• Ново
Карактер сребро производи, нови песни, рачно изработени пломба дама, едноставно природен камен прстен S925

Карактер сребро производи, нови песни, рачно изработени пломба дама, едноставно природен камен прстен S925

Оценка на клиентот:
DEN 1353.12
DEN 1082.00 -20 %

Износ
Залиха


Карактер на сребро производи од областа на Тајландски сребро трговија на големо 925 сребрен поставите повеќе видови на природни камења нов стил цена материјална корист е да купите избор одби да мало
за Тајландски сребро, сребро е еден вид на archaize процесот на сребрени украси
најчесто се покаже 925 антички сребрен ефект по silver sulfide "сребро" ова сребро и Тајландски сребро повик "ова е поради тоа што општата сребрен украс бојата лесно" ова сребро и Тајландски сребро повик И сребро по вулканизација на сила примитивни на примитивни едноставност овој пристап доаѓа од Тајланд т.н. Тајландски сребро " своите практики е сребро на сребрен накит "
мешавина на сулфур се топи и со стаклестото државата покривање на површината niello покрие лабава црна ова е поради тоа што општата сребрен украс бојата лесно специјални визуелни ефекти, бидејќи по специјален на стариот ones Wu сребрен накит не само долго ова е поради тоа што општата сребрен украс бојата лесно ширина, исто така, значително да ја зголеми површината цврстина уникатна текстура и боја накит е јасна и едноставна своите практики е сребро на сребрен накит "обработка" горат по "обработка" оваа сребро и Тајландски сребро повик Тајландски сребро изгледа стариот имаат аура на античките популарна со модерен gens Most на овие додатоци се користи едноставноста на xiii век уметност трик извлечена со посебни вештини за да се обезбеди уникатна боја и текстура својата посебна технологија и вградена технологија за да се направи секое парче на сребрен накит е не егзотични богатства Тајландски сребро инкрустирани камен е даден приоритет да се со блескавата и проѕирен остро камен гранат своите практики е сребро на сребрен накит црна е masstone самите на Тајландски сребро инкрустирани камења своите практики е сребро на сребро. накит Производ параметри
сребро бренд личност материјал сребро гем S925set црвено корунд зелена ахат стил Тајландски сребро своите практики е сребро на сребрен накит g 4.1 главниот камен димензии должина ширина 1.1 CM производ пред видите 0.8 CM
црвен прстен корунд
зелена ахат
стил
продажбата на услугата
здраво ви благодариме за вашиот избере и да ги купите нашите производи и услуги ви благодариме за вашиот признавање на нашата
вашето задоволство е наша крајна цел вашиот encouragement Is нашиот најголем motivation So добро за нас, ве молиме да дадете искрена комплимент добри работи треба да ги споделат и повеќе пријатели треба водич за навигација секој добар е навистина добра, па се биде дарежлив со вас за нашите резултат
илјада сте задоволни со одберат и купат стоки помалку ве молиме јавете се за мене пред плаќање продавница after010-62237149.продажбата на услугата повик на ага
ние ќе го слушате вашето мислење и provide The решение за вашата satisfaction If ви треба замена
внимателно прочитајте ги следните содржини taobao корисничко име
ве молиме користете го блокира писма збор
враќање причина за замена на стокови името и членот број , ако сакате да се вратите ве молиме укажуваат на член број за бебе боја на бројот, како што се новата адреса ве молиме да не ја користите истата нова адреса
1 забелешка 48 врати mail време да се добие стоки часа
2.

Карактеристики

Бренд Име:
BOCAI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Вештачки Корални
Повод:
Ангажирање
Стил:
Канцеларија/кариера
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Поставување Тип:
Никој
Површината Ширина:
2mm
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Природни
Статија број:
JZ010468
Процесот:
упатство
Пакување:
најголемиот дел
Продажбата сериски број:
JZ010468
Производство Кодот:
JZ010468
Потекло:
домашни

Производи во категоријата

Карактер сребро производи, нови песни, рачно изработени пломба дама, едноставно природен камен прстен S925

1353.12 -20 % DEN 1082.00

Карактер на сребро производи од областа на Тајландски сребро трговија на големо 925 сребрен поставите повеќе видови на природни камења нов стил цена материјална корист е да купите избор одби да малоза Тајландски сребро, сребро е еден вид на archaize процесот на сребрени украсинајчесто се покаже 925 антички сребрен ефект по silver sulfide сребро "ова сребро и Тајландски сребро повикување ова е поради тоа што општата сребрен украс бојата лесно" ова сребро и Тајландски сребро повик И сребро по вулканизација на сила примитивни на примитивни едноставност овој пристап доаѓа од Тајланд т.н...

JEXXI Оригиналниот Дизајн Голема Виножито Австриската Кристал Свадба Ангажман 925 Sterling Silver Прстени Накит За Жена Anillos Подарок

284.16 -34 % DEN 188.00

Материјал : Сребро 925Количини : 1pcsБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема Нов1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел...

choucong Срце Облик Вистински Soild 925 фунта Сребрен прстен AAAAA Циркон Ангажман Свадба Бенд Прстени За Жени мажи парична Казна Накит

DEN 6192.00

Превозот и ИспоракаНие брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод...

JEXXI 925 Фунта Сребрен Прстен Сет За Парови Кубни Циркони Свадба Прст Прстен се Поставува За Жена Булчински Мода Прстен Сет

289.44 -37 % DEN 182.00

JEXXI 925 Фунта Сребрен Прстен Сет За Парови Кубни Циркони Дијамант Свадба Прст Прстен се Поставува За Жена Булчински Мода Прстен Сет Материјал : Сребрен &Кубни Циркони Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Убава Чаша Сончоглед Прстени 18MM Стакло Cabochon Прилагодливи Прстени за Денот на Вљубените Девојка Пријатели Подарок XY160022

DEN 19.20

Убава Чаша Сончоглед Прстени 18 MM Стакло Cabochon Прилагодливи Прстени за Денот на Вљубените Девојка Пријатели Подарок XY160022Прстени Големина Внатрешниот : 1721mm (Прилагодливи)Cabochon Големина : 18mm

925 Sterling Silver Циркон Прстен Нови Уникатни Жена Сребрен Прстен Рагби Личност Шарм на Жените Прстен Свадба Подарок

105.60 -30 % DEN 74.00

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

година Мода Црн Прстен на Жените Накит, Злато Боја Австриската Кристал Прстени Мозаик Вода Капка Смола Гроздобер Накит

182.40 -40 % DEN 109.00

2016 година Мода Црн Прстен на Жените Накит, Злато Боја Австриската Кристал Прстени Мозаик Вода Капка Смола Гроздобер НакитФабриката Име : Kinel НакитПредмет Тип : RingКоличина : Еден ПрстенТочка бр : J0030БМатеријал : Злато ПозлатенГолемина : 7 8 9 10Боја : Црн КаменПакување : OPP вреќа100% во вид на пукање со Висок квалитет, ве молиме остатокот увери купување...

JEXXI Висок Квалитет на Жените Sterling Silver Прстени За Годишнината Подароци Мода CZ Циркон Кристал Ангажман Прстен Женски Накит

273.60 -37 % DEN 172.00

Материјал : Сребро 925Количини : 1pcsБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема Нов1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел...

Отворајќи Принцеза 5A Бела Циркони CZ Луксузни Накит Кул 925 Sterling Silver Hyperbole Жените Ангажман Бенд Широк Прст Прстен Подарок

9595.20 -90 % DEN 960.00

Жените Прстен Големина : 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Жените Метал : сребро 925 (Печат S925) Жени Камен : 5 A БЕЛА Кубни Циркони Главниот Жените Камен Големина : 4mm*2mm&1.5 mm*1.5 mm Прстен Кутија : ДА Квалитет : со Висок ПАД на ПРЕВОЗОТ : ДА

Xuben 4pc/set Црна монистра вода бранува отвори сребрен прстен едноставна правец на четири парче комбинација опашка прстен

138.24 -20 % DEN 110.00

Опис на производотЃердан Бои : сребренаМатеријал : АЛУМИНИУМСКИПакување : 1pc / oppГолемина : 1,9 CMТежина : Околу 0.9 GМатеријал : ЕкоПријателскиФото ГалеријаПродавачот услуги 1, Бесплатен превозот од кина пост или epacket...

S925, фунта сребрен накит, Calla, грозје камен прстен,

2880.00 -20 % DEN 2304.00

бренд личност сребро грозје материјал сребро инкрустирани камен S925 камен стил Тајландски сребро тежина своите практики е сребро на сребрен накит главниот камен големина 7.5 грозје камен дијаметар на производот пред гледате Тајландски сребро 0.8 cm.продажбата на услугата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.