина : 510# Состојба Сосема нов Една++ Забелешка Ѕвони само, на екранот подлога и кутијата се исклучени Боја Види слика· Ние и ветуваме дека ќе се испраќање на вашите објекти под примерок нарачки на aliexpress со 2448 часа (со исклучок на празници ) по confir mation на купувачот за плаќање на налози (aliexpress често треба да се прибл...

JEXXI Мода Жена Накит Вистински 925 Sterling Silver Мазна Слика Прилагодливи Прстени Фабрика Цена на Голема Промоција!!

672.00 -89 % DEN 74.00

Големина : ПрилагодливМатеријал : 925 Sterling SilverБоја : СребренаКоличина : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Uloveido Кристал Прстен Кубни Циркони Сина Ангажман Прстени За Жените Свадба Накит Feminino Bijoux трговија на Големо 15% попуст Y050

179.52 -15 % DEN 153.00

Ѕвони,Ѕвони,Ѕвони За Жени,Љубов,Bijouterie,Симулирани Sapphire Накит,Мажи Ѕвони,Ѕвони Женски,CZ Дијамантски Накит,Симулирани SapphireНакит,Симулирани Рубин Накит,Гроздобер,Мажите Накит,Bague,машки Прстени,Anillos,Свадба Прстени,Bague Femme,Мажи Прстен,Anel,Сребро Позлатен ,Свадба,Прстен Мажи,Накит,Bijoux,Прстени Накит,Anelli,Партија,Прстен Круна,Симулирани РубинНакит,Anelli Дона,Свадба,Мажите Прстен,Сребрени Позлатен Прстен,Свадба Прстени,Anillos Mujer,Прстени,Aneis,Накит,Панк,Anelli Uomo,Сребро,Anel Masculino,Круна,Anel Feminino,Нерѓосувачки Челик,Кристал,Bijoux Femme,CZ Дијамант,Fox,Розово Злато Позлатен ,Ангажирање Прстен,Орнаментика,Прстени За Жени,Свадба Накит,Bague Homme,Адвокатско Прстени,Розова,Додатоци,Mariage,Мажите Прстен,Подароци За Жените,Продажба,Сребро Позлатен Прстен,Anillos Hombre,Панк,женски Прстени,Прстен Со Камен,Прстен во Собата,Прибор,Ringen,Еден Прстен,Прстени За Жените,Сребро Позлатен Прстени,Прст Прстен,Anello Uomo,Жените Прстени,Човек Прстен,Тиркизна,Свадба Прстен,CZ Дијамантски Прстен,Прстени Со Камења,Bijouterie,Anillo,од не ' Рѓосувачки Челик Прстен,Создадени Аметист,Anel Luminoso,Череп Прстен,Uloveido Прстен со Темно Сини Камења Кубни Циркони Ангажман Прстени За Жените Свадба Накит CZ Дијамант Feminino Bijoux Y050Uloveido Прстен со Темно Сини Камења Кубни Циркони Ангажман Прстени За Жените Свадба Накит CZ Дијамант Feminino Bijoux Y050Uloveido Прстен со Темно Сини Камења Кубни Циркони Ангажман Прстени За Жените Свадба Накит CZ Дијамант Feminino Bijoux Y050

VANAXIN Ангелските Крилја 925 Sterling Silver Прстени За Жените Bling Трендовски Накит Ангажман Прстен Кристал ААА Црна Циркон Прстен

1094.40 -48 % DEN 569.00

Крила ширина : 23.24 MMПрстени ширина : 2.17 MMЃердан РеференцаПакување Протокот На Производот Процесот За Нас Нашите Meterial Накит Одржување : Напомена : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Xuben 4pc/set Црна монистра вода бранува отвори сребрен прстен едноставна правец на четири парче комбинација опашка прстен

138.24 -20 % DEN 110.00

Опис на производотЃердан Бои : сребренаМатеријал : АЛУМИНИУМСКИПакување : 1pc / oppГолемина : 1,9 CMТежина : Околу 0.9 GМатеријал : ЕкоПријателскиФото ГалеријаПродавачот услуги 1, Бесплатен превозот од кина пост или epacket...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.